Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja » Kursy i szkolenia
Sort by: | Date
1.
(10/0)
Prowadzimy kursy rysunku w Krakowie taky kurs rysunku architektonicznego, Kurs ASP, kurs rysunku dla hobbystow. Dzieła sztuki pozwalają spojrzeć na świat inaczej i uczynić go lepszym. Zdaniem wielu ekspertów to właśnie ona sprzyja rozwojowi fantazji, przewyższa poziom IQ i wpływa pozytywnie na układ nerwowy. Szkoła sztuk pięknych - Art Academy - pomoże dostrzec cienką granicę między rzeczywistością a marzeniami.
2.
(35/0)
Jeżeli interesujesz się branżą IT i chcesz podnieść swoje kompetencje, skorzystaj z propozycji firmy szkoleniowej Langolian. W ofercie znajduje się wiele szkoleń otwartych i zamkniętych, w tym kurs SQL, Excel, JavaScript itd. Kursy mają miejsce w całej Polsce, a ich kalendarz dostępny jest na stronie firmy. W cenę wliczone są materiały dla uczestników oraz poczęstunek. Zadzwoń: 536 988 983 i zapytaj o więcej!
3.
(27/0)
Fale na Bałtyku zawsze cię przyciągały? W takim razie oferta szkoły surfingu Paliki Surf jest właśnie dla ciebie! Kursy surfingu są indywidualne lub w małych grupach, aby zagwarantować skuteczną naukę oraz bezpieczeństwo kursantów, o które dbają instruktorzy, którzy surfingu uczyli się właśnie w Paliki Surf. Kursy prowadzone są zgodnie z umiejętnościami i oczekiwaniami kursantów, a kursy od podstaw dla dzieci można połączyć z codziennymi wyjściami na plażę. To świetne rozwiązanie na aktywne spędzenie wakacji. Przekonaj się sam!
4.
(33/0)
Nasz serwis edukacyjny adresowany jest do osób, które zamierzają wyjechać na kurs językowy za granicę. Znajdą tu szeroką ofertę kursów językowych w wielu krajach na świecie, z możliwością rezerwacji online. W ofercie szkół są kursy wakacyjne i letnie obozy językowe dla dzieci i młodzieży, a także intensywne kursy dla dorosłych, w tym kursy angielskiego w Anglii, Irlandii, na Malcie, w USA, Kanadzie, Australii i RPA. Niemieckiego w Niemczech i w Austrii. Francuskiego we Francji, hiszpańskiego w Hiszpanii i w Ameryce Łacińskiej, włoskiego we Włoszech. Kursy prowadzone są zarówno w grupach międzynarodowych jak i formie lekcji indywidualnych w zależności od wyboru oraz indywidualnych potrzeb językowych uczestników. Zwykle szkoły zapewniają naukę na wszystkich poziomach zaawansowania językowego. Program kursów wakacyjnych, oprócz nauki w szkole, obejmuje atrakcyjny program kulturalny i wycieczki.
5.
(24/0) / PR: 0 / CY: 0
Zastanawiasz się nad tym, jak należy postępować, aby osiągnąć sukces w biznesie? Jeśli interesuje cię sukces w biznesie, to dobry moment na zapoznanie się z naszą ofertą. Można przypuszczać, że nasza oferta jest dokładnie tym, czego szukasz. Skupiając się na szczegółach, firmy powinny pozyskiwać, wzmacniać i wykorzystywać odpowiednie kompetencje. Ponadto warto dodać, że wiemy, co robimy (w branży szkoleń pracujemy od 1997 roku). Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, najwyższa pora zajrzeć na stronę działalności.
Links in the category: 496
Podobne strony :
Katarzyna Rucin - trener pływania - prowadzi lekcje nauki pływania dla...
Najnowocześniejsza oraz najciekawsza baza szkoleń w Polsce. Jeżeli zależy...
Darmowy Portal Edukacyjny. Matematyka. Znajdziesz tu programy...
W agencji marketingowej Sapore stworzymy dla ciebie atrakcyjną stronę...
Eco Soul to firma z Poznania, która oferuje autorskie rozwiązania oparte...
AP Edukacja to ogólnopolska sieć szkół i placówek oświatowych, w tym...
Ośrodek Szkolenia Kierowców ROLKA we Wrocławiu to solidne przygotowanie...
Szkoła językowa Glossa poleca wakacyjne oraz semestralne kursy...

google 1761 Bing 35 yahoo 565