Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja » Kursy i szkolenia
Sort by: | Date
1.
(39/0)
Specjalizujemy się w naszej szkole nauki gry na gitarze realizowaniem nauki gry na gitarach klasycznych, elektrycznych czy basowych. Jednocześnie nasi specjaliści prowadzą również naukę grania na perkusji. Jesteśmy w stanie zapewnić prowadzenie kursów, które są indywidualnie dopasowane do oczekiwań naszych uczniów. W naszej szkole zapewniamy naukę dla grających na gitarach na różnym stopniu zaawansowania.
2.
(37/0)
Dzięki pomocy doświadczonych i wykwalifikowanych wykładowców pracujących w szkole programowania Akademia 108, można zdobyć dużą wiedzę teoretyczną oraz praktyczną w zakresie programowania. Kursanci zdobędą potrzebne umiejętności oraz wyrobią sobie pozytywne nawyki przydatne podczas wykonywania codziennych obowiązków związanych z pracą programisty. Szczegóły oferty można znaleźć na witrynie internetowej firmy.
3.
(43/0) / PR: 0 / CY: 0
Jeżeli marzysz o zawodzie wizażystki czy kosmetyczki, chcesz nauczyć się stylizacji paznokci, masażu lub pragniesz wzbogacić swój warsztat, sprawdź ofertę Beautylux. Na stronie możesz wybrać dowolny kurs z zakresu kosmetyki, wizażu, zdobienia paznokci, a także wellnes&spa. Kursanci szkoleni są przez profesjonalną kadrę nauczycielską i zdobywają uprawnienia, niezbędne do pracy w zawodzie kosmetycznym.
4.
(20/0) / PR: 0 / CY: 0
Zajmujemy się świadczeniem usług na rynku wykonywania profesjonalnego makijażu. Doświadczenie w realizowaniu takich usług pozwala nam zapewnić również profesjonalne konsultacje związane z wizażem oraz makijażem. Makijaż profesjonalny realizowany jest w naszej firmie z wykorzystaniem wysokiej jakości kosmetyków. Również zachęcamy do śledzenia naszego bloga, profile w mediach społecznościowych i oglądać tutoriale makijażowe na YouTube.
5.
(5/0)
Zapraszamy serdecznie do naszej firmy każdego kto potrzebuje profesjonalistów zajmujących się zarządzaniem zasobami ludzkimi. Jesteśmy w stanie zapewnić usługi na najwyższym poziomie, które dotyczą projektów rekrutacji, doradztwa oraz szkoleń dotyczących HR. Nasza ekipa pracowników do każdego klienta stara się podchodzić indywidualnie oraz zgodnie z najwyższymi standardami. Przykładowymi tematami szkoleń jest selekcja pracowników, sztuka negocjacji czy też autoprezentacji. Warto skorzystać z naszych usług.
Links in the category: 442
Podobne strony :
Strona firmowa Unitive Coaching, w której dowiesz się, jakie szkolenia i...
Kompendium wiedzy o młodzieżowych radach miejskich i podobnych formach...
Matematyka online - Platforma matematyczna hermin.edu.pl organizuje kurs...
Adgar Ochota jest centrum szkoleniowym oferującym możliwość wynajmu sal o...
Profesjonalne seminaria dla stylistów, fryzjerów, kosmetyczek, gabinetów...
BHP SKABAT jest to firma z Dąbrowy Górniczej. Działamy od 2009 r. jako...
Oferta kursów tanecznych dostępnych na platformie e-learningowej...
Dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z językami obcymi? Możemy pomóc!...

Ranking stron 
internetowych
google 1271 Bing 35 yahoo 540