Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja
Sort by: | Date
1.
(40/0) / PR: 0 / CY: 0
English Unlimited to szkoła z Gdańska, która na rynku istnieje już prawie 30 lat. Została stworzona z pasji do uczenia języków obcych w sposób nowoczesny, twórczy i skuteczny. EU to jedyna szkoła językowa na Pomorzu, która posiada dwa autoryzowane centra egzaminacyjne: Centrum Egzaminacyjne Cambridge Language Assessment oraz Goethe-Institut. Nasz angielski Gdańsk czy kurs niemieckiego Gdańsk to pełen profesjonalizm i skuteczność.
2.
(44/0)
Discover Strategy to jakościowa marka szkoleniowa związana z tematyką myślenia strategicznego. Wspieramy Państwa szkoleniami menedżerskimi, czy szkoleniami biznesowymi zorientowanymi na konsolidację zespołów. Uczymy liderów podejmowania efektywnych decyzji w krytycznych sytuacjach. Pokazujemy, jak budować wzajemne zaufanie wśród współpracowników. Mamy dopracowane gry multimedialne umożliwiające szybkie przetestowanie podstaw teoretycznych. Myślenie strategiczne rozwijane przez liderów to realna przewaga konkurencyjna.
3.
(59/0)
Akademia Mistrzostwa Sportowego to renomowana instytucja szkoleniowa z siedzibą we Wrocławiu, która organizuje kursy instruktorskie i szkolenia sportowe. Z dumą możemy powiedzieć, że szkolimy najlepszych. Dlaczego warto wybrać właśnie AMS? Działamy od 2011 roku, kursy i szkolenia prowadzimy w całej Polsce, nasza kadra to doświadczony zespół sportowców, w ofercie ponad czterdzieści propozycji kursów. Zapraszamy.
4.
(60/0)
W naszej firmie Stageman od pewnego czasu organizujemy dla swych klientów niezwykle ciekawe i przydatne kursy dla animatorów. Nasz niejeden kurs animatora czasu wolnego sprawi, że dowolna animacja czasu wolnego nabierze zupełnie nowych barw. Dbamy o to, aby nasi kursanci wychodzili z kursów zadowoleni i żeby wspominali nas z uśmiechem. Niewątpliwie nasi charyzmatyczni prowadzący sprawią, że kursy będą czystą przyjemnością.
5.
(67/0)
Speakingo to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla wszystkich tych, którzy szukają kursu języka angielskiego online. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej nauce języka Szekspira, ale jednocześnie na tym, aby wszystko odbyło się w miłej atmosferze, aby efekt nauki był bardzo dobry, to jak najbardziej warto zajrzeć na stronę www.Speakingo.pl i dowiedzieć się więcej o naszych kursach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.
Links in the category: 653
Podobne strony :
Fundacja "Promyk Słońca" powstała w 1990 roku. Jej celem jest...
Jeśli szukasz profesjonalnego wsparcia w zakresie IT dla swojej firmy,...
Strona internetowa wspierana z funduszy europejskich, oferująca po...
Realna Metoda Skutecznego Uwodzenia Treningi RMSU – to zestaw...
Strona internetowa prezentująca ofertę wszechstronnej firmy z Gdańska,...
Złudzenia optyczne. Galeria złudzeń optycznych oraz grafik takich autorów...
Portal łączący biotechnologię z dziedzinami pokrewnymi: farmacją,...
Korkownia to serwis który powstał z myślą o wszystkich tych którzy od...

Ranking stron 
internetowych
google 1188 Bing 39 yahoo 445