Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja » Kursy i szkolenia
Sort by: | Date
1.
(53/0) / PR: 0 / CY: 0
Nasze Międzynarodowe Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging stanowi miejsca, w jakim uczona jest dermatologia estetyczna, prowadzone są szkolenia medycyna estetyczna. Naszą domeną jest między innymi medycyna przeciwstarzeniowa, medycyna anti-aging. Na szkoleniach pokazujemy najczęstsze dermatozy, alergie, zmiany barwnikowe i nowotworowe skóry, aspekty prawne w medycynie przeciwstarzeniowej. Zapraszamy!
2.
(9/0) / PR: 0 / CY: 0
Centrum Makijażu Permanentnego NEWLOOK's Permanent Makeup z Warszawy to niezwykle profesjonalny i ceniony ośrodek, który specjalizuje się w wielu zabiegach makijażu permanentnego. Oferuje swym klientkom makijaż permanentny ust, oczu, brwi, Microblading HandTap Brows, korektę lub usuwanie makijażu. Osoby zatrudnione w centrum korzystają na co dzień z nowoczesnych przyrządów zabiegowych oraz najlepszych kosmetyków.
3.
(59/0) / PR: 0 / CY: 0
Szkolenia językowe bywają skuteczne jeśli nie masz większych problemów z nauką. Niemniej jednak bardziej skurczne będą indywidualne korepetycje niemiecki Będzin. W tym wypadku nauczyciel może poświęcić maksymalną uwagę na przekazaniu swojej wiedzy. Analogicznie działają korepetycje angielski Będzin. Obie te formy nauki oferuje firma Profes. Wieloletnie doświadczenie pozwala zastosować najskuteczniejsze techniki nauki. Równocześnie oferowane są tłumaczenia Sosnowiec dla osób, które nie potrzebują nauki, a jednorazowej usługi przekładu. Są one dokonywane szybko i terminowo, a co najważniejsze dokładnie. Profes szkoli także pracowników firm i urzędów. Więcej o tym segmencie działalności można przeczytać pod hasłem szkolenia Katowice. Zapraszamy do kontaktu.
4.
(69/0) / PR: 0 / CY: 0
English Unlimited to szkoła z Gdańska, która na rynku istnieje już prawie 30 lat. Została stworzona z pasji do uczenia języków obcych w sposób nowoczesny, twórczy i skuteczny. EU to jedyna szkoła językowa na Pomorzu, która posiada dwa autoryzowane centra egzaminacyjne: Centrum Egzaminacyjne Cambridge Language Assessment oraz Goethe-Institut. Nasz angielski Gdańsk czy kurs niemieckiego Gdańsk to pełen profesjonalizm i skuteczność.
5.
(71/0)
Discover Strategy to jakościowa marka szkoleniowa związana z tematyką myślenia strategicznego. Wspieramy Państwa szkoleniami menedżerskimi, czy szkoleniami biznesowymi zorientowanymi na konsolidację zespołów. Uczymy liderów podejmowania efektywnych decyzji w krytycznych sytuacjach. Pokazujemy, jak budować wzajemne zaufanie wśród współpracowników. Mamy dopracowane gry multimedialne umożliwiające szybkie przetestowanie podstaw teoretycznych. Myślenie strategiczne rozwijane przez liderów to realna przewaga konkurencyjna.
Links in the category: 463
Podobne strony :
Zajrzyj na www.znambhp.pl i przejrzyj propozycję internetowych szkoleń z...
EXnIT to prężnie działająca firma szkoleniowa. Zajmuje się ona...
Nasza szkoła angielskiego koncentruje się na skuteczności nauki języka....
Szkoła tańca Kraków oferuje taniec towarzyski w Krakowie, kursy tańca...
Szkoła językowa El-sueno prowadzi zajęcia z języka hiszpańskiego....
Konferencje w Beskidzie Sądeckim w Hotelu Jaworzyna Krynicka czy w...
Mobilna Edukacja - szkoła języków obcych. Zapraszamy na naszą stronę...
Edun Korepetycje w Kielcach to placówka, która powstała z myślą o...

Ranking stron 
internetowych
google 1406 Bing 35 yahoo 565