Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja
Sort by: | Date
1.
(28/0)
Obozy, wyjazdy narciarskie - Sporteum to profesjonalny klub narciarski oraz klub tenisowy organizujący obozy, wyjazdy narciarskie oraz różnego rodzaju zajęcia sportowe w Warszawie. Sporteum to także szkółka narciarska, która zaprasza wszystkie dzieci i młodzież na zimowe obozy, wyjazdy narciarskie w polskie góry oraz za granicę. Szkoła Sporteum zaprasza serdecznie do zapoznania się ze swoją szeroką ofertą na szkolenia, wyjazdy i obozy narciarskie, zarówno indywidualne, jak i grupowe.
2.
(0/0)
W ofercie naszej firmy specjalizujemy się w realizowaniu profesjonalnych usług na rynku szkoleniowym, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić szkolenia, które pozwalają uzyskać uprawnienia g2. W ofercie naszej firmy na stronie uprawnienia-g1.pl dostępne są między innymi szkolenia, które pozwalają uzyskać uprawnienia sep do 1kv. Zapewniamy doskonale prowadzone szkolenia. Po szczegóły zapraszamy na naszą stronę.
3.
(5/0)
Realizujemy kursy CNC, które pozwalają na osiągnięcie faktycznych umiejętności zawodowych. Dzięki nam możecie Państwo rozpocząć samodzielną pracę operatora CNC na tokarce, frezarce. Nasze szkolenia techniczne charakteryzują się bardzo wysokimi ocenami. Mamy panele zajęć praktycznych i teoretycznych. Wykorzystujemy najlepsze technologie, standardowo spotykane u branżowych pracodawców. Stawiamy na minimum teorii, na maksimum praktyki, w tym na symulatory. Gwarantujemy szkolenia CNC prowadzone przez faktycznych praktyków.
4.
(13/0) / PR: 0 / CY: 0
Zarządzamy ośrodkiem szkolenia zawodowego w Łomży od 1993 roku. Posiadamy rozbudowany dział kursów na prawo jazdy, w tym specjalistycznych. Dzięki nam rozpoczniecie Państwo przygodę z fryzjerstwem, z branżą kosmetyczną, z opieką medyczną. Podniesiecie wiedzę w liceum dla dorosłych charakteryzującym się dużym zaufaniem dotychczasowych uczniów. Mamy potwierdzone osiągnięcia. Organizujemy nawet ciekawe wczasy z prawem jazdy, co pozwala zdać egzamin w trybie przyśpieszonym. Kształcimy specjalistów poszukiwanych na rynku pracy, nie tylko lokalnym.
5.
(17/0)
Prezentujemy bogate studia w Warszawie umożliwiające wyrobienie faktycznych kwalifikacji wymaganych przez pracodawców. Kształcimy na kierunkach zarządzanie, administracja, finanse i rachunkowość. Dochodzi do tego socjologia, czy europeistyka. Dzięki nam przejdziecie Państwo przez wszystkie etapy edukacji wyższej – studia licencjackie, magisterskie, doktoranckie prowadzone przez faktycznych pasjonatów, specjalistów w swoich dziedzinach. Dodatkowo zachęcamy do podjęcia studiów MBA dla menedżerów niższego lub wyższego szczebla.
Links in the category: 684
Podobne strony :
Celem Fundacji fundacja-avenhansen.pl jest prowadzenie działalności...
Darmowy Portal Edukacyjny. Matematyka. Znajdziesz tu programy...
House of Latte Art to krakowska firma prowadząca szkolenia Latte Art,...
Firma Theta od 2000 roku zajmuje się kompleksowym doradztwem oraz...
Profesjonalne seminaria dla stylistów, fryzjerów, kosmetyczek, gabinetów...
Szkoła języków obcych w Rzeszowie. W naszej ofercie kursy języków min...
Tautologia.pl to nowoczesny serwis e-learningowy dotyczący logiki. Serwis...
Miejskie Przedszkole Nr 38 w Zielonej Górze jest placówką publiczną....

google 1330 Bing 39 yahoo 445