Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Zdrowie i medycyna » Ośrodki medyczne
Sort by: | Date
1.
(11/0)
Na stronie internetowej Boszczyk.pl można znaleźć informacje na temat ortopedy Andrzeja Boszczyka – doktora nauk medycznych i specjalisty z zakresu ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Odbiorca znajdzie informacje na temat leczonych schorzeń przez Andrzeja Boszczyka, które dotyczą: leczenia złamań i następstw złamań (np. stawu skokowego, stopy, kości piętowej), leczenia stopy płaskiej, wydrążonej i opadającej, leczenia paluchów koślawych i sztywniejących, leczenia niestabilności i zwyrodnienia stawu skokowego, problemów zrostu kostnego i chirurgii stopy oraz stawu skokowego.
2.
(8/0) / PR: 0 / CY: 0
Długoletnie doświadczenie w leczeniu schorzeń ginekologicznych, prowadzeniu ciąży i patologii ciąży, ultrasonografii ginekologicznej i położniczej, patologii szyjki macicy i badaniach kolposkopowych, a także zaburzeniach uroginekologicznych. Dr n.med. Justyna Radkiewicz zaprasza do zapoznania się z ofertą usług medycznych w Gabinecie Ginekologiczno-Położniczym Spesmed, znajdującym się przy ul. Powstańców 7 w Pruszkowie.
3.
(43/0)
Poradnia Medycyny Pracy kompleksowo i sprawnie, badania w 1 dzień. W strukturach naszej placówki znajduje się prężnie działająca poradnia medycyny pracy, w której pacjentów przyjmują lekarze specjaliści z zakresu medycyny pracy. W celu zapewnienia pełnej kompleksowości poradnię medycyny pracy rozbudowaliśmy o poradnię okulistyczną, neurologiczną, laryngologiczną, psychologiczną. Gwarantujemy wysoki poziom świadczonych usług. Więcej informacji na stronie internetowej https://med-lab.com.pl/
4.
(36/0)
Nasz gabinet medycyny estetycznej ma bardzo wiele do zaoferowania. Nasz nowoczesny Gabinet Medycyny Estetycznej to dużo więcej, niż gabinet kosmetyczny. Wykwalifikowani lekarze zajmują się indywidualnie każdym przypadkiem. Oferujemy między innymi likwidację lwiej zmarszczki między brwiami, usuwanie zmarszczek palacza, korekcję bruzd nosowo-wargowych, leczenie nadpotliwości. Posiadamy nowoczesny sprzęt i technologie. Zapraszamy!
5.
(36/0)
Ginekolog Jaworowski – nowoczesny gabinet ginekologiczny, który oferuje kompleksową i profesjonalną opiekę ginekologiczną. Ginekologia, antykoncepcja, położnictwo, prowadzenie ciąży oraz przygotowanie do porodu – zakres usług jest szeroki, a atmosfera podczas każdej wizyty intymna oraz przyjazna. Gabinet mieści się w Krakowie, gdzie wszystkie pacjentki mogą liczyć na pomoc niezależnie od przyczyny wizyty.
Links in the category: 558
Podobne strony :
Chcemy Państwu zaprezentować szeroką ofertę kliniki High-Med Przychodni...
Prowadzimy certyfikowany gabinet techniki lingwalnej w Krakowie. Aparaty...
Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej w Katowicach, kierowana...
Portal o tematyce ortodontycznej i protetycznej dla protetyka, lekarza...
Z ogromną radością przedstawiamy Państwu ofertę Centrum NaturA na 2009...
Dbamy o to, aby jakość usług była na najwyższym poziomie. Pomagamy...
Wybierając Dębowy Park wybieracie nowoczesny ośrodek rehabilitacyjny,...
Dr Karolina Bertrand jest psychologiem z wieloletnim doświadczeniem. W...

google 1618 Bing 24 yahoo 492