Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Zdrowie i medycyna » Ośrodki medyczne
Sort by: | Date
1.
(5/0) / PR: 0 / CY: 0
Jeżeli komuś z Państwa zależy na bardziej atrakcyjnym wyglądzie, zadbaniu o siebie, swoje samopoczucie, stan zdrowia, jak najbardziej polecamy wizytę w Klinice Dr W Aesthetic, która znajduje się w Warszawie. Możemy zagwarantować fachowe zabiegi w zakresie medycyny estetycznej, dermatologii i stomatologii, dietetyka, kroplówki witaminowe, depilacja laserowa, konsultacje czy makijaż permanentny także są w naszej ofercie.
2.
(45/0)
Klinika Wiśniowa to renomowana placówka medyczna, w której świadczona są kompleksowe zabiegi w dziedzinie chirurgii plastycznej, chirurgii, ortopedii, urologii, a także laryngologii. Możemy zaproponować między innymi takie zabiegi jak zmniejszanie i powiększanie piersi, korekcja odstających uszu, operacje żylaków, etc. Nasza klinika znajduje się w Zielonej Górze, więcej info na stronie internetowej.
3.
(44/0)
W świadomości wielu osób dom seniora to „ostateczność”, ale my postanowiliśmy stworzyć seniorom dom, w którym wiele osób chciałoby spędzić swoją starość. Dom Opieki Husaria zapewnia nie tylko fachową opiekę dla seniorów, to też ciekawą organizację czasu wolnego, zapewnienie miłej atmosfery, towarzystwa innych osób. To miejsce, w którym osoby starsze będą zadbane i jednocześnie nie będą czuć się samotnie.
4.
(22/0)
W ramach oferty naszej placówki zajmującej się medycyną estetyczną oraz chirurgią plastyczną jesteśmy w stanie zapewnić zarówno szeroki zakres wykonywanych zabiegów a jednocześnie profesjonalne oraz kompleksowe usługi na każdym etapie wykonywania zabiegów. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów z poszczególnych dziedzin medycznych oferowanych w naszej placówce co pozwala nam zapewnić wykonanie skutecznych zabiegów.
5.
(59/0)
W SKJ oferujemy naszym pacjentom pakiety badań profilaktycznych dostosowane do wieku.Pakiet Dla osób będących w wieku 20 - 30 lat są to badania morfologiczne, jonogram (sód, potas), glukoza na czczo, lipidogram, OB., badanie ogólne moczu, cytologia u kobiet, które rozpoczęły już współżycie.SKJ to prywatne centrum Medyczne w Warszawie. W naszej przychodni na warszawskim Wilanowie każda wizyta u lekarza proktologa zaczyna się od wywiadu na temat zdrowia i dolegliwości pacjenta. Współpracujący z nami lekarze mogą pochwalić się z wieloletnim doświadczeniem, zdobytym w najlepszych przychodniach. Nasze Centrum Proktologii SKJ powstało z inicjatywy, wieloletniej pracy i ogromnego doświadczenia zdobytego przez założyciela, doktora nauk medycznych - Krzysztofa Szali.
Links in the category: 488
Podobne strony :
Strona specjalistycznego gabinetu stomatologicznego Mipar-Dent. Zakład...
Prezentujemy Państwu Centrum Medyczne Ultramedic z siedzibą w Bielsku -...
Gabinet Psychoterapii Ariadna pomaga ludziom z zaburzeniami zdrowia...
Ewa Hornik-Pietrzyk jest lekarzem ortodontą z drugim stopniem...
DENTestetica to Centrum Stomatologii Estetycznej, które znajduje się w...
Jestem specjalistom który zadba o wasze zęby jeżeli tylko będziecie...
Centrum Badań DNA jest ośrodkiem badawczo-diagnostycznym...
Propozycją firmy Max-Med jest transport sanitarny, który zasięgiem swych...

Ranking stron 
internetowych
google 1404 Bing 24 yahoo 455