Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Zdrowie i medycyna » Apteki
Sort by: | Date
21.
(244/0)
Kiedy ktoś ulega ciężkiemu wypadkowi, jego życie przewraca się o 180 stopni. W takich sytuacjach oczywista jest konieczność pomocy psychologa, lecz jeszcze wiele miesięcy po tragicznym wydarzeniu należy szczególnie dbać o to, by poszkodowany nie tracił optymizmu i wiary w powrót do zdrowia. Gabinety rehabilitacyjne powinny być zatem przestrzenią wyjątkową, pełną sprzętów, które zachęcają do walki o zwycięstwo. Takie sprzęty tworzy polska firma Juventas, lider produkcji sprzętów rehabilitacyjnych. Zapraszamy.
22.
(266/0)
Czy wiesz, że w sklepie internetowym Kosmetyki Lecznicze, jaki jest prowadzony przez łódzką firmę Vitus, możesz znaleźć wysokiej jakości i niezwykle skuteczne w działaniu kosmetyki od wielu krajowych oraz zagranicznych producentów? Otóż w katalogu online sklepu znajdziesz kosmetyki pielęgnacyjne, lecznicze, wspomagające regenerację ciała po wysiłku fizycznym, a także wiele innych produktów za bardzo dobrą cenę.
23.
(218/0)
Jeśli poszukujesz leków i produktów medycznych najwyższej jakości, to zdecydowanie powinieneś postawić na firmę GlaxoSmithKline. Jest to jeden z największych i najpopularniejszych producentów i dystrybutorów leków oraz szczepionek na naszym rynku. Działa z sukcesami w Polsce od trzydziestu lat i może się poszczycić wieloma nagrodami i wyróżnieniami. Obok typowych leków i szczepionek, firma ta zajmuje się także produkcją suplementów diety.
24.
(246/0)
Jegoapteka.pl jest apteką internetową oferującą pełną gamę suplementów diety i leków bez recepty. Apteka umożliwia dokonanie szybkiego zakupu, dzięki dostępności systemu szybkich płatności. Do dyspozycji klienta są szczegółowe opisy oferowanych preparatów oraz obsługa sklepu, gotowa w każdej chwili pomóc w zakupach. Wysyłka towaru odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej Siódemka oraz Poczty Polskiej.
25.
(245/0)
Ofertę naszego sklepu internetowego przygotowaliśmy z myślą o gabinetach stomatologicznych. Oferujemy wysokiej jakości materiały stomatologiczne. Firma Dental Tree szczególną wagę przykłada do jakości oferowanych produktów – wybieramy jedynie nowoczesne materiały spełniające wymogi współczesnej stomatologii. W ofercie znajdą Państwo szeroki wybór materiałów wypełnieniowych (materiały chemoutwardzalne i światłoutwardzalne, systemy łączące, amalgamaty i glasjonomery), wierteł i akcesoriów do polerowania, cementów i podkładów, mas wyciskowych. Oferujemy również materiały higieniczne (materiały jednorazowe, rękawiczki, środki dezynfekujące oraz do sterylizacji narzędzi stomatologicznych), materiały niezbędnych w profilaktyce, endodoncji oraz protetyce.
Links in the category: 79
Podobne strony :
Apteka internetowa Nowa Farmacja udostępnia Państwu dokonywanie zakupów...
Kiedy ktoś ulega ciężkiemu wypadkowi, jego życie przewraca się o 180...
Apteka zbudowana jest z przyjaznych kategorii jak np. dziecko i mama,...
Podana niżej strona internetowa zapoznaje użytkowników sieci z ofertą...
Apteka Osiedlowa mieszcząca się we Wrocławiu oferuje Państwu bogaty...
Jeśli poszukujesz leków i produktów medycznych najwyższej jakości, to...
Apteka Natura rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2008r w Lublinie....
Prokomfort - Preparat na prostatę. Preparat wpływający korzystnie na...

google 210 Bing 5 yahoo 187