Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Komputery i internet » Komunikatory internetowe
Sort by: | Date
1.
(246/0)
Czater.pl to darmowy komunikator do zamieszczenia na stronie www, blogu, aukcji czy sklepie internetowym. Jest łatwy w instalacji oraz obsłudze. Rozbudowane opcje edycji oraz możliwość dodawania własnych styli CSS pozwalają na idealne dopasowanie jego wyglądu do indywidualnego wyglądu strony. Opcja przyjmowania wpłat, podgląd klientów znajdujących się na stronie z możliwością inicjowania rozmów, rozbudowane statystyki, czy akcje automatyczne w postaci wiadomości powitalnych czy oddzielnych komunikatów to tylko część z możliwości jakie oferuje Czater. Wypróbuj już teraz to niezastąpione w dobie komunikacji internetowej narzędzie!
2.
(380/0)
Nasza strona internetowa powstała w celu zapewnienia wszystkim naszym użytkownikom możliwości korzystania w jednym miejscu z szerokiego zakresu sprawdzonych programów komputerowych, aplikacji internetowych, związanych z konsolami, które pochodzą od uznanych firm a dostępne są na naszej stronie w darmowych wersjach. Nasz portal jest nowoczesną platformą, która zapewnia łatwość wyszukiwania poszczególnych programów oraz szybki czas ściągania.
3.
(416/0)
Szukasz niebanalnego sposobu na złożenie życzeń urodzinowych na Facebooku? A może elegancka animowana kartka w kopercie z pieczątką i znaczkiem? Odwiedź www.greetings.zone! Wybieraj, projektuj, pisz, dodawaj zdjęcia i udostępniaj kartki bezpośrednio z naszej strony. Nie musisz instalować dodatkowych programów. Wszystko działa w przeglądarce. Bez rejestracji i za darmo. Zobacz filmik: https://www.youtube.com/watch?v=4aXbFfbutkM
4.
(715/0) / PR: 0
Strona softpedia.net.pl oferuje dostęp do szerokiej gamy zawsze zaktualizowanych programów (darmowych, testowych, płatnych). Dodatkowo serwis oferuje najnowszy zbiór sterowników oraz spolszczeń. Baza programów jest codziennie powiększana o nowe pozycje, każde nowo dodane oprogramowanie jest dokładnie opisane, oraz umieszczone w odpowiedniej dla niego tematycznie kategorii. Własny serwer dedykowany przyspiesza ładowanie strony, a także ściąganie niektórych programów, które znajdują się na nim. Jeżeli występują jakieś problemy z danym programem, lub sprawami związanymi z oprogramowaniem czy komputerami, to użytkownicy mogą liczyć na natychmiastową pomoc.
5.
(747/0) / PR: 0 / CY: 0
Umawianie się na randki za pomocą nowoczesnego medium - Internetu, to już dzisiaj nic nowego. Internetowy dating rozwija się gwałtownie z dnia na dzień przez co powstaje coraz to więcej portali oferujących możliwość umówienia się na randki online. Meegusto można zaliczyć do jednego z nich. Z tym, że oprócz randek , jest to także miejsce do swobodnych rozmów bez jakichkolwiek zobowiązań, czy wymagań. Zapraszamy do rejestracji.
Links in the category: 25
Podobne strony :
Dzięki usłudze HaloNet możesz realizować tanie połączenia z rozmówcami z...
Nasza strona internetowa powstała w celu zapewnienia wszystkim naszym...
Informacje o aktualnościach i wydarzeniach na tradycyjnym rynku...
Szukasz niebanalnego sposobu na złożenie życzeń urodzinowych na...
Itea to strona dla każdego, kto szuka wsparcia przy użytkowaniu...
Jeden z najpopularniejszych serwisów w polskim Internecie oferujący...
Wciąż głowisz się nad tym, co napisać swojej cioci na imieniny? Zbliża...
W serwisie Pliksy ściągniesz szereg darmowych programów z prostym opisem,...

google 1192 Bing 21 yahoo 465