Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Zdrowie i medycyna » Medycyna naturalna
Sort by: | Date
1.
(26/0) / PR: 0 / CY: 0
W ramach oferty naszego ośrodka psychoterapeutycznego oferujemy realizowanie leczenia zaburzeń osobowości. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów co pozwala nam oferować indywidualnie dopasowane metody leczenia. Jednocześnie nasz Ośrodek Leczenie Zaburzeń Osobowości i Nerwic działa na terenie Poznania prowadzi leczenie zaburzeń osobowości Poznań sprawdzonymi metodami i zgodnie z psychoterapeutycznymi standardami.
2.
(39/0) / PR: 0 / CY: 0
Renomowany gabinet psychoterapii Empiria z Warszawy świadczy wysoki standard usług. Realna pomoc, efekty widoczne w krótkim czasie, poprawa jakości życia i przywrócona równowaga psychiczna. Psychiatra i psycholog są do waszej dyspozycji. Pomagamy osobom z nadmierną nieśmiałością, agresywnym, wycofanym społecznie, po utracie bliskiej osoby, po zdradzie, z kłopotami w pracy i wielu innym. Ponadto w gabinecie Empiria działa psycholog dziecięcy.
3.
(97/0) / PR: 0 / CY: 0
W ofercie renomowanej kliniki LMC znajdziesz konsultacje psychologiczne, które obejmują diagnozę psychologiczną oraz wskazania dotyczące dalszego postępowania. Dobry psycholog przeprowadzi z Tobą wywiad w celu określenia problemu i jego rozwiązaniem podczas jednej wizyty. Dodatkowo proponujemy usługi z zakresu psychiatrii, dzięki czemu nasi pacjenci znajdą w naszej ofercie konsultacje psychiatryczne prowadzone przez doświadczonych pracowników.
4.
(95/0)
Psychoterapia indywidualna, terapia małżeńska, diagnoza psychologiczna.. kilka propozycji, które znajdziesz w gabinecie Barbara Lubikowska. Uzupełnieniem naszej oferty są konsultacje psychologiczne, które są prowadzone przez profesjonalistów. Nasi klienci mogą liczyć na indywidualne podejście, które pozwala nam prowadzić konsultacje z niezwykłą starannością. Dodatkowo wystawiamy opinie w języku obcym.
5.
(59/0)
Jeśli ktoś szuka pomocy psychologicznej może zdecydować się na pomoc Agnieszki Kreblewskiej, która prowadzi swój gabinet na terenie Krakowa. Posiada bardzo duże doświadczenie w realizowaniu wsparcia dla osób, które zmagają się problemami natury psychologicznej. To specjalistka, która posiada już spore doświadczenie i cały czas stara się kształcić dzięki czemu jest w stanie zaoferować pomoc na najwyższym poziomie.
Links in the category: 355
Podobne strony :
Nazywam się Piotr Kowalski oraz jestem lekarzem urologiem. Główna...
Naszą specjalnością jest dystrybucja sprzętu medycznego renomowanych...
Zabiegi wyszczuplające, antycellulitowe, botoks, peeling chemiczny,...
Poradnik zdrowia. Jak się odżywiać, jak żyć by minimalizować ryzyko...
EasyDiet to doskonałe rozwiązanie dla cukrzyków, osób pragnących zgubić...
Zdrowy sen to najlepsza inwestycja w Twoje zdrowie i urodę. Głęboki,...
Marti Med jest prywatnym gabinetem rehabilitacji funkcjonalej. Ma w...
Czujesz się wyczerpany i nie masz na nic siły? To znak, że brakuje Ci...

Ranking stron 
internetowych
google 1554 Bing 23 yahoo 463