Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja
Sort by: | Date
1.
(6/0) / PR: 0 / CY: 0
Zarządzamy ośrodkiem szkolenia zawodowego w Łomży od 1993 roku. Posiadamy rozbudowany dział kursów na prawo jazdy, w tym specjalistycznych. Dzięki nam rozpoczniecie Państwo przygodę z fryzjerstwem, z branżą kosmetyczną, z opieką medyczną. Podniesiecie wiedzę w liceum dla dorosłych charakteryzującym się dużym zaufaniem dotychczasowych uczniów. Mamy potwierdzone osiągnięcia. Organizujemy nawet ciekawe wczasy z prawem jazdy, co pozwala zdać egzamin w trybie przyśpieszonym. Kształcimy specjalistów poszukiwanych na rynku pracy, nie tylko lokalnym.
2.
(7/0)
Prezentujemy bogate studia w Warszawie umożliwiające wyrobienie faktycznych kwalifikacji wymaganych przez pracodawców. Kształcimy na kierunkach zarządzanie, administracja, finanse i rachunkowość. Dochodzi do tego socjologia, czy europeistyka. Dzięki nam przejdziecie Państwo przez wszystkie etapy edukacji wyższej – studia licencjackie, magisterskie, doktoranckie prowadzone przez faktycznych pasjonatów, specjalistów w swoich dziedzinach. Dodatkowo zachęcamy do podjęcia studiów MBA dla menedżerów niższego lub wyższego szczebla.
3.
(16/0)
Brass Willow to marka szkoleniowa, która pomaga w przejściu z tradycyjnego do zwinnego modelu zarządzania projektami. Wykonujemy audyt Państwa działalności, organizujemy zamknięte szkolenia scrum dedykowane zespołom, kadrze zarządzającej. Scrum po polsku to szansa na szybsze dostarczanie produktu do klientów i znacznie efektywniejsza manipulacja zmiennymi zadaniami. Działamy w obszarze szkoleniowym oraz doradczym. Współpracujemy z mniejszymi i większymi biznesami doceniającymi znaczenie agile, scrum.
4.
(56/0)
Nasza Warszawska Szkoła barberingu specjalizuje się w realizowaniu kursów dla barberów. Zapewniamy szkolenia realizowane przez pasjonatów, którzy posiadają doskonałe kwalifikacje pozwalające na szkolenia barberskie, które kierowane są zarówno dla osób chcących zdobyć wiedzę dla początkujących, jak też dla osób chcących poszerzyć swoje umiejętności oraz wiedzę. Jednocześnie zapewniamy w naszej profesjonalnej szkole profesjonalne wsparcie dla naszych kursantów, a także oferujemy również możliwość uzyskania certyfikatów.
5.
(38/0)
W ramach oferty naszej firmy Domin jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalne usługi na rynku realizowania kursów dla między innymi kandydatów, którzy przygotowują się do zdawania egzaminów na architekturę. Jesteśmy w stanie zapewnić profesjonalnie realizowaną naukę malarstwa, rysunki, ale również grafiki na potrzeby pracy w branży komputerowej. Zapewniam miedz innymi takie kursy jak kurs rysunku architektonicznego czy nuka rysunku. Wszystkie kursy realizowane są przez zespół doświadczonych specjalistów.
Links in the category: 681
Podobne strony :
Nasza szkoła prowadzi jazdy doszkalające w obrębie ośrodka...
Strona spółki zajmującej się szkoleniami z aspektu ochrony danych...
Struktury.org to portal architektoniczno-budowlany. Znajdziecie w nim...
Krakowska Szkoła Rysunku TOTU oferuje profesjonalne i kompleksowe...
Firma o nazwie „Skin Medicine” jest profesjonalnym centrum zajmującym się...
Świat Języków Obcych Time to szkoła językowa działająca z powodzeniem od...
Miejskie Przedszkole Nr 38 w Zielonej Górze jest placówką publiczną....
Strona Polska-Azja przeznaczyła dla swoich gości ogromną bibliotekę...

google 1327 Bing 39 yahoo 445