Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja » Portale naukowe
Sort by: | Date
1.
(24/0) / PR: 0 / CY: 0
Wielka baza cytatów. Najlepsze, najpopularniejsze cytaty uporządkowane według liter alfabetu. 20772 cytaty. Posługiwanie się cytatem ma związek z wolnością słowa. Kiedy cenzura ogranicza swobodę wypowiedzi autora, język przenośni jest środkiem wyrażania własnych przekonań społecznych, politycznych, krytyki, ukrytej kpiny. Przenika wówczas zwłaszcza do tekstów kabaretu politycznego. Cytowanie w pracach naukowych jest pożądane przez autorów cytowanych prac, gdyż liczba cytowań jest podstawową formą oceny znaczenia i wartości prowadzonych badań.
2.
(40/0)
Odwyk.com to ciekawe podcasty dotyczące biblii, kreacjonizmu, Boga. Udostępniamy podcasty na żywo, a także wydania archiwalne, bardzo bogate, podzielone na działy tematyczne. Dzięki temu możecie Państwo dotrzeć szybko do ulubionego zagadnienia. Podcasty dotykają walki nauki oraz wiary. W szerszej perspektywie pomagamy osobom uzależnionym, przywracamy motywację do odnowienia kontaktu z Jezusem. Za słuchanie audycji nic Państwo nie dopłacacie. Dla zainteresowanych rozwijamy tematyczne grupy spotkań.
3.
(42/0)
Twój problem to zadania matematyczne? Jeśli tak, czym prędzej zapoznaj się ze stroną matematycznyswiat.pl — strona matematycznyswiat.pl jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Co do szczegółów, na pewno musisz mieć na uwadze wychodzenie naprzeciw różnym oczekiwaniom. Dokładnie rzecz ujmując, poruszane działy dzielą się w następujący sposób: szkoła podstawowa, liceum/technikum, matura i studia. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, masz tylko jedno rozwiązanie — oczywiście chodzi o dokładne zapoznanie się z witryną.
4.
(72/0)
Jeśli masz wątpliwość co do poprawności jakiegoś słowa, możesz sprawdzić je w słowniku poprawnej pisowni języka polskiego. Ale możesz to zrobić w znacznie prostszy sposób - wystarczy wejść na stronę jaksiepisze.pl, wpisać szukane słowo i już! W odpowiedzi otrzymasz odnośniki do wpisanego słowa oraz innych podobnych. Zasady pisowni danych słów są również jasno wytłumaczone, dzięki czemu poznajemy wszystkie podstawowe prawidła rządzące ortografią. Dzięki naszemu serwisowi sprawdzanie poprawnej pisowni jest znacznie łatwiejsze!
5.
(76/0) / PR: 0 / CY: 0
CoZnaczySlang.pl to internetowy słownik miejski, z którego dowiedz się o znaczeniu słów używanych slangowo. Mówienie potocznie może być trudne w zrozumieniu – jeśli nie znasz znaczenia konkretnego słowa, możesz jednak sprawdzić go on-line. Razem ze słownikiem CoZnaczySlang.pl to naprawdę bardzo proste! Słownik CoZnaczySlang.pl jest także otwarty dla użytkowników – gdy znasz znaczenie jakiegoś słowa, możesz po prostu napisać jego definicję i pomóc innym osobom w jego zrozumieniu. Sprawdź już teraz serwis CoZnaczySlang.pl!
Links in the category: 136
Podobne strony :
Miejskie Przedszkole Nr 38 w Zielonej Górze jest placówką publiczną....
Strona przeznaczona dla społeczności studentów i inżynierów...
Strona Polska-Azja przeznaczyła dla swoich gości ogromną bibliotekę...
W naszych czasach znajomość języka angielskiego jest całkowicie...
Interesuje Cię otaczający świat? Na chemii lub biologii z zapartym tchem...
Firma Arysto Korepetycje z przyjemnością zaprasza na własną stronę, na...
Korzystamy z takich metod nauki języków jak CLIL - Content and Language...
Najlepsza strona o mapach mapki.org!! Znajdziesz tu wiele ciekawych map...

google 1771 Bing 28 yahoo 505