Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja
Sort by: | Date
1.
(23/0)
Poniemiecku.com to strona, której tematem jest niemiecki. Prezentuje słówka i zwroty po niemiecku, krótkie i długie formy wypowiedzi – zarówno przykłady, jak i wskazówki, jak je pisać. Dzięki zawartości tej strony można szybko nauczyć się niemieckiego i to bez uczestnictwa w kursach. Jej zawartość dowodzi o tym, że język niemiecki jest równie ważny, jak angielski i inne języki obce. Serdecznie zapraszamy!
2.
(1/0)
Współcześnie język angielski jest niezbędny w bardzo wielu miejscach pracy. Celem powstania naszej strony internetowej poangielsku.com jest zapewnienie dostępu do szerokiego zakresu materiałów do nauki angielskiego. Oferujemy materiały do nauki zasad gramatyki angielskiego, nauki przydatnych zwrotów czy słówek. Strona oferuje również dostęp do artykułów po angielsku, przydatnych porad dotyczących pisania między innymi wypracowań po angielsku.
3.
(7/0)
Nasz ośrodek OSK Kursant z Wrocławia stanowi miejsce, w jakim to można zapisać się między innymi na prawo jazdy B czy też z innej niezbędnej kategorii. Dysponujemy u siebie doświadczoną kadrą instruktorów, nowoczesnymi samochodami, udogodnieniami dla osób niepełnosprawnych. Można się u nas zapisać również na kursy ADR, obsługi wózków widłowych, mocowania ładunku w transporcie drogowym, jak i również szkolenie na instruktora nauki jazdy.
4.
(64/0) / PR: 0 / CY: 0
Prywatne przedszkole językowe Warszawa o nazwie Wszystkie Skarby Mamy rozpoczęło właśnie rekrutację w dzielnicy Mokotów i Ursynów w Warszawie. Wykwalifikowana i profesjonalna kadra pedagogiczna jest jednym z największych atutów tej placówki edukacyjnej. Dzięki nauczaniu poprzez zabawę Twoje dziecko polubi codzienne wizyty w przedszkolu. Zapewnij mu lepszy start w życie i zapisz już dziś do przedszkole językowe Warszawa w dzielnicy Mokotów, Urysnów, w województwie mazowieckim.
5.
(55/0) / PR: 0 / CY: 0
Nasza szkoła językowa zaprasza na kursy językowe. Z nami nauczysz się języka obcego szybko, skutecznie i w przyjemnej atmosferze. Bazujemy na błyskawicznej metodzie nauczania Krebsa, która przynosi efekty już po 14 dniach. Oferujemy kursy językowe do nauki w domu. Każdy kurs zawiera 40 lekcji, po 35 minut każda. Kluczem do sukcesu w tym przypadku jest słuchanie całej grupy fraz i słów. Proponujemy kursy językowe w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim. Zainteresowanych zapraszamy na stronę www warszawa.kursy-jezykowe.edu.pl.
Links in the category: 662
Podobne strony :
Profesjonalna szkoła tańca oraz show taneczne, wychodzące na przeciw...
Styczeń przyszłego, 2013 roku wniesie kilka zmian, które będą dotyczyć...
Interaktywny kurs angielskiego pozwalający na najszybsze zapamiętywanie...
RODN w swej propozycji zawiera między innymi konferencje i seminaria,...
Terroryzm.com - serwis naukowy poświęcony międzynarodowemu terroryzmowi i...
Oferujemy Państwu solidne kursy wysokościowe na każdą kieszeń. Szkolimy...
Centrum Języków Obcych Clever powstało z pasji do języków obcych,...
W przypadku zjawisk masowych e-pisanieprac.pl aby poznać zachodzące ...

Ranking stron 
internetowych
google 1255 Bing 39 yahoo 445