Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja
Sort by: | Date
1.
(5/0) / PR: 0 / CY: 0
Swoją ofertę jako Centrum Edukacji EDUMOTIV z siedzibą przy ulicy Krakowskiej 259 w Zabierzowie kierujemy do rodziców i ich dzieci. Niezależnie od tego, czy chcesz, aby Twoje dziecko uczęszczało na warsztaty edukacyjne, czy może skorzystać chcesz z nich osobiście, u nas znajdziesz pomoc, jakiej od takiego podmiotu oczekujesz. Wiemy jak kształcić, o czym świadczą przedstawiane na nasz temat opinie.
2.
(7/0)
Siriuspro.pl z warszawy to setki satysfakcjonujących realizacji w przeciągu ostatnich kilku lat, wykonanych przez zespół młodych ludzi. Których pasją jest IT. Zależy nam, aby Państwa firmy (małe, średnie i duże) rozwijały się w szybkim tempie. Pomożemy w stworzeniu nowoczesnych stron internetowych. Wdrożymy system B2B oraz przyłożymy największą uwagę do najmniejszych detali, a wszystko po to, aby w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania.
3.
(9/0)
Celem Fundacji fundacja-avenhansen.pl jest prowadzenie działalności naukowej i edukacyjnej w zakresie kierunków rozwoju, potrzeb własnego doskonalenia się oraz podnoszenia własnych kwalifikacji oraz idących z tego korzyści dla młodzieży i dorosłych. Fundacja prowadzi wyłącznie działalność na rzecz osób prywatnych i są to darmowe szkolenia, darmowe kursy, bezpłatne szkolenia biznesowe oraz te nastawione na rozwój osobisty. Zgłoszenia do grupy szkoleniowej odbywa się za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej.
4.
(54/0)
Firma OBAC posiada szerokie spektrum usług: certyfikowania wyrobów, przeprowadzania badań pod kątem oceny zgodności, sprawdzanie zdolności remontowej, wykonywanie audytów przeciwwybuchowych. Certyfikujemy wyroby zarówno przeznaczone na rynek krajowy, jak i zagraniczny. Firma OBAC w ramach Akademii OBAC zapewnia szerokie spectrum szkoleń prowadzonych przez doświadczonych specjalistów. Wykłady przeznaczone są dla kadr, jak i pracowników wielu branż.
5.
(9/0)
Z systemu BILOK.pl korzystają osoby, które prowadzą zajęcia pozalekcyjne. Narzędzie to ułatwia ich organizację i rozliczanie. Dzięki danej aplikacji można korzystać z takich funkcji jak - prowadzenie kont klientów, powiadomienia SMS i e-mail, organizacja grup zajęciowych, czy informacja o wpłatach i zobowiązaniach klientów. Aplikacja ta posiada zdecydowanie więcej opcji, by móc z nich korzystać trzeba się zarejestrować na stronie.
Links in the category: 643
Podobne strony :
Zapraszamy serdecznie do naszej szkoły jazdy. Gwarantujemy profesjonalne...
Stworzyliśmy naszą akademie, bo chcemy aby nauka przedmiotów ścisłych...
Megaszkolenia.pl to serwis internetowy, który powstał z myślą o...
Mindfulness Inside oferuje swoim klientom indywidualne sesje Mindfulness...
Centrum Edukacyjne Royal College jest szkołą, która funkcjonuje na rynku...
E-Maturzysta Portal Wszystkich Maturzystów został sponsorem konkursu Małe...
Jazdy doszkalające i kursy na prawo jazdy kat. B oferuje Ośrodek...
W serwise jakpisac.pl znajdziecie wiele informacji na temat formułowania...

Ranking stron 
internetowych
google 1152 Bing 39 yahoo 428