Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja
Sort by: | Date
1.
(10/0)
Prowadzimy kursy rysunku w Krakowie taky kurs rysunku architektonicznego, Kurs ASP, kurs rysunku dla hobbystow. Dzieła sztuki pozwalają spojrzeć na świat inaczej i uczynić go lepszym. Zdaniem wielu ekspertów to właśnie ona sprzyja rozwojowi fantazji, przewyższa poziom IQ i wpływa pozytywnie na układ nerwowy. Szkoła sztuk pięknych - Art Academy - pomoże dostrzec cienką granicę między rzeczywistością a marzeniami.
2.
(35/0)
Jeżeli interesujesz się branżą IT i chcesz podnieść swoje kompetencje, skorzystaj z propozycji firmy szkoleniowej Langolian. W ofercie znajduje się wiele szkoleń otwartych i zamkniętych, w tym kurs SQL, Excel, JavaScript itd. Kursy mają miejsce w całej Polsce, a ich kalendarz dostępny jest na stronie firmy. W cenę wliczone są materiały dla uczestników oraz poczęstunek. Zadzwoń: 536 988 983 i zapytaj o więcej!
3.
(27/0)
Fale na Bałtyku zawsze cię przyciągały? W takim razie oferta szkoły surfingu Paliki Surf jest właśnie dla ciebie! Kursy surfingu są indywidualne lub w małych grupach, aby zagwarantować skuteczną naukę oraz bezpieczeństwo kursantów, o które dbają instruktorzy, którzy surfingu uczyli się właśnie w Paliki Surf. Kursy prowadzone są zgodnie z umiejętnościami i oczekiwaniami kursantów, a kursy od podstaw dla dzieci można połączyć z codziennymi wyjściami na plażę. To świetne rozwiązanie na aktywne spędzenie wakacji. Przekonaj się sam!
4.
(33/0)
Nasz serwis edukacyjny adresowany jest do osób, które zamierzają wyjechać na kurs językowy za granicę. Znajdą tu szeroką ofertę kursów językowych w wielu krajach na świecie, z możliwością rezerwacji online. W ofercie szkół są kursy wakacyjne i letnie obozy językowe dla dzieci i młodzieży, a także intensywne kursy dla dorosłych, w tym kursy angielskiego w Anglii, Irlandii, na Malcie, w USA, Kanadzie, Australii i RPA. Niemieckiego w Niemczech i w Austrii. Francuskiego we Francji, hiszpańskiego w Hiszpanii i w Ameryce Łacińskiej, włoskiego we Włoszech. Kursy prowadzone są zarówno w grupach międzynarodowych jak i formie lekcji indywidualnych w zależności od wyboru oraz indywidualnych potrzeb językowych uczestników. Zwykle szkoły zapewniają naukę na wszystkich poziomach zaawansowania językowego. Program kursów wakacyjnych, oprócz nauki w szkole, obejmuje atrakcyjny program kulturalny i wycieczki.
5.
(24/0) / PR: 0 / CY: 0
Wielka baza cytatów. Najlepsze, najpopularniejsze cytaty uporządkowane według liter alfabetu. 20772 cytaty. Posługiwanie się cytatem ma związek z wolnością słowa. Kiedy cenzura ogranicza swobodę wypowiedzi autora, język przenośni jest środkiem wyrażania własnych przekonań społecznych, politycznych, krytyki, ukrytej kpiny. Przenika wówczas zwłaszcza do tekstów kabaretu politycznego. Cytowanie w pracach naukowych jest pożądane przez autorów cytowanych prac, gdyż liczba cytowań jest podstawową formą oceny znaczenia i wartości prowadzonych badań.
Links in the category: 701
Podobne strony :
Jesteśmy firmą szkoleniową zajmującą się budową zespołu poprzez szkolenia...
Kursy językowe dla klientów indywidualnych (dzieci, młodzież i dorośli)...
Zapraszamy wszystkie osoby chcące skorzystać z usług doświadczonego...
Firma zajmującą się outsourcingiem IT – Netrix IT to bardzo profesjonalne...
MotoKurs.pl - profesjonalny ośrodek szkolenia kierowców w Warszawie. Jest...
Forum statystyczne zrzeszające miłośników statystyki z całej Polski....
Portal Centrum Szkoleń oferującego między innymi kursy Angielskiego, oraz...
Stowarzyszenie Księgowych w Polsce jest najstarszą i największą polską...

google 1429 Bing 39 yahoo 445