Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Hobby i rozrywka » Młodzieżowe
Sort by: | Date
41.
(544/0) / PR: 0
Zapraszamy do serwisu, dzięki któremu przerabianie lektur szkolnych staje się dużo prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Na naszej stronie prezentujemy ofertę atrakcyjnych e-booków i audiobooków, czyli książek elektronicznych w formacie pdf i mp3. W ofercie pełne teksty lektur do słuchania, a także różnego rodzaju opracowania i streszczenia. Polecamy wszystkim tym, których czeka trudne i uciążliwe przygotowanie do egzaminów z języka polskiego.
42.
(660/0) / PR: 2
Gadana.pl jest Forum Młodzieżowym dostępnym dla Użytkowników w każdym wieku. Forum powstało po to, aby każdy młody człowiek mógł znaleźć miejsce w sieci, w którym będzie mógł porozmawiać z rówieśnikami, zaczerpnąć rady lub pomóc innej osobie. Oferujemy wiele ciekawych tematów w różnych kategoriach. Od poważnych rozmów po pełne humoru działy. Gwarantujemy, że każdy znajdzie na forum coś dla siebie. Forum się rozwija, i z dnia na dzień przybywa coraz więcej Użytkowników i, co najważniejsze, coraz więcej ciekawych tematów do rozmów.
43.
(699/0) / PR: 3
Forum dyskusyjne, wielotematyczne, ogólnotematyczne. Kontrowersje, kultura, rozrywka, polityka, kobieta i mężczyzna - między innymi takie tematy oraz wysoki poziom rozmów znajdziesz na Silence Forum. Jednym z naszych głównych celów jest poprawa jakości rozmów w sieci poprzez tworzenie i rozwój tematów składających się ze zdań napisanych zgodnie z wszelkimi zasadami ortografii oraz regułami składniowymi
44.
(551/0) / PR: 1
Serwis sparowani.net to obowiązkowa pozycja dla tych wszystkich, którzy chcieliby poczytać artykuły na wysokim poziomie poświęcone randkowaniu, miłości i życiu w związku. Piszemy o tych bardzo trudnych sprawach w sposób lekki i przyjemny, ale jednocześnie staramy się przekazywać cenne i merytoryczne wskazówki.
45.
(734/0)
Zbiór wartościowych przypowieści, opowiadań, opowieści i innych tekstów traktujących o sensie życia i miłości, zadających trudne pytania i skłaniających do głębszych zastanowień. Autorzy, wśród których znajdziemy Paulo Coelho, Anthony de Mello, Karola Wojtyła i Phil Bosmans, którzy poprzez swój dar pisania sprawiają, iż czytanie zamieszczonych tutaj przypowieści staje się przyjemnością.
Links in the category: 62
Podobne strony :
Forum dyskusyjne, wielotematyczne, ogólnotematyczne. Kontrowersje,...
Palcowski.pl - strona domowa Krzysztofa Kristerra Palcowskiego....
Strona z parkami wodnymi. Tam gdzie dziś znajdują się miejscowości...
Z wiadomości wynika, że tegoroczne wakacje będą czasem upałów i gorącej...
Numizmaty.pl - numizmatyka, stare monety, banknoty to wyjątkowa strona...
Sovpol to hurtownia artykułów szkolno-biurowych i zabawek, artykułów...
Poznaj nowych ludzi, zawieraj przyjaźnie, wrzucaj i oglądaj ciekawe...
Tysiące pięknych tapet na pulpit Twojego komputera! Dobrze skatalagowane,...

google 220 Bing 2 yahoo 83