Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Dom i ogród » Usługi budowlane
Sort by: | Date
1.
(17/0)
MobiHouse to jedyna taka firma w Polsce. Ta rodzinna firma tworzy niezwykle oryginalne produkty, jakimi są domy mobilne. To tak zwane Tiny House. W jednym miejscu znaleźć można domki na kołach, które sprawdzą się jako domki na działkę, za miasto, ale również budynki usługowe czy gastronomiczne. Producent domów mobilnych pomyślał tutaj o wszystkim. Dlatego też domki mają między innymi oświetlenie, łazienkę, instalację wodno-kanalizacyjną i salon, a w nim rozkładany stół, krzesła i narożną kanapę.
2.
(32/0) / PR: 0 / CY: 0
Nasza firma udrażnia kanalizację w Warszawie, Otwocku, Józefowie, Markach i Legionowie. Posiadamy specjalistyczny sprzęt nie tylko do udrażniania rur, ale również do monitorowania. Otóż kamerujemy rury, udrażniamy i czyścimy. Ponieważ samemu nie zawsze da radę odetkać zlew, lub inny odpływ, to wezwij hydraulika. Specjalista wyposażony w odpowiedni sprzęt udrożni kanalizację w niecałą godzinę, a zlew w pół. Polecamy się.
3.
(17/0) / PR: 0 / CY: 0
Firma Klimatiko specjalizuje się w wentylacji, klimatyzacji, rekuperacji (wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła), a także w pompach ciepła. Swoim klientom oferuje kompleksowe usługi w zakresie montażu powyższych instalacji oraz ich przeglądów i serwisowania. Za sprawą swojego wieloletniego doświadczenia i szerokiej wiedzy zapewnia pełną i profesjonalną obsługę. Firma Klimatiko świadczy swoje usługi w woj. małopolskim – Kraków, Wieliczka, Skawina i inne miejscowości. Więcej informacji można uzyskać na stronie.
4.
(31/0) / PR: 0 / CY: 0
Xilix Gel to znakomitej jakości preparat na korniki przeznaczony do zwalczania szkodników drewna i impregnacji drewna. Środek działa wiec dwukierunkowo, pozwalając na zwalczanie szkodników drewna i jednocześnie na impregnację powierzchni drewnianych. Nie barwi też drewna oraz ma konsystencję białego żelu, który po wniknięciu w drewno nie zmienia jego koloru i nie powoduje odbarwień. Oczywiście, jest to środek niezwykle skuteczny, zwalczając wszystkie najgroźniejsze szkodniki drewna występujące w Polsce.
5.
(29/0) / PR: 0 / CY: 0
W firmie Progress zajmujemy się od 2010 roku realizowaniem profesjonalnych usług budowlanych. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom zarówno fachowe doradztwo pozwalające przygotować projekty domów, jak też oferujemy sprawne realizowanie usług budowlanych przy realizowaniu domu. W naszej firmie budowa domów lublin wykonywana jest wyspecjalizowane ekipy, które wykonują między innymi takie prace jak roboty ziemne, murarskie, ocieplenia elewacji, dachy płaskie czy spójne.
Links in the category: 499
Podobne strony :
Firma Dźwigowa - inż. M. Urbanek - Wynajem i obsługa żurawi, sprzedaż...
Firma budowlana WADYL zajmujemy się - budownictwo i remonty, przebudowy...
Pompy ciepła przekształcają energię słoneczną zgromadzoną w ziemi, w...
Wykonujemy wylewki jastrychowe od wielu lat. Korzyści z ich zastosowania...
Zakres usług naszej firmy obejmuje przede wszystkim: wykopy budowlane,...
Oferujemy sprzedaż i montaż podłóg drewnianych. Posiadamy w swojej...
Propozycje przygotowywane przez nasza firmę to ogrodzenia aluminiowe...
pu-online.pl - portal w całości poświęcony tematyce izolacji natryskowej....

google 1844 Bing 47 yahoo 533