Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Zdrowie i medycyna » Ośrodki medyczne
Sort by: | Date
1.
(45/0) / PR: 0 / CY: 0
Szczygieł Stomatologia – leczenie zęba Białystok. To nowoczesny gabinet stomatologiczny, w którym pracują lekarze z doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami. Posługują się profesjonalnym sprzętem i wysokiej jakości produktami medycznymi. Oferują kompleksowe leczenie zębów, a także usługi mające na celu utrzymanie ich atrakcyjnego wyglądu. Pacjenci obsługiwani są tu w komfortowej atmosferze. Serdecznie zapraszamy.
2.
(47/0) / PR: 0 / CY: 0
Są różne rodzaje masażu. W naszej ofercie znajdują się masaż klasyczny, twarzy, sportowy, limfatyczny, izometryczny, punktowy, relaksacyjny oraz terapię tkanek miękkich. Każdy masaż wykazuje dobry wpływ na dobrą kondycję psychiczną. Ponad to masaż poprawia ukrwienie tkanek, przepływ chłonki i przemianę materii. Jeżeli przytłaczają Cię stres dnia codziennego to masaż jest doskonałą metodą na poprawę samopoczucia. Niewłaściwie wykonany masaż może doprowadzić do uszczerbku na zdrowiu dlatego warto zapisać się do kompetentnego fizjoterapeutę. Fizjoterapeuci pracujący w naszym centrum medycznym mają skończone studia fizjoterapii, liczne kursy i szkołę masażu. Masaż w naszej firmie medycznej jest wysokiej jakości za dobrą cenę.
3.
(4/0) / PR: 0 / CY: 0
MODEL SMILE Profesjonalne Usługi Stomatologiczne. Od 2006 roku stomatolodzy troszczą się o zdrowy i olśniewający uśmiech pacjentów. Umiejętność wsłuchania się w oczekiwania pacjentów i wysokie standardy gabinetów sprawiają, że MODEL SMILE cieszy się bardzo dobrą opinią. Osiągnięte efekty leczenia są funkcjonalne i długotrwałe i przede wszystkim cieszą naszych pacjentów. Naszym głównym celem jest poprawa jakości życia pacjentów.
4.
(13/0)
Na łamach tej strony www czekać na ciebie będzie nie tylko baza profesjonalnie działających lekarzy specjalistów, których rekomendują pacjenci. Dodatkowo znajdziesz tutaj też szereg ciekawych i wartościowych informacji związanych z medycyną. Dla przykładu będą czekać tutaj kompleksowe opisy chorób, a także opisy ich leczenia. Przyjrzyj się stronie dokładnie, znajdziesz tu naprawdę ciekawe i konkretnie zrealizowane treści, które będą idealnie odpowiadały Twoim potrzebom.
5.
(12/0) / PR: 0 / CY: 0
Proponowane przez naszą firmę Mediwizyta ze Szczecina wizyty domowe to bez wątpienia doskonała alternatywa dla tradycyjnych wizyt w przychodni. Pozwalają one przede wszystkim zaoszczędzić sporo czasu i stresu. Posiadamy u siebie lekarzy rodzinnych, pediatrów, fizjoterapeutów oraz pielęgniarki, którzy przyjeżdżają z wizytami do domu pacjentów. Zapraszamy do sprawdzenia naszej pełnej oferty na stronie internetowej.
Links in the category: 532
Podobne strony :
Od listopada 2008 funkcjonuje we Wrocławiu prywatna praktyka...
Już teraz zapraszamy klientów do odwiedzenia naszego centrum...
Prywatna przychodnia stomatologiczna Ortho-Dent z Białegostoku oferuje...
Psychoterapia indywidualna osób dorosłych, dzieci i młodzieży,...
Nowoczesne i innowacyjne metody, wykwalifikowana kadra specjalistów,...
Gabinet Stomatologiczny AMIDENT istnieje w Warszawie od 1998 roku....
Nasza firma to specjalistyczna klinika stomatologiczna. Działamy na rynku...
Nasze Centrum Uśmiech Dziecka pozwala na tak wiele. Państwa dziecko może...

Ranking stron 
internetowych
google 1584 Bing 24 yahoo 492