Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja » Kursy i szkolenia
Sort by: | Date
1.
(28/0)
Nasza Warszawska Szkoła barberingu specjalizuje się w realizowaniu kursów dla barberów. Zapewniamy szkolenia realizowane przez pasjonatów, którzy posiadają doskonałe kwalifikacje pozwalające na szkolenia barberskie, które kierowane są zarówno dla osób chcących zdobyć wiedzę dla początkujących, jak też dla osób chcących poszerzyć swoje umiejętności oraz wiedzę. Jednocześnie zapewniamy w naszej profesjonalnej szkole profesjonalne wsparcie dla naszych kursantów, a także oferujemy również możliwość uzyskania certyfikatów.
2.
(24/0)
W ramach oferty naszej firmy Domin jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne usługi na rynku realizowania kursów dla między innymi kandydatów, którzy przygotowują się do zdawania egzaminów na architekturę. Jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalnie realizowaną naukę malarstwa, rysunki, ale również grafiki na potrzeby pracy w branży komputerowej. Zapewniam miedz innymi takie kursy jak kurs rysunku architektonicznego czy nuka rysunku. Wszystkie kursy realizowane są przez zespół doświadczonych specjalistów.
3.
(5/0) / PR: 0 / CY: 0
Gryf to popularna szkoła tańca, która działa od dwudziestu lat w Szczecinie. Proponujemy naukę tańca od absolutnych podstaw parom młodym (narzeczonym). Obsługujemy również kursy grupowe z tańców latynoamerykańskich, użytkowych oraz standardowych. To głównie walc angielski, wiedeński, tango. Udostępniamy duże, klimatyzowane sale. Proponujemy zabawy taneczne i bardzo rodzinną, miłą atmosferę. Na lekcje indywidualne przyjmujemy zapisy w formacie całorocznym. Wykorzystujemy sprawdzone metody nauczania, co odbija się na szybkich wynikach.
4.
(4/0)
Solution to znana marka doradztwa personalnego. Działamy na rynku od ponad dwudziestu lat i mamy stały, bardzo skuteczny zespół konsultantów. Proponujemy assesment center umożliwiający realną ocenę kompetencji potencjalnych współpracowników. Posiadamy warsztaty zarządzania zmianą, talentami, sukcesją. Odkrywamy talenty w biznesie i uwzględniamy szczegółową ocenę 360 stopni. Działamy na terenie całego kraju. Wspieramy mały i średni biznes, czy duże korporacje międzynarodowe poszukujące najlepszych metod zarządzania.
5.
(19/0)
Kurs szycia na maszynie? Wybierz naszą ofertę, jeśli zależy ci na szybkiej i dokładnej nauce. Z nami nauczysz się swojej upragnionej umiejętności, jaką jest szycie. Dlaczego warto zdecydować się właśnie na nasze usługi? Przede wszystkim posiadamy bardzo długi staż. Jesteśmy obecni na rynku od bardzo długiego czasu, dlatego posiadamy sporą wiedzę oraz doświadczenie w tej tematyce. W naszej działalności najważniejszy jest dla nas nasz klient. Naszą wykwalifikowana kadra odpowie na każde pytanie. Zapraszamy właśnie do nas. Czekamy na ciebie!
Links in the category: 478
Podobne strony :
Firma Arysto Korepetycje z przyjemnością zaprasza na własną stronę, na...
Podkarpacki Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy w Rzeszowie posiada w swojej...
Szkolenia indywidualne - radzenie sobie ze stresem, swobodne występowanie...
Interaktywny serwis branży szkoleniowej, zawierający szkolenia otwarte,...
Szkoła spadochronowa SkyDive z Włocławka proponuje swym klientom od...
E-Konsultacje - czeka cię praca magisterska, licencjacka lub praca...
Najnowocześniejsza oraz najciekawsza baza szkoleń w Polsce. Jeżeli zależy...
Portal jak-zrobic-strone-internetowa.pl zawiera informacje, jakie na...

google 1577 Bing 35 yahoo 565