Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja » Szkoły wyższe
Sort by: | Date
1.
(2/0)
Jako szkoła filmowa AMA Film Academy z Krakowa ze swoją ofertą chcielibyśmy wyjść do wszystkich osób zainteresowanych kinem i wszystkim, co się z nim wiąże. Kończąc naszą szkołę, możecie być świetnymi aktorami, choć nie tylko. Wykształciliśmy wielu operatorów kamer, scenografów, dźwiękowców czy rzecz jasna reżyserów. Nie mamy wątpliwości, że również i Ty znajdziesz u nas kierunek w sam raz dla siebie.
2.
(46/0)
Nasza uczelnia oferuje studentom najwyższy poziom nauczania na wielu kierunkach medycznych. W ofercie mamy między innymi ratownictwo medyczne, pielęgniarstwo i fizjoterapię. Kadrę wykładowców tworzą wybitni naukowcy oraz doświadczeni praktycy. Zajęcia odbywają się w komfortowych warunkach w wygodnych pomieszczeniach dydaktycznych. Dysponujemy dużymi możliwościami rozwoju oraz prowadzenia własnych badań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
3.
(78/0) / PR: 0 / CY: 0
Kotyliony studniówkowe to piękne zdobne elementy na bal maturalny. Kotyliony różnią się od plakietek tym że są połączone wstążką. . Stanowią element wystroju oraz piękną pamiątkę. W naszej ofercie odnaleźć można wiele wzorów I kolorów studniówkowych przypinek. Dzięki temu mogą tworzyć one jednolitą całość z charakterem imprezy. Bal to ważne wydarzenie pomagamy wam zadbać o detale. Eleganckie kotyliony są drobiazgiem, drobiazgi jednak dają nadzwyczajny efekt końcowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
4.
(101/0)
Jeżeli interesują Cię szkolenia lub kursy zawodowe, sprawdź ofertę naszej firmy DEHAG extra. Wychodząc naprzeciwko potrzebom klientów, otworzyliśmy szkoły policealne, organizujemy kursy zawodowe w zakresie fryzjerstwa, fizjoterapii, opieki medycznej. Co więcej, funkcjonujemy jako technikum usług fryzjerskich. Uruchomiliśmy ośrodek kształcenia zawodowego dla ambitnych. Prowadzimy również salony fryzjerskie, których atut to atrakcyjna oferta oraz doświadczony personel. Nasza strona internetowa: www.dehagextra.pl.
5.
(130/0)
Działamy na terenie Natolina, gdzie w naszej uczelni możemy studentom zapewnić doskonałe warunki do studiowania w ramach wszechstronnych studiów humanistycznych, które związane są z programem studiów europejskich. Zapewniamy naukę realizowaną przez kadrę zarówno doświadczonych jak też uznanych specjalistów z poszczególnych dziedzin, co pozwala nam również realizować naukę na najwyższym poziomie merytorycznym.
Links in the category: 58
Podobne strony :
KSA to artystyczne szkoły policealne kształcące w zakresie artystycznego...
Europejska Uczelnia Informatyczno-Ekonomiczna z Warszawy kontynuuje...
Wyższa Szkoła Pedagogiczna imienia Janusza Korczaka jest jedną z...
Syskonf.pl to internetowe narzędzie służące elektronicznej rejestracji i...
Przedstawiamy Państwu Gdańską Wyższą Szkołę Humanistyczną. Oferujemy...
Wydział Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. J. Korczaka w...
Serwis internetowy e-prawo24h.pl dostarcza informacji wszystkim...
Nasza firma specjalizuje się w pisaniu wszelkiego typu prac wzorcowych. W...

Ranking stron 
internetowych
google 1070 Bing 33 yahoo 389