Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Nauka i edukacja
Sort by: | Date
1.
(23/0)
Jeżeli interesujesz się branżą IT i chcesz podnieść swoje kompetencje, skorzystaj z propozycji firmy szkoleniowej Langolian. W ofercie znajduje się wiele szkoleń otwartych i zamkniętych, w tym kurs SQL, Excel, JavaScript itd. Kursy mają miejsce w całej Polsce, a ich kalendarz dostępny jest na stronie firmy. W cenę wliczone są materiały dla uczestników oraz poczęstunek. Zadzwoń: 536 988 983 i zapytaj o więcej!
2.
(13/0)
Fale na Bałtyku zawsze cię przyciągały? W takim razie oferta szkoły surfingu Paliki Surf jest właśnie dla ciebie! Kursy surfingu są indywidualne lub w małych grupach, aby zagwarantować skuteczną naukę oraz bezpieczeństwo kursantów, o które dbają instruktorzy, którzy surfingu uczyli się właśnie w Paliki Surf. Kursy prowadzone są zgodnie z umiejętnościami i oczekiwaniami kursantów, a kursy od podstaw dla dzieci można połączyć z codziennymi wyjściami na plażę. To świetne rozwiązanie na aktywne spędzenie wakacji. Przekonaj się sam!
3.
(20/0)
Nasz serwis edukacyjny adresowany jest do osób, które zamierzają wyjechać na kurs językowy za granicę. Znajdą tu szeroką ofertę kursów językowych w wielu krajach na świecie, z możliwością rezerwacji online. W ofercie szkół są kursy wakacyjne i letnie obozy językowe dla dzieci i młodzieży, a także intensywne kursy dla dorosłych, w tym kursy angielskiego w Anglii, Irlandii, na Malcie, w USA, Kanadzie, Australii i RPA. Niemieckiego w Niemczech i w Austrii. Francuskiego we Francji, hiszpańskiego w Hiszpanii i w Ameryce Łacińskiej, włoskiego we Włoszech. Kursy prowadzone są zarówno w grupach międzynarodowych jak i formie lekcji indywidualnych w zależności od wyboru oraz indywidualnych potrzeb językowych uczestników. Zwykle szkoły zapewniają naukę na wszystkich poziomach zaawansowania językowego. Program kursów wakacyjnych, oprócz nauki w szkole, obejmuje atrakcyjny program kulturalny i wycieczki.
4.
(14/0) / PR: 0 / CY: 0
Wielka baza cytatów. Najlepsze, najpopularniejsze cytaty uporządkowane według liter alfabetu. 20772 cytaty. Posługiwanie się cytatem ma związek z wolnością słowa. Kiedy cenzura ogranicza swobodę wypowiedzi autora, język przenośni jest środkiem wyrażania własnych przekonań społecznych, politycznych, krytyki, ukrytej kpiny. Przenika wówczas zwłaszcza do tekstów kabaretu politycznego. Cytowanie w pracach naukowych jest pożądane przez autorów cytowanych prac, gdyż liczba cytowań jest podstawową formą oceny znaczenia i wartości prowadzonych badań.
5.
(15/0) / PR: 0 / CY: 0
Zastanawiasz się nad tym, jak należy postępować, aby osiągnąć sukces w biznesie? Jeśli interesuje cię sukces w biznesie, to dobry moment na zapoznanie się z naszą ofertą. Można przypuszczać, że nasza oferta jest dokładnie tym, czego szukasz. Skupiając się na szczegółach, firmy powinny pozyskiwać, wzmacniać i wykorzystywać odpowiednie kompetencje. Ponadto warto dodać, że wiemy, co robimy (w branży szkoleń pracujemy od 1997 roku). Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, najwyższa pora zajrzeć na stronę działalności.
Links in the category: 700
Podobne strony :
Szukasz zaocznego liceum w Sopocie? Doskonale trafiłeś! Zapraszamy do...
Jeśli chcesz poznać tajniki i nowości związane z oprogramowaniem...
"Simon says" - Szkoła językowa dla dzieci i młodzieży. Specjalizujemy się...
WWSH Im. Bolesława Prusa - studia humanistyczne, studia magisterskie,...
Szkoła angielskiego English For You organizuje kursy języka angielskiego....
Stowarzyszenie Pożarników Polskich jest organizacją zrzeszającą ludzi...
Zapraszamy do wypróbowania oferty naszej firmy. Organizujemy kursy nauki...
Nowa strona poświęcona tematyce lingwistycznej. Zainteresowaniu mogą...

google 1393 Bing 39 yahoo 445