Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Miasta i Regiony » Pomorskie
Sort by: | Date
21.
(225/0)
Najstarszy portal regionu brodnickiego zaprasza wszystkich mieszkańców okolic oraz osoby zainteresowane historią miasta, okolicznymi zabytkami i szlakami turystycznymi. Nasze początki w sieci sięgają 1995 roku. W roku 2001 całkowicie odmieniliśmy jednak formułę serwisu i zarejestrowaliśmy go w rejestrze czasopism. Specjalnie dla naszych odbiorców na bieżąco przygotowujemy aktualny serwis dziennikarski z miasta i regionu (wszystkie gminy), piszemy o wydarzenia kulturalnych i zamieszczamy aktualny kalendarz imprez. Całość wzbogaciliśmy o forum dyskusyjne i nagrania brodnickiej telewizji internetowej.
22.
(237/0)
Bezpiecznie i rzetelnie wykonujemy nasze usługi w postaci przewozu osób na trasie Polska Holandia. Nasz obszar działania to województwo pomorskie i zachodniopomorskie. Wyjazdy oczywiście organizujemy każdego dnia z adresu pod adres. Gwarantujemy krótki czas podróży, tani koszt biletu, konkurencyjne ceny podróży oraz zadbane i czyste busy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Podróżuj z NEEDER.
23.
(249/0) / PR: 0 / CY: 0
Porady prawne dla firm i klientów indywidualnych oferuje kancelaria prawna Renke i Partnerzy. W naszej kancelarii pracują wykwalifikowani radcy prawni specjalizujący się w swoich dziedzinach prawa. Zapraszamy do współpracy - pomoc prawna, doradztwo prawne, obsługa prawna firm i klientów indywidualnych. Doświadczeni radcy prawni pomagają w sprawach spornych i doradzają jak w przyszłości uniknąć sytuacji problematycznych z punktu widzenia prawa.
24.
(231/0)
Agencja Reklamowa gwarantuje bogaty wachlarz świadczeń w zakresie usług poligraficznych i reklamowych. Nasze działania są niezwykle efektywne i przynoszą satysfakcjonującą komunikację między firmą a klientem. Reklama internetowa polega w dużym stopniu na zbudowaniu atrakcyjnej strony internetowej, ponieważ jest to w dzisiejszych czasach podstawa działań marketingowych. Uważamy, że interesujący projekt graficzny jest niezwykle istotny w reklamie i często zapewnia sukces firmie. Równie warta uwagi jest reklama zewnętrzna opierająca się na wyklejaniu pojazdów, czy drukowaniu ulotek, albo typowych drobiazgów reklamowych. Materiały reklamowe posiadają zazwyczaj charakter informacyjny, ale często pełnią funkcję pragmatyczną jak np. koperty. Druk wielkoformatowy idealnie pasuje do większości witryn sklepowych. Zlecane projekty wykonujemy solidnie z dbałością o wysoką jakość.
25.
(282/0)
Nasza firma specjalizuje się w technice sprężonego powietrza oraz automatyce przemysłowej. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w tym zakresie, Jesteśmy dystrybutorem dmuchaw LuToS (Rootsa i śrubowych) oraz łopatkowych kompresorów Gnutti System oraz Wittig. Zajmujemy się obsługą oczyszczalni ścieków i zakładów przemysłowych. Działamy kompleksowo zapewniając klientowi projekt, dobór oraz montaż sieci sprężonego powietrza i innych gazów (urządzeń, rurociągów, uzdatniania). Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dmuchaw oraz kompresorów. Do naszej specjalizacji należy również automatyka przemysłowa i elektroenergetyka. Projektujemy i dostarczamy, a także modernizujemy układy sterowania, napędów i pomiarów oraz monitoringu. Posiadamy bogaty wybór czujników i sond własnej konstrukcji.
Links in the category: 121
Podobne strony :
Ośrodek Wczasowy Posejdon w Łebie położony jest w pięknym lesie, ok 200...
Na spokojne, bezpieczne i zdrowe wakacje nad morzem zapraszają domki...
Oferujemy do wynajęcia Apartamenty na Granicy Gdańska i Sopotu. Nasze...
Przedstawiamy ofertę wynajmu domków holenderskich domyślnie...
Agencja tłumaczeń Gdynia przedstawia zakres swojej działalności w branży...
Kancelaria Prawna Kardasz Staszak znajduje się w Gdańsku, posiadamy...
Internetway, młoda firma z Gdyni, która za cel swojej działalności...
W naszej ofercie mamy funkcjonalne węzły cieplne dla systemów ogrzewania,...

google 152 Bing 2 yahoo 189