Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Dom i ogród » Ogrody
Sort by: | Date
1.
(17/0)
Każdy właściciel ogrodu chce, aby jego ogród był piękny i niepowtarzalny. W pełni to rozumiemy! Jeżeli szukacie roślin ozdobnych do waszego ogrodu – to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziecie u nas bardzo szeroki wybór drzewek! Między innymi drzewka bonsai do ogrodu, drzewka formowane do ogrodu, sosny bonsai, drzewa do ogrodu japońskiego i inne drzewa formowane. Pełna oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
2.
(56/0) / PR: 0 / CY: 0
Konsultacje ogrodnicze, projektowanie terenów zieleni, warsztaty, nadzór, a także ogrody sensoryczne, terapeutyczne i edukacyjne, to propozycja firmy Zielona Terapia Kraków. Nasza działalność bazuje na zasadach hortiterapii, czyli terapii ogrodniczej. Jest to dziedzina socjoogrodnictwa, skupiająca się na oddziaływaniu przyrody na człowieka (rekreacyjnie lub rehabilitacyjnie). Gorąco zachęcamy do dowiedzenia się więcej na zielonaterapia.pl.
3.
(33/0)
Istotnym elementem firmy Kwitnące Horyzonty jest własna praca uczniów i poszukiwanie samodzielnych rozwiązań, co przygotowuje do samodzielnego przygotowywania kreatywnych, ciekawych i kompetentnych projektów. Oferujemy m.in. kurs układania kwiatów, szkolenia florystyczne, ogrodnictwo, dysponując miejscami noclegowymi dla uczniów i gości. Wzorem szkół europejskich, wybraliśmy miejsce spokojne, pozwalające zapomnieć o pośpiesznym rytmie dnia codziennego. Więcej informacji na kwitnacehoryzonty.pl.
4.
(35/0) / PR: 0 / CY: 0
Zieleń Bez Granic to biuro architektury krajobrazu z 20-letnim doświadczeniem. W jednym miejscu pracują nie tylko specjaliści z wykształceniem architektonicznym, ale również ogrodniczym i budowlanym, co zapewnia kompleksowe podejście do projektów oraz dbałość o detale na każdym etapie ich realizacji. W ofercie znaleźć można między innymi projektowanie ogrodów i tarasów. Zawsze to usługi najwyższej jakości realizowane przez zespół ekspertów w swoich dziedzinach. Firma zajmuje się wszystkim od początku do końca — od projektu aż po kompleksową realizację.
5.
(98/0)
Fascynujemy się naturą, dlatego naszą pasją jest projektowanie ogrodów. Pozwól, że przygotujemy projekt ogrodu, który Cię zachwyci. Oferujemy kompleksowe usługi ogrodnicze we Wrocławiu i w okolicznych miejscowościach. Pracujemy w miejscach obfitujących w tereny zielone, gotowe, by efektownie je zaaranżować. Jeśli chcesz zamówić harmonijny projekt ogrodu, z chęcią podejmiemy się zadania. Zapraszamy do współpracy.
Links in the category: 243
Podobne strony :
Specjalizujmy się w realizacji pod klucz używanych holenderskich szklarni...
Nasz sklep internetowy Ogrody i parki jest owocem doświadczeń przy pracy...
Centrum ogrodnicze znajdujące się w Zacywilkach k Łodzi oferuje bogaty...
Nasza firma działa już od ponad dziesięciu lat i stale się rozwija, dążąc...
Profesjonalne projektowanie i zakładanie ogrodów, tereny zieleni, zieleni...
Producent Euroklim – projektujemy i produkujemy okna i drzwi, które...
Specjalizujemy się w profesjonalnym projektowaniu i kompleksowym...
Nasze przedsiębiorstwo TPLAST Poliwęglan komorowy i lity z Krakowa...

google 1636 Bing 47 yahoo 570