Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja » Kursy i szkolenia
Sort by: | Date
1.
(10/0) / PR: 0 / CY: 0
Zarządzamy ośrodkiem szkolenia zawodowego w Łomży od 1993 roku. Posiadamy rozbudowany dział kursów na prawo jazdy, w tym specjalistycznych. Dzięki nam rozpoczniecie Państwo przygodę z fryzjerstwem, z branżą kosmetyczną, z opieką medyczną. Podniesiecie wiedzę w liceum dla dorosłych charakteryzującym się dużym zaufaniem dotychczasowych uczniów. Mamy potwierdzone osiągnięcia. Organizujemy nawet ciekawe wczasy z prawem jazdy, co pozwala zdać egzamin w trybie przyśpieszonym. Kształcimy specjalistów poszukiwanych na rynku pracy, nie tylko lokalnym.
2.
(20/0)
Brass Willow to marka szkoleniowa, która pomaga w przejściu z tradycyjnego do zwinnego modelu zarządzania projektami. Wykonujemy audyt Państwa działalności, organizujemy zamknięte szkolenia scrum dedykowane zespołom, kadrze zarządzającej. Scrum po polsku to szansa na szybsze dostarczanie produktu do klientów i znacznie efektywniejsza manipulacja zmiennymi zadaniami. Działamy w obszarze szkoleniowym oraz doradczym. Współpracujemy z mniejszymi i większymi biznesami doceniającymi znaczenie agile, scrum.
3.
(61/0)
Nasza Warszawska Szkoła barberingu specjalizuje się w realizowaniu kursów dla barberów. Zapewniamy szkolenia realizowane przez pasjonatów, którzy posiadają doskonałe kwalifikacje pozwalające na szkolenia barberskie, które kierowane są zarówno dla osób chcących zdobyć wiedzę dla początkujących, jak też dla osób chcących poszerzyć swoje umiejętności oraz wiedzę. Jednocześnie zapewniamy w naszej profesjonalnej szkole profesjonalne wsparcie dla naszych kursantów, a także oferujemy również możliwość uzyskania certyfikatów.
4.
(42/0)
W ramach oferty naszej firmy Domin jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne usługi na rynku realizowania kursów dla między innymi kandydatów, którzy przygotowują się do zdawania egzaminów na architekturę. Jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalnie realizowaną naukę malarstwa, rysunki, ale również grafiki na potrzeby pracy w branży komputerowej. Zapewniam miedz innymi takie kursy jak kurs rysunku architektonicznego czy nuka rysunku. Wszystkie kursy realizowane są przez zespół doświadczonych specjalistów.
5.
(19/0) / PR: 0 / CY: 0
Gryf to popularna szkoła tańca, która działa od dwudziestu lat w Szczecinie. Proponujemy naukę tańca od absolutnych podstaw parom młodym (narzeczonym). Obsługujemy również kursy grupowe z tańców latynoamerykańskich, użytkowych oraz standardowych. To głównie walc angielski, wiedeński, tango. Udostępniamy duże, klimatyzowane sale. Proponujemy zabawy taneczne i bardzo rodzinną, miłą atmosferę. Na lekcje indywidualne przyjmujemy zapisy w formacie całorocznym. Wykorzystujemy sprawdzone metody nauczania, co odbija się na szybkich wynikach.
Links in the category: 480
Podobne strony :
Kurs szycia na maszynie? Wybierz naszą ofertę, jeśli zależy ci na...
Styczeń przyszłego, 2013 roku wniesie kilka zmian, które będą dotyczyć...
Kursy i szkolenia językowe dla firm, instytucji i osób prywatnych:...
Krakowska Szkoła Rysunku TOTU oferuje profesjonalne i kompleksowe...
Styl Studio to profesjonalnie funkcjonująca placówka kształcenia...
Gryf to popularna szkoła tańca, która działa od dwudziestu lat w...
Serwis Viable.pl gromadzi materiały pomocne w niekończącej się walce z...
Szkolenia z zakresu BHP i PPOŻ. Organizujemy szkolenia dla firm,...

google 1596 Bing 35 yahoo 565