Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja
Sort by: | Date
1.
(8/0) / PR: 0 / CY: 0
Centrum Makijażu Permanentnego NEWLOOK's Permanent Makeup z Warszawy to niezwykle profesjonalny i ceniony ośrodek, który specjalizuje się w wielu zabiegach makijażu permanentnego. Oferuje swym klientkom makijaż permanentny ust, oczu, brwi, Microblading HandTap Brows, korektę lub usuwanie makijażu. Osoby zatrudnione w centrum korzystają na co dzień z nowoczesnych przyrządów zabiegowych oraz najlepszych kosmetyków.
2.
(54/0) / PR: 0 / CY: 0
Szkolenia językowe bywają skuteczne jeśli nie masz większych problemów z nauką. Niemniej jednak bardziej skurczne będą indywidualne korepetycje niemiecki Będzin. W tym wypadku nauczyciel może poświęcić maksymalną uwagę na przekazaniu swojej wiedzy. Analogicznie działają korepetycje angielski Będzin. Obie te formy nauki oferuje firma Profes. Wieloletnie doświadczenie pozwala zastosować najskuteczniejsze techniki nauki. Równocześnie oferowane są tłumaczenia Sosnowiec dla osób, które nie potrzebują nauki, a jednorazowej usługi przekładu. Są one dokonywane szybko i terminowo, a co najważniejsze dokładnie. Profes szkoli także pracowników firm i urzędów. Więcej o tym segmencie działalności można przeczytać pod hasłem szkolenia Katowice. Zapraszamy do kontaktu.
3.
(65/0) / PR: 0 / CY: 0
English Unlimited to szkoła z Gdańska, która na rynku istnieje już prawie 30 lat. Została stworzona z pasji do uczenia języków obcych w sposób nowoczesny, twórczy i skuteczny. EU to jedyna szkoła językowa na Pomorzu, która posiada dwa autoryzowane centra egzaminacyjne: Centrum Egzaminacyjne Cambridge Language Assessment oraz Goethe-Institut. Nasz angielski Gdańsk czy kurs niemieckiego Gdańsk to pełen profesjonalizm i skuteczność.
4.
(67/0)
Discover Strategy to jakościowa marka szkoleniowa związana z tematyką myślenia strategicznego. Wspieramy Państwa szkoleniami menedżerskimi, czy szkoleniami biznesowymi zorientowanymi na konsolidację zespołów. Uczymy liderów podejmowania efektywnych decyzji w krytycznych sytuacjach. Pokazujemy, jak budować wzajemne zaufanie wśród współpracowników. Mamy dopracowane gry multimedialne umożliwiające szybkie przetestowanie podstaw teoretycznych. Myślenie strategiczne rozwijane przez liderów to realna przewaga konkurencyjna.
5.
(83/0)
Akademia Mistrzostwa Sportowego to renomowana instytucja szkoleniowa z siedzibą we Wrocławiu, która organizuje kursy instruktorskie i szkolenia sportowe. Z dumą możemy powiedzieć, że szkolimy najlepszych. Dlaczego warto wybrać właśnie AMS? Działamy od 2011 roku, kursy i szkolenia prowadzimy w całej Polsce, nasza kadra to doświadczony zespół sportowców, w ofercie ponad czterdzieści propozycji kursów. Zapraszamy.
Links in the category: 655
Podobne strony :
Na stronie znajda Państwo opisane sytuacje z życia codziennego dzieci i...
Nasze produkty pomagają udoskonalić technikę jazdy, wyeliminować...
Nurkowanie: kursy nurkowania dla początkujących i zaawansowanych, wyprawy...
Auto Szkoła Łódź - Jacek Juszczak: nauka jazdy w miłej...
Nauka matematyki może być ciekawa dla ucznia! To nie pusty frazes. W...
Szkoła spadochronowa SkyDive z Włocławka proponuje swym klientom od...
KursTanca.NET oferuje szeroką gamę kursów tańca w Warszawie. W ofercie m....
Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji powstała w 1997 roku w...

Ranking stron 
internetowych
google 1235 Bing 39 yahoo 445