Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Kultura i sztuka » Filmy
Sort by: | Date
1.
(193/0)
World Video to firma, która działa na rynku ponad 25 lat. Jej bogate doświadczenie, jak również nowoczesne technologie, które stosuje sprawiają, że swoim klientom może zaoferować niezwykle profesjonalne i dopracowane w każdym calu projekty filmowe. Swoją ofertę kieruje do różnych podmiotów, zwłaszcza podmiotów biznesowych, poruszających się w obszarze działań marketingowych. Wykonujemy zdjęcia plenerowe, studyjne lub w wynajętych wnętrzach. Posiadamy również własne, niewielkie studio do realizacji zamówionych projektów.
2.
(258/0)
Jeżeli jako wymagający klient szukasz doświadczonego fotografa lub kamerzysty ślubnego z Bydgoszczy, zwróć uwagę na ofertę agencji fotografii Grupa 5D z Bydgoszczy. To niewielkie studio zatrudnia profesjonalnych, pełnych pasji fotografów i filmowców, którzy wykonują emocjonalne reportaże ślubne od wielu lat. Firma oferuje wykonywanie zdjęć i filmów w najwyższej jakości, dysponuje także własnym studiem, dronem i dużą ilością profesjonalnego sprzętu fotograficznego, filmowego i komputerowego do zaawansowanej obróbki.
3.
(322/0)
Strona takTV! to zaawansowana aplikacja działająca w sieci internetowej. Użytkownicy mogą tutaj sprawdzić aktualny rozkład programów telewizyjnych, zarejestrowani zaś mogą otrzymywać rekomendacje co w danym dniu warto obejrzeć. Dzięki polubieniom poszczególnych programów, aplikacja proponuje podobne tematycznie programy dzięki czemu użytkownik nie musi skakać po kanałach! To oszczędność czasu i nerwów. Serdecznie zapraszamy do testowania.
4.
(317/0)
SQMStudio to wytwórnia filmowa zlokalizowana w Komornikach pod Poznaniem. Studio zajmuje się produkcją filmów i animacji - zarówno 2D jak i 3D oraz realizacją projektów multimedialnych: interaktywnych aplikacji i prezentacji. Firma dysponuje profesjonalnym sprzętem filmowym oraz kompleksem hal zdjęciowych z wyposażeniem, które umożliwiają obsługę małych i średnich planów filmowych. SQMStudio realizuje filmy reklamowe, produktowe korporacyjne jak i animowane teledyski. Firma zajmuje się realizacją powierzonych projektów od kreacji przez prace literackie, produkcję jak i posptordukcję materiału filmowego.
5.
(345/0) / PR: 0 / CY: 0
Serwis filmowo.org posiada ogromną bazę darmowych filmów online, za oglądanie których nie pobieramy absolutnie żadnych opłat. Staramy się, aby każdy film posiadał aktualne zdjęcie i dodatkowo pełny opis plus informacje o filmie. Nasza baza filmowa jest regularnie rozwijana każdego dnia o nowe tytuły. Filmy są segregowane pod względem gatunku i jakości. Każdy użytkownik orientacyjnie znajdzie każdy film dla siebie. Na prawdę warto zainteresować się naszym adresem. W najbliższej przyszłości będziemy znacząco wyprzedzali konkurencję. Nasza strona jest jedynym serwisem umożliwiającym ogladanie filmów zupełnie za darmo, bez żadnych denerwujących limitów. Serdecznie zapraszamy.
Links in the category: 37
Podobne strony :
Każdy ma inne powody, dla których ogląda filmy. Wiele osób uwielbia filmy...
W kręgu Twoich zainteresowań jest godzinowy rozkład programów...
Telewizja przez internet , to symbol naszych czasów. Teraz już nie trzeba...
Jesteśmy kreatywnym i prężnie działającym zespołem młodych fotografów,...
Firma VIZ-ART produkuje i wykonuje ekrany projekcyjne: elektryczne,...
Zobacz zwiastuny filmowe. Premiery filmowe, zapowiedzi - zobacz co Cie...
Gra o Tron to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali na świecie....
Serwis, w którym znajdują się recenzje filmowe. Idealny dla tych, którzy...

Ranking stron 
internetowych
google 1164 Bing 43 yahoo 440