Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Zdrowie i medycyna » Ośrodki medyczne
Sort by: | Date
1.
(1/0)
HANDPROJECT CLINIC to klinika, zajmująca się diagnostyką i leczeniem chorób kończyny górnej, a także dolnej. To właśnie tu możesz uzyskać specjalistyczną i profesjonalną pomoc. Skutecznie leczymy takie schorzenia jak choroba dupuytrena, przykurcz łokcia, zespół guyona, zespół kanału łokciowego i inne. Kiedy myślisz - chirurgia ręki Gdańsk, myślisz właśnie o nas. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół pomoże każdemu pacjentowi w szybkim powrocie do zdrowia. Zapraszamy do kontaktu i ustalenia terminu konsultacji.
2.
(8/0)
Gabinet stomatologiczny Lodzdentysta poprzez wieloletnie doświadczenie w swej dziedzinie gwarantuje profesjonalną obsługę za pośrednictwem wysoce profesjonalnego sprzętu znajdującego się w naszym gabinecie. Nasza bogata i stale udoskonalana oferta przeznaczona jest dla wymagających klientów, którzy nade wszystko cenią sobie kompetencje lekarzy, ale i gwarancję efektów leczenia. Wizyta w naszym gabinecie jest gwarancja bezpieczeństwa i zadowolenia każdego klienta.
3.
(42/0) / PR: 0 / CY: 0
W ramach oferty naszej profesjonalnego zespołu lekarskiego jesteśmy w stanie zapewnić specjalistyczne działania w zakresie odtruć alkoholowych. Oferta naszej lecznicy znajduje się na stronie http://www.odtruwamy.pl. Zapewniamy naszym pacjentom wykonanie odtruć poalkoholowych, które wykonywane są pod ścisłym nadzorem specjalistów, gdzie wykorzystywane są sprawdzone metody oraz odpowiednio wyselekcjonowane zestawy leków i płynów.
4.
(4/0) / PR: 0 / CY: 0
Nie mamy wątpliwości, że w Klinice Ortofan znajdziecie Państwo pomoc stomatologiczną, jakiej od najlepszych podmiotów w branży oczekujecie. Gwarantujemy porady, konsultacje i leczenie z udziałem najlepszych stomatologów w Warszawie. Zatrudniamy wybitnych specjalistów, którzy poradzą sobie z każdym problemem natury stomatologicznej. Zapraszamy na klinikaortofan.pl lub do naszej siedziby przy ulicy Jagiellońskiej 66 w Warszawie.
5.
(4/0)
Swoją ofertę jako warszawska poradnia psychologiczna psychoterapiacotam.pl kierujemy do osób, które czują się zagubione i ich bliskich. Nasz zespół doświadczonych psychologów, psychoterapeutów i psychiatrów pomoże Państwu ponownie stanąć na nogi. W leczeniu poza doświadczeniem wykorzystujemy również innowacyjne metody leczenia zaburzeń psychicznych i psychologicznych. Zapraszamy do kontaktu oraz na naszą stronę internetową.
Links in the category: 507
Podobne strony :
Ośrodek dermatologiczny Dermedica zaprasza Państwa do odwiedzenia...
Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna znajdująca się w Baninie...
W świadomości wielu osób dom seniora to „ostateczność”, ale my...
Jeśli chcesz uporządkować życie osobiste i rodzinne uzyskać pomoc w...
Gabinet chirurgii plastycznej " Chirplast " zaprasza do zapoznania się z...
Psycholog Danuta Kuriańska leczy wszelkiego typu nerwice, depresje, leczy...
Szkolenia z zakresu makijażu permanentnego w Polsce między innymi...
W gabinecie stomatologicznym „Nova Dentica”, pacjenci mogą liczyć na...

Ranking stron 
internetowych
google 1436 Bing 24 yahoo 478