Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Zdrowie i medycyna » Medycyna naturalna
Sort by: | Date
1.
(1/0)
ZDROWIE bez leków to jednocześnie miesięcznik, piszący o medycynie alternatywnej oraz profilaktyce zdrowia i sklep internetowy ze zdrową żywnością, kosmetykami naturalnymi i ziołami. Na stronie internetowej, znajdziesz również inne artykuły ze świata ziołolecznictwa lub medycyny niekonwencjonalnej. ZDROWIE bez leków zrzesza ludzi, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie, urodę i komfort bez zażywania leków. Sprawdź już dziś!
2.
(12/0)
Przedstawiamy Państwu mieszankę ziołową RefluxoHerbs przydatną w leczeniu zgagi, a także innych, powszechnych problemów żołądkowych. Polecamy głównie połączenia krajowych ziół, w tym rumianku, melisy, skrzypu, czy szałwii. Informujemy o herbatkach ziołowych odpowiadających za regenerację układu trawiennego. RefluxoHerbs to zioła wyselekcjonowane przez specjalistów, bardzo bezpieczne w długoterminowym stosowaniu, przydatne w usuwaniu toksyn z organizmu. Wiedzą o leczeniu zgagi dzielimy się bezpłatnie.
3.
(9/0) / PR: 0 / CY: 0
Nazywam się Paulina Bedrejczuk i jestem psychologiem psychoterapeutą z Rzeszowa, gdzie pomagam potrzebującym w rozwiązaniu ich problemów. Pracuję w nurcie terapii humanistyczno-egzystencjalnej w ujęciu Gestalt. Oznacza to, że możesz liczyć na holistyczne i głębokie spojrzenie na trudności, z którymi się zmagasz oraz skuteczne ich rozwiązanie. Pomagam w stanach depresyjnych, stresie, lękach, trudnościach w relacji i zaburzeniach nastroju. Jeśli więc czujesz, że potrzebujesz pomocy, służę Ci moimi umiejętnościami, empatią oraz doświadczeniem.
4.
(8/0)
W pewnym stopniu zajmujemy się ziołolecznictwem. Pewnie od razu pojawiło się pytanie, czy to oznacza, że stosowanie ziół jest dobrym rozwiązaniem? Jeśli pojawiło się takie pytanie, trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że odpowiedź nie jest łatwa. Ponadto strona ma charakter informacyjny. Nawiązując do publikowanych informacji, można mówić o wielu sprawach (możesz przeczytać choćby o czystku czy skrzypie polnym). Gdyby zależało Ci na szczegółach, zachęcamy do jak najszybszego zapoznania się z dostępnymi informacjami.
5.
(24/0)
Jeżeli szukasz prywatnej opieki pielęgniarskiej w Trójmieście jak i okolicach, dobrze trafiłeś. Dyplomowana pielęgniarka – Małgorzata Różyńska zajmuje się indywidualną praktyką pielęgniarską. Jeżeli potrzebujesz pomocy w opiece nad chorą osobą, np. w podawaniu kroplówek, pobieraniu krwi czy lewatywie zgłoś się do Pielęgniarka Gdynia. Domowe pogotowie pielęgniarskie oferuje wiele usług dotyczących kompleksowej opieki nad potrzebującym. Jeżeli potrzebujesz tego rodzaju opieki, oferowanego przez doświadczoną i wykształconą pielęgniarkę, zgłoś się do Pielęgniarka Gdynia i zarezerwuj wizytę.
Links in the category: 374
Podobne strony :
Zachodni Bank Komórek Macierzystych ZDROWIE DZIECKA powstał w 2004 roku,...
Zapraszamy wszystkich pragnących schudnąć do naszego sklepu internetowego...
Firma Imperium Zdrowia istnieje na rynku już od 1995 roku. Nasza...
Na stronie przedstawiono sktótowe podsumowanie podstawowych reguł ...
Sklep internetowy (firmowy) z przyrządami i literaturą na temat...
Tematyką serwisu internetowego LECZYMY.info są choroby, dolegliwości,...
Medi Clinique - Szczecin. Jako prywatna klinika chirurgiczna, obsługujemy...
Zapraszamy do skorzystania z oferty poradni stomatologicznej Midentist w...

google 1809 Bing 23 yahoo 463