Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Zdrowie i medycyna » Ośrodki medyczne
Sort by: | Date
1.
(3/0)
Nasza oferta to skuteczny detoks polekowy, detoks alkoholowy, detoks narkotykowy. W klinice Inizio Detoks pacjenci w dobrych warunkach odbywają odtruwanie organizmu. Proces ten jest bardzo trudny dla każdej osoby uzależnionej, dlatego z naszej strony zapewniamy pełną i specjalistyczną opiekę lekarską i pielęgniarską. Osoby przebywające w klinice mogą liczyć na dyskrecję, anonimowość i życzliwość. Skuteczny detoks w Warszawie. Zapraszamy.
2.
(45/0) / PR: 0 / CY: 0
Powstaliśmy wiele lat temu. Prowadzimy Centrum Terapii Lew Starowicz, gdzie doświadczony zespół specjalistów jest do Państwa dyspozycji. Naszymi atutami są doświadczenie, nowoczesne metody leczenia, kompetencje, skuteczność. Pacjentom po wnikliwej analizie danej sytuacji proponujemy skuteczny plan leczenia. W klinice Centrum Terapii Lew Starowicz czeka na was pomoc psychologiczna świadczona na bardzo wysokim poziomie.
3.
(4/0)
Porady z zakresu dermatologii to jedna z ofert Centrum Zdrowego Włosa w Krakowie. Dermatolog pracujący w Centrum Zdrowego Włosa udziela porad z zakresu problemów skórnych oraz wykonuje dermatoskopię (badanie znamion). W Centrum Zdrowego Włosa oprócz porad i zabiegów dotyczących chorób skóry głowy i włosów podejmujemy także problemy z zakresu dermatologii ogólnej. Zgłoś się do nas i powiedz w czym możemy Ci pomóc – centrumzdrowegowlosa.pl.
4.
(4/0) / PR: 0 / CY: 0
Jeżeli interesuje Was profesjonalna opieka medyczna na najwyższym poziomie, na pewno nie zawiedziecie się Państwo na Centrum Medycznym Unimed z siedzibą przy ulicy Młodej Polski 7 w Krakowie. Jesteśmy przekonani, że nasze ponad 30-letnie doświadczenie, wykwalifikowany personel oraz najlepszy na rynku sprzęt spełnią Wasze wymagania. Gwarantujemy 100 proc. satysfakcji i najlepszą opiekę medyczną w mieście.
5.
(3/0) / PR: 0 / CY: 0
Szukasz fizjoterapeuty, który zajmuje się rehabilitacją pediatryczną? Skorzystaj z firmy Magda Pietrzak, która wyróżnia się doświadczeniem i nowoczesnym sprzętem, który bardzo precyzyjnie oszacuje wadę naszego małego pacjenta. To miejsce w którym możesz liczyć na fachową obsługę a także miłą oraz życzliwą atmosferę podczas każdej wizyty w naszej placówce. To miejsce, w którym przyjmujemy niemowlaków i dzieci z zaburzeniami neurologicznymi, genetycznymi, metabolicznymi, ortopedycznymi.
Links in the category: 493
Podobne strony :
W naszej klinice w sposób kompleksowy i profesjonalny zajmujemy się...
Gabinet Psychoterapii Ariadna pomaga ludziom z zaburzeniami zdrowia...
Czujesz, że słyszysz coraz gorzej i potrzebny Ci aparat słuchowy, aby...
Zdrovie24.pl to regularnie aktualizowana strona internetowa. Jej tematyką...
Nazywam się Maciej Laskowski i jestem specjalistą chirurgii urazowej i...
Gabinet pedagogiczno – logopedyczny oferuje najwyższej jakości usługi w...
Anna Kamińska to właścicielka gabinetu dentystycznego. Oferuję...
Agnieszka Urzynicok - psychoterapeutka z dziedziny psychologii i...

Ranking stron 
internetowych
google 1413 Bing 24 yahoo 463