Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja » Kursy i szkolenia
Sort by: | Date
1.
(3/0) / PR: 0 / CY: 0
Kursy w środowisku pracy podlegają wielu ograniczeniom. To czas, stres związany z codziennymi obowiązkami, wysokie wymagania przełożonych. Wszystkie one źle wpływają na aktywność uczestników. Powstaliśmy, by stawić temu czoła! Business english z CoAction Warszawa, to nowoczesne metody nauki angielskiego, przynoszące efekty, dające satysfakcję i motywujące do działania. Zyskaj wsparcie wyjątkowych lektorów, nowe słownictwo branżowe i korzystaj z zajęć w pełni poświęconych temu, czego potrzebujesz. Zapraszamy na coaction.pl.
2.
(30/0)
Serwis kurs-elektryka.pl to miejsce, gdzie można zdobywać uprawnienia elektryczne dla grup G1, G2 i G3 online. Kurs elektryka pozwala zacząć pracę w zawodzie jako elektryk oraz na stanowiskach przy obsłudze, eksploatacji, montażu, remontu oraz kontroli i pomiaru urządzeń elektrycznych. Państwowe uprawnienia elektryka jeszcze nigdy nie były tak proste do zdobycia. Wystarczy zalogować się do platformy i w dogodnym dla siebie czasie odbyć kurs elektryka online G1 G2 i G3, po czym przejść egzamin teoretyczny. Kurs elektryka online w najwyższym stopniu przygotuje do zdania egzaminu przed komisją SEP.
3.
(10/0) / PR: 0 / CY: 0
Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoły językowej noProblem. Proponujemy wysokiej jakości kursy językowe dla dorosłych. U nas możesz odbyć przyspieszone i intensywne kursy indywidualne języka angielskiego. Oferujemy kursy grupowe, techniczne (specjalistyczne), a także biznesowe. Jesteśmy zawodowymi lektorami o sporym doświadczeniu. Gwarantujemy korzystne ceny i dogodne terminy zajęć. Zapewniamy naukę praktycznego języka angielskiego. Szczegółowe informacje o ofercie znajdziesz na naszej stronie www.
4.
(6/0)
Szukasz nauczyciela od języka angielskiego, który pomoże Ci poprawić Twoje niedociągnięcia? Jeśli interesuje Cię specjalista z dużym doświadczeniem, to zapraszamy do naszej szkoły, gdzie oferujemy kursy angielskiego w atrakcyjnych cenach. Mamy za sobą setki przeprowadzonych warsztatów i tyle samo zadowolonych klientów. Gwarantujemy, że nawet najbardziej opornych kursantów doprowadzimy do opanowania języka na wybranym przez niego poziomie.
5.
(52/0)
Music Lessons by Darek to strona www na której możesz odnaleźć takie rzeczy jak darmowe w 100% opracowania utworów w formie zapisu nutowego lub zapisu tabulaturowego. Znajdziesz też poradniki w formie wideo do piosenek, a także odkryjesz filmy poruszające wszelakie pojęcia i zagadnienia muzyczne: teoria muzyczne, ciekawostki muzyczne a także porady dla pianistów oraz gitarzystów. Zapraszam do wejścia na stronę www oraz na kanał na Youtube!
Links in the category: 488
Podobne strony :
Nasza oferta edukacyjna jest skierowana do wszystkich osób, które cenią...
AP Edukacja to ogólnopolska sieć szkół i placówek oświatowych, w tym...
Dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z językami obcymi? Możemy pomóc!...
Firma Emcsolution goszcząca od wielu lat na rynku krajowym, proponuje...
Jako firma Agencja Eventów Medycznych prężnie działamy na rynku i...
Mamy niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu szkołę Profi Fitness...
Od wielu lat Baltic Business Training z powodzeniem realizuje prawo pracy...
Pracując z dziećmi w szkole i na kursach języka angielskiego, zawsze...

google 1640 Bing 35 yahoo 565