Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja
Sort by: | Date
1.
(5/0)
Brass Willow to marka szkoleniowa, która pomaga w przejściu z tradycyjnego do zwinnego modelu zarządzania projektami. Wykonujemy audyt Państwa działalności, organizujemy zamknięte szkolenia scrum dedykowane zespołom, kadrze zarządzającej. Scrum po polsku to szansa na szybsze dostarczanie produktu do klientów i znacznie efektywniejsza manipulacja zmiennymi zadaniami. Działamy w obszarze szkoleniowym oraz doradczym. Współpracujemy z mniejszymi i większymi biznesami doceniającymi znaczenie agile, scrum.
2.
(44/0)
Nasza Warszawska Szkoła barberingu specjalizuje się w realizowaniu kursów dla barberów. Zapewniamy szkolenia realizowane przez pasjonatów, którzy posiadają doskonałe kwalifikacje pozwalające na szkolenia barberskie, które kierowane są zarówno dla osób chcących zdobyć wiedzę dla początkujących, jak też dla osób chcących poszerzyć swoje umiejętności oraz wiedzę. Jednocześnie zapewniamy w naszej profesjonalnej szkole profesjonalne wsparcie dla naszych kursantów, a także oferujemy również możliwość uzyskania certyfikatów.
3.
(27/0)
W ramach oferty naszej firmy Domin jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne usługi na rynku realizowania kursów dla między innymi kandydatów, którzy przygotowują się do zdawania egzaminów na architekturę. Jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalnie realizowaną naukę malarstwa, rysunki, ale również grafiki na potrzeby pracy w branży komputerowej. Zapewniam miedz innymi takie kursy jak kurs rysunku architektonicznego czy nuka rysunku. Wszystkie kursy realizowane są przez zespół doświadczonych specjalistów.
4.
(8/0) / PR: 0 / CY: 0
Gryf to popularna szkoła tańca, która działa od dwudziestu lat w Szczecinie. Proponujemy naukę tańca od absolutnych podstaw parom młodym (narzeczonym). Obsługujemy również kursy grupowe z tańców latynoamerykańskich, użytkowych oraz standardowych. To głównie walc angielski, wiedeński, tango. Udostępniamy duże, klimatyzowane sale. Proponujemy zabawy taneczne i bardzo rodzinną, miłą atmosferę. Na lekcje indywidualne przyjmujemy zapisy w formacie całorocznym. Wykorzystujemy sprawdzone metody nauczania, co odbija się na szybkich wynikach.
5.
(10/0)
Jeśli masz wątpliwość co do poprawności jakiegoś słowa, możesz sprawdzić je w słowniku poprawnej pisowni języka polskiego. Ale możesz to zrobić w znacznie prostszy sposób - wystarczy wejść na stronę jaksiepisze.pl, wpisać szukane słowo i już! W odpowiedzi otrzymasz odnośniki do wpisanego słowa oraz innych podobnych. Zasady pisowni danych słów są również jasno wytłumaczone, dzięki czemu poznajemy wszystkie podstawowe prawidła rządzące ortografią. Dzięki naszemu serwisowi sprawdzanie poprawnej pisowni jest znacznie łatwiejsze!
Links in the category: 679
Podobne strony :
Studentka uniwersytetu śląskiego z tytułem licencjata udzieli korepetycji...
Szkoła językowa w Tarnowskich Górach zajmująca się nauką angielskiego...
Nazywam się Karolina Kosior, pracuję jako tłumacz niemieckiego i...
Klub Dobrej Jazdy. Wyszkolimy Cię z precyzją i pasją dopasowując godziny...
Angielski, niemiecki i włoski- tych języków obcych nauczysz się w Szkole...
Firma Dr Baumann Polska rozpoczęła swoją działalność w maju 2008 r., jako...
Działamy na terenie Natolina, gdzie w naszej uczelni możemy studentom...
Centrum Języków Obcych LOGOS posiada wieloletnie doświadczenie na rynku...

google 1319 Bing 39 yahoo 445