Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Dom i ogród » Ogrody
Sort by: | Date
1.
(38/0) / PR: 0 / CY: 0
Konsultacje ogrodnicze, projektowanie terenów zieleni, warsztaty, nadzór, a także ogrody sensoryczne, terapeutyczne i edukacyjne, to propozycja firmy Zielona Terapia Kraków. Nasza działalność bazuje na zasadach hortiterapii, czyli terapii ogrodniczej. Jest to dziedzina socjoogrodnictwa, skupiająca się na oddziaływaniu przyrody na człowieka (rekreacyjnie lub rehabilitacyjnie). Gorąco zachęcamy do dowiedzenia się więcej na zielonaterapia.pl.
2.
(25/0)
Istotnym elementem firmy Kwitnące Horyzonty jest własna praca uczniów i poszukiwanie samodzielnych rozwiązań, co przygotowuje do samodzielnego przygotowywania kreatywnych, ciekawych i kompetentnych projektów. Oferujemy m.in. kurs układania kwiatów, szkolenia florystyczne, ogrodnictwo, dysponując miejscami noclegowymi dla uczniów i gości. Wzorem szkół europejskich, wybraliśmy miejsce spokojne, pozwalające zapomnieć o pośpiesznym rytmie dnia codziennego. Więcej informacji na kwitnacehoryzonty.pl.
3.
(26/0) / PR: 0 / CY: 0
Zieleń Bez Granic to biuro architektury krajobrazu z 20-letnim doświadczeniem. W jednym miejscu pracują nie tylko specjaliści z wykształceniem architektonicznym, ale również ogrodniczym i budowlanym, co zapewnia kompleksowe podejście do projektów oraz dbałość o detale na każdym etapie ich realizacji. W ofercie znaleźć można między innymi projektowanie ogrodów i tarasów. Zawsze to usługi najwyższej jakości realizowane przez zespół ekspertów w swoich dziedzinach. Firma zajmuje się wszystkim od początku do końca — od projektu aż po kompleksową realizację.
4.
(87/0)
Fascynujemy się naturą, dlatego naszą pasją jest projektowanie ogrodów. Pozwól, że przygotujemy projekt ogrodu, który Cię zachwyci. Oferujemy kompleksowe usługi ogrodnicze we Wrocławiu i w okolicznych miejscowościach. Pracujemy w miejscach obfitujących w tereny zielone, gotowe, by efektownie je zaaranżować. Jeśli chcesz zamówić harmonijny projekt ogrodu, z chęcią podejmiemy się zadania. Zapraszamy do współpracy.
5.
(94/0)
Firma Standartpark to producent odwodnień liniowych i dostawca elementów systemów drenażu. W ofercie znajdują się kanały odwodnienia liniowego z różnorodnych materiałów, geosiatki, kratki trawnikowe i dekoracyjne, systemy czyszczenia obuwia, włazy żeliwne i studzienki rewizyjne, a także rury drenażowe. Jesteśmy bezpośrednim producentem odwodnień liniowych, a z naszych usług korzystają zarówno firmy, jak i Klienci indywidualni. Misją Standartpark jest zmiana oblicza miast, ulic i podwórek przy pomocy dobrze zainstalowanych systemów odwodnienia. Credo firmy to niezmienna jakość drenażu powierzchniowego i odwodnienia liniowego za przystępną cenę .
Links in the category: 242
Podobne strony :
W przypadku zainteresowania choinkami świątecznymi zapraszamy bardzo...
Domikrajobraz.pl to serwis promujący najnowsze trendy oraz najlepsze...
Wyspecjalizowany sklep internetowy zajmujący się sprzedażą parasoli...
Projekt-Ogrody.pl to serwis informacyjny z branży ogrodniczej. Na...
Profesjonalne projektowanie i zakładanie ogrodów, tereny zieleni, zieleni...
Sklep firmy OASE - szybkie i bezpieczne zakupy w sieci. Najlepsze ceny i...
Strona poświęcona artykułom ogrodniczym, kwiatom, upominkom oraz...
Odsyłamy na stronę internetową firmy WOJTEX SERWIS głównie...

google 1604 Bing 47 yahoo 570