Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Zdrowie i medycyna » Ośrodki medyczne
Sort by: | Date
1.
(21/0)
PROTOMdental to przyjazny pacjentom gabinet stomatologiczny i implantologiczny. Naszym atutem jest nowoczesny sprzęt, najnowsze technologie oraz doświadczeni lekarze. Oferujemy pełny zakres usług stomatologicznych i implantologicznych – stomatologię chirurgiczną, stomatologię estetyczną, a także profilaktykę oraz z leczenie zachowawcze. Z naszych usług korzystają zarówno dorośli, jak i dzieci. Tworzymy przyjazną atmosferę, zapewniając pacjentom komfort i poczucie bezpieczeństwa. Leczenie ustalamy indywidualnie, opierając się na rzetelnie wykonanych badaniach diagnostycznych. Najpiękniejszym podziękowaniem jest dla nas zdrowy uśmiech zadowolonych pacjentów.
2.
(34/0) / PR: 0 / CY: 0
W samym centrum Gliwic znajduje się gabinet chirurgii i proktologii doktor Anny Dołaszyńskiej-Żółkiewskiej. Lekarz świadczy usługi medyczne z zakresu pełnoprofilowej chirurgii ogólnej oraz proktologii. W gabinecie znajdują się nowoczesne aparaty USG Vivid T8 oraz GE Voluson S8, laser chirurgiczny CO2 oraz laser wielospecjalistyczny Fotona Spectro SP. Innowacyjne leczenie hemoroidów oraz żylaków kończyn dolnych z wykorzystaniem lasera FOTONA. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, thermolifting, mezoterapia, botox, kwas hialuronowy, zabiegi laserowe.
3.
(33/0)
Centrum Medyczne GlivClinic to gabinety lekarskie, które mają w swojej ofercie szeroki zakres usług z obszaru wielu specjalizacji medycznych. Zapewnia pacjentom kompleksową opiekę medyczną. W centrum mieszczą się następujące poradnie: chirurgiczna, proktologiczna, bariatryczna i ginekologiczna. Ponadto jest tu także poradnia pediatryczna, neurologiczna, ortopedyczna, psychologiczna i kardiologiczna. To jednak nie wszystko. W przychodni przyjmuje kardiochirurg, laryngolog, okulista i endokrynolog. Tu znajduje się pracownia USG i pracownia fizjoterapii.
4.
(64/0) / PR: 0 / CY: 0
Zapraszamy wszystkich pacjentów cierpiących na bóle migrenowe do naszego gabinetu w Poznaniu, od kilku lat leczenie migreny stanowi dla nas podstawę działania naszego gabinetu, możemy pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami naszych zadowolonych pacjentów. Leczenie botoxem to metoda znana od 30 lat jednak niebywale skuteczna i co najważniejsze pozwalająca cieszyć się pacjentom większą ilością dni pozbawionego bólu.
5.
(48/0) / PR: 0 / CY: 0
Uważasz, że musisz zadbać o swoje zdrowie. Twój problem to nadużywanie alkoholu? Nadużywanie alkoholu to jeden z problemów, którymi się zajmujemy. Co jeszcze możemy zaproponować? Nasza oferta obejmuje także problemy z narkotykami i lekami. Co można powiedzieć na temat podejścia do pacjentów? Jeśli chodzi o podejście do pacjentów, cechuje nas ogromna wiara. Być może myślisz sobie, że to tylko słowa, ale to coś więcej niż słowa, to rzeczywistość. Gdyby były jakieś pytania, zapraszamy na stronę ośrodka.
Links in the category: 552
Podobne strony :
Proponowane przez naszą firmę Mediwizyta ze Szczecina wizyty domowe to...
Psychoterapia Warszawa i okolice, psycholog, terapia psychologiczna,...
Piękny wygląd dodaje wiary w siebie i ułatwia życie. Przyjdź do nas. Nasi...
Centrum Rehabilitacji i Fizjoterapii Kaw-Med jest miejscem, w jakim...
Zapraszamy Państwa do nowoczesnego centrum odnowy biologicznej spa ...
Poradnia laktacyjna we Wrocławiu, wypozyczalnia laktatorów, wag...
Centrum Medyczne Skopia z Krakowa zapewnia diagnostykę i leczenie chorób...
Pewnie wiele z młodych mam oczekujących na przyjście maluszka na świat...

google 1615 Bing 24 yahoo 492