Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Zdrowie i medycyna » Apteki
Sort by: | Date
11.
(151/0)
Aptekawsieci.pl to apteka internetowa, jakiej siedziba znajduje się w Raciborzu. Dostępny jest w niej pełen wybór leków bez recepty, tudzież sprzętu medycznego czy preparatów leczniczych. Oferuje ona jedynie towar pochodzący od cenionych oraz renomowanych producentów. Mogą tutaj Państwo odszukać także suplementy diety, akcesoria higieniczne, witaminy czy minerały, preparaty na owadyjak również szereg drugich artykułów. Decydując się na zakupy w aptece online, mają Państwo gwarancję pełnego bezpieczeństwa transakcji, a także krótkiego terminu jej realizacji. W celu zapoznania się z pełną listą dostępnych artykułów, zapraszamy na stronę internetową.
12.
(167/0)
Na stronie vigantoletten.pl można znaleźć informacje o preparacie witaminowym Vigantoletten. W jego skład wchodzi witamina D oraz witamina D3. Lek ten jest dostępny bez recepty. Witamina D jest niezbędna w profilaktyce krzywicy, bierze ona udział w procesach przemiany materii. Jej niedobory fatalnie wpływają m.in. na stan kości i układu krwionośnego. Za główną przyczynę niedoboru tej witaminy uważa się zbyt krótkie przebywanie na słońcu. Preparat Vigantoletten zawiera 1000, bądź 500 j.m. substancji czynnej.
13.
(208/0)
W ofercie firmy MPS Lab klienci znajdą szeroki wybór leków na receptę, suplementów diety, preparatów OTC, czy też pozostałych wyrobów medycznych. Firma posiada wieloletnie doświadczenie oraz dysponuje kadrą wykwalifikowanych pracowników. Firma realizuje produkcję wyrobów medycznych również w nowoczesnym i innowacyjnym laboratorium. W ofercie znaleźć można Femak, MagCit B6, Witaminę D3, jak również i LeciLut.
14.
(207/0)
Szukacie Państwo takiego miejsca, w którym można kupić leki bez recepty, różnego rodzaju kosmetyki, suplementy diety, zioła czy chociażby akcesoria niezbędne dla młodych mam? W takim razie nie pozostaje raczej nic innego jak po prostu zapoznać się z ofertą apteki internetowej Aptekamini.pl. Gwarantujemy w niej bardzo zróżnicowany asortyment leków bez recepty i całej reszty, a do tego bardzo korzystne ceny.
15.
(227/0)
Dr. Optima to idealne miejsce dla zainteresowanych lekami, preparatami oraz urządzeniami medycznymi. Można zatem właśnie w aptece Dr. Optima kupić wszystko to co niezbędne do poprawy swojego zdrowia. U nas witaminy, minerały, środki opatrunkowe, herbaty, zioła czy chociażby leki na włosy, paznokcie, skórę, zęby czy stawy można kupić na bardzo dobrych warunkach - szybkość dostawy, cena oraz jakość są jak najbardziej w porządku.
Links in the category: 79
Podobne strony :
Nasz zakład przemysłowy wytwarza około 600 ton konstrukcji...
Apteka Natura rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2008r w Lublinie....
Naturalne składniki i odpowiednio skomponowana procedura sprawiają, że...
W serwise apteka-internetowa.pl można zakupić wiele leków i kosmetyków a...
Firma OlimpLabs specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości preparatów...
www.dlapacjenta.pl - sklep medyczny i zielarski Szeroki wybór sprzętu...
E – Umed to dyskretna apteka internetowa. Polecamy Państwu najbardziej...
Podana niżej strona internetowa zapoznaje użytkowników sieci z ofertą...

google 213 Bing 2 yahoo 178