Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Zdrowie i medycyna
Sort by: | Date
1.
(38/0) / PR: 0 / CY: 0
Mówi się, że uśmiech jest wizytówką każdego człowieka. Obecnie na nasze uzębienie wpływa wiele czynników, które skutecznie je niszczą. Warto więc o to zadbać by nasz uśmiech pozostał ładny i zdrowy. Gabinet Stomatologii i Chirurgii Stomatologicznej Dental Care w Koninie dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu dbają o komfort swoich pacjentów. Wykwalifikowana kadra udowadnia, że dobro pacjenta jest dla nich priorytetem.
2.
(4/0)
Strona terapiauzaleznien.help prezentuje ofertę ośrodka, który znajduje się w dworku w Chaławach. Ośrodek OdNova pomaga w leczeniu różnego rodzaju uzależnień. Co więcej, na stronie można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące terapii oraz numer kontaktowy czy cennik usług. Ta Prywatna Klinika Leczenia Uzależnień oferuje pomoc w zakresie leczenia alkoholizmu i m.in. nałogów typu hazard, seksoholizm, zakupoholizm, czy siecioholizm.
3.
(3/0)
HANDPROJECT CLINIC to klinika, zajmująca się diagnostyką i leczeniem chorób kończyny górnej, a także dolnej. To właśnie tu możesz uzyskać specjalistyczną i profesjonalną pomoc. Skutecznie leczymy takie schorzenia jak choroba dupuytrena, przykurcz łokcia, zespół guyona, zespół kanału łokciowego i inne. Kiedy myślisz - chirurgia ręki Gdańsk, myślisz właśnie o nas. Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół pomoże każdemu pacjentowi w szybkim powrocie do zdrowia. Zapraszamy do kontaktu i ustalenia terminu konsultacji.
4.
(10/0)
Gabinet stomatologiczny Lodzdentysta poprzez wieloletnie doświadczenie w swej dziedzinie gwarantuje profesjonalną obsługę za pośrednictwem wysoce profesjonalnego sprzętu znajdującego się w naszym gabinecie. Nasza bogata i stale udoskonalana oferta przeznaczona jest dla wymagających klientów, którzy nade wszystko cenią sobie kompetencje lekarzy, ale i gwarancję efektów leczenia. Wizyta w naszym gabinecie jest gwarancja bezpieczeństwa i zadowolenia każdego klienta.
5.
(43/0) / PR: 0 / CY: 0
W ramach oferty naszej profesjonalnego zespołu lekarskiego jesteśmy w stanie zapewnić specjalistyczne działania w zakresie odtruć alkoholowych. Oferta naszej lecznicy znajduje się na stronie http://www.odtruwamy.pl. Zapewniamy naszym pacjentom wykonanie odtruć poalkoholowych, które wykonywane są pod ścisłym nadzorem specjalistów, gdzie wykorzystywane są sprawdzone metody oraz odpowiednio wyselekcjonowane zestawy leków i płynów.
Links in the category: 1227
Podobne strony :
Gabinet stomatologiczny UniDent oferuje państwu profesjonalną obsługę,...
Gabinet kosmetyczny - Aspazja Poznań specjalizuje się w dermatologii i...
Smile Dent, czyli gabinet stomatologiczny na Ursynowie w Warszawie, to...
Zapraszamy na ulicę Piękną w Warszawie, gdzie mieści się Princess Academy...
Mamy niewątpliwy zaszczyt zaprezentować Państwu zakład optyczny Krystyny...
Gabinet Stomatologiczny lek. stom. Katarzyna Gliwa z Jejkowic koło...
Zapewniamy naszym pacjentom wsparcie psychologiczne oraz świadczenie...
Medika Aparaty Słuchowe Warszawa. Bezpłatne badanie słuchu dzieci i...

Ranking stron 
internetowych
google 1135 Bing 26 yahoo 513