Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Miasta i Regiony » Mazowieckie
Sort by: | Date
16.
(149/0)
Mindfulness Inside oferuje swoim klientom indywidualne sesje Mindfulness oraz warsztaty grupowe dla klientów w organizacjach. Nasze warsztaty pomagają zmniejszyć stres, oraz rozwinąć większy dystans do zjawisk. W odróżnieniu od większości firm szkoleniowych, nasze programy dostarczamy w postaci dwóch i pół godzinnych bloków dostarczanych w trybie jedno lub dwu tygodniowym. Dzięki takiemu podejściu mogą pojawić się nowe i bardziej adaptacyjne nawyki.
17.
(239/0)
Instytucja finansowa Eden Finance oferuje bezpieczne pożyczki pozabankowe z minimum formalności na terenie centralnej Polski. Nasza oferta skierowana jest do osób pełnoletnich posiadających stałe dochody, które są zainteresowane pożyczką na dowolny cel z opcją usługi terenowej obsługi pożyczki w domu, szybkiej decyzji oraz wygodnej spłaty w ratach podzielonych na 25, 35, 44, 52 lub 62 tygodni. Wszystkim Klientom gwarantujemy pełną dyspozycyjność i indywidualne podejście ze strony Doradcy Klienta Eden Finace, gdyż zadowolenie Klientów którzy pokonali problemy finansowe jest dla nas największą satysfakcją.
18.
(104/0)
Chcesz uzyskać wiele informacji na temat klienta, kontrahenta, a może małżonka? Masz nietypowy problem i potrzebujesz agencji detektywistycznej z prawdziwego zdarzenia? Investigation Agency to odpowiedź na takie właśnie potrzeby klientów. Znajdziesz u nas wszystko czego Ci potrzeba – od fachowego doradztwa po usługi takie jak śledzenie z zapewnieniem dyskrecji i gromadzenie rozmaitych materiałów dowodowych w sprawach. Bezpieczeństwo i legalność działania gwarantowane z naszej strony. Fachowa pomoc, porada i usługa detektywistyczna w jednym miejscu.
19.
(750/0)
Bardzo często w naszej pracy spotykamy się z sytuacjami, w których nasi klienci używali preparatów ogólnodostępnych. Niestety substancje te są o tak niskim stężeniu, że nie są wstanie skutecznie zwalczyć insektów a dodatkowo częste stosowanie takich specyfików może doprowadzić do „zaszczepienia” insektów, co znacząco utrudnia prawidłowe ich zwalczanie. Do zabiegów powinny być stasowane preparaty nanokapsułkowe, które uwalniają swoja zawartość stopniowo i dopiero po zetknięciu się z owadem tym samym osiąga się efekt domino, który w przypadku zwalczania prusaków jest niezbędny, dodatkowo substancje te zabezpieczają obiekt na okres, co najmniej sześciu miesięcy. Niestety w przypadku preparatów dostępnych na rynku, które można zakupić bez przeszkód ich aktywność jest bardzo krótką zazwyczaj do momentu odparowania wody po tym czasie staje się on całkowicie nieskuteczny.
20.
(177/0)
Grupa cateringowa zaprasza do skorzystania ze swoich usług wszystkich właścicieli firm, a także szkoły i inne instytucje wymagające żywienia zbiorowego. W wielu przypadkach właśnie usługi takie jak nasze w takich miejscach znajdują się na stałe. Obsługujemy również jako cateringgroup.com.pl wielką liczbę inicjatyw prywatnych, takich jak choćby wesela czy przyjęcia prywatne organizowane w zamkniętym gronie. Dla nas nie ma znaczenia jak wielkie jest dane wydarzenie. Dążymy do tego, by wszystkie one były zabezpieczone pod względem gastronomicznym przez nas w sposób profesjonalny.
Links in the category: 348
Podobne strony :
Od dawna nasz portal istnieje na rynku i zajmuje się tematami, które są...
Agencja Reklamowa Grupa ST-ART, codziennie dzielimy się z naszym klientem...
Jestem niezależnym projektantem skupionym na projektowaniu stron www,...
Wina sklep inernetowy z winami winowino.com. U nas znajdziesz wina...
Autoryzowany serwis sprzętu foto i wideo marki Canon. Profesjonalne...
Kantor wymiany walut. Dwie dogodne lokalizacje w Warszawie, na Solcu i...
Firma Tar-G to profesjonalna hurtownia narzędzi skrawających oraz...
Jeśli mieszkasz w Warszawie i potrzebujesz pomocy przy czyszczeniu...

google 190 Bing 2 yahoo 189