Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja
Sort by: | Date
1.
(3/0)
Nasza szkoła oferuje szeroki wybór kierunków kształcenia zawodowego na różnych poziomach., oferujemy kształcenie gimnazjalne, licealne dla dorosłych a także kursy kwalifikacyjne i zawodowe. W naszych szkołach można również odbyć szereg kursów tematycznych i hobbystycznych. Nasza pełna oferta dydaktyczna znajduje się na naszej stronie internetowej. Gwarantujemy wysoki poziom nauczania, komfortowe warunki nauki oraz opiekę wykwalifikowanej, doświadczonej kadry nauczycielskiej. Zapraszamy nauki w sieci szkół Atut.
2.
(44/0) / PR: 0 / CY: 0
W ramach oferty naszej szkoły zapewniamy profesjonalne i kompleksowe realizowanie kursów i zajęć związanych między innymi z rysunkiem czy malarstwem. W ten sposób nasza szkoła malarstwa warszawa jest w stanie zapewnić prowadzenie zajęć przygotowujących do zdawania na kierunki na ASP a także na zwiększenie umiejętności osób pasjonujących się rysunkiem czy malarstwem. Wszystkie kursy prowadzone są przez doświadczonych specjalistów.
3.
(5/0)
Od wielu lat w naszej szkole językowej realizujemy programy nauczania języków obcych w oparciu o nowoczesne metody nauczania. Realizujemy kursy skierowane do firm. Wszystkie zajęcia prowadzone są w małych grupach od dwóch do dziesięciu osób. Zajęcie dla firm odbywać się mogą zarówno w siedzibie naszej szkoły, jak też u naszych klientów biznesowych. Realizujemy również indywidualne programy nauczania.
4.
(51/0)
Nasza firma organizuje szkolenia z zakresu IT. Poprzez wieloletnie doświadczenie i kadrę najlepszych trenerów szkolimy pracowników największych korporacji, dużych przedsiębiorstw, małych firm. Katalog szkoleń obejmuje: Microsoft, Bazy Danych, Programowanie, Projektowanie stron, Grafika DTP. Szkolimy nowoczesnymi metodami. Nacisk stawiamy głównie na pozyskanie przez słuchaczy umiejętności praktycznych.
5.
(52/0)
Bez wątpienia matura jest jednym z najważniejszych egzaminów w życiu młodych Polaków. Często od jej wyników zależy nasza przyszłość i to, na jakie studia się dostaniemy. Skoro tak warto się do niej przygotować jak najlepiej. Jeśli szukasz optymalnych kursów maturalnych, nie mamy wątpliwości, że coś dla siebie znajdziesz w EDUKARIS. Kursy takie prowadzimy tu już od ponad dekady. Wyniki naszych klientów wyraźnie pokazują, że są one efektywne i pozwalają naszym adeptom nauki wybrać kierunek studiów, o którym marzyli.
Links in the category: 638
Podobne strony :
W ramach oferty naszej szkoły zapewniamy profesjonalne i kompleksowe...
Stworzyliśmy naszą akademie, bo chcemy aby nauka przedmiotów ścisłych...
Podkarpacki Ośrodek Szkoleniowo-Doradczy w Rzeszowie posiada w swojej...
Prowadzimy kursy z zakresu matematyki, przygotowujące do matury, egzaminu...
Specjalizujemy się w różnego rodzaju profesjonalnych tłumaczeniach....
Forum statystyczne zrzeszające miłośników statystyki z całej Polski....
Ośrodek Szkoleniowy JGL Logistics, zaprasza na kursy zawodowe z zakresu...
ZmianaNaDobre to strona o coachingu dla tych, którzy potrzebują zmiany na...

Ranking stron 
internetowych
google 1147 Bing 39 yahoo 422