Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Dom i ogród » Usługi budowlane
Sort by: | Date
1.
(14/0) / PR: 0 / CY: 0
Usługi kominiarskie są bardzo ważne dla właścicieli domów jednorodzinnych. To w ich interesie leży, by dbać o stan przewodów kominowych. Kominiarz Hajnówka z chęcią przyjmie zlecenie na sprawdzenie i ewentualne wyczyszczenie kominów, pieców oraz inne tego rodzaju prace. Na stronie kominiarzbialystok.pl znajduje się wyliczenie zasięgu usług. Kominiarz Suwałki również posiada w swoim zasięgu. Wystarczy jedynie zadzwonić i wybrać dogodny dla obu stron termin inspekcji. Pod hasłem kominiarz Wysokie Mazowieckie znaleźć można także inne usługi świadczone przez Pana Henryka Ławniczaka. Głównie jest to naprawa i budowa pieców kaflowych. Te nieco zapomniane już umiejętności powracają do łask wraz z pięknymi piecami. Kominiarz Łomża z radością zrealizuje kolejne zlecenie właśnie dla Ciebie.
2.
(65/0)
W ostatnich latach budowa domów drewnianych przeżywa renesans. Dla wielu osób domy drewniane kojarzą się jedynie z budynkami mieszkalnymi o wątpliwej jakości lub domkami letniskowymi w których spędza się jedynie najcieplejszą część roku. To niewłaściwe skojarzenia, ponieważ domy z bala to pełnowartościowe domy całoroczne. Posiadają one specyficzny klimat i przytulny wygląd, a w niczym nie ustępują domom murowanym. Jeszcze kilka lat temu domy z bali zobaczyć można było głównie w górach, gdzie od zawsze cieszyły się uznaniem. Teraz drewno jest budulcem także w dużych miastach i na ich obrzeżach. Naturtech wznosi domy drewniane głównie w województwie mazowieckim. Oczywiście w razie potrzeby istnieje możliwość wyceny i wykonania usługi w innym miejscu kraju. Po więcej szczegółów warto zwrócić się do przedstawiciela firmy, który rozwieje wszystkie wątpliwości.
3.
(40/0) / PR: 0 / CY: 0
Jeśli interesują Was usługi elektryczne Wrocław możecie liczyć na profesjonalną pomoc ze strony naszego doświadczonego zespołu, który działa na terenie Wrocławia i zajmuje się prowadzeniem pogotowia elektrycznego. Posiadamy w tym zakresie wieloletnie doświadczenie i dzięki temu nie ma dla nas zbyt trudnych ani skomplikowanych napraw. Nasi specjaliści posiadają odpowiednie przygotowanie, by zając się pracami z elektryka.
4.
(89/0)
Wiele osób nie słyszało o nazwie poliwęglan, jednak jest on obecny w otoczeniu praktycznie każdego człowieka. Zadaszenia, „szyby” w drzwiach czy zabudowy balkonów, to codzienność. Poliwęglan lity często na pierwszy rzut oka jest nie do odróżnienia od szkła, a posiada znacznie od niego lepsze właściwości. Dlatego też jest tak chętnie stosowany w budownictwie i nie tylko. Koplex oferuje poliwęglan komorowy i lity oraz kilka innych tworzyw sztucznych, a także wybór akcesoriów do montażu tych materiałów. W sklepie zamówić można płyty poliwęglanowe o różnych wymiarach, a atutem jest fakt, że kupujący nie ponosi kosztów tzw. odpadu czyli pozostałości z większego arkusza.
5.
(84/0) / PR: 0 / CY: 0
LPG Direct świadczy usługi w zakresie dostawy gazu grzewczego w różnych zakątkach Polski, m.in. na Mazowszu, czy też na Lubelszczyźnie.  Dystrybucja gazu grzewczego odbywa się na bardzo szeroką skalę. Z gazu grzewczego korzysta wiele firm, ale też klientów prywatnych, którzy są z realizowanych usług bardzo zadowoleni. Zainteresowani mogą zdecydować się na wybraną przez siebie ilość gazu grzewczego, który szybko dostarczany jest pod wskazany przez klienta adres. Polecany jest zwłaszcza  propan butan, którym można skutecznie ogrzać wiele pomieszczeń w porze zimowej. 
Links in the category: 490
Podobne strony :
Działamy w branży instalacji grzewczych i sanitarnych od 1996 r., głównie...
P.W. HEPAMOS Sp. z o.o. to krajowy producent obiektów modułowych oraz...
Zajmujemy się sporządzaniem certyfikatów energetycznych - świadectw...
Jeśli szukają Państwo kompleksowo doświadczonego Partnera w dystrybucji...
Oferujemy naszym klientom realizowanie sprzedaży wysokiej jakości wyrobów...
Firma Termo Organika to firma specjalizująca się w produkcji styropianu,...
Wykonujemy remonty bieżące i kapitalne zapewniając kompleksową obsługę...
Kamieniarstwo Strzegom Andrzej Woźniak czyli doskonałe, rzetelnie...

Ranking stron 
internetowych
google 1742 Bing 47 yahoo 533