Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja » Kursy i szkolenia
Sort by: | Date
1.
(1/0) / PR: 0 / CY: 0
Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoły językowej noProblem. Proponujemy wysokiej jakości kursy językowe dla dorosłych. U nas możesz odbyć przyspieszone i intensywne kursy indywidualne języka angielskiego. Oferujemy kursy grupowe, techniczne (specjalistyczne), a także biznesowe. Jesteśmy zawodowymi lektorami o sporym doświadczeniu. Gwarantujemy korzystne ceny i dogodne terminy zajęć. Zapewniamy naukę praktycznego języka angielskiego. Szczegółowe informacje o ofercie znajdziesz na naszej stronie www.
2.
(1/0)
Szukasz nauczyciela od języka angielskiego, który pomoże Ci poprawić Twoje niedociągnięcia? Jeśli interesuje Cię specjalista z dużym doświadczeniem, to zapraszamy do naszej szkoły, gdzie oferujemy kursy angielskiego w atrakcyjnych cenach. Mamy za sobą setki przeprowadzonych warsztatów i tyle samo zadowolonych klientów. Gwarantujemy, że nawet najbardziej opornych kursantów doprowadzimy do opanowania języka na wybranym przez niego poziomie.
3.
(46/0)
Music Lessons by Darek to strona www na której możesz odnaleźć takie rzeczy jak darmowe w 100% opracowania utworów w formie zapisu nutowego lub zapisu tabulaturowego. Znajdziesz też poradniki w formie wideo do piosenek, a także odkryjesz filmy poruszające wszelakie pojęcia i zagadnienia muzyczne: teoria muzyczne, ciekawostki muzyczne a także porady dla pianistów oraz gitarzystów. Zapraszam do wejścia na stronę www oraz na kanał na Youtube!
4.
(43/0)
Obozy, wyjazdy narciarskie - Sporteum to profesjonalny klub narciarski oraz klub tenisowy organizujący obozy, wyjazdy narciarskie oraz różnego rodzaju zajęcia sportowe w Warszawie. Sporteum to także szkółka narciarska, która zaprasza wszystkie dzieci i młodzież na zimowe obozy, wyjazdy narciarskie w polskie góry oraz za granicę. Szkoła Sporteum zaprasza serdecznie do zapoznania się ze swoją szeroką ofertą na szkolenia, wyjazdy i obozy narciarskie, zarówno indywidualne, jak i grupowe.
5.
(5/0)
W ofercie naszej firmy specjalizujemy się w realizowaniu profesjonalnych usług na rynku szkoleniowym, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić szkolenia, które pozwalają uzyskać uprawnienia g2. W ofercie naszej firmy na stronie uprawnienia-g1.pl dostępne są między innymi szkolenia, które pozwalają uzyskać uprawnienia sep do 1kv. Zapewniamy doskonale prowadzone szkolenia. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę.
Links in the category: 486
Podobne strony :
Home Tutors to sprawdzona firma zajmująca się udzielaniem korepetycji...
Strona z zadaniami z zakresu matematyki (arytmetyka i geometria). Na...
Speakin.pl to serwis przeznaczony do nauki angielskiego oraz...
Działaniami priorytetowymi Stowarzyszenia jest wspieranie szeroko...
Korepetycje w Gdyni, jakie oferuje Edun, to doskonały wybór dla...
Portal Centrum Szkoleń oferującego między innymi kursy Angielskiego, oraz...
Österreich Institut z siedzibą w Warszawie zachęca osoby w każdym wieku....
Świadczymy usługi prawnicze i edukacyjne. W zakresie pomocy prawnej...

google 1617 Bing 35 yahoo 565