Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja » Kursy i szkolenia
Sort by: | Date
1.
(37/0)
Obozy, wyjazdy narciarskie - Sporteum to profesjonalny klub narciarski oraz klub tenisowy organizujący obozy, wyjazdy narciarskie oraz różnego rodzaju zajęcia sportowe w Warszawie. Sporteum to także szkółka narciarska, która zaprasza wszystkie dzieci i młodzież na zimowe obozy, wyjazdy narciarskie w polskie góry oraz za granicę. Szkoła Sporteum zaprasza serdecznie do zapoznania się ze swoją szeroką ofertą na szkolenia, wyjazdy i obozy narciarskie, zarówno indywidualne, jak i grupowe.
2.
(2/0)
W ofercie naszej firmy specjalizujemy się w realizowaniu profesjonalnych usług na rynku szkoleniowym, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić szkolenia, które pozwalają uzyskać uprawnienia g2. W ofercie naszej firmy na stronie uprawnienia-g1.pl dostępne są między innymi szkolenia, które pozwalają uzyskać uprawnienia sep do 1kv. Zapewniamy doskonale prowadzone szkolenia. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę.
3.
(7/0)
Realizujemy kursy CNC, które pozwalają na osiągnięcie faktycznych umiejętności zawodowych. Dzięki nam możecie Państwo rozpocząć samodzielną pracę operatora CNC na tokarce, frezarce. Nasze szkolenia techniczne charakteryzują się bardzo wysokimi ocenami. Mamy panele zajęć praktycznych i teoretycznych. Wykorzystujemy najlepsze technologie, standardowo spotykane u branżowych pracodawców. Stawiamy na minimum teorii, na maksimum praktyki, w tym na symulatory. Gwarantujemy szkolenia CNC prowadzone przez faktycznych praktyków.
4.
(16/0) / PR: 0 / CY: 0
Zarządzamy ośrodkiem szkolenia zawodowego w Łomży od 1993 roku. Posiadamy rozbudowany dział kursów na prawo jazdy, w tym specjalistycznych. Dzięki nam rozpoczniecie Państwo przygodę z fryzjerstwem, z branżą kosmetyczną, z opieką medyczną. Podniesiecie wiedzę w liceum dla dorosłych charakteryzującym się dużym zaufaniem dotychczasowych uczniów. Mamy potwierdzone osiągnięcia. Organizujemy nawet ciekawe wczasy z prawem jazdy, co pozwala zdać egzamin w trybie przyśpieszonym. Kształcimy specjalistów poszukiwanych na rynku pracy, nie tylko lokalnym.
5.
(27/0)
Brass Willow to marka szkoleniowa, która pomaga w przejściu z tradycyjnego do zwinnego modelu zarządzania projektami. Wykonujemy audyt Państwa działalności, organizujemy zamknięte szkolenia scrum dedykowane zespołom, kadrze zarządzającej. Scrum po polsku to szansa na szybsze dostarczanie produktu do klientów i znacznie efektywniejsza manipulacja zmiennymi zadaniami. Działamy w obszarze szkoleniowym oraz doradczym. Współpracujemy z mniejszymi i większymi biznesami doceniającymi znaczenie agile, scrum.
Links in the category: 483
Podobne strony :
Jeżeli szukasz profesjonalnej firmy zajmującej się organizowaniem...
W naszej firmie Stageman od pewnego czasu organizujemy dla swych klientów...
Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji powstała w 1997 roku w...
Szkoła angielskiego English For You organizuje kursy języka angielskiego....
Angielski, niemiecki i włoski- tych języków obcych nauczysz się w Szkole...
Discover Strategy to jakościowa marka szkoleniowa związana z tematyką...
Korzystając z usług naszej firmy szkoleniowej Oney It wybieracie...
Firma STRATEGEEK zajmuje się doradztwem biznesowym oraz szkoleniami....

google 1598 Bing 35 yahoo 565