Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Zdrowie i medycyna » Ośrodki medyczne
Sort by: | Date
1.
(40/0)
Powstaliśmy znaczny czas temu. Tworzymy zespół ekspertów z dziedziny medycyny estetycznej. Zapraszamy do Centrum Medycznego Skopia z Krakowa. Oferujemy usługi najwyższej jakości, stosując sprawdzone urządzenia oraz produkty. Indywidualnie i ze zrozumieniem podchodzimy do oczekiwań pacjentów. W ramach oferty: wygładzanie cellulitu, wampirzy lifting, zabiegi przeciwstarzeniowe, zabiegi nawilżające, leczenie dwutlenkiem węgla, usuwanie brodawek, leczenie grzybicy paznokci. Więcej na stronie online skopia-ec.pl.
2.
(50/0) / PR: 0 / CY: 0
Działamy na terenie Warszawy, gdzie w naszej klinice jesteśmy w stanie zapewnić realizowanie zarówno profesjonalnych a także kompleksowych usług medycznych związanych zarówno z chirurgią plastyczną a także medycyną estetyczną. Gwarantujemy wykonanie między innymi takich zabiegów jak między innymi zabiegi dermatologiczne, ginekologii estetycznej, laryngologiczne. Zapewniamy naszym pacjentom realizowanie zabiegów nowoczesnymi metodami.
3.
(8/0)
Oferta naszych warszawskich salonów pozwala na zapewnienie wykonania profesjonalnych zabiegów związanych z poprawianiem urody. W naszych salonach posiadamy również nowoczesny sprzęt, który pozwala nam zapewnić wykonanie poszczególnych zabiegów zarówno bezpiecznie a także skutecznie. Jednocześnie nasze salony są w stanie zapewnić również doskonałe warunki, które pozwalają na zagwarantowanie komfortu dla naszych klientek.
4.
(6/0) / PR: 0 / CY: 0
Jeżeli szukacie Państwo dentysty w Sosnowcu, zapraszamy bardzo serdecznie na stronę internetową. Znajdziecie na niej Państwo wszystko o gabinecie stomatologicznym Dentima, w którym świadczone są nie tylko płatne, ale również bezpłatne usługi dentystyczne. W przypadku zainteresowania leczeniem kanałowym, wybielaniem zębów, kosmetyką zniszczonych zębów czy koronami, warto zgłosić się właśnie do Dentimy!
5.
(35/0)
Specjalizujemy się w naszym nowoczesnym centrum medycznym, które zajmuje się leczeniem chorób przenoszonych przez kleszcze skuteczne prowadzenie zarówno diagnostyki a jednocześnie leczenia. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, co pozwala nam zapewnić realizowanie leczenia przy wykorzystaniu najnowszych metod przy boreliozie. Oferujemy również innowacyjne metody prowadzenia diagnostyki co pozwala na zwiększenie wykrywalności chorób.
Links in the category: 498
Podobne strony :
Posiadamy prawie dwudziestoletnie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów...
Nasza warszawska klinika medycyny estetycznej Skin Clinic już teraz...
Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej Hercka Dent z Gliwic...
Pracownia protetyczno - ortodontyczna Mariusza Moskala z siedzibą w...
Wśród mnóstwa obecnych na rynku ośrodków zdrowia działających w obszarze...
W ofercie gabinetu Premium Dent, którego siedziba znajduje się Rzeszowie...
W naszym gabinecie medycyny estetycznej, dzięki bezoperacyjnym zabiegom...
Herpeswirusy, do których zaliczamy m. in. wirus opryszczki pospolitej czy...

Ranking stron 
internetowych
google 1421 Bing 24 yahoo 469