Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja » Portale naukowe
Sort by: | Date
1.
(10/0)
Audio-booki.com.pl to wiele różnych tytułów książek w formie audio. Każdy, kto nie lubi spędzać wielu godzin nad czytaniem swojego ulubionego tytułu, a jednocześnie ma sporo czasu na to, aby pochylić się na taką lekturą w innej firmie, na pewno będzie usatysfakcjonowany. W jednym miejscu zebrano bardzo różne audiobooki, a więc każdy znajdzie tutaj coś w sam raz dla siebie. To między innymi literatura piękna, ale nie tylko. Pośród oferty znaleźć można również wiele audiobooków do nauki języków obcych i mnóstwo innych książek audio.
2.
(9/0)
Na naszym portalu znajdziecie Państwo audiobooki posegregowane w wielu ciekawych działach. Dzielimy się z Państwem słuchowiskami biznesowymi, ułatwiającymi zdecydowanie rozkręcenie własnej firmy w krajowych realiach. Prezentujemy historie biblijne, także w wydaniach dla najmłodszych, poradniki techniczne, motoryzacyjne, prozdrowotne, dietetyczne, literaturę popularnonaukową oraz publikacje religijne. Stawiamy na bezpłatny system rezerwacji i na nielimitowane korzystanie z audiobooków mp3, często od uznanych autorów.
3.
(117/0)
Z systemu BILOK.pl korzystają osoby, które prowadzą zajęcia pozalekcyjne. Narzędzie to ułatwia ich organizację i rozliczanie. Dzięki danej aplikacji można korzystać z takich funkcji jak - prowadzenie kont klientów, powiadomienia SMS i e-mail, organizacja grup zajęciowych, czy informacja o wpłatach i zobowiązaniach klientów. Aplikacja ta posiada zdecydowanie więcej opcji, by móc z nich korzystać trzeba się zarejestrować na stronie.
4.
(205/0) / PR: 0 / CY: 0
Korzystamy z takich metod nauki języków jak CLIL - Content and Language Integrated Learning - system zintegrowanego kształcenia przedmiotowo-językowego, najnowsze odkrycia w psychologii poznawczej i neurologii, Total Physical Response, Co-teachers - metoda zakłada włączenie dzieci wybitnie uzdolnionych do przejmowania funkcji nauczyciela. Mamy zatwierdzony przez MEN program nauczania języka. U nas każdy uczeń traktowany jest indywidualnie. Warto wysłać swoje dziecko do podstawówki czy gimnazjum w systemie dwujęzycznym.
5.
(252/0)
Interesuje Cię otaczający świat? Na chemii lub biologii z zapartym tchem słuchasz, o czym mówi nauczyciel? A może nieustannie oglądasz w telewizji kanały przyrodnicze i prenumerujesz takie pisma? Nasza strona jest stworzona dla Ciebie innych ambitnych uczniów. Czujesz się nim? Chcesz mieć lepsze stopnie? Pragniesz poszerzyć swoje horyzonty i dowiedzieć się ciekawych rzeczy? Nauka to Twoje drugie imię?
Links in the category: 130
Podobne strony :
Serwis Ochrona Środowiska prowadzony jest przez Panią Jolantę Hibner-...
Portal łączący biotechnologię z dziedzinami pokrewnymi: farmacją,...
Zdajmy.pl – serwis dla gimnazjalistów – ucz się z nami – zdasz...
Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najlepszą reklamą, dlatego...
Liczne porady i artykuły dotyczące wychowania, pielęgnacji dziecka,...
Pomoce dydaktyczne to niezbędny element nauczania zarówno na poziomie...
Poszukujesz korepetycji w Bielsko-Białej? Przyjdź do naszej placówki i...
Angtest jest serwisem, na którym możesz przetestować swoją znajomość...

google 1621 Bing 28 yahoo 505