Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Zdrowie i medycyna » Ośrodki medyczne
Sort by: | Date
1.
(19/0)
Cierpisz na dolegliwości bólowe kręgosłupa? potrzebujesz chwili relaksu? Pro Medyk to gabinet masażu który prowadzi zabiegi rehabilitację i masaże relaksacyjne w zależności od potrzeb i schorzeń. Działamy w Łodzi i tutaj też mamy nasz gabinet masażu. Oferujemy Państwu rehabilitację kręgosłupa, zabiegi które poprawią kondycję zdrowotną oraz samopoczucie. Zapytaj o wolny termin umów się na wizytę!
2.
(5/0)
Integracyjne leczenie raka to nasza najważniejsza specjalizacja. Centrum Hipokratesa to dietoterapia, wlewy dożylne witaminowe, reflekstoterapia, merytoryczne panele edukacyjne i profesjonalne wsparcie psychologiczne. Do pacjentów podchodzimy w sposób holistyczny. Uwzględniamy kwalifikację nowotworu w laboratorium genetycznym, co pozwala na postawienie właściwej diagnozy z dużym wyprzedzeniem. Oceniamy na bieżąco skuteczność leczenia i mamy wiele elastycznych terapii dobieranych zawsze w sposób indywidualny.
3.
(10/0)
BELFINO.pl to projekt przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych lepszą jakością życia. Łączy osoby, które chcą znaleźć usługi skoncentrowane na dbaniu o zdrowie oraz piękne ciało i umysł, a także usługodawców, którzy prowadzą własny salon, fitness lub klinikę. Strona ta pomaga im w promowaniu ich biznesu. Tu można zamieścić swoją ofertę, a także znaleźć usługodawcę godnego wyboru. Ich lista jest coraz dłuższa i obejmuje – gabinety dentystyczne, gabinety kosmetyczne, gabinety medycyny estetycznej, kluby fitness, cateringi dietetyczne, a także salony spa.
4.
(16/0) / PR: 0 / CY: 0
Idealmed to nowoczesne centrum medyczne, w którym wykonywany jest bardzo sroki zakres zabiegów. Są wśród nich zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i naczyniowej, dermatologii, urologii, medycyny estetycznej, podologii oraz kosmetyki profesjonalnej. Pracuje tu również doświadczony stomatolog. Lublin to miejsce, gdzie znajduje się siedziba Idealmed. Zatrudnieni tu specjaliści to lekarze nie tylko doświadczeni, ale również mający wysokie kwalifikacje. Gwarantuje to efektywne i bezpieczne zabiegi pod okiem najlepszych fachowców w swojej dziedzinie.
5.
(14/0) / PR: 0 / CY: 0
NeoDerm to klinika, której jedną ze specjalizacji jest dermatologia. Siedlce i Mińsk Mazowiecki to dwa miasta, gdzie ma ona swoje placówki. To szansa na zdrową, zadbaną i pełną blasku skórę u każdego pacjenta, który podda się szeregom wykonywanych tu zabiegów. Te są przeprowadzane przy wykorzystaniu do tego specjalistycznego sprzętu, a nad wszystkim czuwają doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści. NeoDerm oferuje między innymi profesjonalne konsultacje dermatologiczne, ale też usuwanie zmian skórnych czy zabieg trichoskopii.
Links in the category: 540
Podobne strony :
Specjalistyczne Leśnickie Centrum Stomatologii we Wrocławiu jest...
Serwis stworzyli psycholodzy z Katowic i Sosnowca z myślą o pacjentach...
Nazywam się Maciej Laskowski i jestem specjalistą chirurgii urazowej i...
Prywatne zakłady opieki zdrowotnej oferują pacjentom, o wiele lepsze...
Klinika Wiśniowa to renomowana placówka medyczna, w której świadczona są...
Zajmojemy sie leczeniem boli plecow w takich dolegliwosciach jak rwa...
Gdyńskie Centrum Psychoterapii oferuje pomoc psychologiczną dla osób...
Gabinet stomatologiczny rozpoczął swoją działalność w roku 1999. Gabinet...

google 1604 Bing 24 yahoo 492