Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Hobby i rozrywka » Sport
Sort by: | Date
1.
(16/0)
Odwiedzasz koncesjonowany sklep z bronią i amunicją Cyngiel, idealne miejsce dla pasjonatów strzelectwa. Prowadzona przez nas firma Cyngiel posiada koncesje MSWiA o numerach B-92/2017, B/91/2017. Posiadamy pełną gamę broni palnej: pistolety, rewolwery, karabiny, strzelby – z pewnością znajdziesz u nas coś w sam raz dla siebie! Stworzyliśmy sklep z bronią, w którym każdy miłośnik strzelectwa zaopatrzy się w to, czego mu potrzeba. Wszystkie dostępne u nas pistolety, broń kolekcjonerska i sportowa oraz inne towary są dokładnie sprawdzane pod kątem jakości. Zapraszamy.
2.
(63/0)
Interesuje Cię kitesurfing? Zastanawiasz się nad tym, czy istnieją szkoły kitesurfingu? Zamiast się nad tym zastanawiać, zapoznaj się z ofertą, którą ma Kite Zone. Kite Zone to oczywiście szkoła kitesurfingu. Dlaczego warto obdarzyć nas zaufaniem? Można podać różne argumenty, na pewno ważne jest to, że mamy ogromne doświadczenie (nie trzeba chyba dodawać, że doświadczenie może okazać się bezcenne). O czym jeszcze wypada wspomnieć? Musisz wiedzieć, że proponujemy różne poziomy zaawansowania (chcemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom).
3.
(97/0) / PR: 0 / CY: 0
Sebastian Stoch to trener personalny z ponad 20 letnim doświadczeniem w prowadzeniu sportowców oraz amatorów sportu w Krakowie. Chcąc podzielić się swoimi umiejętnościami stworzył kurs trenera personalnego, który kończy się certyfikatem poświadczającym zdobyte kwalifikacje. Zawiera konieczną dawkę wiedzy oraz uczy bezpośredniej pracy z klientem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie internetowej.
4.
(57/0)
Wszystkie najważniejsze informacje, które chcesz zdobyć przed rejestracją konta gracza w LVbet znajdziesz na naszej witrynie, która jest w pełni poświęcona temu bukmacherowi, który posiada licencję Ministra Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju. Sprawdź jakie promocje przygotowała ta firma dla nowych graczy - odbierz darmowe 20zł oraz do 1500zł w pakiecie powitalnym. Zobacz również kod promocyjny.
5.
(52/0) / PR: 0 / CY: 0
Uważasz, że przyda Ci się indywidualny trening Białystok i zastanawiasz się nad tym, czy warto zdecydować się na ofertę STARS Gym&Fitness? Na pewno musisz wiedzieć, że mowa o miejscu, które jest otwarte dla wszystkich. Można też dodać, że jest to miejsce, w którym wszyscy poczują się dobrze (nie ma znaczenia, czy dopiero zaczynasz, czy może należysz do grona ostrych zawodników). Serdecznie zapraszamy.
Links in the category: 278
Podobne strony :
Wigraszek - o laminatach wiemy wszystko. Jesteśmy suwalskim producentem...
Portal Online prezentujący w większości najnowsze wiadomości z tematyki...
Jeśli interesują Cię sztuki walki a dokłaniej Taekwondo oraz Kickboxing...
Dotychczasowe treningi nie przyniosły oczekiwanych rezultatów? Warto więc...
Oficjalny patron piłkarskiej ligi polskiej zaprasza wszystkich na portal...
Nurkowanie dla niepełnosprawnych jest organizowane podczas akcji...
Nie każdy zdaje sobie sprawę jak ważna jest aktywność ruchowa człowieka....
FITNESS Z BEATĄ - joga i fitness w Olkuszu, profesjonalne zajęcia fitness...

google 1457 Bing 27 yahoo 481