Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Miasta i Regiony » Podkarpackie
Sort by: | Date
1.
(76/0) / PR: 0 / CY: 0
Firma transportowa z woj. podkarpackiego. Doskonale znani na rynku i w branży TSL firma IMPET to rzetelny partner w biznesie. Oferta firmy to przede wszystkim usługi transportowe. Posiadamy własną flotę pojazdów oraz spedycja i partnerzy co daje nam w sumie wartość około 100 zestawów. Nasza firma to transport krajowy i realizacje zleceń krajowych ale również transport międzynarodowy. W zakresie frachtów zagranicznych, transport międzynarodowy główne relacje i zlecenia stanowi transport Grecja. Dlatego też poszukujemy partnerów, dla których kierunki południowe i spedycja Grecja oraz Macedonia to kierunki do pozyskania zleceń. Firma nasza to oczywiście transport Rumunia i Macedonia, Bułgaria oraz Węgry czyli południe Europy i Bałkany. W ofercie także transport Czechy i Niemcy oraz transport Ukraina i Mołdawia na wschodzie. Poza transportem oferujemy także magazyn logistyczny. Nasza firma to magazynowanie towarów. Posiadamy magazyn przeładunkowy i logistyczny do optymalizacji zleceń.
2.
(79/0) / PR: 0 / CY: 0
Firma lokalna oraz o zasięgu krajowym, międzynarodowym z racji tego iż posiadamy w ofercie trzy gałęzie, które nas wyróżniają. Po pierwsze w zakresie realizowanych usług w F.T.U.H MaxTrans znajdują się usługi rent a car. Nasza firma to profesjonalna wypożyczalnia samochodów Mielec woj. podkarpackie. W ofercie wynajem samochodów osobowych, a także auta dostawcze na wynajem. Oferta firmy to zarówno samochody 3 osobowe, 5 osobowe jak również busy osobowe 9 osobowe samochody. Jesteśmy elastyczni i posiadamy samochody w wielu opcjach dostosowane do potrzeb klientów. Poza rent a car oczywiście domena i główne usługi firmy. Mamy tu na myśli transport międzynarodowy i transport krajowy. Dlatego też firma nasza to doskonały transport Anglia oraz inne kraje Europy. Poza wyspami także transport Ukraina i inne kraje w tym Austria oraz Słowacja i Węgry. Transport krajowy wchodzi również w zakres usług firmy oraz spedycja.
3.
(94/0) / PR: 0 / CY: 0
MODEL SMILE Profesjonalne Usługi Stomatologiczne. Od 2006 roku stomatolodzy troszczą się o zdrowy i olśniewający uśmiech pacjentów. Umiejętność wsłuchania się w oczekiwania pacjentów i wysokie standardy gabinetów sprawiają, że MODEL SMILE cieszy się bardzo dobrą opinią. Osiągnięte efekty leczenia są funkcjonalne i długotrwałe i przede wszystkim cieszą naszych pacjentów. Naszym głównym celem jest poprawa jakości życia pacjentów.
4.
(369/0)
Każdy właściciel zakładu przemysłowego czy produkcyjnego, który poszukuje firmy do przeprowadzenia prac na wysokościach, powinien skontaktować się z przedsiębiorstwem Budgem Sp.J. Specjalizacją tej właśnie firmy są prace alpinistyczne realizowane na terenie Rzeszowa i innych miast województwa podkarpackiego. Jeżeli istnieje taka potrzeba, to pracownicy dojadą w każde miejsce w Polsce. Oferta prac wysokościowych obejmuje przede wszystkim naprawy konstrukcji betonowych, renowację konstrukcji stalowych, czyszczenie silosów i hal produkcyjnych. Podczas realizacji zadań wykorzystywane jest czyszczenie strumieniowo-ścierne. Co ciekawe, technika SodaBlast Systems stosowana jest również do czyszczenia mebli drewnianych. To nie wszystko. Dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych świadczone są takie usługi jak przebudowa kominów, remont pokrycia dachowego, czyszczenie elewacji budynków i inne zadania, do których potrzebna jest fachowa ekipa stosująca techniki alpinistyczne.
5.
(236/0) / PR: 0 / CY: 0
Laweta i usługi holowania do główna działalność firmy ArtProCars posiadającej swoją siedzibę w Rzeszowie. Firma ta świadczy fachową pomoc drogową, dlatego warto mieć przy sobie numer telefonu 737 810 070, aby zadzwonić w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia na drodze. Pracownicy firmy szybko docierają we wskazane miejsce i sprawnie umieszczają auto na lawecie. Pomoc drogowa 24/7 obejmuje w szczególności Podkarpacie i miasto Rzeszów. ArtProCars posiada na stanie komfortowe lawety, które służą także do przewożenia nowych, jeszcze nie zarejestrowanych pojazdów. Oprócz tego można wynająć samochód dostawczy tzw. blaszak. Po więcej szczegółów dotyczących oferty zapraszamy na stronę internetową firmy.
Links in the category: 60
Podobne strony :
Biuro Tłumaczeń GRUPA GESTUM Rzeszów oferuje tłumaczenia przysięgłe i...
KLIMRES Myjnie Podkarpackie Sp. z o.o., jest panującym producent...
Artis Hotel Restauracja zaprasza do przepięknego hotelu położonego w...
Firma transportowa z woj. podkarpackiego. Doskonale znani na rynku i w...
Do wynajęcia domek w bieszczadach, na lato i na zimą. Mnóstwo atrakcji,...
Restauracja Tartuffo to miejsce gdzie regionalne produkty mieszają się z...
Rzeszowskie Centrum Edukacji zaprasza na organizowane przez siebie kursy...
Laweta i usługi holowania do główna działalność firmy ArtProCars...

google 1458 Bing 30 yahoo 459