Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Miasta i Regiony » Kujawsko-Pomorskie
Sort by: | Date
11.
(240/0)
Renex EEC to jedyne autoryzowane centrum szkoleniowe IPC w Polsce jak i w Europie środkowo-wschodniej. Od wielu lat współpracujemy ze stowarzyszeniem IPC co umożliwia nam wyszkolić elektroników na najwyższy poziom który jest potwierdzony przez powszechnie uznawane międzynarodowe certyfikaty. Z naszych szkoleń korzystają najbardziej operatywne firmy z branży elektronicznej. Nasi Trenerzy dysponują dużym doświadczeniem oraz wszystkimi certyfikatami IPC. Posiadamy sale konferencyjne wyposażone w najwyższej jakości sprzęt audio-video, sale są dostosowane do grup 15,25,100 osobowych.
12.
(260/0)
Dostarczamy kamizelki pneumatyczne i inne, które wykorzystywane są do uprawiania sportów typu żeglarstwo. Nasze produkty spełniają wysokie normy Unii Europejskiej i gwarantują pełne bezpieczeństwo oraz komfortowe użytkowanie. Mamy duże doświadczenie w wytwarzaniu sprzętu ratowniczego w sektorze morskim. Oferujemy liczne promocje np. na obudowy iPad oraz sporo nowości np. tratwy ratunkowe. Zaopatrzysz się w naszym sklepie żeglarskim w przydatne akcesoria typu sygnały kształtowe i uprzęże bezpieczeństwa. Zapoznaj się z warunkami sprzedaży, którą przedstawiamy w Internecie.
13.
(283/0)
Hotel Pod Orłem to zabytkowy, elegancki hotel w centrum miasta Bydgoszcz przy rogu Gdańskiej i Dworcowej. Pod Orłem posiada standard czterech gwiazdek, a także ponad 100 lat tradycji hotelarskiej w mieście. Do wygody gości przekazujemy komfortowe pokoje oraz ekskluzywne apartamenty. Hotel posiada również własną restaurację i pomieszczenia konferencyjne. W hotelu istnieje możliwość przygotowania konferencji, zebrania oraz imprez zorganizowanych takich jak wesele, uroczystość czy inną imprezę. Zapraszamy do miasta Bydgoszczy!
14.
(265/0)
Portofino jest trzygwiazdkowym hotelem, restauracją i centrum konferencyjnym dogodnie usytuowanym we wschodniej części Włocławka. W naszym hotelu znajdziecie państwo stylowo urządzone pokoje które są idealnym miejscem zarówno do pracy jak i wypoczynku. Restauracja Śródziemnomorska Portofino jest naszym oczkiem w głowie . Duże starania przykładaliśmy do stworzenia wyjątkowego menu zachowującego równowagę między tradycją polskiej kuchni a wyprawą po smakach basenu morza śródziemnego. Portofino jest również doskonałym miejscem do organizacji szkolenia, bankietu lub konferencji.
15.
(338/0)
Firma Amparo specjalizuje się w sprzedaży środków ochrony osobistej, mierników oraz systemów zabezpieczeń marki MSA, światowego lidera w tej branży. Oferujemy pełną linię środków bezpieczeństwa używanych w trudnych i niebezpiecznych warunkach pracy. Zaopatrujemy służby specjalne (policja, straż pożarna, ratownictwo, itp.), przemysł górniczy, hutniczy, chemiczny, stoczniowy, przetwórstwa naftowego ale też pracowników budowlanych, lakierników, rolników, pilarzy - wszędzie tam, gdzie bezpieczeństwo jest priorytetem. Amparo to firma z wieloletnim doświadczeniem, dysponująca wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, służącą radą w każdej potrzebie Klientów. Zapraszamy!
Links in the category: 87
Podobne strony :
Bydgoski Serwis Ogłoszeniowy - Bydgoszczak.pl - znajdziesz tu ogłoszenia...
Napolitano oferuje niepowtarzalne menu, w skład którego wchodzi pizza,...
Jeżeli szukasz dla swojej pociechy wózka lub fotelika dziecięcego to...
Rowerowe aktualności z Torunia, z Polski i ze Świata.
Sprzedaż hurtowa i detaliczna części oraz podzespołów elektronicznych....
Zapraszamy do naszej spiżarni, w której można smacznie i zdrowo zjeść....
Dostarczamy kamizelki pneumatyczne i inne, które wykorzystywane są do...
Miejscowością gdzie znajduje się firma AUTO GLASS Szyby Samochodowe jest...

google 185 Bing 1 yahoo 175