Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja » Kursy i szkolenia
Sort by: | Date
1.
(4/0)
Interesuje Cię kurs na spedytora i rozglądasz się za interesującą propozycją? W takiej sytuacji nie masz wyjścia — musisz zapoznać się z naszą ofertą. Jesteśmy najlepsi, biorąc pod uwagę firmy oferujące kursy na spedytora. Nawiasem mówiąc, to samo można powiedzieć przy kursach CPC i kursach kompetencji zawodowych. Nasi kursanci mogą być pewni opieki do uzyskania pozytywnego wyniku na egzaminie. Innymi słowy — dobro kursantów zawsze jest na pierwszym miejscu. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, czas zajrzeć na naszą stronę.
2.
(26/0)
Nasza najważniejsza specjalizacja to wdrażanie Tableau. Dysponujemy oprogramowaniem w wielu wersjach, co pozwala na dopasowanie do potrzeb mniejszego i większego biznesu. Ułatwiamy Państwu analizowanie danych z różnych źródeł, tworzenie raportów finansowych, menedżerskich, innych. Uczymy Państwa praktycznej obsługi interaktywnego pulpitu na warsztatach. Tableau to realna szansa na ograniczenie kosztów analizy biznesowej. Cieszymy się dużym zaufaniem klientów w przestrzeni ogólnokrajowej. Jesteśmy certyfikowanym partnerem Tableau.
3.
(68/0)
Poniemiecku.com to strona, której tematem jest niemiecki. Prezentuje słówka i zwroty po niemiecku, krótkie i długie formy wypowiedzi – zarówno przykłady, jak i wskazówki, jak je pisać. Dzięki zawartości tej strony można szybko nauczyć się niemieckiego i to bez uczestnictwa w kursach. Jej zawartość dowodzi o tym, że język niemiecki jest równie ważny, jak angielski i inne języki obce. Serdecznie zapraszamy!
4.
(31/0)
Współcześnie język angielski jest niezbędny w bardzo wielu miejscach pracy. Celem powstania naszej strony internetowej poangielsku.com jest zapewnienie dostępu do szerokiego zakresu materiałów do nauki angielskiego. Oferujemy materiały do nauki zasad gramatyki angielskiego, nauki przydatnych zwrotów czy słówek. Strona oferuje również dostęp do artykułów po angielsku, przydatnych porad dotyczących pisania między innymi wypracowań po angielsku.
5.
(92/0) / PR: 0 / CY: 0
Prywatne przedszkole językowe Warszawa o nazwie Wszystkie Skarby Mamy rozpoczęło właśnie rekrutację w dzielnicy Mokotów i Ursynów w Warszawie. Wykwalifikowana i profesjonalna kadra pedagogiczna jest jednym z największych atutów tej placówki edukacyjnej. Dzięki nauczaniu poprzez zabawę Twoje dziecko polubi codzienne wizyty w przedszkolu. Zapewnij mu lepszy start w życie i zapisz już dziś do przedszkole językowe Warszawa w dzielnicy Mokotów, Urysnów, w województwie mazowieckim.
Links in the category: 470
Podobne strony :
Mobile Language Centre to mobilna szkoła języków. Kierujemy swoją ofertę...
Prowadzimy kursy z zakresu matematyki, przygotowujące do matury, egzaminu...
Matura z matematyki. Zadania z rozwiązaniami i inne materiały....
Celem Fundacji fundacja-avenhansen.pl jest prowadzenie działalności...
Darmowy Portal Edukacyjny. Matematyka. Znajdziesz tu programy...
Nasza firma oferuje Państwu między innymi: projektowanie, wykonywanie i...
Prezentacje maturalne z języka polskiego 2011 to Twój problem? napisz do...
W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne, kompleksowe i indywidualne...

google 1523 Bing 35 yahoo 565