Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Hobby i rozrywka » Sport
Sort by: | Date
1.
(10/0)
Smutne, że dzieci spędzają tyle czasu przed komputerem… Szkoła judo dla dzieci w Warszawie – Yuukan Judo – zachęca je do wyjścia z domu. Prowadzimy ogólnorozwojowe zajęcia z elementami gimnastyki i akrobatyki, uczymy cennych wartości i umiejętności, organizujemy obozy, a każde dziecko ma pewność, że trafi do grupy dostosowanej do jego poziomu umiejętności i rozwoju. Nie czekaj, działaj! Zapraszamy.
2.
(50/0)
Karol Ślepaczuk - wykwalifikowany trener personalny i dietetyk sportowy. Od wielu lat umożliwia swoim Podopiecznym uzyskanie wymarzonej sylwetki. Trening indywidualny przeprowadzony pod okiem trenera charakteryzuje się zwiększoną efektywnością oraz możliwością zrealizowania określonego celu treningowego w maksymalnie krótkim czasie. Dzięki pomocy Trenera Personalnego Twój wysiłek nie pójdzie na marne. Ułoży on odpowiedni dla Ciebie plan treningowy, będzie dbał o Twoje bezpieczeństwo korygując technikę wykonywania ćwiczeń, a także poprawi Twoje nawyki żywieniowe. Dlatego trenuj pod okiem specjalisty.
3.
(20/0)
Odwiedzasz koncesjonowany sklep z bronią i amunicją Cyngiel, idealne miejsce dla pasjonatów strzelectwa. Prowadzona przez nas firma Cyngiel posiada koncesje MSWiA o numerach B-92/2017, B/91/2017. Posiadamy pełną gamę broni palnej: pistolety, rewolwery, karabiny, strzelby – z pewnością znajdziesz u nas coś w sam raz dla siebie! Stworzyliśmy sklep z bronią, w którym każdy miłośnik strzelectwa zaopatrzy się w to, czego mu potrzeba. Wszystkie dostępne u nas pistolety, broń kolekcjonerska i sportowa oraz inne towary są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości. Zapraszamy.
4.
(79/0)
Interesuje Cię kitesurfing? Zastanawiasz się nad tym, czy istnieją szkoły kitesurfingu? Zamiast się nad tym zastanawiać, zapoznaj się z ofertą, którą ma Kite Zone. Kite Zone to oczywiście szkoła kitesurfingu. Dlaczego warto obdarzyć nas zaufaniem? Można podać różne argumenty, na pewno ważne jest to, że mamy ogromne doświadczenie (nie trzeba chyba dodawać, że doświadczenie może okazać się bezcenne). O czym jeszcze wypada wspomnieć? Musisz wiedzieć, że proponujemy różne poziomy zaawansowania (chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom).
5.
(101/0) / PR: 0 / CY: 0
Sebastian Stoch to trener personalny z ponad 20 letnim doświadczeniem w prowadzeniu sportowców oraz amatorów sportu w Krakowie. Chcąc podzielić się swoimi umiejętnościami stworzył kurs trenera personalnego, który kończy się certyfikatem poświadczającym zdobyte kwalifikacje. Zawiera konieczną dawkę wiedzy oraz uczy bezpośredniej pracy z klientem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej.
Links in the category: 280
Podobne strony :
Szkoła Wing Tsun Kung Fu w Warszawie oferuje zajęcia z zakresu koncepcji...
Sklep dla nurków który proponuje najlepszej klasy sprzęt nurkowy, który...
Strona Werewolf Recon Unit - WRU - Ekipa zajmująca się ASG znanym także...
Doświadczony trener personalny zaprasza osoby z terenu Wrocławia, które...
Firma REFF Fitness Equipment działa dynamicznie jako dystrybutor...
1 liga Polska to serwis związany z pierwszoligowymi drużynami. Omawiamy...
Sklep Ambilion.pl powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku....
Gwarantujemy całkowity brak opłat za oglądanie wydarzeń sportowych, choć...

google 1474 Bing 27 yahoo 481