Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Zdrowie i medycyna » Apteki
Sort by: | Date
11.
(164/0)
Na stronie vigantoletten.pl można znaleźć informacje o preparacie witaminowym Vigantoletten. W jego skład wchodzi witamina D oraz witamina D3. Lek ten jest dostępny bez recepty. Witamina D jest niezbędna w profilaktyce krzywicy, bierze ona udział w procesach przemiany materii. Jej niedobory fatalnie wpływają m.in. na stan kości i układu krwionośnego. Za główną przyczynę niedoboru tej witaminy uważa się zbyt krótkie przebywanie na słońcu. Preparat Vigantoletten zawiera 1000, bądź 500 j.m. substancji czynnej.
12.
(201/0)
W ofercie firmy MPS Lab klienci znajdą szeroki wybór leków na receptę, suplementów diety, preparatów OTC, czy też pozostałych wyrobów medycznych. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz dysponuje kadrą wykwalifikowanych pracowników. Firma realizuje produkcję wyrobów medycznych również w nowoczesnym i innowacyjnym laboratorium. W ofercie znaleźć można Femak, MagCit B6, Witaminę D3, jak również i LeciLut.
13.
(203/0)
Szukacie Państwo takiego miejsca, w którym można kupić leki bez recepty, różnego rodzaju kosmetyki, suplementy diety, zioła czy chociażby akcesoria niezbędne dla młodych mam? W takim razie nie pozostaje raczej nic innego jak po prostu zapoznać się z ofertą apteki internetowej Aptekamini.pl. Gwarantujemy w niej bardzo zróżnicowany asortyment leków bez recepty i całej reszty, a do tego bardzo korzystne ceny.
14.
(222/0)
Dr. Optima to idealne miejsce dla zainteresowanych lekami, preparatami oraz urządzeniami medycznymi. Można zatem właśnie w aptece Dr. Optima kupić wszystko to co niezbędne do poprawy swojego zdrowia. U nas witaminy, minerały, środki opatrunkowe, herbaty, zioła czy chociażby leki na włosy, paznokcie, skórę, zęby czy stawy można kupić na bardzo dobrych warunkach - szybkość dostawy, cena oraz jakość są jak najbardziej w porządku.
15.
(450/0)
Podana niżej strona internetowa zapoznaje użytkowników sieci z ofertą apteki internetowej. Cieszy się ona dużą popularnością oraz zainteresowaniem ze strony wielu internautów. Wszystkie leki sprzedawane przez aptekę internetową mają długie daty ważności, a jeśli produkt ma datę krótszą niż 6 miesięcy, informacja o tym pojawia się w jego opisie. Wysyłane produkty są zapakowane i przechowywane w bezpieczny dla nich sposób.
Links in the category: 78
Podobne strony :
Paraprotex jest to niespotykanie silny lek ziołowy, według formuły...
PSORIADIN nie zawiera sterydów, lecz naturalne składniki aktywne, dzięki...
Głównym założeniem naszej firmy jest dystrybucja sprzętu...
Nasza apteka internetowa oferuje Państwu kompleksowy wybór leków, środków...
W ofercie firmy MPS Lab klienci znajdą szeroki wybór leków na receptę,...
Poszukujesz apteki w Knurowie? Zapraszamy do odwiedzenia Apteki św....
Apteka internetowa Nowa Farmacja udostępnia Państwu dokonywanie zakupów...
Apteka Akademicka on-line powstała na bazie istniejącej od 1995 roku...

google 212 Bing 2 yahoo 178