Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Hobby i rozrywka » Sport
Sort by: | Date
1.
(39/0) / PR: 0 / CY: 0
Zapewniam profesjonalne treningi (grupowe lub personalne) na basenach i na wybranej przez klienta siłowni w Warszawie lub najbliższych okolicach. Prowadzę akademię pływania na bazie wielu sportowych doświadczeń oraz potwierdzonych uprawnień. Organizuję zajęcia przeznaczone dzieciom, czy klientom dorosłym. Oswajam klientów z wodą i na bieżąco koryguję błędy techniczne. Zapraszam serdecznie do dowiedzenia naszej strony firmowej.
2.
(41/0)
Bez wątpienia można powiedzieć, że znalezienie dobrych kursów pływania dla początkujących w Krakowie to zadanie dość trudne. Wszystko z tego powodu, że na rynku jest dość duż tego typu szkół na rynku. Jednakże z całą pewnością można powiedzieć, że oferta MastersSwimming.pl jest niemalże idealna. Oferujemy bardzo wysokiej jakości kursy pływania dla początkujących w Krakowie za bardzo przystępne ceny. Zapraszamy na naszą stronę internetową MastersSwimming.pl, by zapoznać się ze szczegółami naszej oferty.
3.
(18/0) / PR: 0 / CY: 0
Trenerzy personalni dietetycy i fizjoterapeuci z Bodybulwark oferują kompleksową pomoc przy doborze odpowiedniej diety i skutecznych metod treningowych. Oferują wsparcie i zarazem zapewniają motywację do wprowadzania pozytywnych nawyków. Chcą jednocześnie pomagać w osiąganiu lepszych możliwości w zakresie sportu. Osoby decydujące się na korzystanie z oferty danej firmy mogą również liczyć na opiekę masażystów.
4.
(54/0) / PR: 0 / CY: 0
Dla firmy Polub Sort priorytetem jest zapewnianie wszystkim dobrych treningów oraz swobodnego dostępu do skutecznej diety. Doświadczony zespół trenerów i dietetyków zachęca wszystkich do skorzystania z oferty, zwłaszcza, ze Polub Sport nie jest zwykłym klubem sportowym, ale firmą, która działa na szeroką skalę, chcąc odmienić oblicze sportu dla każdego, przekonując klientów, ze osiągniecie celu możliwe jest szybko i zdrowo.
5.
(69/0)
Cross Duathlon Hotel Polanica Resort & Spa jest imprezą sportową organizowaną w Polanicy-Zdroju. To doskonała możliwość sprawdzenia swojej sprawności fizycznej, bowiem nasza trasa jest stworzona dla rowerzystów i biegaczy. Ideą zawodów jest połączenie tych dwóch aktywności, aby dać jak największe pole do popisu zawodnikom i nieco utrudnić całe zadanie. Jeśli pragniesz wystartować w takich konkurencjach, to już teraz możesz zapisać się na naszej stronie www lub pod podanym numerem telefonu.
Links in the category: 264
Podobne strony :
Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszej nowej strony internetowej -...
Portal A6weidera.pl opisuje i udziela porad związanych z popularnym...
W temacie sterydów istnieje wiele zakłamań i mitów. Dlatego założyliśmy...
Nasze motto to "streetball dla innych czarna magia dla nas Styl...
Stacjonarny oraz internetowy sklep jeździecki SIODLARNIA.COM -...
„PERSONAL TRAINERS” to jedyne w Olsztynie centrum treningu personalnego...
Istnieje dla wielbicieli spienionych fal i ośnieżonych stoków. Powstała...
Balet to jedna z wielu dziedzin tańca do jakiej można kupić produkty na...

Ranking stron 
internetowych
google 1245 Bing 27 yahoo 479