Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Zdrowie i medycyna » Apteki
Sort by: | Date
16.
(260/0) / PR: 0 / CY: 0
Poszukujesz apteki w Knurowie? Zapraszamy do odwiedzenia Apteki św. Barbary. Sprzedajemy leki oraz produkty medyczne. Zakupią Państwo kremy, balsamy, artykuły do pielęgnacji twarzy oraz ciała, maseczki, produkty dla dzieci, szampony, mydła. Mamy strzykawki, ciśnieniomierze, fiolki, gleukometry, inhalatory, dermokosmetyki, wagi czy termometry. Farmaceuta udzieli Państwu informacji dotyczącej stosowania leków. Zajmujemy się także wyrobem leków na recepturowanych. Więcej wiadomości udzielimy mailowo, telefonicznie, osobiście. Apteka czynna jest całodobowo. Więcej wiadomości i dane adresowe zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.
17.
(224/0)
Portal internetowy Szkoda Zdrowia powstał z myślą o wszystkich osobach, jakie szukają w sieci profesjonalnych i pomocnych informacji związanych z chorobami, odżywianiem, czy też zdrowym trybem życia. Na tym portalu znajdziesz takie artykuły tematyczne, jak: zielona kawa a właściwości odchudzające, atopowe zapalenie skóry jako choroba XXI wieku, czy też szkarlatyna – objawy i leczenie. To szansa na uporanie się z problemami.
18.
(199/0)
Alba to sieć aptek, które mieszczą się między innymi w Bydgoszczy, Włocławku czy Grudziądzu. Niektóre działają całodobowo. W ofercie aptek znaleźć można zarówno leki gotowe, jak również leki wykonywane na bazie receptur. Dodatkowo, sprzedawane są środki antykoncepcyjne oraz sprzęt medyczny. Istnieje również możliwość zakupu kosmetyków oraz produktów homeopatycznych. Na stronie internetowej można znaleźć podstawowe dane kontaktowe aptek, ich adresy oraz numery telefonów.
19.
(242/0) / PR: 0 / CY: 0
Apteka W Ogrodach i apteka prowadzona przez mgr farmacji Katarzynę Gniedziejko zlokalizowane są w Pułtusku. Skontaktować można się z nami telefonicznie albo e-mailowo. Prowadzimy sprzedaż leków homeopatycznych, leków na receptę również bez recepty. Ponadto dysponujemy apteczkami samochodowymi, inhalatorami, glukometrami oraz termometrami. Mamy preparaty pielęgnacyjne oraz dermokosmetyki. Sprzedajmy bandaże elastyczne oraz materiały opatrunkowe. Posiadamy preparaty dla dzieci i niemowląt, takie jak smoczki, pieluchy, chusteczki, zabawki oraz podgrzewacze, a też sterylizatory. Więcej informacji zamieściliśmy na stronie internetowej.
20.
(240/0)
Kiedy ktoś ulega ciężkiemu wypadkowi, jego życie przewraca się o 180 stopni. W takich sytuacjach oczywista jest konieczność pomocy psychologa, lecz jeszcze wiele miesięcy po tragicznym wydarzeniu należy szczególnie dbać o to, by poszkodowany nie tracił optymizmu i wiary w powrót do zdrowia. Gabinety rehabilitacyjne powinny być zatem przestrzenią wyjątkową, pełną sprzętów, które zachęcają do walki o zwycięstwo. Takie sprzęty tworzy polska firma Juventas, lider produkcji sprzętów rehabilitacyjnych. Zapraszamy.
Links in the category: 78
Podobne strony :
Nasz zakład przemysłowy wytwarza około 600 ton konstrukcji...
Apteka W Ogrodach i apteka prowadzona przez mgr farmacji Katarzynę...
Kupuj tanie leki i kosmetyki w aptece internetowej PolApteka.pl. Tylko u...
Poszukując żelu na stawy i mięśnie na pewno znajdziemy wiele ciekawych...
Szukasz bogatej oferty leków bez recepty? Sprawdź, co ma do zaoferowania...
Apteka internetowa jako wirtualny punkt sprzedaży wciąż wywołuje wiele...
PSORIADIN nie zawiera sterydów, lecz naturalne składniki aktywne, dzięki...
Apteka internetowa Aptefarm została stworzona w oparciu o aptekę mgr...

google 172 Bing 3 yahoo 156