Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Kultura i sztuka » Filmy
Sort by: | Date
1.
(90/0)
World Video to firma, która działa na rynku ponad 25 lat. Jej bogate doświadczenie, jak również nowoczesne technologie, które stosuje sprawiają, że swoim klientom może zaoferować niezwykle profesjonalne i dopracowane w każdym calu projekty filmowe. Swoją ofertę kieruje do różnych podmiotów, zwłaszcza podmiotów biznesowych, poruszających się w obszarze działań marketingowych. Wykonujemy zdjęcia plenerowe, studyjne lub w wynajętych wnętrzach. Posiadamy również własne, niewielkie studio do realizacji zamówionych projektów.
2.
(159/0)
Jeżeli jako wymagający klient szukasz doświadczonego fotografa lub kamerzysty ślubnego z Bydgoszczy, zwróć uwagę na ofertę agencji fotografii Grupa 5D z Bydgoszczy. To niewielkie studio zatrudnia profesjonalnych, pełnych pasji fotografów i filmowców, którzy wykonują emocjonalne reportaże ślubne od wielu lat. Firma oferuje wykonywanie zdjęć i filmów w najwyższej jakości, dysponuje także własnym studiem, dronem i dużą ilością profesjonalnego sprzętu fotograficznego, filmowego i komputerowego do zaawansowanej obróbki.
3.
(222/0)
Strona takTV! to zaawansowana aplikacja działająca w sieci internetowej. Użytkownicy mogą tutaj sprawdzić aktualny rozkład programów telewizyjnych, zarejestrowani zaś mogą otrzymywać rekomendacje co w danym dniu warto obejrzeć. Dzięki polubieniom poszczególnych programów, aplikacja proponuje podobne tematycznie programy dzięki czemu użytkownik nie musi skakać po kanałach! To oszczędność czasu i nerwów. Serdecznie zapraszamy do testowania.
4.
(221/0)
SQMStudio to wytwórnia filmowa zlokalizowana w Komornikach pod Poznaniem. Studio zajmuje się produkcją filmów i animacji - zarówno 2D jak i 3D oraz realizacją projektów multimedialnych: interaktywnych aplikacji i prezentacji. Firma dysponuje profesjonalnym sprzętem filmowym oraz kompleksem hal zdjęciowych z wyposażeniem, które umożliwiają obsługę małych i średnich planów filmowych. SQMStudio realizuje filmy reklamowe, produktowe korporacyjne jak i animowane teledyski. Firma zajmuje się realizacją powierzonych projektów od kreacji przez prace literackie, produkcję jak i posptordukcję materiału filmowego.
5.
(257/0) / PR: 0 / CY: 0
Serwis filmowo.org posiada ogromną bazę darmowych filmów online, za oglądanie których nie pobieramy absolutnie żadnych opłat. Staramy się, aby każdy film posiadał aktualne zdjęcie i dodatkowo pełny opis plus informacje o filmie. Nasza baza filmowa jest regularnie rozwijana każdego dnia o nowe tytuły. Filmy są segregowane pod względem gatunku i jakości. Każdy użytkownik orientacyjnie znajdzie każdy film dla siebie. Na prawdę warto zainteresować się naszym adresem. W najbliższej przyszłości będziemy znacząco wyprzedzali konkurencję. Nasza strona jest jedynym serwisem umożliwiającym ogladanie filmów zupełnie za darmo, bez żadnych denerwujących limitów. Serdecznie zapraszamy.
Links in the category: 37
Podobne strony :
Postapokalipsa w każdej postaci. Artykuły dotyczące książek, filmów,...
Serwis Trailers4You jest miejscem przeznaczonym dla kinomaniaków. Każdy...
SQMStudio to wytwórnia filmowa zlokalizowana w Komornikach pod Poznaniem....
Warszawskie studio Black Media to wyjątkowe rozwiązanie dla każdego, kto...
Każdy ma inne powody, dla których ogląda filmy. Wiele osób uwielbia filmy...
Jesteśmy kreatywnym i prężnie działającym zespołem młodych fotografów,...
Jeżeli jako wymagający klient szukasz doświadczonego fotografa lub...
Serwis filmowo.org posiada ogromną bazę darmowych filmów online, za...

Ranking stron 
internetowych
google 1029 Bing 43 yahoo 426