Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja » Kursy i szkolenia
Sort by: | Date
1.
(45/0)
Speakingo to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla wszystkich tych, którzy szukają kursu języka angielskiego online. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej nauce języka Szekspira, ale jednocześnie na tym, aby wszystko odbyło się w miłej atmosferze, aby efekt nauki był bardzo dobry, to jak najbardziej warto zajrzeć na stronę www.Speakingo.pl i dowiedzieć się więcej o naszych kursach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
2.
(8/0)
Korzystając z usług naszej firmy szkoleniowej Oney It wybieracie specjalistów od szkoleń Agile, Kanban, Scrum, XP. Wykonujemy audyty. Wdrażamy metody Agile w firmach. Jesteśmy osobami z wieloletnią praktyką i sporą wiedzą merytoryczną. Stale doskonalimy usługi i poszerzamy ich zakres. Oferujemy szkolenia Agile na terenie całej Polski. Jako jedni z nielicznych proponujemy usługę zdalnej pomocy – pogotowie Agile.
3.
(9/0)
Powstaliśmy ponad dwadzieścia lat temu. Tworzymy grupę Orto-Fan. Prowadzimy sprzedaż narzędzi i materiałów stomatologicznych oraz ortodontycznych. Zainteresowanych zapraszamy także na ciekawe szkolenia i konferencje. Ze strony Orto-Fan mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm, na każdym etapie współpracy. Zależy nam na długotrwałych relacjach z każdym klientem, dlatego jesteśmy zaangażowani i otwarci na każdą współpracę.
4.
(48/0)
Korzystając z usług naszej firmy szkoleniowej wybierają Państwo profesjonalistów od szkoleń przeciw pożarowych i szkoleń BHP. Organizujemy akademię gaszenia, akademię pierwszej pomocy, prace w przestrzeniach zamkniętych, szkolenia BHP. Podczas szkoleń duży nacisk kładziemy na zdobycie przez uczestników praktycznych umiejętności, które w razie konieczności mogą uratować zdrowie a nawet życie. Szczegóły na stronie bhpzycie.com
5.
(11/0)
Nauka języka na pewno będzie wymagająca i nie dla każdego będzie prosta do zrealizowania. Jeśli chcecie sobie z tym poradzić możecie między innymi skorzystać z naszych podpowiedzi jak taka nauka powinna przebiegać. Stworzyliśmy specjalną witrynę, na której promujemy nowoczesne formy nauki języka, dbamy o to, by każdy kto do nas zajrzy znalazł dla siebie podpowiedź co do tego jak nauka powinna skutecznie przebiegać.
Links in the category: 456
Podobne strony :
Nasza oferta edukacyjna jest skierowana do wszystkich osób, które cenią...
House of Latte Art to krakowska firma prowadząca szkolenia Latte Art,...
Polska strona Oracle poświęcona tematyce baz danych oracle. Zapraszamy do...
TeleTrade to firma działająca na mocy unijnego rozporządzenia, istniejąca...
Kursy językowe dla klientów indywidualnych (dzieci, młodzież i dorośli)...
Renex EEC to jedyne autoryzowane centrum szkoleniowe IPC w Polsce jak i w...
Współcześnie konieczność podnoszenia kompetencji oraz wzrost oczekiwań...
Masz problem z motywacją podwładnych? Masz ochotę odgadnąć sekrety...

Ranking stron 
internetowych
google 1311 Bing 35 yahoo 561