Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja
Sort by: | Date
1.
(2/0)
Wumed to studia dedykowane przyszłym specjalistom służby zdrowia. Uczymy fizjoterapeutów, dietetyków, kosmetologów, również do prowadzenia własnego gabinetu na studiach podyplomowych. Dodatkowe programy do dyspozycji to żywienie człowieka, ocena żywności, zarządzanie w sektorze ochrony zdrowia. Stawiamy na mocno praktyczny program, na doświadczoną kadrę i możliwość zdobycia zatrudnienia w pożądanych zawodach. Jeżeli szukacie Państwo uczelni niepublicznej z klasą i bezproblemową rekrutacją zachęcamy do kontaktu w Warszawie.
2.
(26/0)
Jeżeli interesuje Cię odniesienie sukcesu, zapoznanie się z naszą ofertą jest niepisaną koniecznością. Proponujemy Ci miejsce, które odpowiada oczekiwaniom wielu ludzi. Odnosząc się do szczegółów, nie ulega wątpliwości, że jesteśmy przygotowani na różne okoliczności. Mówiąc wprost – jedną z propozycji jest szkolenie otwarte. Co więcej, szkolenia otwarte dotyczą różnych spraw. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, nie pozostaje nic innego jak czym prędzej zapoznać się ze stroną działalności.
3.
(3/0)
Jeśli Twój pomysł na biznes nie jest dobry, warto pomyśleć nad fachowym wsparciem. Co więcej, nawet nie trzeba szukać wsparcia – wystarczy zapoznać się ze stroną zaprojektujbiznes.pl. Skupiając się na tym, co najważniejsze, przygotowaliśmy się na różne sytuacje. Odnosząc się do konkretów, proponujemy m.in. modele biznesowe. Ponadto zajmujemy się diagnozą firmy i testowaniem pomysłów. Można powiedzieć, że wychodzimy naprzeciw pojawiającym się oczekiwaniom. Jak coś jest niejasne, oczywiście służymy pomocą.
4.
(27/0) / PR: 0 / CY: 0
Fire-BHP Security to firma organizująca różnorodne szkolenia, w tym profesjonalne szkolenia przecipożarowe. Tym samym zainteresowane przedsiębiorstwa mogą dowiedzieć się, jak zachować się w trakcie pożaru oraz jakie kroki podejmować, aby do niego nie doprowadzać. Ponadto w ofercie firmowej znajdują się także szkolenia BHP, zarówno te wstępne, jak i okresowe. Przydają się one w każdym zakładzie pracy, aby odpowiednio przygotować potencjalnych pracowników do wykonywania powierzonych im obowiązków służbowych. 
5.
(13/0)
Odwyk.com to ciekawe podcasty dotyczące biblii, kreacjonizmu, Boga. Udostępniamy podcasty na żywo, a także wydania archiwalne, bardzo bogate, podzielone na działy tematyczne. Dzięki temu możecie Państwo dotrzeć szybko do ulubionego zagadnienia. Podcasty dotykają walki nauki oraz wiary. W szerszej perspektywie pomagamy osobom uzależnionym, przywracamy motywację do odnowienia kontaktu z Jezusem. Za słuchanie audycji nic Państwo nie dopłacacie. Dla zainteresowanych rozwijamy tematyczne grupy spotkań.
Links in the category: 695
Podobne strony :
Szkoła Języków Obcych Akcent zaprasza wszystkich zainteresowanych...
Korzystamy z takich metod nauki języków jak CLIL - Content and Language...
W ośrodku sportowym Surfpoint będzie można nauczyć się windsurfingu, albo...
Spec.pl to strona oferująca wyczerpującą pomoc fachowców. Na naszej...
W przypadku zjawisk masowych e-pisanieprac.pl aby poznać zachodzące ...
Zajmujemy się świadczeniem usług na rynku wykonywania profesjonalnego...
E-Maturzysta Portal Wszystkich Maturzystów został sponsorem konkursu Małe...
Poradnik biurowy Starego Subiekta to miejsce gdzie można się dowiedzieć...

google 1363 Bing 39 yahoo 445