Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Motoryzacja » Warsztaty samochodowe
Sort by: | Date
1.
(36/0) / PR: 0 / CY: 0
Van Der Car to serwis samochodowy, który przyjmuje klientów biznesowych oraz indywidualnych w Warszawie. Dbamy o wysoki standard utrzymania dużych flot z branży transportowej. Diagnozujemy usterki z zawieszeniem. Mamy rozbudowany dział wulkanizacyjny. Serwisujemy hamulce, wymieniamy olej. Zapewniamy konkurencyjne stawki na przegląd samochodu. Nasze główne możliwości to wymiana kół z wyważeniem, magazyn dla opon, odgrzybianie klimatyzacji. Charakteryzujemy się bardzo atrakcyjnym cennikiem i krótkim czasem reakcji na problemy techniczne.
2.
(32/0)
Przyjmujemy zgłoszenia na mobilny serwis maszyn przemysłowych, rolniczych, czy budowlanych najpopularniejszych marek. Naprawiamy maszyny marek Volvo, Cat. Zapewniamy precyzyjną diagnostykę komputerową, szybki przyjazd na miejsce awarii, niezależnie od regionu działania klienta. Nasz mobilny serwis prowadzi kompleksowe remonty silników. Sugerujemy też modernizację starszego sprzętu w konkurencyjnych cenach. Korzystacie Państwo z mobilnego serwisu o potwierdzonych osiągnięciach, z dużym doświadczeniem. Udzielamy rocznej gwarancji na wskazane usługi.
3.
(54/0) / PR: 0 / CY: 0
Początki naszej działalności związane są z produkcją wag rolniczych, które wykorzystywane były do dozowania pasz do mieszalników. Świadczymy także usługi obróbki poprzez toczenie na tokarkach CNC oraz uniwersalnych. Jednak od samego początku dokładamy wszelkich starań, aby wprowadzić do naszych produktów liczne udogodnienia i innowacyjne rozwiązania. Od niedawna nasza firma rozwinęła się również w projektowaniu mieszalni pasz o wysokiej wydajności. W naszym zakładzie zawsze na pierwszym miejscu stawiamy jakość produkowanych wyrobów. Wykonana przez nas waga samochodowa czy inwentarzowa jest gwarancją długich lat użytkowania. Czekała S.C. ul. Sosnowa 55 64-100 Leszno Nr tel.: +48 606 837 294 Adres e-mail: biuro@czekala-leszno.pl
4.
(37/0) / PR: 0 / CY: 0
Auto Dobrucki to firma z siedzibą w Gdyni, której zakres usług obejmuje między innymi profesjonalne naprawy blacharskie i lakiernicze. W naszym warsztacie zatrudniamy doświadczonych fachowców, którym do dyspozycji oddaliśmy nowoczesny sprzęt. Jest to gwarancją wysokiej jakości usługi oraz satysfakcji z wykonanej naprawy. Posiadamy dziesięć doskonale wyposażonych stanowisko roboczych, dlatego wszystkie zlecone nam prace realizujemy w krótkich terminach. Realizujemy naprawy z OC i AC współpracując ze wszystkimi dostępnymi na rynku towarzystwami ubezpieczeniowymi.
5.
(43/0) / PR: 0 / CY: 0
Hess – warsztat samochodowy Warszawa – znajduje się na warszawskich Bielanach. Jest to nowoczesne miejsce napraw i serwisowania samochodów. Swoim klientom proponuje kompleksowe naprawy, poczynając od spraw związanych z wulkanizacją, a na naprawach silnika kończąc. Pracownicy serwisu stale dokształcają się w zakresie diagnostyki i naprawy pojazdów, dzięki czemu rozwiązują każdy problem z samochodem. Wszelkie wykonywane działania są na bieżąco konsultowane z klientem, co wskazuje na uczciwość firmy.
Links in the category: 165
Podobne strony :
Firma Green-Car z Wolicy pod Nadarzynem prowadzi swoją działalność od...
Bielska Firma Handlowo-Usługowa TOP-GUM zajmuje się kierowaniem...
Montaż i serwis instalacji gazowych - markowe instalacje STAG w...
Strona Serwisu PEUGEOT i CITROEN Piła. Serwis oferuje: części używane...
Pomoc drogowa warszawa GoldHol: Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w...
Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby i oczekiwania klientów się zmieniają....
Celmer Auto Moto to kompetentny warsztat motoryzacyjny, który w swojej...
Zakład Auto Józefów Warszawa - automatyczne skrzynie biegów do samochodów...

google 1637 Bing 29 yahoo 258