Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja
Sort by: | Date
1.
(17/0)
Specjalizujemy się w naszej szkole nauki gry na gitarze realizowaniem nauki gry na gitarach klasycznych, elektrycznych czy basowych. Jednocześnie nasi specjaliści prowadzą również naukę grania na perkusji. Jesteśmy w stanie zapewnić prowadzenie kursów, które są indywidualnie dopasowane do oczekiwań naszych uczniów. W naszej szkole zapewniamy naukę dla grających na gitarach na różnym stopniu zaawansowania.
2.
(1/0)
Jako szkoła filmowa AMA Film Academy z Krakowa ze swoją ofertą chcielibyśmy wyjść do wszystkich osób zainteresowanych kinem i wszystkim, co się z nim wiąże. Kończąc naszą szkołę, możecie być świetnymi aktorami, choć nie tylko. Wykształciliśmy wielu operatorów kamer, scenografów, dźwiękowców czy rzecz jasna reżyserów. Nie mamy wątpliwości, że również i Ty znajdziesz u nas kierunek w sam raz dla siebie.
3.
(36/0)
Dzięki pomocy doświadczonych i wykwalifikowanych wykładowców pracujących w szkole programowania Akademia 108, można zdobyć dużą wiedzę teoretyczną oraz praktyczną w zakresie programowania. Kursanci zdobędą potrzebne umiejętności oraz wyrobią sobie pozytywne nawyki przydatne podczas wykonywania codziennych obowiązków związanych z pracą programisty. Szczegóły oferty można znaleźć na witrynie internetowej firmy.
4.
(41/0) / PR: 0 / CY: 0
Jeżeli marzysz o zawodzie wizażystki czy kosmetyczki, chcesz nauczyć się stylizacji paznokci, masażu lub pragniesz wzbogacić swój warsztat, sprawdź ofertę Beautylux. Na stronie możesz wybrać dowolny kurs z zakresu kosmetyki, wizażu, zdobienia paznokci, a także wellnes&spa. Kursanci szkoleni są przez profesjonalną kadrę nauczycielską i zdobywają uprawnienia, niezbędne do pracy w zawodzie kosmetycznym.
5.
(18/0) / PR: 0 / CY: 0
Zajmujemy się świadczeniem usług na rynku wykonywania profesjonalnego makijażu. Doświadczenie w realizowaniu takich usług pozwala nam zapewnić również profesjonalne konsultacje związane z wizażem oraz makijażem. Makijaż profesjonalny realizowany jest w naszej firmie z wykorzystaniem wysokiej jakości kosmetyków. Również zachęcamy do śledzenia naszego bloga, profile w mediach społecznościowych i oglądać tutoriale makijażowe na YouTube.
Links in the category: 633
Podobne strony :
Choć matematyka nazywana jest królową nauk, to wielu uczniów ma z nią...
Serwis jest ściśle matematyczny, zawiera zbiory zadań z różnych działów...
Vega Language Courses and Translations Center - angielski dla dzieci,...
"CONGRESS-OR" Biuro Kongresów i Turystyki PCO - organizacja kongresów,...
Studium policealne prowadzimy od wielu lat. Cieszy się dobrą reputacją, a...
KLK Szkolenia Coaching Doradztwo (dawniej Kuczkowska Lebiedzińska...
Marka Ratownictwo i Edukacja to nowość na rynku usług związanych z...
MOBILELANGUAGE jest nowoczesną szkołą językową, która oferuje naukę...

Ranking stron 
internetowych
google 1134 Bing 39 yahoo 413