Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Zdrowie i medycyna » Ośrodki medyczne
Sort by: | Date
1.
(6/0)
Prywatny ośrodek leczenia uzależnień na terenie małopolski posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu nałogów. Prywatna klinika odwykowa SYMPTOM  posiada wyspecjalizowanych terapeutów, psychologów i lekarzy, którzy pomogą w walce z uzależnieniami.  Indywidualna terapia uzależnień i depresji skupia się na pacjencie i jego potrzebach. Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu pomoże w detoksie alkoholowym, odtruwaniu oraz terapii. Prywatne leczenie uzależnień to fachowa pomoc psychologów i lekarzy w walce z alkoholizmem, narkomanią oraz lekomanią.
2.
(8/0)
Jack Strong Hair to strona internetowa, która przekazuje najważniejsze informacje na temat kliniki transplantacji włosów w Stambule. Trafiają do niej dziesiątki tysięcy osób (także z Polski), które chcą odzyskać włosy i znów poczuć się pewnie we własnym ciele. Jack Strong Hair oferuje zakwaterowanie w luksusowym hotelu, transport VIP, a także skuteczną transplantację włosów w renomowanej i nowoczesnej klinice.
3.
(7/0)
Od 10 lat działamy na rynku medycyny estetycznej w Krakowie. Przyjmujemy kobiety zainteresowane odzyskaniem naturalnego, zdrowego wizerunku. Wprowadzamy nici liftingujące przywracające młody kontur twarzy. Wykonujemy zabiegi laserem frakcyjnym CO2. Wykorzystujemy botoks w leczeniu bruksizmu, nadpotliwości, w celu redukcji bardzo mocnych zmarszczek. Gwarantujemy przy tym fachowe konsultacje dermatologiczne. Wieloma efektami zabiegów z zakresu medycyny estetycznej dzielimy się na stronie. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.
4.
(11/0) / PR: 0 / CY: 0
Mea Clinic to klinika, w której wykonujemy zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej. Przeprowadzamy operacje nosa. W naszym zespole pracują doświadczeni specjaliści. Dysponujemy nowoczesnym, profesjonalnym wyposażeniem, dzięki któremu korektę nosa możemy wykonywać na najwyższym poziomie. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie znajduje się więcej informacji na temat przeprowadzanych przez nas zabiegów.
5.
(9/0)
Boisz się stomatologa? Z naszymi dentystami zapomnisz, czym jest strach! DenticaCenter to kompleks gabinetów stomatologicznych w Rybniku, w których zawsze panuje przyjazna atmosfera. Zapewniamy skuteczną opiekę stomatologiczną i nowoczesne gabinety, w których poczujesz się komfortowo. Gwarantujemy również wsparcie specjalistów, którzy doskonale rozumieją Twoje problemy i są po to, aby je rozwiązywać.
Links in the category: 573
Podobne strony :
Portal o zdrowiu – Szukaj lekarzy , doktorów, dentystów, chirurgów –...
Korzystając z usług naszego gabinetu psychoterapii wybierają Państwo...
Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony internetowej Warszawskiego...
Stomatologia zachowawcza, estetyczna, czy dziecięca – to tylko część...
Zapraszamy Państwa do nowoczesnego centrum odnowy biologicznej spa ...
Poznaj grupę Empatia. Dokładamy wszelkich starań aby dzięki wykorzystaniu...
Dentysta stomatolog Kraków - Mkkmed to specjalistyczne gabinety...
Długoletnie doświadczenie w leczeniu schorzeń ginekologicznych,...

google 1730 Bing 25 yahoo 492