Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja » Portale naukowe
Sort by: | Date
1.
(12/0)
Odwyk.com to ciekawe podcasty dotyczące biblii, kreacjonizmu, Boga. Udostępniamy podcasty na żywo, a także wydania archiwalne, bardzo bogate, podzielone na działy tematyczne. Dzięki temu możecie Państwo dotrzeć szybko do ulubionego zagadnienia. Podcasty dotykają walki nauki oraz wiary. W szerszej perspektywie pomagamy osobom uzależnionym, przywracamy motywację do odnowienia kontaktu z Jezusem. Za słuchanie audycji nic Państwo nie dopłacacie. Dla zainteresowanych rozwijamy tematyczne grupy spotkań.
2.
(16/0)
Twój problem to zadania matematyczne? Jeśli tak, czym prędzej zapoznaj się ze stroną matematycznyswiat.pl — strona matematycznyswiat.pl jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Co do szczegółów, na pewno musisz mieć na uwadze wychodzenie naprzeciw różnym oczekiwaniom. Dokładnie rzecz ujmując, poruszane działy dzielą się w następujący sposób: szkoła podstawowa, liceum/technikum, matura i studia. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, masz tylko jedno rozwiązanie — oczywiście chodzi o dokładne zapoznanie się z witryną.
3.
(46/0)
Jeśli masz wątpliwość co do poprawności jakiegoś słowa, możesz sprawdzić je w słowniku poprawnej pisowni języka polskiego. Ale możesz to zrobić w znacznie prostszy sposób - wystarczy wejść na stronę jaksiepisze.pl, wpisać szukane słowo i już! W odpowiedzi otrzymasz odnośniki do wpisanego słowa oraz innych podobnych. Zasady pisowni danych słów są również jasno wytłumaczone, dzięki czemu poznajemy wszystkie podstawowe prawidła rządzące ortografią. Dzięki naszemu serwisowi sprawdzanie poprawnej pisowni jest znacznie łatwiejsze!
4.
(47/0) / PR: 0 / CY: 0
CoZnaczySlang.pl to internetowy słownik miejski, z którego dowiedz się o znaczeniu słów używanych slangowo. Mówienie potocznie może być trudne w zrozumieniu – jeśli nie znasz znaczenia konkretnego słowa, możesz jednak sprawdzić go on-line. Razem ze słownikiem CoZnaczySlang.pl to naprawdę bardzo proste! Słownik CoZnaczySlang.pl jest także otwarty dla użytkowników – gdy znasz znaczenie jakiegoś słowa, możesz po prostu napisać jego definicję i pomóc innym osobom w jego zrozumieniu. Sprawdź już teraz serwis CoZnaczySlang.pl!
5.
(44/0)
Co powiesz na to, aby zdecydować się na podróż w głąb siebie? Brzmi tajemniczo, prawda? Warto też od razu podkreślić, że nie chodzi o żadną religię. Proponujemy Ci pomoc ludzi gwarantujących wsparcie dotyczące rozwoju duchowego, emocjonalnego, osobistego i fizycznego. Ponadto nie ma co ukrywać, że w swoich działaniach kierujemy się pewną ideą. Mowa o idei, wedle której wszyscy są dla siebie nauczycielami i uczniami. Poza tym rozwój duchowy i osobisty jest drogą polegającą na pokonywaniu ograniczeń, słabości, przekonań i traumy.
Links in the category: 135
Podobne strony :
Jedziesz studiować w Polsce, potrzebujesz jednak przyuczyć się polskiego...
Olsztyniak.pl to portal regionalny z Warmii i Mazur prezentujący ...
Witaj na forum języka angielskiego, istniejemy w sieci od prawie roku i...
PITWIN - Portal Innowacyjnego Transferu Wiedzy w Nauce jest...
Serwis jest ściśle matematyczny, zawiera zbiory zadań z różnych działów...
Agencja 100 Tłumaczeń wykonuje tłumaczenia zwykłe, przysięgłe, ustne,...
netpisanie.pl - w ofercie profesjonalne prace na zamówienie. Pisanie...
W ofercie księgarni internetowej hedwiga.pl na pewno znajdą coś dla...

google 1701 Bing 28 yahoo 505