Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Zdrowie i medycyna » Ośrodki medyczne
Sort by: | Date
1.
(8/0) / PR: 0 / CY: 0
Idealmed to nowoczesne centrum medyczne, w którym wykonywany jest bardzo sroki zakres zabiegów. Są wśród nich zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i naczyniowej, dermatologii, urologii, medycyny estetycznej, podologii oraz kosmetyki profesjonalnej. Pracuje tu również doświadczony stomatolog. Lublin to miejsce, gdzie znajduje się siedziba Idealmed. Zatrudnieni tu specjaliści to lekarze nie tylko doświadczeni, ale również mający wysokie kwalifikacje. Gwarantuje to efektywne i bezpieczne zabiegi pod okiem najlepszych fachowców w swojej dziedzinie.
2.
(8/0) / PR: 0 / CY: 0
NeoDerm to klinika, której jedną ze specjalizacji jest dermatologia. Siedlce i Mińsk Mazowiecki to dwa miasta, gdzie ma ona swoje placówki. To szansa na zdrową, zadbaną i pełną blasku skórę u każdego pacjenta, który podda się szeregom wykonywanych tu zabiegów. Te są przeprowadzane przy wykorzystaniu do tego specjalistycznego sprzętu, a nad wszystkim czuwają doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści. NeoDerm oferuje między innymi profesjonalne konsultacje dermatologiczne, ale też usuwanie zmian skórnych czy zabieg trichoskopii.
3.
(13/0)
W naszych gabinetach zajmujemy się już od pewnego czasu leczeniem licznych problemów z przodostopiem. Proponowana jest przez nas między innymi korekcja met. Chevron, korekcja met. Scarf, osteotomia I kości śródstopia, korekcja koślawego ustawienia paliczka, usunięcie zwyrodnieniowo zmienionych tkanek w okolicy stawu śródstopno- paliczkowego palucha czy też korekcja koślawego ustawienia i nadmiernej mobilności stawu klinowo- śródstopnego.
4.
(25/0)
Jeśli szukają Państwo wysokiej jakości narzędzi dentystycznych i różnego rodzaju akcesoriów, które stanowią podstawę wyposażenia każdego współczesnego gabinetu stomatologicznego, zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Oferujemy wysokiej jakości, kalibrowane sączki papierowe przeznaczone do osuszania kanałów zębowych, dostosowane rozmiarem do wielkości kanałów opracowywanych określonymi rodzajami pilników, pilniki maszynowe, niklowo-tytanowe, stosowane w endodoncji, wyróżniające się niepowtarzalnymi kształtami i sporą elastycznością, dostosowane budową do anatomicznego kształtu kanałów zębowych, a tym samym minimalizujące ryzyko przypadkowego złamania podczas realizacji zabiegu dentystycznego. W naszej ofercie znajdą Państwo także profesjonalny sprzęt stomatologiczny od renomowanych producentów, tj.: - endometr stomatologiczny, - kątnica, - lampa polimeryzacyjna diodowa, - mikrosilnik dentystyczny, - piaskarki stomatologiczne, - skaler, - turbina dentystyczna, - unity dentystyczne
5.
(63/0)
Firma MedReha zajmuje się dystrybucją sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego. Nasz asortyment jest niezbędny przy złagodzeniu rekonwalescencji i powrocie do zdrowia. Stawiamy na jakość, jesteśmy pewni swoich produktów, w końcu chodzi tu o zdrowie, a wiele z naszych zostało szczegółowo przebadanych w wielu fabrykach na całym świecie. Posiadamy również sklep internetowy, https://sklep.medreha.pl/ Kontakt: mail - sprzedaz@medreha.pl strona wwww: https://medreha.pl/ telefon - 698998444 sklep - Królowej Marysieńki 8, 35-628 Rzeszów
Links in the category: 537
Podobne strony :
Wita-Gen jest kliniką witaminową oferującą - jako pierwsza we Wrocławiu -...
Ogólnopolski informator medyczny gdzie znajdziesz kilkadziesiąt tysięcy...
Nowoczesne i innowacyjne metody, wykwalifikowana kadra specjalistów,...
Gimnastyka korekcyjna najmłodszych cieszy się co raz to większym...
Zapraszamy wszystkich Państwa chcących skorzystać z usług gabinetu...
Nasza klinika medycyny estetycznej to rozwiązanie dedykowane osobom...
Świadczymy usługi na terenie całej Polski, oferujemy pewne, efektywne,...
Serwis internetowy kardiologa, który obsługuje pacjentów w placówkach w...

google 1596 Bing 24 yahoo 492