Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja » Kursy i szkolenia
Sort by: | Date
1.
(4/0)
Celem Fundacji fundacja-avenhansen.pl jest prowadzenie działalności naukowej i edukacyjnej w zakresie kierunków rozwoju, potrzeb własnego doskonalenia się oraz podnoszenia własnych kwalifikacji oraz idących z tego korzyści dla młodzieży i dorosłych. Fundacja prowadzi wyłącznie działalność na rzecz osób prywatnych i są to darmowe szkolenia, darmowe kursy, bezpłatne szkolenia biznesowe oraz te nastawione na rozwój osobisty. Zgłoszenia do grupy szkoleniowej odbywa się za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej.
2.
(44/0)
Firma OBAC posiada szerokie spektrum usług: certyfikowania wyrobów, przeprowadzania badań pod kątem oceny zgodności, sprawdzanie zdolności remontowej, wykonywanie audytów przeciwwybuchowych. Certyfikujemy wyroby zarówno przeznaczone na rynek krajowy, jak i zagraniczny. Firma OBAC w ramach Akademii OBAC zapewnia szerokie spectrum szkoleń prowadzonych przez doświadczonych specjalistów. Wykłady przeznaczone są dla kadr, jak i pracowników wielu branż.
3.
(47/0) / PR: 0 / CY: 0
W ramach oferty naszej szkoły zapewniamy profesjonalne i kompleksowe realizowanie kursów i zajęć związanych między innymi z rysunkiem czy malarstwem. W ten sposób nasza szkoła malarstwa warszawa jest w stanie zapewnić prowadzenie zajęć przygotowujących do zdawania na kierunki na ASP a także na zwiększenie umiejętności osób pasjonujących się rysunkiem czy malarstwem. Wszystkie kursy prowadzone są przez doświadczonych specjalistów.
4.
(7/0)
Od wielu lat w naszej szkole językowej realizujemy programy nauczania języków obcych w oparciu o nowoczesne metody nauczania. Realizujemy kursy skierowane do firm. Wszystkie zajęcia prowadzone są w małych grupach od dwóch do dziesięciu osób. Zajęcie dla firm odbywać się mogą zarówno w siedzibie naszej szkoły, jak też u naszych klientów biznesowych. Realizujemy również indywidualne programy nauczania.
5.
(55/0)
Nasza firma organizuje szkolenia z zakresu IT. Poprzez wieloletnie doświadczenie i kadrę najlepszych trenerów szkolimy pracowników największych korporacji, dużych przedsiębiorstw, małych firm. Katalog szkoleń obejmuje: Microsoft, Bazy Danych, Programowanie, Projektowanie stron, Grafika DTP. Szkolimy nowoczesnymi metodami. Nacisk stawiamy głównie na pozyskanie przez słuchaczy umiejętności praktycznych.
Links in the category: 448
Podobne strony :
Serwis traktujący o nauczaniu przez internet (e-learning). Główną...
Jeśli chcesz poznać tajniki i nowości związane z oprogramowaniem...
Amazing Studio to miejsce, w którym zadbamy o Państwa paznokcie, rzęsy i...
Chcesz podjąć pracę jako masażysta i potrzebujesz kursu przygotowawczego,...
BEST Centrum Języków Obcych, to szkoła nauki języków obcych z wieloletnim...
Rzeszowskie Centrum Edukacji zaprasza na organizowane przez siebie kursy...
Naszą specjalnością jest outsourcing BHP. W ofercie firmy Finer znajdą...
W ofercie firmy „CoachingBalance.pl” można znaleźć szeroką ofertę usług...

Ranking stron 
internetowych
google 1286 Bing 35 yahoo 549