Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Hobby i rozrywka » Sport
Sort by: | Date
1.
(47/0)
Nasza strona Mam Formę została specjalnie stworzona z myślą o osobach, które szukają dla siebie motywacji, inspiracji do ćwiczeń. Jesteśmy portalem o sportowej tematyce. Prezentowane są u nas ciekawe fit inspiracje, metamorfozy, motywatory. Na naszej stronie znajdują się także poradniki jak choćby: ile powinien trwać trening na siłowni, początkujący na siłowni, rozbuduj barki - domowe ćwiczenia. Więcej na stronie.
2.
(102/0)
SKOKInews to portal w całości poświęcony skokom narciarskim. Jest to miejsce, w którym znajdują się aktualne statystyki, tabele, aktualności prosto ze skoczni. Portal prowadzony jest przez pasjonatów tej dyscypliny, którzy pragną się z czytelnikami dzielić swą wiedzą i najnowszymi wieściami o skokach. Z pewnością wielu osobom spodobają się biografie znanych skoczków, wieści o kobietach skaczących na nartach.
3.
(141/0) / PR: 0 / CY: 0
Studio treningu i żywienia Body Makers w Tarnowskich Górach prowadzi treningi personalne pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów. Sale do ćwiczeń w studio wyposażone zostały w odpowiedni sprzęt, kładący nacisk na różnorodne partie ciała. W ramach współpracy z trenerem przeprowadzany jest wywiad z klientem, badanie składu ciała, uzgodnienie planu treningowego, uzupełnienie treningu o odpowiednią dietę i suplementy, a także kontrola pierwszych efektów wprowadzonego treningu.
4.
(97/0)
ZAGRANIE to strona internetowa dla fanów sportu. Przede wszystkim ma służyć tym, którzy szukają czegoś więcej, niż tylko tak zwane „suche fakty”. Autorzy serwisu obserwują, komentują i typują. Strona służy również tym, którzy obstawiają zakłady sportowe. Oferuje specjalne bonusy u najlepszych bukmacherów. Uświadamiają fanom sportu, że zakłady sportowe też mogą zapewnić emocjonującą i bezpieczną rozrywkę.
5.
(139/0)
Potrzebna jest Ci osoba, która zorganizuje Ci trening personalny jak i zajęcia z fitnessu? Jeżeli tak to serdecznie zapraszam do zapoznania się z moimi usługami. Każdy klient może liczyć u mnie na indywidualny plan treningowy. Podczas treningów bardzo dużą uwagę przykładam do poprawności wykonywanych ćwiczeń oraz zapewnienia przyjaznej atmosfery. Dzięki mnie każdy będzie zadowolony ze swojego treningu.
Links in the category: 270
Podobne strony :
Rozgrywki paintball organizowane przez nas charakteryzują się duża...
Nordic walking lub nordik walking to tzw. spacer z kijkami. Sport ten...
FITNESS Z BEATĄ - joga i fitness w Olkuszu, profesjonalne zajęcia fitness...
Od 2010 roku nasza firma prowadzi szkolenia narciarskie, na różnych...
WyjdzNaRower.pl to serwis pozwalający nam organizować wycieczki rowerowe,...
Bez wątpienia można powiedzieć, że znalezienie dobrych kursów pływania...
Liga włoska to bardzo ciekawa liga. Jeśli chcesz się coś dowiedzieć i...
Starerowery.pl wracają w nowej odsłonie! Oprócz serwisu internetowego...

Ranking stron 
internetowych
google 1389 Bing 27 yahoo 481