Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Hobby i rozrywka » Młodzieżowe
Sort by: | Date
21.
(687/0)
Yerba mate to napar z liści ostrokrzewu paragwajskiego przygotowywany tradycyjne w naczyniu z tykwy i wypijany za pomocą rurki zwanej bombilla. Na stronie informacje o właściwościach zdrowotnych i składzie yerba mate przygotowane na podstawie ponad 60 publikacji naukowych. Ponadto porady praktyczne: jak przygotować napar w tradycyjny sposób, czym kierować się przy wyborze matero i bombilli, jak przygotować tykwę przed użyciem, jak dbać o drewniane palo santo by nie pękało. Ponadto historia uprawy yerba mate, informacje o pochodzeniu i uprawie ostrokrzewu paragwajskiego.
22.
(1153/0) / PR: 2
Clubbers.pl - to najstarsze forum muzyczne w polskim internecie. W całości poświęcone muzyce klubowej łączy wielką społeczność jej fanów. Każdy znajdzie tutaj coś ciekawego dla siebie - począwszy od dobrej muzy, skończywszy na nowych przyjaciołach. Serdecznie zapraszamy do darmowej rejestracji. W przeciwieństwie do innych nie pobieramy opłat za przystąpienie do naszej ekipy. Ponadto organizując konkursy, umożliwiamy wygrywanie cennych nagród.
23.
(1018/0) / PR: 1
Smufry wszystkie razem, a może tylko Papa Smurf ze Smufretką. Wszyscy wiedzą, że są niebieskie - ale Ty może chcesz zrobić je czerwone? Nie ma najmniejszego problemu - jedynym ograniczniem jest tylko wyobraźnia Twojego dziecka. W końcu to ona decyduje na jakie kolory tenczy pomalować nasze kolorowanki. W naszym serwisie i dziewczynka i chłopiec znajdą coś dla siebie. Od samochodów poprzez Barbie i Kena. Drukuj i maluj razem ze swoim dzieckiem.
24.
(614/0) / PR: 4
Wczoraj oglądałam program, w którym wypowiadały się młode dziewczynki na temat planowanych operacji plastycznych. I aż się przeraziłam, że chcą one tak wiele w sobie zmienić, nie akceptują swojego wyglądu. Najwięcej zastrzeżenia miały do dolnych części swojego ciała - chciały odsysać sobie tłuszcz, nie podobały im się łydki, uda. Wydaje im się chyba, że takie operacje plastyczne to codzienność, że mogą pójść do lekarze powiedzieć, że chcą coś zoperować, nic ich nie będzie polało po, i jeszcze sama operacja nic nie będzie kosztowała. Zamiast trochę popracować nad swoim ciałem, chodzić na jakieś zajęcia fizyczna to od razu chcą się kłaść pod nóż - okropne! Jeśli nie mamy wiedzy o tym jak robić operacje plastyczne to zapraszam na forum idealwoman.pl
25.
(586/0) / PR: 4
Organizujemy obozy narciarskie oraz snowboardowe dla licealistów, którzy lubią dobrą zabawę oraz niezapomniane przeżycia. Gwarantujemy możliwość zobaczenia najciekawszych i najpiękniejszych miejsc Europy, zapoznanie nowych - zwariowanych i wesołych, młodych ludzi oraz emocje i wrażenia, których nigdy się nie zapomina. Nie zwlekaj więc i już dziś daj się porwać białemu szaleństwu, a zobaczysz, że nie będziesz chciał nas opuścić i wracać do tej szarej rzeczywistości.
Links in the category: 62
Podobne strony :
Chcesz poznać ludzi takich jak Ty? O Twojej kulturze? Twoich ideach?...
Jesteśmy fanami i miłośnikami numizmatyki. Posiadamy ogromne zbiory,...
Sklep Ambilion.pl powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku....
Serwis sparowani.net to obowiązkowa pozycja dla tych wszystkich, którzy...
Smufry wszystkie razem, a może tylko Papa Smurf ze Smufretką. Wszyscy...
Na naszej stronie internetowej prezentujemy zarówno artykuły dotyczące...
Portal dla kobiet traktujący o modzie, urodzie i zdrowiu. Każda z Pań z...
W dobie ciągłego doskonalenia się oraz podnoszenia kwalifikacji, należy...

google 137 Bing 1 yahoo 191