Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja » Nauka jazdy
Sort by: | Date
1.
(11/0)
Nasz ośrodek OSK Kursant z Wrocławia stanowi miejsce, w jakim to można zapisać się między innymi na prawo jazdy B czy też z innej niezbędnej kategorii. Dysponujemy u siebie doświadczoną kadrą instruktorów, nowoczesnymi samochodami, udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. Można się u nas zapisać również na kursy ADR, obsługi wózków widłowych, mocowania ładunku w transporcie drogowym, jak i również szkolenie na instruktora nauki jazdy.
2.
(168/0) / PR: 0 / CY: 0
Masz problem z wyborem szkoły nauki jazdy ? Nauka jazdy w wybranym i dogodnym dla Ciebie terminie, a w rezultacie prawo jazdy. Akademia Jazdy SUFLER oferuje kursy na prawo jazdy kat. B - podstawowe, uzupełniające, rozszerzone, weekendowe. W przyjemny i bezstresowy sposób chcemy poprowadzić naszych kursantów przez gąszcz przepisów ruchu drogowego i w prosty sposób przygotować do zdania egzaminu na prawo jazdy. Jeśli do tej pory zastanawialiście się gdzie znaleźć dobrą szkołę nauki jazdy , to nie musicie już szukać. Najważniejsze jest to, by uczyć skutecznie. Zaczynając od zajęć teoretycznych poprzez praktykę dołożymy wszelkich starań, by nauczyć Cię dobrze i bezpiecznie poruszać się po naszych drogach. Wiemy jak wygląda egzamin państwowy i potrafimy Was do tego przygotować, tak byście pozytywnie przeszli tę próbę.
3.
(125/0) / PR: 0 / CY: 0
Na stronie internetowej www.Labora.com.pl mieszkańcy Bełchatowa oraz okolic będą mieli możliwość zapoznać się z informacjami na temat auto szkoły - w ofercie kursy na prawo jazdy, szkolenia zawodowe, są także wykonywane przez nas badania psychologiczne czy chociażby szkolenia okresowe kierowców zawodowych. Jako jedna z najdłuższej działających auto szkół w regionie, możemy zagwarantować Państwu całkowite zadowolenie.
4.
(187/0) / PR: 0 / CY: 0
Nasza oferta to kurs na prawo jazdy kategorii B. Ciesząca się dużą popularnością autoszkoła Extreme z Łodzi może pochwalić się wysoką zdawalnością. Kursy prowadzimy w trybie normalnym i weekendowym. Teorię ćwiczymy w nowoczesnych salach wykładowych, z kolei nauka jazdy odbywa się autem Hyundai i20. Kursantom zapewniamy indywidualne podejście, pełne zaangażowanie i poświęcenie. Jesteśmy do waszej dyspozycji. Zapraszamy.
5.
(145/0)
Auto-Szkoła M. Bajon z Łodzi oferuje kursy na prawo jazdy każdej kategorii. Na rynku jesteśmy obecni już od 1990 roku. Przez wiele lat działalności udało się nam wyszkolić setki kierowców oraz pomóc zdobyć uprawnienia kwalifikacyjne kierowcom zawodowym. W ofercie posiadamy kursy na prawo jazdy kat. B, B1, B+E, C1, C, C+E, D oraz A1 i A2. Polecamy również szkolenia okresowe dla kierowców, kursy dla przyszłych kierowców taxi, kursy na wózki widłowe oraz szkolenia dla przyszłych instruktorów nauki jazdy. Jako jedni z nielicznych prowadzimy kursy na prawo jazdy dla osób niepełnosprawnych.
Links in the category: 65
Podobne strony :
Nasza oferta to kurs na prawo jazdy kategorii B. Ciesząca się dużą...
Serwis wrocławskiej szkoły jazdy z siedzibą przy ulicy Grochowej 13....
Szkoła jazdy w Bielsku Białej, Pełen profesjonalizm i otwartość...
Strona internetowa firmy ze Szczecina, zajmującej się prowadzeniem kursów...
Zapraszamy do Gdyńskiej Szkoły Jazdy. Szkolenia teoretyczne i praktyczne...
Pilska szkoła jazdy Q-Java Radosława Kujawy oferuje kursy prawa jazdy...
Jesteśmy firmą szkoleniową prowadzącą kursy z zakresu obsługi urządzeń...
Nauka Jazdy STRADA Szczecin. Jesteśmy nowoczesną szkołą nauki jazdy...

Ranking stron 
internetowych
google 1434 Bing 25 yahoo 559