Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja » Kursy i szkolenia
Sort by: | Date
1.
(24/0)
Jeżeli interesuje Cię odniesienie sukcesu, zapoznanie się z naszą ofertą jest niepisaną koniecznością. Proponujemy Ci miejsce, które odpowiada oczekiwaniom wielu ludzi. Odnosząc się do szczegółów, nie ulega wątpliwości, że jesteśmy przygotowani na różne okoliczności. Mówiąc wprost – jedną z propozycji jest szkolenie otwarte. Co więcej, szkolenia otwarte dotyczą różnych spraw. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, nie pozostaje nic innego jak czym prędzej zapoznać się ze stroną działalności.
2.
(3/0)
Jeśli Twój pomysł na biznes nie jest dobry, warto pomyśleć nad fachowym wsparciem. Co więcej, nawet nie trzeba szukać wsparcia – wystarczy zapoznać się ze stroną zaprojektujbiznes.pl. Skupiając się na tym, co najważniejsze, przygotowaliśmy się na różne sytuacje. Odnosząc się do konkretów, proponujemy m.in. modele biznesowe. Ponadto zajmujemy się diagnozą firmy i testowaniem pomysłów. Można powiedzieć, że wychodzimy naprzeciw pojawiającym się oczekiwaniom. Jak coś jest niejasne, oczywiście służymy pomocą.
3.
(27/0) / PR: 0 / CY: 0
Fire-BHP Security to firma organizująca różnorodne szkolenia, w tym profesjonalne szkolenia przecipożarowe. Tym samym zainteresowane przedsiębiorstwa mogą dowiedzieć się, jak zachować się w trakcie pożaru oraz jakie kroki podejmować, aby do niego nie doprowadzać. Ponadto w ofercie firmowej znajdują się także szkolenia BHP, zarówno te wstępne, jak i okresowe. Przydają się one w każdym zakładzie pracy, aby odpowiednio przygotować potencjalnych pracowników do wykonywania powierzonych im obowiązków służbowych. 
4.
(6/0) / PR: 0 / CY: 0
Kursy w środowisku pracy podlegają wielu ograniczeniom. To czas, stres związany z codziennymi obowiązkami, wysokie wymagania przełożonych. Wszystkie one źle wpływają na aktywność uczestników. Powstaliśmy, by stawić temu czoła! Business english z CoAction Warszawa, to nowoczesne metody nauki angielskiego, przynoszące efekty, dające satysfakcję i motywujące do działania. Zyskaj wsparcie wyjątkowych lektorów, nowe słownictwo branżowe i korzystaj z zajęć w pełni poświęconych temu, czego potrzebujesz. Zapraszamy na coaction.pl.
5.
(34/0)
Serwis kurs-elektryka.pl to miejsce, gdzie można zdobywać uprawnienia elektryczne dla grup G1, G2 i G3 online. Kurs elektryka pozwala zacząć pracę w zawodzie jako elektryk oraz na stanowiskach przy obsłudze, eksploatacji, montażu, remontu oraz kontroli i pomiaru urządzeń elektrycznych. Państwowe uprawnienia elektryka jeszcze nigdy nie były tak proste do zdobycia. Wystarczy zalogować się do platformy i w dogodnym dla siebie czasie odbyć kurs elektryka online G1 G2 i G3, po czym przejść egzamin teoretyczny. Kurs elektryka online w najwyższym stopniu przygotuje do zdania egzaminu przed komisją SEP.
Links in the category: 491
Podobne strony :
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w wspólpracy z polskimi oraz...
Österreich Institut z siedzibą w Warszawie zachęca osoby w każdym wieku....
Uzyskanie tytułu licencjata lub magistra daje lepszy start do otrzymania...
Nasza oferta to internetowe szkolenia BHP dla pracowników biurowych....
Prawidłowe śpiewanie wymaga odrobiny talentu i mnóstwa pracy....
Nurkowanie: kursy nurkowania dla początkujących i zaawansowanych, wyprawy...
W ofercie firmy „CoachingBalance.pl” można znaleźć szeroką ofertę usług...
Strona firmowa Unitive Coaching, w której dowiesz się, jakie szkolenia i...

google 1654 Bing 35 yahoo 565