Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja » Kursy i szkolenia
Sort by: | Date
1.
(23/0)
Jeżeli interesujesz się branżą IT i chcesz podnieść swoje kompetencje, skorzystaj z propozycji firmy szkoleniowej Langolian. W ofercie znajduje się wiele szkoleń otwartych i zamkniętych, w tym kurs SQL, Excel, JavaScript itd. Kursy mają miejsce w całej Polsce, a ich kalendarz dostępny jest na stronie firmy. W cenę wliczone są materiały dla uczestników oraz poczęstunek. Zadzwoń: 536 988 983 i zapytaj o więcej!
2.
(13/0)
Fale na Bałtyku zawsze cię przyciągały? W takim razie oferta szkoły surfingu Paliki Surf jest właśnie dla ciebie! Kursy surfingu są indywidualne lub w małych grupach, aby zagwarantować skuteczną naukę oraz bezpieczeństwo kursantów, o które dbają instruktorzy, którzy surfingu uczyli się właśnie w Paliki Surf. Kursy prowadzone są zgodnie z umiejętnościami i oczekiwaniami kursantów, a kursy od podstaw dla dzieci można połączyć z codziennymi wyjściami na plażę. To świetne rozwiązanie na aktywne spędzenie wakacji. Przekonaj się sam!
3.
(20/0)
Nasz serwis edukacyjny adresowany jest do osób, które zamierzają wyjechać na kurs językowy za granicę. Znajdą tu szeroką ofertę kursów językowych w wielu krajach na świecie, z możliwością rezerwacji online. W ofercie szkół są kursy wakacyjne i letnie obozy językowe dla dzieci i młodzieży, a także intensywne kursy dla dorosłych, w tym kursy angielskiego w Anglii, Irlandii, na Malcie, w USA, Kanadzie, Australii i RPA. Niemieckiego w Niemczech i w Austrii. Francuskiego we Francji, hiszpańskiego w Hiszpanii i w Ameryce Łacińskiej, włoskiego we Włoszech. Kursy prowadzone są zarówno w grupach międzynarodowych jak i formie lekcji indywidualnych w zależności od wyboru oraz indywidualnych potrzeb językowych uczestników. Zwykle szkoły zapewniają naukę na wszystkich poziomach zaawansowania językowego. Program kursów wakacyjnych, oprócz nauki w szkole, obejmuje atrakcyjny program kulturalny i wycieczki.
4.
(15/0) / PR: 0 / CY: 0
Zastanawiasz się nad tym, jak należy postępować, aby osiągnąć sukces w biznesie? Jeśli interesuje cię sukces w biznesie, to dobry moment na zapoznanie się z naszą ofertą. Można przypuszczać, że nasza oferta jest dokładnie tym, czego szukasz. Skupiając się na szczegółach, firmy powinny pozyskiwać, wzmacniać i wykorzystywać odpowiednie kompetencje. Ponadto warto dodać, że wiemy, co robimy (w branży szkoleń pracujemy od 1997 roku). Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, najwyższa pora zajrzeć na stronę działalności.
5.
(45/0)
Jeżeli interesuje Cię odniesienie sukcesu, zapoznanie się z naszą ofertą jest niepisaną koniecznością. Proponujemy Ci miejsce, które odpowiada oczekiwaniom wielu ludzi. Odnosząc się do szczegółów, nie ulega wątpliwości, że jesteśmy przygotowani na różne okoliczności. Mówiąc wprost – jedną z propozycji jest szkolenie otwarte. Co więcej, szkolenia otwarte dotyczą różnych spraw. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, nie pozostaje nic innego jak czym prędzej zapoznać się ze stroną działalności.
Links in the category: 495
Podobne strony :
Academia Nautica to Licencjonowana Szkoła Żeglarstwa PZŻ i ISSA. W...
Akademia Mechatroniki jest szkołą policealną o doświadczonej kadrze...
Matura z matematyki. Zadania z rozwiązaniami i inne materiały....
Międzynarodowe Studium Dziewulskich jest jedną z największych szkół...
Zapraszamy na kurs maklerski przeznaczony dla osób zamierzających zdać...
Firma Business Language Trainings prowadzi szkolenia w zakresie...
Nurkowanie: kursy nurkowania dla początkujących i zaawansowanych, wyprawy...
"CONGRESS-OR" Biuro Kongresów i Turystyki PCO - organizacja kongresów,...

google 1718 Bing 35 yahoo 565