Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Zdrowie i medycyna » Ośrodki medyczne
Sort by: | Date
1.
(9/0)
Szeroki wybór poradni specjalistycznych, do których można zaliczyć ginekologa, urologa, kardiologa, ortopedę, gastrologa, stomatologa i podologa sprawia, że w jednym miejscu można skorzystać z kompleksowej pomocy medycznej. Centrum medyczno-diagnostyczne Prima-Med zatrudnia specjalistów, dzięki którym przebieg leczenia będzie właściwy i dostosowany do potrzeb pacjenta. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.
2.
(11/0) / PR: 0 / CY: 0
Gabinet logopedyczny mieszczący się w Warszawie to odpowiednie miejsce nawet dla najbardziej wymagających klientów, tych małych i dużych. Zajęcia prowadzi wykwalifikowany logopeda z doświadczeniem i pasją. Dzięki temu dzieci w obecności mgr Julianny Kopczyńskiej czują się bezpiecznie i swobodnie. Zajęcia mogą być prowadzone w gabinecie lub w innym ustalonym miejscu, według preferencji dzieci. W ofercie można znaleźć też masaż Shantala.
3.
(12/0)
Poradnia terapeutyczna Cisza Po Burzy została założona przez Kaję Krajniak, psycholog z wieloletnim doświadczeniem. W gabinecie znajdziesz pomoc w każdej życiowej trudności a naszym nadrzędnym celem jest przywrócenie Ci jakości życia. Specjalizujemy się w leczeniu depresji czy też stanów lękowych, więc jeżeli zauważasz niepokojące objawy - przyjdź do nas bezzwłocznie! Gwarantujemy pomoc na najwyższym poziomie.
4.
(74/0) / PR: 0 / CY: 0
Wita-Gen jest kliniką witaminową oferującą - jako pierwsza we Wrocławiu - usługi z zakresu wlewu dożylnego substancji wartościowych. Największym plusem tych kroplówek jest to, że w odróżnieniu od suplementów w tabletkach, czy innych rozwiązań, składniki zostają wchłonięte przez organizm w 100%. W naszej ofercie znajdziecie Państwo duży wybór kuracji, których pełną listę można zobaczyć na naszej stronie. W Wita-Gen pomożemy Ci kompleksowo zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie.
5.
(51/0)
Klinika Platinum z Bydgoszczy to wyjątkowe miejsce, w jakim pacjenci mogą liczyć na pomoc w wielu problemach związanych z jamą ustną. Pracuje w niej zarówno chirurg szczękowy, jak i specjaliści od stomatologii estetycznej. Stomatolog Platinium proponuje pacjentom nowoczesne implanty zębów, leczenie kanałowe, protetykę, wybielanie zębów. Jest to miejsce, w którym każdy pacjent może czuć się bezpiecznie i komfortowo.
Links in the category: 520
Podobne strony :
Warto odesłać na stronę internetową Danuty Długosz takie osoby, które...
Dobrze wiemy, że o naszym osobistym sukcesie decyduje wiele czynników,...
Nasza firma oferuje szeroką gamę usług w obrębie chirurgii plastycznej i...
Serwis informacyjny dla osób cierpiących na łuszczycę, jedną z bardziej...
Jesteśmy nowocześnie wyposażoną placówką medyczną. Współpracujemy jedynie...
Potzebujesz stomatologa? Duodental to nowoczesny gabinet stomatologiczny...
Jeżeli szukacie Państwo dentysty w Sosnowcu, zapraszamy bardzo serdecznie...
Strona internetowa gabinetu specjalistycznego ginekologii i onkologii w...

Ranking stron 
internetowych
google 1463 Bing 24 yahoo 492