Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Zdrowie i medycyna » Medycyna naturalna
Sort by: | Date
1.
(16/0) / PR: 0 / CY: 0
W ramach oferty naszego ośrodka psychoterapeutycznego oferujemy realizowanie leczenia zaburzeń osobowości. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów co pozwala nam oferować indywidualnie dopasowane metody leczenia. Jednocześnie nasz Ośrodek Leczenie Zaburzeń Osobowości i Nerwic działa na terenie Poznania prowadzi leczenie zaburzeń osobowości Poznań sprawdzonymi metodami i zgodnie z psychoterapeutycznymi standardami.
2.
(30/0) / PR: 0 / CY: 0
Renomowany gabinet psychoterapii Empiria z Warszawy świadczy wysoki standard usług. Realna pomoc, efekty widoczne w krótkim czasie, poprawa jakości życia i przywrócona równowaga psychiczna. Psychiatra i psycholog są do waszej dyspozycji. Pomagamy osobom z nadmierną nieśmiałością, agresywnym, wycofanym społecznie, po utracie bliskiej osoby, po zdradzie, z kłopotami w pracy i wielu innym. Ponadto w gabinecie Empiria działa psycholog dziecięcy.
3.
(87/0) / PR: 0 / CY: 0
W ofercie renomowanej kliniki LMC znajdziesz konsultacje psychologiczne, które obejmują diagnozę psychologiczną oraz wskazania dotyczące dalszego postępowania. Dobry psycholog przeprowadzi z Tobą wywiad w celu określenia problemu i jego rozwiązaniem podczas jednej wizyty. Dodatkowo proponujemy usługi z zakresu psychiatrii, dzięki czemu nasi pacjenci znajdą w naszej ofercie konsultacje psychiatryczne prowadzone przez doświadczonych pracowników.
4.
(87/0)
Psychoterapia indywidualna, terapia małżeńska, diagnoza psychologiczna.. kilka propozycji, które znajdziesz w gabinecie Barbara Lubikowska. Uzupełnieniem naszej oferty są konsultacje psychologiczne, które są prowadzone przez profesjonalistów. Nasi klienci mogą liczyć na indywidualne podejście, które pozwala nam prowadzić konsultacje z niezwykłą starannością. Dodatkowo wystawiamy opinie w języku obcym.
5.
(48/0)
Jeśli ktoś szuka pomocy psychologicznej może zdecydować się na pomoc Agnieszki Kreblewskiej, która prowadzi swój gabinet na terenie Krakowa. Posiada bardzo duże doświadczenie w realizowaniu wsparcia dla osób, które zmagają się problemami natury psychologicznej. To specjalistka, która posiada już spore doświadczenie i cały czas stara się kształcić dzięki czemu jest w stanie zaoferować pomoc na najwyższym poziomie.
Links in the category: 355
Podobne strony :
Salon kosmetyczny Cosmetix oferuje szeroki zakres usług z dziedziny...
Tradycyjne chinskie tajniki zachowania zdrowia * Dzieki kilku tysiacom...
Zapoznaj się na stronie z najnowszą metodą na łatwe i zdrowe odchudzanie...
Preparaty ziołowe firmy Akuna. Alveo, Onyx plus, Mastervit, Pinky....
Chrapanie to duża przeszkoda w trakcie nocy. Przeszkadza nam i osobom z...
Mam przyjemność zaprezentować Państwu serwis internetowy w całości...
Witam wszystkich palaczy. Jeśli chcecie wiedzieć jak rzucić palenie,...
Zapraszam do zapoznania się z ofertą mojego gabinetu psychologicznego, w...

Ranking stron 
internetowych
google 1543 Bing 23 yahoo 463