Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Zdrowie i medycyna » Ośrodki medyczne
Sort by: | Date
1.
(13/0)
Jeśli szukają Państwo wysokiej jakości narzędzi dentystycznych i różnego rodzaju akcesoriów, które stanowią podstawę wyposażenia każdego współczesnego gabinetu stomatologicznego, zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Oferujemy wysokiej jakości, kalibrowane sączki papierowe przeznaczone do osuszania kanałów zębowych, dostosowane rozmiarem do wielkości kanałów opracowywanych określonymi rodzajami pilników, pilniki maszynowe, niklowo-tytanowe, stosowane w endodoncji, wyróżniające się niepowtarzalnymi kształtami i sporą elastycznością, dostosowane budową do anatomicznego kształtu kanałów zębowych, a tym samym minimalizujące ryzyko przypadkowego złamania podczas realizacji zabiegu dentystycznego. W naszej ofercie znajdą Państwo także profesjonalny sprzęt stomatologiczny od renomowanych producentów, tj.: - endometr stomatologiczny, - kątnica, - lampa polimeryzacyjna diodowa, - mikrosilnik dentystyczny, - piaskarki stomatologiczne, - skaler, - turbina dentystyczna, - unity dentystyczne
2.
(44/0)
Firma MedReha zajmuje się dystrybucją sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego. Nasz asortyment jest niezbędny przy złagodzeniu rekonwalescencji i powrocie do zdrowia. Stawiamy na jakość, jesteśmy pewni swoich produktów, w końcu chodzi tu o zdrowie, a wiele z naszych zostało szczegółowo przebadanych w wielu fabrykach na całym świecie. Posiadamy również sklep internetowy, https://sklep.medreha.pl/ Kontakt: mail - sprzedaz@medreha.pl strona wwww: https://medreha.pl/ telefon - 698998444 sklep - Królowej Marysieńki 8, 35-628 Rzeszów
3.
(64/0) / PR: 0 / CY: 0
Szczygieł Stomatologia – leczenie zęba Białystok. To nowoczesny gabinet stomatologiczny, w którym pracują lekarze z doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami. Posługują się profesjonalnym sprzętem i wysokiej jakości produktami medycznymi. Oferują kompleksowe leczenie zębów, a także usługi mające na celu utrzymanie ich atrakcyjnego wyglądu. Pacjenci obsługiwani są tu w komfortowej atmosferze. Serdecznie zapraszamy.
4.
(64/0) / PR: 0 / CY: 0
Są różne rodzaje masażu. W naszej ofercie znajdują się masaż klasyczny, twarzy, sportowy, limfatyczny, izometryczny, punktowy, relaksacyjny oraz terapię tkanek miękkich. Każdy masaż wykazuje dobry wpływ na dobrą kondycję psychiczną. Ponad to masaż poprawia ukrwienie tkanek, przepływ chłonki i przemianę materii. Jeżeli przytłaczają Cię stres dnia codziennego to masaż jest doskonałą metodą na poprawę samopoczucia. Niewłaściwie wykonany masaż może doprowadzić do uszczerbku na zdrowiu dlatego warto zapisać się do kompetentnego fizjoterapeutę. Fizjoterapeuci pracujący w naszym centrum medycznym mają skończone studia fizjoterapii, liczne kursy i szkołę masażu. Masaż w naszej firmie medycznej jest wysokiej jakości za dobrą cenę.
5.
(16/0) / PR: 0 / CY: 0
MODEL SMILE Profesjonalne Usługi Stomatologiczne. Od 2006 roku stomatolodzy troszczą się o zdrowy i olśniewający uśmiech pacjentów. Umiejętność wsłuchania się w oczekiwania pacjentów i wysokie standardy gabinetów sprawiają, że MODEL SMILE cieszy się bardzo dobrą opinią. Osiągnięte efekty leczenia są funkcjonalne i długotrwałe i przede wszystkim cieszą naszych pacjentów. Naszym głównym celem jest poprawa jakości życia pacjentów.
Links in the category: 534
Podobne strony :
Proponowane przez naszą firmę Mediwizyta ze Szczecina wizyty domowe to...
Tarczyca to ważny gruczoł, który produkuje hormony. Odpowiadają one za...
Już teraz zapraszamy klientów do odwiedzenia naszego centrum...
Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Jędrzejowie to placówka...
Firma BestCare świadczy usługi w zakresie kompleksowej rehabilitacji...
Poradnia terapeutyczna Cisza Po Burzy została założona przez Kaję...
Badamy kierowców we Wrocławiu, wykonujemy psychotesty. Elmed Pracownia...
Czujesz, że słyszysz coraz gorzej i potrzebny Ci aparat słuchowy, aby...

google 1589 Bing 24 yahoo 492