Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Dom i ogród » Usługi budowlane
Sort by: | Date
1.
(25/0) / PR: 0 / CY: 0
Nasza firma udrażnia kanalizację w Warszawie, Otwocku, Józefowie, Markach i Legionowie. Posiadamy specjalistyczny sprzęt nie tylko do udrażniania rur, ale również do monitorowania. Otóż kamerujemy rury, udrażniamy i czyścimy. Ponieważ samemu nie zawsze da radę odetkać zlew, lub inny odpływ, to wezwij hydraulika. Specjalista wyposażony w odpowiedni sprzęt udrożni kanalizację w niecałą godzinę, a zlew w pół. Polecamy się.
2.
(15/0) / PR: 0 / CY: 0
Firma Klimatiko specjalizuje się w wentylacji, klimatyzacji, rekuperacji (wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła), a także w pompach ciepła. Swoim klientom oferuje kompleksowe usługi w zakresie montażu powyższych instalacji oraz ich przeglądów i serwisowania. Za sprawą swojego wieloletniego doświadczenia i szerokiej wiedzy zapewnia pełną i profesjonalną obsługę. Firma Klimatiko świadczy swoje usługi w woj. małopolskim – Kraków, Wieliczka, Skawina i inne miejscowości. Więcej informacji można uzyskać na stronie.
3.
(29/0) / PR: 0 / CY: 0
Xilix Gel to znakomitej jakości preparat na korniki przeznaczony do zwalczania szkodników drewna i impregnacji drewna. Środek działa wiec dwukierunkowo, pozwalając na zwalczanie szkodników drewna i jednocześnie na impregnację powierzchni drewnianych. Nie barwi też drewna oraz ma konsystencję białego żelu, który po wniknięciu w drewno nie zmienia jego koloru i nie powoduje odbarwień. Oczywiście, jest to środek niezwykle skuteczny, zwalczając wszystkie najgroźniejsze szkodniki drewna występujące w Polsce.
4.
(26/0) / PR: 0 / CY: 0
W firmie Progress zajmujemy się od 2010 roku realizowaniem profesjonalnych usług budowlanych. Posiadamy doświadczenie na rynku, które pozwala nam zapewnić naszym klientom zarówno fachowe doradztwo pozwalające przygotować projekty domów, jak też oferujemy sprawne realizowanie usług budowlanych przy realizowaniu domu. W naszej firmie budowa domów lublin wykonywana jest wyspecjalizowane ekipy, które wykonują między innymi takie prace jak roboty ziemne, murarskie, ocieplenia elewacji, dachy płaskie czy spójne.
5.
(33/0) / PR: 0 / CY: 0
Chcesz zastosować w swoim domu balustrady, które zapewnią wieloletnie i bezproblemowe użytkowanie a mimo upływu lat swoim designem nadal będą zwracać uwagę gości. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. Jesteśmy producentem balustrad ze stali nierdzewnej i szkła oraz balustrad stalowych a dodatkowo oferujemy montaż u klienta. U nas klienci mogą realizować swoje projekty co jest nowością na rynku. Konsultacje i wyceny wykonujemy bezpłatnie a nasz profesjonalizm jest gwarancją twojego zadowolenia. Zapraszamy do kontaktu.
Links in the category: 498
Podobne strony :
Jeśli zastanawiają się Państwo, kto na całym obszarze Polski może...
Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Brukworld. Jesteśmy firmą,...
Specjalnością firmy Profil-B Sp. z o.o jest produkcja oraz sprzedaż...
Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Metex z siedzibą w Myślenicach. Od...
CUB to godna zaufania firma, która oferuje rewelacyjne rolety zewnętrzne...
Styro Styl to jeden z czołowych producentów powlekanej sztukaterii...
Producent Artom, Reda (obok Gdynia, Gdańsk). Specjalizacja to balustrady...
Siedziba naszej firmy znajduje się w Gdyni. Jesteśmy fachowcami w...

google 1833 Bing 47 yahoo 533