Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja » Kursy i szkolenia
Sort by: | Date
1.
(53/0) / PR: 0 / CY: 0
Prywatne przedszkole językowe Warszawa o nazwie Wszystkie Skarby Mamy rozpoczęło właśnie rekrutację w dzielnicy Mokotów i Ursynów w Warszawie. Wykwalifikowana i profesjonalna kadra pedagogiczna jest jednym z największych atutów tej placówki edukacyjnej. Dzięki nauczaniu poprzez zabawę Twoje dziecko polubi codzienne wizyty w przedszkolu. Zapewnij mu lepszy start w życie i zapisz już dziś do przedszkole językowe Warszawa w dzielnicy Mokotów, Urysnów, w województwie mazowieckim.
2.
(47/0) / PR: 0 / CY: 0
Nasza szkoła językowa zaprasza na kursy językowe. Z nami nauczysz się języka obcego szybko, skutecznie i w przyjemnej atmosferze. Bazujemy na błyskawicznej metodzie nauczania Krebsa, która przynosi efekty już po 14 dniach. Oferujemy kursy językowe do nauki w domu. Każdy kurs zawiera 40 lekcji, po 35 minut każda. Kluczem do sukcesu w tym przypadku jest słuchanie całej grupy fraz i słów. Proponujemy kursy językowe w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim. Zainteresowanych zapraszamy na stronę www warszawa.kursy-jezykowe.edu.pl.
3.
(9/0) / PR: 0 / CY: 0
Nasza firma specjalizuje się w konsultowaniu oraz stałej obsłudze firm, jeśli chodzi o kwestie BHP. Doradztwo i szkolenia to nasza domena już od roku 2013. Nasz zespół cechuje otwartość na nowe wyzwania oraz chęć współpracy z różnymi partnerami. Zapraszamy serdecznie na naszą stronę, gdzie można będzie znaleźć najważniejsze informacje, a także powody, dla których zdecydowanie warto podjąć z nami współpracę. Już teraz warto przekonać się konkretnie co nas wyróżnia. Zachęcamy do dokładnego zweryfikowania strony oraz nawiązania kontaktu mailowego lub telefonicznego.
4.
(65/0) / PR: 0 / CY: 0
Nasze Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging stanowi miejsca, w jakim uczona jest dermatologia estetyczna, prowadzone są szkolenia medycyna estetyczna. Naszą domeną jest między innymi medycyna przeciwstarzeniowa, medycyna anti-aging. Na szkoleniach pokazujemy najczęstsze dermatozy, alergie, zmiany barwnikowe i nowotworowe skóry, aspekty prawne w medycynie przeciwstarzeniowej. Zapraszamy!
5.
(17/0) / PR: 0 / CY: 0
Centrum Makijażu Permanentnego NEWLOOK's Permanent Makeup z Warszawy to niezwykle profesjonalny i ceniony ośrodek, który specjalizuje się w wielu zabiegach makijażu permanentnego. Oferuje swym klientkom makijaż permanentny ust, oczu, brwi, Microblading HandTap Brows, korektę lub usuwanie makijażu. Osoby zatrudnione w centrum korzystają na co dzień z nowoczesnych przyrządów zabiegowych oraz najlepszych kosmetyków.
Links in the category: 466
Podobne strony :
Szkoła spadochronowa SkyDive z Włocławka proponuje swym klientom od...
W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalne, kompleksowe i indywidualne...
Masz problem z wyborem szkoły nauki jazdy ? Nauka jazdy w wybranym i...
Firma Emcsolution goszcząca od wielu lat na rynku krajowym, proponuje...
Czy wiesz czym jest profesjonalna florystyka? Czy chcesz skończyć coś...
Szkoła językowa Karinen zaprasza na szkolenia z języków obcych dla...
Prywatne przedszkole językowe Warszawa o nazwie Wszystkie Skarby Mamy...
ELEGANCE jest firmą posiadającą szeroki asortyment produktów do...

Ranking stron 
internetowych
google 1420 Bing 35 yahoo 565