Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Miasta i Regiony » Pomorskie
Sort by: | Date
1.
(58/0)
Kancelaria LCS Polska świadczy usługi prawno-konsultingowe. Pomaga firmom w formie doradztwa prawno-administracyjnego. Jedną z usług świadczonych przez LCS Polska jest przeprowadzanie audytu wewnętrznego ISO 9001. Audyt polecany jest wszystkim firmom, które chcą podnieść wydajność i sprawdzić, jakie obszary firmy wymagają poprawy. Przedsiębiorstwa, które przeprowadzają audyty są postrzegane w oczach innych jako bardziej nowatorskie i korzystające z najnowszych rozwiązań poprawiających jakość świadczonych usług. Jeśli chcesz wiedzieć, czy Twoja firma działa zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością, skontaktuj się z LCS Polska.
2.
(17/0) / PR: 0 / CY: 0
Kancelaria Prawna Kardasz Staszak znajduje się w Gdańsku, posiadamy również oddział w Elblągu. Zlecenie prowadzenia sprawy naszej Kancelarii Prawnej to gwarancja, że Państwa sprawą zajmą się doświadczeni i profesjonalni prawnicy oraz radcy prawni. Nasza Kancelaria Prawna posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw o rozwód oraz o rozwód z winą stron. Nasi prawnicy pomogą Państwu poprowadzić każdą sprawę z zakresu prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa administracyjnego oraz prawa pracy. Każdy prawnik zatrudniony w naszej Kancelarii Prawnej posiada tytuł radcy prawnego, co dodatkowo gwarantuje profesjonalne podejście do sprawy. Sporządzamy pisma procesowe, pozwy, apelacje, umowy oraz pisma w procesie administracyjnym. Na witrynie internetowej naszej Kancelarii Prawnej znajdą Państwo kontakt do zatrudnionych u nas prawników, uzyskają informacje w przedmiocie współpracy oraz o godzinach pracy Kancelarii.
3.
(112/0)
Sklep internetowy Piccolino oferuje odzież niemowlęcą i dziecięcą. Szybka dostawa i niskie ceny to to co nas wyróżnia. Korzystna cena idzie w parze z jakością naszych ubranek, które posiadają certyfikat Bezpieczne dla dziecka. Naszych dostawców wyszukujemy bardzo dokładnie by zapewnić naszym klientom wysoką jakość połączoną z atrakcyjną ceną. W naszym sklepie oferujemy liczne propmocje, więc warto do nas zaglądać. U nas można ubrać dziecko od stóp do głów, ponieważ proponujemy także buciki firmy Befado. Są to trampki, tenisówki, sandałki i kapcie dla dzieci. Befado posiada certyfikat Zdrowa Stopa co świadczy o wysokiej jakości obuwia.
4.
(156/0)
Jesteśmy firmą, która prowadzi wyjątkową restaurację, mieszczącą się na terenie Gdańskiego Garnizonu. Oferujemy wspaniałe dania polskiej i światowej kuchni. Polecamy dania sezonowe, które sprawiają, że nasze menu nigdy nie jest nudne. Restauracja znajduje się w nowoczesnym, oszklonym budynku, co jeszcze bardziej podkreśla jej wyjątkowość. Kantyna organizuje także imprezy okolicznościowe. W naszej ofercie znajduje się też catering- świadczymy usługi cateringowe dla szkół, przedszkoli, zakładów pracy.
5.
(200/0) / PR: 0 / CY: 0
Naszym głównym mottem jest zadowolenie klienta indywidualnego jak i instytucjonalnego. Na naszej stronie są podziękowania i certyfikaty od instytucji i firm. Oferujemy kompleksową usługę pralniczą jak: Pranie, maglowanie pościeli, ręczników, obrusów, firan, zasłon. Pranie , prasowanie odzieży gastronomicznej, hotelowej i restauracyjnej. Pranie i dezynfekowanie kocy, narzut, kołder, poduszek itp. Czyszczenie chemiczne odzieży klienta . Czyszczenie dywanów i chodników i kap.
Links in the category: 117
Podobne strony :
Gdynia nie jest tak popularna jak Gdańsk i Sopot. Chcemy to zmienić, więc...
Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się wszystkiego na temat choroby nerek to...
Salon STYL charakteryzuje miła i kameralna atmosfera oraz usługi...
Fotograf oferuje profesjonalne usługi fotograficzne takie jak Fotografia...
DOM-SERWIS Nieruchomości Trójmiasto - pośrednictwo w sprzedaży i kupnie...
Firma Party-Makers specjalizuje się w kompleksowej organizacji wszelkiego...
Sklep internetowy: lakiery samochodowe, farby, aerozole.
Zakład pogrzebowy OBOL mieści się w Sopocie, jednakże świadczy usługi...

Ranking stron 
internetowych
google 1188 Bing 20 yahoo 447