Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Zdrowie i medycyna » Ośrodki medyczne
Sort by: | Date
1.
(45/0)
Centrum Rehabilitacji i Fizjoterapii Kaw-Med jest miejscem, w jakim prowadzona jest między innymi fizjoterapia niemowląt, dzieci i młodzieży. Wykonywana jest ona w oparciu o sprawdzone na całym świecie standardy i metody. Pracujący w nim specjaliści gwarantują miłą i przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta. Są w stanie prowadzić fizjoterapię dzieci już od pierwszych miesięcy życia aż do wieku dorastania.
2.
(61/0) / PR: 0 / CY: 0
Zapraszamy wszystkich Państwa chcących skorzystać z usług gabinetu diagnostyki i obrazowania USG w Poznaniu, oferujemy badania z zakresu ultrasonografii całego ciała oraz narządów i kończyn. Nasi specjaliści służą państwu pomocą, chętnie odpowiedzą na każde pytanie. Zapraszamy do rejestracji pod numerem telefonu oraz adresem e-mail znajdującym na naszej stronie www, w razie pytań nasz personel służy poradą.
3.
(60/0)
Nasz Prywatny Ośrodek Leczenia i Terapii Uzależnień Nadzieja specjalizujemy się w realizowaniu leczenia różnych uzależnień. Odpowiednio przygotowane warunki sprawiają, że każda terapia realizowana jest w komfortowych warunkach. Zapewniamy terapie uzależnienia od alkoholu czy narkotyków. Jednocześnie posiadane doświadczenie pozwala nam oferować skuteczne leczenie. Nasze ośrodek działa w pobliżu miejscowości Warszawa.
4.
(64/0)
Atelier 103 z Gdyni to nowoczesny salon kosmetyczny, gabinet medycyny estetycznej i dietetyki. To tutaj skorzystasz ze specjalistycznych zabiegów na twarz oraz na ciało prowadzonych przez doświadczonych specjalistów. W ofercie między innymi botox, wypełnianie ust i zmarszczek kwasem hialuronowym, mezoterapia igłowa, liposukcja ultradźwiękowa, lipoliza iniekcyjna, zabiegi pielęgnacyjne dla niej i dla niego. Odwiedź Atelier 103 z Gdyni i zadbaj o siebie!
5.
(56/0)
Psychoterapia jest procesem jaki już niejednokrotnie okazał się nader przydatny oraz pomocy, w kontekście zdrowia psychicznego, w pełnym tego słowa znaczeniu. Nasze Centrum Psychoterapii i Szkoleń to nie tylko opcja do której pragniemy państwa zachęcić, lecz jednocześnie alternatywa za którą de facto przemawia wiele zalet. Dużo cennych informacji o naszej działalności znajdą państwo na stronie https://psychoterapia.plus również kilka szczegółowych wiadomości, dlaczego to właśnie my jesteśmy odpowiednim miejscem by zagwarantować pełne wsparcie w procesie psychoterapii.
Links in the category: 527
Podobne strony :
Stanowimy profesjonalną grupę zajmującą się otwieraniem filii firm...
Medycyna estetyczna staje się coraz bardziej popularna i zauważalna w...
Prowadzona przez nas przychodnia stomatologiczna Margo Wrocław to takie...
Witryna firmy Tabuk Poland Sp. z o.o., producenta leku Lavistina. Lek...
Przeznaczamy 2 do 4 terapeutów na jednego pacjenta. Prowadzimy aż 220...
Krakowski gabinet chirurgiczny, na którego czele stoi specjalista chirurg...
DENTestetica to Centrum Stomatologii Estetycznej, które znajduje się w...
Centrum Medyczne MAVIT to nowoczesna klinika okulistyczna. W naszej...

Ranking stron 
internetowych
google 1549 Bing 24 yahoo 492