Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Kultura i sztuka » Muzyka
Sort by: | Date
1.
(17/0)
Bellwether Event to profesjonalna grupa eventowa zajmująca się realizacją wszelkich przyjęć okolicznościowych. Jako założyciel tej grupy pragnę zaoferować swoje usługi jako DJ/wodzirej na wesele, poprawiny, imieniny, urodziny, imprezy pracownicze oraz inne okazje, podczas których zagwarantuję świetną zabawę. To czym się zajmuję nie jest zwykłą pracą, to pasja, w którą wkładam całe serce i to podejście udziela się wszystkim uczestnikom imprez, które prowadzę. Działam na terenie Warszawy oraz całego województwa mazowieckiego.
2.
(45/0)
Strona Winyle Online oferuje szeroką ilość płyt winylowych a także kompaktowych. Jeżeli nie dysponujemy w tej chwili ani jednym egzemplarzem danej płyty, to umożliwiamy ustawienie powiadomienia o obecności danej płyty (lub jakiejkolwiek wybranego artysty) w naszym sklepie. Każdy opublikowany egzemplarz jest badany pod kątem stanu nośnika oraz okładki. Egzekwujemy raz obrany system wartościowania egzemplarzy, z którym można zapoznać się w serwisie. Umożliwiamy błyskawiczne a także bezpieczne zakupy z opcją płatności internetowej i tradycyjnej. Oferujemy do wyboru trzy opcje dostawców, w tym także samoobsługowe paczkomaty InPost. Bezpłatna dostawa dla zamówień powyżej 199 złotych i automatyczny upust zależny od sumy zamówienia. Bonifikata może wynosić aż 12 procent.
3.
(84/0)
Music Lessons by Darek to strona www na której możesz odnaleźć takie rzeczy jak darmowe w 100% opracowania utworów w formie zapisu nutowego lub zapisu tabulaturowego. Znajdziesz też poradniki w formie wideo do piosenek, a także odkryjesz filmy poruszające wszelakie pojęcia i zagadnienia muzyczne: teoria muzyczne, ciekawostki muzyczne a także porady dla pianistów oraz gitarzystów. Zapraszam do wejścia na stronę www oraz na kanał na Youtube!
4.
(99/0) / PR: 0 / CY: 0
Nasz portal to miejsce, w jakim prezentowane są wydarzenia w Krakowie związane z muzyką, koncertami. Jako serwis informacyjny regularnie umieszczamy u siebie treści związane ze zbliżającymi się koncertami. Jeśli ktoś regularnie będzie przeglądał nasz portal, to z pewnością nie ominą go żadne interesujące koncerty w Krakowie. Pokazujemy zarówno miejsce, godzinę, a także możliwe ceny za bilety z portalem, gdzie można je kupić.
5.
(197/0)
W sklepie internetowym digitalo.pl coś dla siebie znajdzie każdy miłośnik dobrego filmu, muzyki czy ciekawej książki. W swojej ofercie zebraliśmy mnóstwo tego typu pozycji, dzięki czemu nie mamy wątpliwości, że zaspokoimy nawet najbardziej wymagające gusta. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie u nas pozycję, nad którą pochylicie się na długo. Ponadto ofertę sklepu digitalo.pl uzupełniają artykuły biurowe oraz papiernicze.
Links in the category: 97
Podobne strony :
Disco Polo-PL - najnowsze i najświeższe informacje, MP3, Galerie, News'y,...
Zapraszamy do zapoznania się ze stroną, która jest wizytówką...
apraszamy do podróży po witrynie naszej Fundacji, która urzeczywistnia...
Nasz portal to miejsce, w jakim prezentowane są wydarzenia w Krakowie...
Jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego, co interesujące o jednym z...
Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w nagraniach lektorskich. Do tej...
Heavywave.pl to forum, o niespotykanej nigdzie atmosferze, poruszające...
Radio internetowe. Polskie radio online w super jakości oferujące...

google 1593 Bing 25 yahoo 489