Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja
Sort by: | Date
1.
(19/0)
Korzystając z usług naszej firmy KGI FoxKrak, wybierasz profesjonalne szkolenia – Systemy fotowoltaiczne. Prowadzimy szkolenia otwarte i zamknięte. Są one stworzone głównie z myślą o osobach realnie zainteresowanych tym tematem. Szkolenia z fotowoltaiki prowadzone przez naszą firmę są przez wielu uznawane za najlepsze w Polsce. Wykłady prowadzi doświadczona kadra. Nacisk kładziemy na zdobycie wiedzy teoretycznej oraz zdobycie umiejętności praktycznych. Uwaga. Przedsiębiorcy mogą liczyć na dofinansowanie szkoleń.
2.
(2/0)
Speakin.pl to serwis przeznaczony do nauki angielskiego oraz niemieckiego. Wskazujemy, jak tworzyć życzenia po niemiecku i krótkie formy wypowiedzi po angielsku. Dysponujemy rozbudowanym działem gramatyki, który pozwala na przygotowanie do najpopularniejszych egzaminów, w tym FCE, CAE, TOEFL. Omawiamy poza tym zasady certyfikacji językowej. Dzięki temu nie popełnicie Państwo kluczowych błędów przy nauce. Z naszej platformy do nauki języka angielskiego i niemieckiego możecie Państwo korzystać całkowicie bezpłatnie.
3.
(27/0)
Jesteś tegorocznym maturzystą lub absolwentem studiów I stopnia i zastanawiasz się nad podjęciem studiów? Masz sporo wątpliwości i nikt nie potrafi ich rozwiać? Poszukujesz najnowszych informacji dotyczących zasad rekrutacji, dostępnych kierunków czy zasad przyznawania stypendiów? Zapraszamy na naszą stronę www.studiapoznan.com. Znajdziesz tu rzetelne informacje na wszystkie nurtujące Cię tematy związane z uczelniami. Znajdziesz też spis Uczelnie niepubliczne w Poznaniu.
4.
(7/0)
Interesuje Cię kurs na spedytora i rozglądasz się za interesującą propozycją? W takiej sytuacji nie masz wyjścia — musisz zapoznać się z naszą ofertą. Jesteśmy najlepsi, biorąc pod uwagę firmy oferujące kursy na spedytora. Nawiasem mówiąc, to samo można powiedzieć przy kursach CPC i kursach kompetencji zawodowych. Nasi kursanci mogą być pewni opieki do uzyskania pozytywnego wyniku na egzaminie. Innymi słowy — dobro kursantów zawsze jest na pierwszym miejscu. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, czas zajrzeć na naszą stronę.
5.
(10/0)
Audio-booki.com.pl to wiele różnych tytułów książek w formie audio. Każdy, kto nie lubi spędzać wielu godzin nad czytaniem swojego ulubionego tytułu, a jednocześnie ma sporo czasu na to, aby pochylić się na taką lekturą w innej firmie, na pewno będzie usatysfakcjonowany. W jednym miejscu zebrano bardzo różne audiobooki, a więc każdy znajdzie tutaj coś w sam raz dla siebie. To między innymi literatura piękna, ale nie tylko. Pośród oferty znaleźć można również wiele audiobooków do nauki języków obcych i mnóstwo innych książek audio.
Links in the category: 670
Podobne strony :
BHP Center to firma, która kieruje w stronę klientów szkolenia i kursy...
Życie bez umiejętności udzielania pierwszej pomocy nie jest łatwe - co...
Szkoła języków obcych ENJOY prowadzi nowoczesne kursy językowe....
epracemagisterskie.pl - w ofercie profesjonalne prace na zamówienie....
Kursy komputerowe dają podstawowe oraz zaawansowane umiejętności obsługi...
Pozytywni.NET – najbardziej tolerancyjna i otwarta społeczność w sieci!...
Agencja Kontact hurtownia kosmetyków posiada ogromne doświadczenie w...
Zapraszamy do wypróbowania oferty naszej firmy. Organizujemy kursy nauki...

google 1287 Bing 39 yahoo 445