Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Zdrowie i medycyna » Ośrodki medyczne
Sort by: | Date
1.
(59/0) / PR: 0 / CY: 0
Zapraszamy wszystkich pacjentów cierpiących na bóle migrenowe do naszego gabinetu w Poznaniu, od kilku lat leczenie migreny stanowi dla nas podstawę działania naszego gabinetu, możemy pochwalić się wieloma pozytywnymi opiniami naszych zadowolonych pacjentów. Leczenie botoxem to metoda znana od 30 lat jednak niebywale skuteczna i co najważniejsze pozwalająca cieszyć się pacjentom większą ilością dni pozbawionego bólu.
2.
(35/0) / PR: 0 / CY: 0
Uważasz, że musisz zadbać o swoje zdrowie. Twój problem to nadużywanie alkoholu? Nadużywanie alkoholu to jeden z problemów, którymi się zajmujemy. Co jeszcze możemy zaproponować? Nasza oferta obejmuje także problemy z narkotykami i lekami. Co można powiedzieć na temat podejścia do pacjentów? Jeśli chodzi o podejście do pacjentów, cechuje nas ogromna wiara. Być może myślisz sobie, że to tylko słowa, ale to coś więcej niż słowa, to rzeczywistość. Gdyby były jakieś pytania, zapraszamy na stronę ośrodka.
3.
(76/0)
W ofercie Wita-Gen znajdą Państwo kroplówki witaminowe z procedurami dedykowanymi konkretnym problemom i przypadkom. Terapia witaminowa jest jedną z najbardziej skutecznych form wzmocnienia odporności i zregenerowania organizmu.Terapie dożylne posiadają również w składzie aminokwasy, które wspomagają regenerację kolagenu, poprawiają kondycję skóry włosów i paznokci. Nasza Klinika Witaminowa została stworzona przez wykwalifikowanych specjalistów, których misją jest pomaganie Pacjentom przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii.
4.
(15/0) / PR: 0 / CY: 0
Chciałbyś skorzystać z usług stomatologicznych na najwyższym poziomie? Wejdź na stronę internetową prywatnej przychodni dentystycznej IwulskaDent. Oferujemy szeroki zakres kompleksowych usług stomatologicznych w korzystnych cenach. Proponujemy zabiegi z zakresu implantologii, chirurgii stomatologicznej, protetyki, czy też stomatologii zachowawczej. W naszych zabiegach wykorzystujemy tomografię komputerową 3D i mikroskop. Jesteśmy zespołem wybitnych specjalistów. Gwarantujemy bezpieczne i skuteczne leczenie.
5.
(18/0)
Strona internetowa na której nie tyko dowiesz się szczegółów na temat badania EMG (elektromiografii), ale również umówisz się na tego typu badanie w Lublinie, w gabinecie neurologa dr n. med. Sebastiana Szklenera. Metoda ta jest bardzo skuteczna w diagnozowaniu oraz leczeniu zespołu cieśni nadgarstka, miastenii oraz wielu innych schorzeń o podłożu neurologicznym. Warto podkreślić, że jest całkowicie bezbolesna i bezinwazyjna.
Links in the category: 549
Podobne strony :
Na łamach tej strony www czekać na ciebie będzie nie tylko baza...
Badamy kierowców we Wrocławiu, wykonujemy psychotesty. Elmed Pracownia...
Lecznica MELITUS z Warszawy od 2002 roku zajmuje się dermatologią...
Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1995 roku i obecnie jesteśmy jednym z...
Nowoczesna diagnostyka to ważna dziedzina współczesnej medycyny. Wczesna...
Jestem specjalistom który zadba o wasze zęby jeżeli tylko będziecie...
Centrum Medyczne Angelius Szpital oferuje pomoc ambulatoryjną w...
Zachodni Bank Komórek Macierzystych ZDROWIE DZIECKA powstał w 2004 roku,...

google 1615 Bing 24 yahoo 492