Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja
Sort by: | Date
1.
(1/0) / PR: 0 / CY: 0
Gryf to popularna szkoła tańca, która działa od dwudziestu lat w Szczecinie. Proponujemy naukę tańca od absolutnych podstaw parom młodym (narzeczonym). Obsługujemy również kursy grupowe z tańców latynoamerykańskich, użytkowych oraz standardowych. To głównie walc angielski, wiedeński, tango. Udostępniamy duże, klimatyzowane sale. Proponujemy zabawy taneczne i bardzo rodzinną, miłą atmosferę. Na lekcje indywidualne przyjmujemy zapisy w formacie całorocznym. Wykorzystujemy sprawdzone metody nauczania, co odbija się na szybkich wynikach.
2.
(3/0)
Jeśli masz wątpliwość co do poprawności jakiegoś słowa, możesz sprawdzić je w słowniku poprawnej pisowni języka polskiego. Ale możesz to zrobić w znacznie prostszy sposób - wystarczy wejść na stronę jaksiepisze.pl, wpisać szukane słowo i już! W odpowiedzi otrzymasz odnośniki do wpisanego słowa oraz innych podobnych. Zasady pisowni danych słów są również jasno wytłumaczone, dzięki czemu poznajemy wszystkie podstawowe prawidła rządzące ortografią. Dzięki naszemu serwisowi sprawdzanie poprawnej pisowni jest znacznie łatwiejsze!
3.
(2/0)
Solution to znana marka doradztwa personalnego. Działamy na rynku od ponad dwudziestu lat i mamy stały, bardzo skuteczny zespół konsultantów. Proponujemy assesment center umożliwiający realną ocenę kompetencji potencjalnych współpracowników. Posiadamy warsztaty zarządzania zmianą, talentami, sukcesją. Odkrywamy talenty w biznesie i uwzględniamy szczegółową ocenę 360 stopni. Działamy na terenie całego kraju. Wspieramy mały i średni biznes, czy duże korporacje międzynarodowe poszukujące najlepszych metod zarządzania.
4.
(3/0) / PR: 0 / CY: 0
CoZnaczySlang.pl to internetowy słownik miejski, z którego dowiedz się o znaczeniu słów używanych slangowo. Mówienie potocznie może być trudne w zrozumieniu – jeśli nie znasz znaczenia konkretnego słowa, możesz jednak sprawdzić go on-line. Razem ze słownikiem CoZnaczySlang.pl to naprawdę bardzo proste! Słownik CoZnaczySlang.pl jest także otwarty dla użytkowników – gdy znasz znaczenie jakiegoś słowa, możesz po prostu napisać jego definicję i pomóc innym osobom w jego zrozumieniu. Sprawdź już teraz serwis CoZnaczySlang.pl!
5.
(7/0)
Co powiesz na to, aby zdecydować się na podróż w głąb siebie? Brzmi tajemniczo, prawda? Warto też od razu podkreślić, że nie chodzi o żadną religię. Proponujemy Ci pomoc ludzi gwarantujących wsparcie dotyczące rozwoju duchowego, emocjonalnego, osobistego i fizycznego. Ponadto nie ma co ukrywać, że w swoich działaniach kierujemy się pewną ideą. Mowa o idei, wedle której wszyscy są dla siebie nauczycielami i uczniami. Poza tym rozwój duchowy i osobisty jest drogą polegającą na pokonywaniu ograniczeń, słabości, przekonań i traumy.
Links in the category: 676
Podobne strony :
Nauka matematyki może być ciekawa dla ucznia! To nie pusty frazes. W...
Klub Dobrej Jazdy. Wyszkolimy Cię z precyzją i pasją dopasowując godziny...
Obecnie bez rzetelnej wiedzy mamy niewielkie szanse na znalezienie...
Szkoła tańca Kraków oferuje taniec towarzyski w Krakowie, kursy tańca...
Jeśli masz wątpliwość co do poprawności jakiegoś słowa, możesz sprawdzić...
Na stronie internetowej www.Labora.com.pl mieszkańcy Bełchatowa oraz...
Interaktywny kurs angielskiego pozwalający na najszybsze zapamiętywanie...
Nasza oferta obejmuje wykonanie makijażu permanentnego i usług w obrębie...

google 1308 Bing 39 yahoo 445