Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja » Kursy i szkolenia
Sort by: | Date
1.
(40/0) / PR: 0 / CY: 0
W ramach oferty naszej szkoły zapewniamy profesjonalne i kompleksowe realizowanie kursów i zajęć związanych między innymi z rysunkiem czy malarstwem. W ten sposób nasza szkoła malarstwa warszawa jest w stanie zapewnić prowadzenie zajęć przygotowujących do zdawania na kierunki na ASP a także na zwiększenie umiejętności osób pasjonujących się rysunkiem czy malarstwem. Wszystkie kursy prowadzone są przez doświadczonych specjalistów.
2.
(4/0)
Od wielu lat w naszej szkole językowej realizujemy programy nauczania języków obcych w oparciu o nowoczesne metody nauczania. Realizujemy kursy skierowane do firm. Wszystkie zajęcia prowadzone są w małych grupach od dwóch do dziesięciu osób. Zajęcie dla firm odbywać się mogą zarówno w siedzibie naszej szkoły, jak też u naszych klientów biznesowych. Realizujemy również indywidualne programy nauczania.
3.
(49/0)
Nasza firma organizuje szkolenia z zakresu IT. Poprzez wieloletnie doświadczenie i kadrę najlepszych trenerów szkolimy pracowników największych korporacji, dużych przedsiębiorstw, małych firm. Katalog szkoleń obejmuje: Microsoft, Bazy Danych, Programowanie, Projektowanie stron, Grafika DTP. Szkolimy nowoczesnymi metodami. Nacisk stawiamy głównie na pozyskanie przez słuchaczy umiejętności praktycznych.
4.
(51/0)
Bez wątpienia matura jest jednym z najważniejszych egzaminów w życiu młodych Polaków. Często od jej wyników zależy nasza przyszłość i to, na jakie studia się dostaniemy. Skoro tak warto się do niej przygotować jak najlepiej. Jeśli szukasz optymalnych kursów maturalnych, nie mamy wątpliwości, że coś dla siebie znajdziesz w EDUKARIS. Kursy takie prowadzimy tu już od ponad dekady. Wyniki naszych klientów wyraźnie pokazują, że są one efektywne i pozwalają naszym adeptom nauki wybrać kierunek studiów, o którym marzyli.
5.
(51/0)
Specjalizujemy się w naszej szkole nauki gry na gitarze realizowaniem nauki gry na gitarach klasycznych, elektrycznych czy basowych. Jednocześnie nasi specjaliści prowadzą również naukę grania na perkusji. Jesteśmy w stanie zapewnić prowadzenie kursów, które są indywidualnie dopasowane do oczekiwań naszych uczniów. W naszej szkole zapewniamy naukę dla grających na gitarach na różnym stopniu zaawansowania.
Links in the category: 446
Podobne strony :
Eco Soul to firma z Poznania, która oferuje autorskie rozwiązania oparte...
Nasza oferta obejmuje atrakcyjne pod względem merytorycznym i w pełni...
Organizacja brainstorm.biz.pl oferuje usługi z zakresu doradztwa...
Szkolenia i projekty z budowania wizerunku pracodawcy: od strategii do...
Jako szkoła językowa PROLOG działamy w Krakowie od 1994 roku. 19 lat...
Nasza firma zajmujesię wykonywaniem tłumaczeń oraz opracowywaniem szkoleń...
Psycholog, pedagog, logopeda oraz psychiatra są do Państwa dyspozycji....
Portal jak-zrobic-strone-internetowa.pl zawiera informacje, jakie na...

Ranking stron 
internetowych
google 1281 Bing 35 yahoo 543