Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja » Szkoły wyższe
Sort by: | Date
1.
(21/0)
Wumed to studia dedykowane przyszłym specjalistom służby zdrowia. Uczymy fizjoterapeutów, dietetyków, kosmetologów, również do prowadzenia własnego gabinetu na studiach podyplomowych. Dodatkowe programy do dyspozycji to żywienie człowieka, ocena żywności, zarządzanie w sektorze ochrony zdrowia. Stawiamy na mocno praktyczny program, na doświadczoną kadrę i możliwość zdobycia zatrudnienia w pożądanych zawodach. Jeżeli szukacie Państwo uczelni niepublicznej z klasą i bezproblemową rekrutacją zachęcamy do kontaktu w Warszawie.
2.
(48/0)
Prezentujemy bogate studia w Warszawie umożliwiające wyrobienie faktycznych kwalifikacji wymaganych przez pracodawców. Kształcimy na kierunkach zarządzanie, administracja, finanse i rachunkowość. Dochodzi do tego socjologia, czy europeistyka. Dzięki nam przejdziecie Państwo przez wszystkie etapy edukacji wyższej – studia licencjackie, magisterskie, doktoranckie prowadzone przez faktycznych pasjonatów, specjalistów w swoich dziedzinach. Dodatkowo zachęcamy do podjęcia studiów MBA dla menedżerów niższego lub wyższego szczebla.
3.
(125/0)
Jesteś tegorocznym maturzystą lub absolwentem studiów I stopnia i zastanawiasz się nad podjęciem studiów? Masz sporo wątpliwości i nikt nie potrafi ich rozwiać? Poszukujesz najnowszych informacji dotyczących zasad rekrutacji, dostępnych kierunków czy zasad przyznawania stypendiów? Zapraszamy na naszą stronę www.studiapoznan.com. Znajdziesz tu rzetelne informacje na wszystkie nurtujące Cię tematy związane z uczelniami. Znajdziesz też spis Uczelnie niepubliczne w Poznaniu.
4.
(171/0)
Nasza szkoła oferuje szeroki wybór kierunków kształcenia zawodowego na różnych poziomach., oferujemy kształcenie gimnazjalne, licealne dla dorosłych a także kursy kwalifikacyjne i zawodowe. W naszych szkołach można również odbyć szereg kursów tematycznych i hobbystycznych. Nasza pełna oferta dydaktyczna znajduje się na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy wysoki poziom nauczania, komfortowe warunki nauki oraz opiekę wykwalifikowanej, doświadczonej kadry nauczycielskiej. Zapraszamy nauki w sieci szkół Atut.
5.
(183/0)
Jako szkoła filmowa AMA Film Academy z Krakowa ze swoją ofertą chcielibyśmy wyjść do wszystkich osób zainteresowanych kinem i wszystkim, co się z nim wiąże. Kończąc naszą szkołę, możecie być świetnymi aktorami, choć nie tylko. Wykształciliśmy wielu operatorów kamer, scenografów, dźwiękowców czy rzecz jasna reżyserów. Nie mamy wątpliwości, że również i Ty znajdziesz u nas kierunek w sam raz dla siebie.
Links in the category: 62
Podobne strony :
Wybór szkoły, w jakiej chcemy podjąć studia, powinien być możliwie...
Działamy na terenie Natolina, gdzie w naszej uczelni możemy studentom...
KSA to artystyczne szkoły policealne kształcące w zakresie artystycznego...
E-learning z matematyki wyższej na stronie OrzelzMatmy.pl to świetny...
Uczelnia to nie budowla, to koledzy, miasto i klimat. Prawo w Lublinie,...
Serwis internetowy e-prawo24h.pl dostarcza informacji wszystkim...
Jeżeli masz problem z programowaniem w języku ASEMBLER, C, C++, C#, JAVA,...
GoWork.pl wszystkich zainteresowanych abiturientów serdecznie zaprasza do...

google 1371 Bing 33 yahoo 419