Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Miasta i Regiony » Podkarpackie
Sort by: | Date
1.
(194/0)
Każdy właściciel zakładu przemysłowego czy produkcyjnego, który poszukuje firmy do przeprowadzenia prac na wysokościach, powinien skontaktować się z przedsiębiorstwem Budgem Sp.J. Specjalizacją tej właśnie firmy są prace alpinistyczne realizowane na terenie Rzeszowa i innych miast województwa podkarpackiego. Jeżeli istnieje taka potrzeba, to pracownicy dojadą w każde miejsce w Polsce. Oferta prac wysokościowych obejmuje przede wszystkim naprawy konstrukcji betonowych, renowację konstrukcji stalowych, czyszczenie silosów i hal produkcyjnych. Podczas realizacji zadań wykorzystywane jest czyszczenie strumieniowo-ścierne. Co ciekawe, technika SodaBlast Systems stosowana jest również do czyszczenia mebli drewnianych. To nie wszystko. Dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych świadczone są takie usługi jak przebudowa kominów, remont pokrycia dachowego, czyszczenie elewacji budynków i inne zadania, do których potrzebna jest fachowa ekipa stosująca techniki alpinistyczne.
2.
(118/0) / PR: 0 / CY: 0
Laweta i usługi holowania do główna działalność firmy ArtProCars posiadającej swoją siedzibę w Rzeszowie. Firma ta świadczy fachową pomoc drogową, dlatego warto mieć przy sobie numer telefonu 737 810 070, aby zadzwonić w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia na drodze. Pracownicy firmy szybko docierają we wskazane miejsce i sprawnie umieszczają auto na lawecie. Pomoc drogowa 24/7 obejmuje w szczególności Podkarpacie i miasto Rzeszów. ArtProCars posiada na stanie komfortowe lawety, które służą także do przewożenia nowych, jeszcze nie zarejestrowanych pojazdów. Oprócz tego można wynająć samochód dostawczy tzw. blaszak. Po więcej szczegółów dotyczących oferty zapraszamy na stronę internetową firmy.
3.
(147/0)
Wszystkie te osoby, które poszukują doświadczonej i sprawdzonej ekipy sprzątającej, powinny zapoznać się z ofertą usługową firmy Stanbest, której siedziba zlokalizowana jest w Rzeszowie. Jest to firma sprzątająca posiadająca bardzo duże, bo aż 16-letnie doświadczenie w branży. Specjalnością firmy jest sprzątanie w budynkach i obiektach takich jak na przykład banki, restauracje, galerie handlowe, kina, siłownie.
4.
(239/0)
Wynajem samochodów w firmie CAR-RENTAL.PL przebiega szybko i sprawnie. Jest to zasługą profesjonalnej obsługi klienta, a także przejrzystych i prostych zasad dotyczących wypożyczania aut. W ofercie dostępne są samochody dostawcze i osobowe, busy oraz lawety i autolawety. Wynająć auto można na krótki, średni lub długi okres czasu, w zależności od potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą wypożyczalni.
5.
(312/0)
Restauracja Tartuffo to miejsce gdzie regionalne produkty mieszają się z autorskimi recepturami. Restauracja Tartuffo powstała z pasji do gastronomii. To miejsce gdzie można smacznie i zdrowo zjeść oraz posłuchać muzyki na żywo. Wystrój naszej restauracji tworzy niezapomniany klimat, pozwalający każdemu się zrelaksować. Zawsze świeże produkty sprawiają, że przygotowane dania gwarantują niezapomnianą ucztę dla podniebienia. Tartuffo to także duży wybór win. Zapraszamy!
Links in the category: 57
Podobne strony :
Portal regionalny strzyzowiak.pl za cel stawia sobie dostarczanie...
Fotografia ślubna to specjalność rzeszowskiej firmy Łap Chwile. Firma...
Restauracja Tartuffo to miejsce gdzie regionalne produkty mieszają się z...
Zajmuje się głównie fotografią ślubną. Wykonuję zdjęcia z uroczystości...
Mieleckie Forum Dyskusyjne. Tutaj możesz porozmawiać na temat aktualnych...
Spa w górach , oferta hotele SandraSpa w Karpacz, hotel spa w Polsce...
Wszystkie te osoby, które poszukują doświadczonej i sprawdzonej ekipy...
Bezpłatne doradztwo w kwestii oddłużania to nasze motto. Podczas gdy...

Ranking stron 
internetowych
google 1328 Bing 30 yahoo 459