Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja » Portale naukowe
Sort by: | Date
1.
(8/0)
Twój problem to zadania matematyczne? Jeśli tak, czym prędzej zapoznaj się ze stroną matematycznyswiat.pl — strona matematycznyswiat.pl jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Co do szczegółów, na pewno musisz mieć na uwadze wychodzenie naprzeciw różnym oczekiwaniom. Dokładnie rzecz ujmując, poruszane działy dzielą się w następujący sposób: szkoła podstawowa, liceum/technikum, matura i studia. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, masz tylko jedno rozwiązanie — oczywiście chodzi o dokładne zapoznanie się z witryną.
2.
(39/0)
Jeśli masz wątpliwość co do poprawności jakiegoś słowa, możesz sprawdzić je w słowniku poprawnej pisowni języka polskiego. Ale możesz to zrobić w znacznie prostszy sposób - wystarczy wejść na stronę jaksiepisze.pl, wpisać szukane słowo i już! W odpowiedzi otrzymasz odnośniki do wpisanego słowa oraz innych podobnych. Zasady pisowni danych słów są również jasno wytłumaczone, dzięki czemu poznajemy wszystkie podstawowe prawidła rządzące ortografią. Dzięki naszemu serwisowi sprawdzanie poprawnej pisowni jest znacznie łatwiejsze!
3.
(40/0) / PR: 0 / CY: 0
CoZnaczySlang.pl to internetowy słownik miejski, z którego dowiedz się o znaczeniu słów używanych slangowo. Mówienie potocznie może być trudne w zrozumieniu – jeśli nie znasz znaczenia konkretnego słowa, możesz jednak sprawdzić go on-line. Razem ze słownikiem CoZnaczySlang.pl to naprawdę bardzo proste! Słownik CoZnaczySlang.pl jest także otwarty dla użytkowników – gdy znasz znaczenie jakiegoś słowa, możesz po prostu napisać jego definicję i pomóc innym osobom w jego zrozumieniu. Sprawdź już teraz serwis CoZnaczySlang.pl!
4.
(37/0)
Co powiesz na to, aby zdecydować się na podróż w głąb siebie? Brzmi tajemniczo, prawda? Warto też od razu podkreślić, że nie chodzi o żadną religię. Proponujemy Ci pomoc ludzi gwarantujących wsparcie dotyczące rozwoju duchowego, emocjonalnego, osobistego i fizycznego. Ponadto nie ma co ukrywać, że w swoich działaniach kierujemy się pewną ideą. Mowa o idei, wedle której wszyscy są dla siebie nauczycielami i uczniami. Poza tym rozwój duchowy i osobisty jest drogą polegającą na pokonywaniu ograniczeń, słabości, przekonań i traumy.
5.
(47/0)
Audio-booki.com.pl to wiele różnych tytułów książek w formie audio. Każdy, kto nie lubi spędzać wielu godzin nad czytaniem swojego ulubionego tytułu, a jednocześnie ma sporo czasu na to, aby pochylić się na taką lekturą w innej firmie, na pewno będzie usatysfakcjonowany. W jednym miejscu zebrano bardzo różne audiobooki, a więc każdy znajdzie tutaj coś w sam raz dla siebie. To między innymi literatura piękna, ale nie tylko. Pośród oferty znaleźć można również wiele audiobooków do nauki języków obcych i mnóstwo innych książek audio.
Links in the category: 134
Podobne strony :
Interaktywny kurs angielskiego pozwalający na najszybsze zapamiętywanie...
CoZnaczySlang.pl to internetowy słownik miejski, z którego dowiedz się o...
Olsztyniak.pl to portal regionalny z Warmii i Mazur prezentujący ...
Proponujemy Państwu zbiór unikalnych, nigdzie dotąd niepublikowanych...
prezentacjematuralne.com.pl. Serwis oferuje pomoc w pisaniu prac i...
Zdajmy.pl – serwis dla gimnazjalistów – ucz się z nami – zdasz...
Serwis poświęcony II wojnie światowej i jej współczesnym reminiscencjom....
Aplikacja Better Mum została stworzona dla wszystkich mam, również tych,...

google 1661 Bing 28 yahoo 505