Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja
Sort by: | Date
1.
(42/0)
Nasza firma organizuje szkolenia z zakresu IT. Poprzez wieloletnie doświadczenie i kadrę najlepszych trenerów szkolimy pracowników największych korporacji, dużych przedsiębiorstw, małych firm. Katalog szkoleń obejmuje: Microsoft, Bazy Danych, Programowanie, Projektowanie stron, Grafika DTP. Szkolimy nowoczesnymi metodami. Nacisk stawiamy głównie na pozyskanie przez słuchaczy umiejętności praktycznych.
2.
(43/0)
Bez wątpienia matura jest jednym z najważniejszych egzaminów w życiu młodych Polaków. Często od jej wyników zależy nasza przyszłość i to, na jakie studia się dostaniemy. Skoro tak warto się do niej przygotować jak najlepiej. Jeśli szukasz optymalnych kursów maturalnych, nie mamy wątpliwości, że coś dla siebie znajdziesz w EDUKARIS. Kursy takie prowadzimy tu już od ponad dekady. Wyniki naszych klientów wyraźnie pokazują, że są one efektywne i pozwalają naszym adeptom nauki wybrać kierunek studiów, o którym marzyli.
3.
(43/0)
Specjalizujemy się w naszej szkole nauki gry na gitarze realizowaniem nauki gry na gitarach klasycznych, elektrycznych czy basowych. Jednocześnie nasi specjaliści prowadzą również naukę grania na perkusji. Jesteśmy w stanie zapewnić prowadzenie kursów, które są indywidualnie dopasowane do oczekiwań naszych uczniów. W naszej szkole zapewniamy naukę dla grających na gitarach na różnym stopniu zaawansowania.
4.
(8/0)
Jako szkoła filmowa AMA Film Academy z Krakowa ze swoją ofertą chcielibyśmy wyjść do wszystkich osób zainteresowanych kinem i wszystkim, co się z nim wiąże. Kończąc naszą szkołę, możecie być świetnymi aktorami, choć nie tylko. Wykształciliśmy wielu operatorów kamer, scenografów, dźwiękowców czy rzecz jasna reżyserów. Nie mamy wątpliwości, że również i Ty znajdziesz u nas kierunek w sam raz dla siebie.
5.
(42/0)
Dzięki pomocy doświadczonych i wykwalifikowanych wykładowców pracujących w szkole programowania Akademia 108, można zdobyć dużą wiedzę teoretyczną oraz praktyczną w zakresie programowania. Kursanci zdobędą potrzebne umiejętności oraz wyrobią sobie pozytywne nawyki przydatne podczas wykonywania codziennych obowiązków związanych z pracą programisty. Szczegóły oferty można znaleźć na witrynie internetowej firmy.
Links in the category: 635
Podobne strony :
DlaMózgu.pl- proponuje wiele sposobów ćwiczenia pamięci, a także...
Kursy językowe dla klientów indywidualnych (dzieci, młodzież i dorośli)...
Liczne porady i artykuły dotyczące wychowania, pielęgnacji dziecka,...
Oferujemy kursy języka hiszpańskiego, niemieckiego i angielskiego we...
Za pośrednictwem naszej platformy internetowej możemy naszym klientom...
BHP Center to firma, która kieruje w stronę klientów szkolenia i kursy...
Studiowanie to dziś rzecz niezwykle popularna. Właśnie dlatego tak ważne...
Ambiro Consulting to firma świadcząca usługi szkoleniowe dla firm i osób...

Ranking stron 
internetowych
google 1139 Bing 39 yahoo 418