Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja » Kursy i szkolenia
Sort by: | Date
1.
(35/0) / PR: 0 / CY: 0
Szkolenia językowe bywają skuteczne jeśli nie masz większych problemów z nauką. Niemniej jednak bardziej skurczne będą indywidualne korepetycje niemiecki Będzin. W tym wypadku nauczyciel może poświęcić maksymalną uwagę na przekazaniu swojej wiedzy. Analogicznie działają korepetycje angielski Będzin. Obie te formy nauki oferuje firma Profes. Wieloletnie doświadczenie pozwala zastosować najskuteczniejsze techniki nauki. Równocześnie oferowane są tłumaczenia Sosnowiec dla osób, które nie potrzebują nauki, a jednorazowej usługi przekładu. Są one dokonywane szybko i terminowo, a co najważniejsze dokładnie. Profes szkoli także pracowników firm i urzędów. Więcej o tym segmencie działalności można przeczytać pod hasłem szkolenia Katowice. Zapraszamy do kontaktu.
2.
(58/0) / PR: 0 / CY: 0
English Unlimited to szkoła z Gdańska, która na rynku istnieje już prawie 30 lat. Została stworzona z pasji do uczenia języków obcych w sposób nowoczesny, twórczy i skuteczny. EU to jedyna szkoła językowa na Pomorzu, która posiada dwa autoryzowane centra egzaminacyjne: Centrum Egzaminacyjne Cambridge Language Assessment oraz Goethe-Institut. Nasz angielski Gdańsk czy kurs niemieckiego Gdańsk to pełen profesjonalizm i skuteczność.
3.
(62/0)
Discover Strategy to jakościowa marka szkoleniowa związana z tematyką myślenia strategicznego. Wspieramy Państwa szkoleniami menedżerskimi, czy szkoleniami biznesowymi zorientowanymi na konsolidację zespołów. Uczymy liderów podejmowania efektywnych decyzji w krytycznych sytuacjach. Pokazujemy, jak budować wzajemne zaufanie wśród współpracowników. Mamy dopracowane gry multimedialne umożliwiające szybkie przetestowanie podstaw teoretycznych. Myślenie strategiczne rozwijane przez liderów to realna przewaga konkurencyjna.
4.
(77/0)
Akademia Mistrzostwa Sportowego to renomowana instytucja szkoleniowa z siedzibą we Wrocławiu, która organizuje kursy instruktorskie i szkolenia sportowe. Z dumą możemy powiedzieć, że szkolimy najlepszych. Dlaczego warto wybrać właśnie AMS? Działamy od 2011 roku, kursy i szkolenia prowadzimy w całej Polsce, nasza kadra to doświadczony zespół sportowców, w ofercie ponad czterdzieści propozycji kursów. Zapraszamy.
5.
(75/0)
W naszej firmie Stageman od pewnego czasu organizujemy dla swych klientów niezwykle ciekawe i przydatne kursy dla animatorów. Nasz niejeden kurs animatora czasu wolnego sprawi, że dowolna animacja czasu wolnego nabierze zupełnie nowych barw. Dbamy o to, aby nasi kursanci wychodzili z kursów zadowoleni i żeby wspominali nas z uśmiechem. Niewątpliwie nasi charyzmatyczni prowadzący sprawią, że kursy będą czystą przyjemnością.
Links in the category: 461
Podobne strony :
Przywództwo szkolenia realizowane w ramach technik rozwoju osobistego....
Mobile English to nowa szkoła nauki języków obcych spełniająca...
Spędzanie ferii w Warszawie wcale nie musi być nudne, lecz bardzo...
Prywatne przedszkole nr 9 w Krakowie to miejsce, które jest rzeczywiście...
Krakowska Szkoła Rysunku TOTU oferuje profesjonalne i kompleksowe...
Zajmujemy się świadczeniem usług na rynku wykonywania profesjonalnego...
Strona internetowa wspierana z funduszy europejskich, oferująca po...
Boisz się nieuniknionej matury z matematyki? Poszukujesz materiałów...

Ranking stron 
internetowych
google 1326 Bing 35 yahoo 565