Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Miasta i Regiony » Kujawsko-Pomorskie
Sort by: | Date
16.
(457/0)
Ami-Pack jest hurtownią opakowań prowadzącą działalność na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Firma działa na rynku od kilkunastu lat i jako pierwsza rozpoczęła wprowadzanie na rynek krajowy właśnie worki oraz torby typu T-shirt. W swojej obszernej ofercie posiadamy poza opakowaniami jednorazowymi, właśnie solidne i funkcjonalne worki na śmieci. Do wyboru klientów udostępniamy worki foliowe - LD i HD, worki przeznaczone do segregacji odpadów oraz tzw. uszatki , w różnych rozmiarach.
17.
(504/0)
Firma Energia Group jest dostawcą szerokiej gamy towarów i surowców. Do nich należy między innymi granulat srebra. Jest on stale najwyższej próby. Badamy go spektrometrem rentgenowskim, aby mieć pewność najwyższej jakości. Granulat srebra wbrew pozorom wykorzystuje się najwięcej w przemyśle. Powodem tego jest najlepsze przewodnictwo ciepła i elektryczności. Możemy znaleźć go w komputerach, ubraniach czy w lekach. Natomiast granulat srebra jest najmniej używany przez jubilerów, kolekcjonerów monet oraz w formie sztab. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą posiadanych przez nas surowców mineralnych i metali.
18.
(547/0)
Dzisiaj multum firm stara się o otrzymanie różnego rodzaju dotacji. Na szczęście obecnie nie jest trudno zdobyć dotacje na inwestycje Bydgoszcz, bowiem środki takie można bez trudu pozyskać z funduszów unijnych. Jeżeli wpiszesz do swojej wyszukiwarki internetowej taką frazę, jak: „fundusze unijne Toruń” to bezsprzecznie przekonasz się jak wiele firm udostępnia obecnie takich dotacji oraz dofinansowań. Po co więc brać kredyty dla firmy, skoro spokojnie można postarać się o dotację? Na pewno jest to o wiele lepsze wyjście.
19.
(502/0)
Kantor wymiany walut Kontrakt w Bydgoszczy umożliwia negocjację stawek wszystkich walut. Pragnąc sprostać wymaganiom naszych klientów umożliwiamy wynegocjowanie kursu przez telefon. Dodatkowo chcemy zapewnić naszym Klientom więcej dogodności przy spłatach kredytów walutowych. Jeżeli taki spłacasz to zaoferujemy Tobie lepszy kurs niż w banku. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną na naszejstronie Internetowej oraz skorzystania z kalkulatora walut.
20.
(427/0) / PR: 0 / CY: 0
Miejscowością gdzie znajduje się firma AUTO GLASS Szyby Samochodowe jest Bydgoszcz. Wymiana szyb samochodowych to główny obszar naszej firmy. Posiadamy wymiary szyb samochodowych do większości modeli. Uszczelniamy wszystkie szyby od samochodów osobowych, dostawczych po autobusy czy ciągniki siodłowe. W zakres naszej oferty wchodzi także uszczelnianie, przyklejanie i wycinanie szyb samochodowych. Dla wykonanych usług i szczelności wykonanego połączenia dajemy bezterminową gwarancję. Serdecznie zapraszamy do punktu naszej firmy AUTO GLASS Szyby Samochodowe w Bydgoszczy.
Links in the category: 87
Podobne strony :
Firma Graftex to przedstawiciel handlowy artykułów technicznych wysokiej...
Firma świadczy szeroko pojęte usługi archiwistyczne zaczynając od badań...
Gabinet Psychiatryczny w Bydgoszczy. Porady, konsultacje oraz leczenie...
Firma informatyczna Info - instal oferuje kompleksowe usługi...
Renex EEC to jedyne autoryzowane centrum szkoleniowe IPC w Polsce jak i w...
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w...
Klinika Stomatologii Estetycznej Karina i Maciej Drosd Oferuje usługi z...
AnnProdukt.pl - biżuteria srebrna. Sklep internetowy producenta biżuterii...

google 144 Bing 1 yahoo 220