Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja
Sort by: | Date
1.
(2/0) / PR: 0 / CY: 0
Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoły językowej noProblem. Proponujemy wysokiej jakości kursy językowe dla dorosłych. U nas możesz odbyć przyspieszone i intensywne kursy indywidualne języka angielskiego. Oferujemy kursy grupowe, techniczne (specjalistyczne), a także biznesowe. Jesteśmy zawodowymi lektorami o sporym doświadczeniu. Gwarantujemy korzystne ceny i dogodne terminy zajęć. Zapewniamy naukę praktycznego języka angielskiego. Szczegółowe informacje o ofercie znajdziesz na naszej stronie www.
2.
(1/0)
Szukasz nauczyciela od języka angielskiego, który pomoże Ci poprawić Twoje niedociągnięcia? Jeśli interesuje Cię specjalista z dużym doświadczeniem, to zapraszamy do naszej szkoły, gdzie oferujemy kursy angielskiego w atrakcyjnych cenach. Mamy za sobą setki przeprowadzonych warsztatów i tyle samo zadowolonych klientów. Gwarantujemy, że nawet najbardziej opornych kursantów doprowadzimy do opanowania języka na wybranym przez niego poziomie.
3.
(8/0)
Twój problem to zadania matematyczne? Jeśli tak, czym prędzej zapoznaj się ze stroną matematycznyswiat.pl — strona matematycznyswiat.pl jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Co do szczegółów, na pewno musisz mieć na uwadze wychodzenie naprzeciw różnym oczekiwaniom. Dokładnie rzecz ujmując, poruszane działy dzielą się w następujący sposób: szkoła podstawowa, liceum/technikum, matura i studia. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, masz tylko jedno rozwiązanie — oczywiście chodzi o dokładne zapoznanie się z witryną.
4.
(46/0)
Music Lessons by Darek to strona www na której możesz odnaleźć takie rzeczy jak darmowe w 100% opracowania utworów w formie zapisu nutowego lub zapisu tabulaturowego. Znajdziesz też poradniki w formie wideo do piosenek, a także odkryjesz filmy poruszające wszelakie pojęcia i zagadnienia muzyczne: teoria muzyczne, ciekawostki muzyczne a także porady dla pianistów oraz gitarzystów. Zapraszam do wejścia na stronę www oraz na kanał na Youtube!
5.
(43/0)
Obozy, wyjazdy narciarskie - Sporteum to profesjonalny klub narciarski oraz klub tenisowy organizujący obozy, wyjazdy narciarskie oraz różnego rodzaju zajęcia sportowe w Warszawie. Sporteum to także szkółka narciarska, która zaprasza wszystkie dzieci i młodzież na zimowe obozy, wyjazdy narciarskie w polskie góry oraz za granicę. Szkoła Sporteum zaprasza serdecznie do zapoznania się ze swoją szeroką ofertą na szkolenia, wyjazdy i obozy narciarskie, zarówno indywidualne, jak i grupowe.
Links in the category: 688
Podobne strony :
Music Lessons by Darek to strona www na której możesz odnaleźć takie...
Studiuj w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu na najlepszych i...
Jesteś tegorocznym maturzystą lub absolwentem studiów I stopnia i...
Szkoła spadochronowa SkyDive z Włocławka proponuje swym klientom od...
Mobile English to nowa szkoła nauki języków obcych spełniająca...
Nasza firma istnieje od 1991 roku, jesteśmy oficjalnym przedstawicielem...
Wysyłkowa księgarnia internetowa. Najlepsze książki w najniższych cenach....
Nowa strona poświęcona tematyce lingwistycznej. Zainteresowaniu mogą...

google 1338 Bing 39 yahoo 445