Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja » Kursy i szkolenia
Sort by: | Date
1.
(11/0)
Brass Willow to marka szkoleniowa, która pomaga w przejściu z tradycyjnego do zwinnego modelu zarządzania projektami. Wykonujemy audyt Państwa działalności, organizujemy zamknięte szkolenia scrum dedykowane zespołom, kadrze zarządzającej. Scrum po polsku to szansa na szybsze dostarczanie produktu do klientów i znacznie efektywniejsza manipulacja zmiennymi zadaniami. Działamy w obszarze szkoleniowym oraz doradczym. Współpracujemy z mniejszymi i większymi biznesami doceniającymi znaczenie agile, scrum.
2.
(50/0)
Nasza Warszawska Szkoła barberingu specjalizuje się w realizowaniu kursów dla barberów. Zapewniamy szkolenia realizowane przez pasjonatów, którzy posiadają doskonałe kwalifikacje pozwalające na szkolenia barberskie, które kierowane są zarówno dla osób chcących zdobyć wiedzę dla początkujących, jak też dla osób chcących poszerzyć swoje umiejętności oraz wiedzę. Jednocześnie zapewniamy w naszej profesjonalnej szkole profesjonalne wsparcie dla naszych kursantów, a także oferujemy również możliwość uzyskania certyfikatów.
3.
(33/0)
W ramach oferty naszej firmy Domin jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne usługi na rynku realizowania kursów dla między innymi kandydatów, którzy przygotowują się do zdawania egzaminów na architekturę. Jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalnie realizowaną naukę malarstwa, rysunki, ale również grafiki na potrzeby pracy w branży komputerowej. Zapewniam miedz innymi takie kursy jak kurs rysunku architektonicznego czy nuka rysunku. Wszystkie kursy realizowane są przez zespół doświadczonych specjalistów.
4.
(13/0) / PR: 0 / CY: 0
Gryf to popularna szkoła tańca, która działa od dwudziestu lat w Szczecinie. Proponujemy naukę tańca od absolutnych podstaw parom młodym (narzeczonym). Obsługujemy również kursy grupowe z tańców latynoamerykańskich, użytkowych oraz standardowych. To głównie walc angielski, wiedeński, tango. Udostępniamy duże, klimatyzowane sale. Proponujemy zabawy taneczne i bardzo rodzinną, miłą atmosferę. Na lekcje indywidualne przyjmujemy zapisy w formacie całorocznym. Wykorzystujemy sprawdzone metody nauczania, co odbija się na szybkich wynikach.
5.
(12/0)
Solution to znana marka doradztwa personalnego. Działamy na rynku od ponad dwudziestu lat i mamy stały, bardzo skuteczny zespół konsultantów. Proponujemy assesment center umożliwiający realną ocenę kompetencji potencjalnych współpracowników. Posiadamy warsztaty zarządzania zmianą, talentami, sukcesją. Odkrywamy talenty w biznesie i uwzględniamy szczegółową ocenę 360 stopni. Działamy na terenie całego kraju. Wspieramy mały i średni biznes, czy duże korporacje międzynarodowe poszukujące najlepszych metod zarządzania.
Links in the category: 479
Podobne strony :
Szkolenia i projekty z budowania wizerunku pracodawcy: od strategii do...
Collegium (szkoła policealna, szkoła pomaturalna), proponuje od lutego...
INSTYTUT EUROPEISTYKI PROWADZI SZKOLENIA: SZKOLENIA NA LICENCJĘ SYNDYKA,...
Na stronie kurs html css poznasz zasady jak przygotować stronę...
Szukacie Państwo wiedzy dotyczącej kompetencji handlowych, trenerskich,...
Serwis Grupa Giełda Papierów został zbudowany po to, żeby ułatwić...
PROGRESJA KONSULTING S.C. jest firmą świadczącą zarówno usługi...
Centrum Języków Obcych Clever powstało z pasji do języków obcych,...

google 1589 Bing 35 yahoo 565