Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Dom i ogród » Usługi budowlane
Sort by: | Date
1.
(48/0)
W ostatnich latach budowa domów drewnianych przeżywa renesans. Dla wielu osób domy drewniane kojarzą się jedynie z budynkami mieszkalnymi o wątpliwej jakości lub domkami letniskowymi w których spędza się jedynie najcieplejszą część roku. To niewłaściwe skojarzenia, ponieważ domy z bala to pełnowartościowe domy całoroczne. Posiadają one specyficzny klimat i przytulny wygląd, a w niczym nie ustępują domom murowanym. Jeszcze kilka lat temu domy z bali zobaczyć można było głównie w górach, gdzie od zawsze cieszyły się uznaniem. Teraz drewno jest budulcem także w dużych miastach i na ich obrzeżach. Naturtech wznosi domy drewniane głównie w województwie mazowieckim. Oczywiście w razie potrzeby istnieje możliwość wyceny i wykonania usługi w innym miejscu kraju. Po więcej szczegółów warto zwrócić się do przedstawiciela firmy, który rozwieje wszystkie wątpliwości.
2.
(25/0) / PR: 0 / CY: 0
Jeśli interesują Was usługi elektryczne Wrocław możecie liczyć na profesjonalną pomoc ze strony naszego doświadczonego zespołu, który działa na terenie Wrocławia i zajmuje się prowadzeniem pogotowia elektrycznego. Posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie i dzięki temu nie ma dla nas zbyt trudnych ani skomplikowanych napraw. Nasi specjaliści posiadają odpowiednie przygotowanie, by zając się pracami z elektryka.
3.
(71/0)
Wiele osób nie słyszało o nazwie poliwęglan, jednak jest on obecny w otoczeniu praktycznie każdego człowieka. Zadaszenia, „szyby” w drzwiach czy zabudowy balkonów, to codzienność. Poliwęglan lity często na pierwszy rzut oka jest nie do odróżnienia od szkła, a posiada znacznie od niego lepsze właściwości. Dlatego też jest tak chętnie stosowany w budownictwie i nie tylko. Koplex oferuje poliwęglan komorowy i lity oraz kilka innych tworzyw sztucznych, a także wybór akcesoriów do montażu tych materiałów. W sklepie zamówić można płyty poliwęglanowe o różnych wymiarach, a atutem jest fakt, że kupujący nie ponosi kosztów tzw. odpadu czyli pozostałości z większego arkusza.
4.
(72/0) / PR: 0 / CY: 0
LPG Direct świadczy usługi w zakresie dostawy gazu grzewczego w różnych zakątkach Polski, m.in. na Mazowszu, czy też na Lubelszczyźnie.  Dystrybucja gazu grzewczego odbywa się na bardzo szeroką skalę. Z gazu grzewczego korzysta wiele firm, ale też klientów prywatnych, którzy są z realizowanych usług bardzo zadowoleni. Zainteresowani mogą zdecydować się na wybraną przez siebie ilość gazu grzewczego, który szybko dostarczany jest pod wskazany przez klienta adres. Polecany jest zwłaszcza  propan butan, którym można skutecznie ogrzać wiele pomieszczeń w porze zimowej. 
5.
(35/0)
W firmie Resitrix specjalizujemy się w realizowaniu zarówno profesjonalnych a także kompleksowych usług w ramach sprzedaży materiałów do wykonania pokryć dachowych. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić najwyższej jakości wyroby pozwalające na uzyskanie bardzo trwałych pokryć dachowych. Jednocześnie w naszej firmie zapewniamy również montaż pozwalający na wykonanie izolacje a także takich elementów jak Dachy zielone.
Links in the category: 489
Podobne strony :
Energia odnawialna, kolektory słoneczne, pompy ciepła, buforowanie ciepła...
Pompy ciepła przekształcają energię słoneczną zgromadzoną w ziemi, w...
Warszawska firma Henry's Floor oferuje swym klientom między innymi montaż...
Współpraca z Przedsiębiorstwem Usług Geodezyjno-Kartograficznych z...
Heater - Nowoczesne Systemy Grzewcze. Grzejniki kanałowe, grzejniki...
Firma budowlano-remontowa Zubek oferuje między innymi usługi budowlane...
Firma K2 to nic innego jak oczywiście sięganie po najlepsze remonty...
Wszelkiego rodzaju instalacje elektryczne winne być przygotowane na...

Ranking stron 
internetowych
google 1697 Bing 47 yahoo 533