Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja » Kursy i szkolenia
Sort by: | Date
1.
(7/0) / PR: 0 / CY: 0
Swoją ofertę jako Centrum Edukacji EDUMOTIV z siedzibą przy ulicy Krakowskiej 259 w Zabierzowie kierujemy do rodziców i ich dzieci. Niezależnie od tego, czy chcesz, aby Twoje dziecko uczęszczało na warsztaty edukacyjne, czy może skorzystać chcesz z nich osobiście, u nas znajdziesz pomoc, jakiej od takiego podmiotu oczekujesz. Wiemy jak kształcić, o czym świadczą przedstawiane na nasz temat opinie.
2.
(9/0)
Siriuspro.pl z warszawy to setki satysfakcjonujących realizacji w przeciągu ostatnich kilku lat, wykonanych przez zespół młodych ludzi. Których pasją jest IT. Zależy nam, aby Państwa firmy (małe, średnie i duże) rozwijały się w szybkim tempie. Pomożemy w stworzeniu nowoczesnych stron internetowych. Wdrożymy system B2B oraz przyłożymy największą uwagę do najmniejszych detali, a wszystko po to, aby w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania.
3.
(10/0)
Celem Fundacji fundacja-avenhansen.pl jest prowadzenie działalności naukowej i edukacyjnej w zakresie kierunków rozwoju, potrzeb własnego doskonalenia się oraz podnoszenia własnych kwalifikacji oraz idących z tego korzyści dla młodzieży i dorosłych. Fundacja prowadzi wyłącznie działalność na rzecz osób prywatnych i są to darmowe szkolenia, darmowe kursy, bezpłatne szkolenia biznesowe oraz te nastawione na rozwój osobisty. Zgłoszenia do grupy szkoleniowej odbywa się za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej.
4.
(58/0)
Firma OBAC posiada szerokie spektrum usług: certyfikowania wyrobów, przeprowadzania badań pod kątem oceny zgodności, sprawdzanie zdolności remontowej, wykonywanie audytów przeciwwybuchowych. Certyfikujemy wyroby zarówno przeznaczone na rynek krajowy, jak i zagraniczny. Firma OBAC w ramach Akademii OBAC zapewnia szerokie spectrum szkoleń prowadzonych przez doświadczonych specjalistów. Wykłady przeznaczone są dla kadr, jak i pracowników wielu branż.
5.
(54/0) / PR: 0 / CY: 0
W ramach oferty naszej szkoły zapewniamy profesjonalne i kompleksowe realizowanie kursów i zajęć związanych między innymi z rysunkiem czy malarstwem. W ten sposób nasza szkoła malarstwa warszawa jest w stanie zapewnić prowadzenie zajęć przygotowujących do zdawania na kierunki na ASP a także na zwiększenie umiejętności osób pasjonujących się rysunkiem czy malarstwem. Wszystkie kursy prowadzone są przez doświadczonych specjalistów.
Links in the category: 450
Podobne strony :
Jotconsult wspiera rozwój pracowników i menedżerów poprzez: szkolenia,...
Baby English Center – zajęcia z języka angielskiego dla przedszkolaka i...
Specjalizujemy się w różnego rodzaju profesjonalnych tłumaczeniach....
Oferujemy kursy języka hiszpańskiego, niemieckiego i angielskiego we...
Oferta Krakowskiego Instytutu Rozwoju Edukacji skierowana jest nade...
Firma Dr Baumann Polska rozpoczęła swoją działalność w maju 2008 r., jako...
Firma od wielu lat wykonuje szkolenia, świadczy usługi w zakresie bhp,...
Szukacie Państwo wiedzy dotyczącej kompetencji handlowych, trenerskich,...

Ranking stron 
internetowych
google 1297 Bing 35 yahoo 551