Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja
Sort by: | Date
1.
(4/0)
Odwyk.com to ciekawe podcasty dotyczące biblii, kreacjonizmu, Boga. Udostępniamy podcasty na żywo, a także wydania archiwalne, bardzo bogate, podzielone na działy tematyczne. Dzięki temu możecie Państwo dotrzeć szybko do ulubionego zagadnienia. Podcasty dotykają walki nauki oraz wiary. W szerszej perspektywie pomagamy osobom uzależnionym, przywracamy motywację do odnowienia kontaktu z Jezusem. Za słuchanie audycji nic Państwo nie dopłacacie. Dla zainteresowanych rozwijamy tematyczne grupy spotkań.
2.
(3/0) / PR: 0 / CY: 0
Kursy w środowisku pracy podlegają wielu ograniczeniom. To czas, stres związany z codziennymi obowiązkami, wysokie wymagania przełożonych. Wszystkie one źle wpływają na aktywność uczestników. Powstaliśmy, by stawić temu czoła! Business english z CoAction Warszawa, to nowoczesne metody nauki angielskiego, przynoszące efekty, dające satysfakcję i motywujące do działania. Zyskaj wsparcie wyjątkowych lektorów, nowe słownictwo branżowe i korzystaj z zajęć w pełni poświęconych temu, czego potrzebujesz. Zapraszamy na coaction.pl.
3.
(30/0)
Serwis kurs-elektryka.pl to miejsce, gdzie można zdobywać uprawnienia elektryczne dla grup G1, G2 i G3 online. Kurs elektryka pozwala zacząć pracę w zawodzie jako elektryk oraz na stanowiskach przy obsłudze, eksploatacji, montażu, remontu oraz kontroli i pomiaru urządzeń elektrycznych. Państwowe uprawnienia elektryka jeszcze nigdy nie były tak proste do zdobycia. Wystarczy zalogować się do platformy i w dogodnym dla siebie czasie odbyć kurs elektryka online G1 G2 i G3, po czym przejść egzamin teoretyczny. Kurs elektryka online w najwyższym stopniu przygotuje do zdania egzaminu przed komisją SEP.
4.
(10/0) / PR: 0 / CY: 0
Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoły językowej noProblem. Proponujemy wysokiej jakości kursy językowe dla dorosłych. U nas możesz odbyć przyspieszone i intensywne kursy indywidualne języka angielskiego. Oferujemy kursy grupowe, techniczne (specjalistyczne), a także biznesowe. Jesteśmy zawodowymi lektorami o sporym doświadczeniu. Gwarantujemy korzystne ceny i dogodne terminy zajęć. Zapewniamy naukę praktycznego języka angielskiego. Szczegółowe informacje o ofercie znajdziesz na naszej stronie www.
5.
(6/0)
Szukasz nauczyciela od języka angielskiego, który pomoże Ci poprawić Twoje niedociągnięcia? Jeśli interesuje Cię specjalista z dużym doświadczeniem, to zapraszamy do naszej szkoły, gdzie oferujemy kursy angielskiego w atrakcyjnych cenach. Mamy za sobą setki przeprowadzonych warsztatów i tyle samo zadowolonych klientów. Gwarantujemy, że nawet najbardziej opornych kursantów doprowadzimy do opanowania języka na wybranym przez niego poziomie.
Links in the category: 691
Podobne strony :
Mindfulness Inside oferuje swoim klientom indywidualne sesje Mindfulness...
W ofercie naszej firmy specjalizujemy się w realizowaniu profesjonalnych...
Spec.pl to strona oferująca wyczerpującą pomoc fachowców. Na naszej...
Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez nauki… To właśnie jej...
Strona internetowa prezentująca ofertę wszechstronnej firmy z Gdańska,...
Internetowe wydanie dziennika ogólnopolskiego Polska The Times....
SchoolCar.pl - Ośrodek Szkolenia Kierowców w Elblągu. Nauka przyszłych...
Interesuje Cię kurs na spedytora i rozglądasz się za interesującą...

google 1352 Bing 39 yahoo 445