Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja » Kursy i szkolenia
Sort by: | Date
1.
(3/0)
Nasza najważniejsza specjalizacja to wdrażanie Tableau. Dysponujemy oprogramowaniem w wielu wersjach, co pozwala na dopasowanie do potrzeb mniejszego i większego biznesu. Ułatwiamy Państwu analizowanie danych z różnych źródeł, tworzenie raportów finansowych, menedżerskich, innych. Uczymy Państwa praktycznej obsługi interaktywnego pulpitu na warsztatach. Tableau to realna szansa na ograniczenie kosztów analizy biznesowej. Cieszymy się dużym zaufaniem klientów w przestrzeni ogólnokrajowej. Jesteśmy certyfikowanym partnerem Tableau.
2.
(45/0)
Poniemiecku.com to strona, której tematem jest niemiecki. Prezentuje słówka i zwroty po niemiecku, krótkie i długie formy wypowiedzi – zarówno przykłady, jak i wskazówki, jak je pisać. Dzięki zawartości tej strony można szybko nauczyć się niemieckiego i to bez uczestnictwa w kursach. Jej zawartość dowodzi o tym, że język niemiecki jest równie ważny, jak angielski i inne języki obce. Serdecznie zapraszamy!
3.
(8/0)
Współcześnie język angielski jest niezbędny w bardzo wielu miejscach pracy. Celem powstania naszej strony internetowej poangielsku.com jest zapewnienie dostępu do szerokiego zakresu materiałów do nauki angielskiego. Oferujemy materiały do nauki zasad gramatyki angielskiego, nauki przydatnych zwrotów czy słówek. Strona oferuje również dostęp do artykułów po angielsku, przydatnych porad dotyczących pisania między innymi wypracowań po angielsku.
4.
(68/0) / PR: 0 / CY: 0
Prywatne przedszkole językowe Warszawa o nazwie Wszystkie Skarby Mamy rozpoczęło właśnie rekrutację w dzielnicy Mokotów i Ursynów w Warszawie. Wykwalifikowana i profesjonalna kadra pedagogiczna jest jednym z największych atutów tej placówki edukacyjnej. Dzięki nauczaniu poprzez zabawę Twoje dziecko polubi codzienne wizyty w przedszkolu. Zapewnij mu lepszy start w życie i zapisz już dziś do przedszkole językowe Warszawa w dzielnicy Mokotów, Urysnów, w województwie mazowieckim.
5.
(61/0) / PR: 0 / CY: 0
Nasza szkoła językowa zaprasza na kursy językowe. Z nami nauczysz się języka obcego szybko, skutecznie i w przyjemnej atmosferze. Bazujemy na błyskawicznej metodzie nauczania Krebsa, która przynosi efekty już po 14 dniach. Oferujemy kursy językowe do nauki w domu. Każdy kurs zawiera 40 lekcji, po 35 minut każda. Kluczem do sukcesu w tym przypadku jest słuchanie całej grupy fraz i słów. Proponujemy kursy językowe w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim. Zainteresowanych zapraszamy na stronę www warszawa.kursy-jezykowe.edu.pl.
Links in the category: 469
Podobne strony :
Sport to zdrowie - każdy zna ten slogan. Skoro tak, to dlaczego tak...
Firma Lingwin Poznań oferuje fachowe usługi, które obejmują tłumaczenia...
Obóz taneczny podczas którego, trwa nauka tańca nowoczesnego, prowadzony...
Viessmann to nie tylko jeden z liderów w branży grzewczej na świecie, ale...
Pomoce dydaktyczne to niezbędny element nauczania zarówno na poziomie...
Latanie samolotem w odległe zakątki świata zawsze było Twoim marzeniem?...
Styczeń przyszłego, 2013 roku wniesie kilka zmian, które będą dotyczyć...
Zapraszamy do Gdyńskiej Szkoły Jazdy. Szkolenia teoretyczne i praktyczne...

Ranking stron 
internetowych
google 1481 Bing 35 yahoo 565