Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Hobby i rozrywka » Muzyka
Sort by: | Date
1.
(52/0)
Nasza oferta jest związana ze wsparciem muzycznym i oświetleniowym wszystkich rodzajów imprez okolicznościowych. Gramy starsze przeboje na kameralnych wydarzeniach, zapewniamy nowoczesne rytmy na weselach, balach studniówkowych, na większych koncertach. Udostępniamy Państwu zgrany tandem wodzirejów, bazujemy na nieszablonowych zabawach i na dużym zaangażowaniu w dopasowanie się do oczekiwań klientów. Posługujemy się wysokiej klasy oprawą świetlną. Obsługujemy klientów głównie na terenie Krakowa i sąsiadujących okolic.
2.
(71/0)
Każdy wie jak ważną imprezą jest wesele. Dlatego warto sobie je bardzo dobrze zorganizować. Aby tak się stało konieczna jest świetna obsługa muzyczna. Moja oferta skierowana jest do wymagających, którzy chcą mieć dj-a, który spełni ich oczekiwania i zagra to co będzie gościom odpowiadało. Staram się dopasować rodzaj muzyki do imprezy i bawiących się gości, dlatego możecie być pewni, że wszyscy uczestnicy wyjdą zadowoleni.
3.
(87/0)
Sklep internetowy Music Center oferuje instrumenty muzyczne i akcesoria, sprzęt nagłośnieniowy, oświetlenie sceniczne, sprzęt dyskotekowy oraz studyjny. Nasza firma z branżą jest związana już od ponad dwudziestu lat, posiadamy 2 sklepy stacjonarne w Poznaniu, prowadzimy serwis sprzętu elektroakustycznego oraz serwis gitar. Oferujemy instrumenty znanych na rynku marek – m.in. Yamaha, Boss, Roland. W naszym sklepie można nabyć gitary (akustyczne, basowe, elektryczne), instrumenty klawiszowe, perkusje i inne instrumenty muzyczne.
4.
(157/0) / PR: 0 / CY: 0
Bardzo popularnym i modnym jest zwłaszcza wśród młodych osób pobieranie obrazków, służących za tapety na telefon. Nikt nie chce mieć nudnego tła z logiem sieci, a ponadto tapety wyrażają także zainteresowania i osobowość. Komórka już dawno przestała być tylko sprzętem do komunikowania się. Powstają wysokiej generacji modele, które swoją funkcjonalnością zaczynają przypominać komputery. Telefon zatem jest bardzo dobrym narzędzie do zbierania wszelkich zdjęć i obrazków, które posłużą właśnie za tapety na telefon. Im większy wyświetlacz w komórce, tym bardziej jest w stanie zastąpić on przeglądanie zdjęć na komputerze.
5.
(119/0)
Interesujesz się produkcją muzyczną? Zastanawiasz się, gdzie zdobyć odpowiednie wykształcenie i doświadczenie? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Akademia Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku to jedna z najciekawszych na rynku propozycja edukacji związanej z profesjonalną produkcją muzyczną. Nasi wykładowcy to osoby na stałe związane z rynkiem muzycznym, którzy pracują w ogólnopolskich mediach przy dużych przedsięwzięciach muzycznych.
Links in the category: 137
Podobne strony :
STOLAT to działający prężnie od kilku lat zespół zgranych ludzi pełnych...
Rewelacyjny dj na wesele. Wieloletnie doświadczenie oraz świeże podejście...
Zaawansowana wyszukiwarka utworów muzycznych, tekstów piosenek i...
Serwis torrentownia.org jest jednym z niewielu dobrych stron o tematyce...
Serdecznie zapraszamy do sklepu oferującego wszelkiego rodzaju płyty...
Interesujesz się produkcją muzyczną? Zastanawiasz się, gdzie zdobyć...
Lubisz sobie posłuchać dobrej muzyki ? Słuchaj muzyki takiej jakiej...
Serwis nasz świadczy usługi muzyczne w zakresie produkcji podkładów...

Ranking stron 
internetowych
google 1215 Bing 26 yahoo 500