Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Zdrowie i medycyna » Ośrodki medyczne
Sort by: | Date
1.
(15/0) / PR: 0 / CY: 0
Nasz zakład opieki zdrowotnej podejmuje się usuwania żylaków, a także pełnej diagnostyki schorzeń naczyniowych. Wykonujemy usg tętnic, żył, tarczycy z opcją stacjonarną lub z dojazdem do klienta. Dzięki temu dajemy pacjentom maksymalną elastyczność współpracy. Zachęcamy Państwa do wyboru masażu pneumatycznego, do umawiania zabiegów chirurgicznych dostępnych po konsultacjach. Informujemy precyzyjnie o koszcie operacji żylaków i o ewentualnych dodatkowych wymaganiach do spełnienia. Zapraszamy do kontaktu.
2.
(19/0)
Wzrok jest elementarnym zmysłem, którego potrzebujesz podczas wykonywania wielu czynności. Dlatego warto o niego dbać, a dzięki odpowiednio wyedukowanych lekarzy jest to możliwe. Bydgoska klinika okulistyczna Oftalmika, przyjmuje w swoje mury najróżniejszych pacjentów, od takich potrzebujących po prostu sprawdzenia swojego wzroku, po tych, którzy wymagają skomplikowanych operacji. Wszystkiego dowiesz się na oftalmika.pl.
3.
(25/0)
Zdrowie jest naszym największym skarbem. Jeżeli poszukujecie państwo miejsca, gdzie możecie poddać się kompleksowym badaniom i profilaktyce, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą mojego gabinetu. Od wielu lat specjalizuje się w badaniach takich jak tomografia komputerowa czy też jest rezonans magnetyczny. Badania profilaktyczne dają dużą szansę wykrycia w porę niebezpiecznych chorób. Więcej informacji oraz pełną ofertę mojego gabinetu Znajdziecie państwo na stronie internetowej. Serdecznie zapraszam.
4.
(40/0) / PR: 0 / CY: 0
BLUMEDICA SUCHY LAS to nowoczesny i wyposażony w znakomitej klasy sprzęt zespół gabinetów. Wśród nich jest gabinet ginekologiczny, gdzie swoje pacjentki przyjmuje ginekolog o dużym doświadczeniu i wielu latach praktyki w zawodzie. To szansa na to, że za prowadzenie ciąży będzie odpowiadał najlepszy specjalista w swoim fachu, który również wykona niezbędne badania, korzystając ze specjalistycznego sprzętu.
5.
(19/0)
Przygotowaliśmy Państwu autorskie rozwiązania na leczenie łysienia charakteryzujące się wysoką skutecznością. Przyjmujemy pacjentów z mocno przerzedzonymi włosami. Dysponujemy technologiami sprawdzającymi się zamiast przeszczepu włosów, co pozwala wygenerować spore oszczędności na współpracy. Jeżeli łysiejecie Państwo lub jesteście ogólnie niezadowoleni z dotychczasowej fryzury zachęcamy do konsultacji. Nasi specjaliści charakteryzują się ponad 20 letnim doświadczeniem w branży trychologicznej.
Links in the category: 567
Podobne strony :
Fundacja "Promyk Słońca" powstała w 1990 roku. Jej celem jest...
Gabinet stomatologiczny J-Dent z Gdańska świadczy pełny zakres usług...
W naszym Gabinecie, będą Państwo mogli skorzystać z wszelkich porad...
Klinika Urody and SPA Jean Baptiste to luksusowe miejsce na mapie Kielc....
Jeśli macie problemy ze stopami to konieczna będzie profesjonalna pomoc...
Proktolog jest specjalistą zajmującym się schorzeniami okolic odbytu....
Zagadnienia poruszane na stronie internetowej RedukcjaBlizn.pl dotyczą...
Na łamach tej strony www czekać na ciebie będzie nie tylko baza...

google 1704 Bing 25 yahoo 492