Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Dom i ogród » Działki budowlane
Sort by: | Date
1.
(1/0)
Masz dosyć hałasu miasta, zgiełku i ulicznych korków? Nie chcesz, aby Twoje dzieci wdychały spaliny? Zmień miejsce zamieszkania i wybierz działkę nad morzem! Inwestycja VILPARK to domy dla osób, które cenią ciszę i spokój, a jednocześnie chcą zamieszkać w bliskim sąsiedztwie miasta. VILPARK to działki nad morzem w miejscowości Charzno, które znajduje się zaledwie 8 km od Kołobrzegu. Więcej informacji znajdziesz na stronie vilpark.pl.
2.
(33/0)
Jeżeli planujecie państwo zakup maszyn takich jak wypalarka plazmowa, wycinarka plazmowa czy też wycinarka do rur i profili i poszukujecie sprawdzonego producenta, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego przedsiębiorstwa. Działamy na rynku od wielu lat i w tym czasie zdobyliśmy wielu zadowolonych klientów. Nasze urządzenia cechuje wysokiej jakości konstrukcja oraz łatwa obsługa. Gwarantujemy najwyższą jakość maszyn oraz kompleksowe szkolenie przez naszych specjalistów. Serdecznie zapraszamy do współpracy.
3.
(567/0)
Internetowy katalog nieruchomości znajdujący się pod adresem „dzialkibudowlane.com” zawiera oferty, w których przedmiotami sprzedaży są działki przeznaczone pod budowę domów i innych obiektów, a także działki leśne, rekreacyjne i rolnicze. Klienci zainteresowani kupnem mogą przeglądać oferty z praktycznie całej Polski. Dzięki tej stronie sprzedający mogą uzyskać dostęp do dużych grup klientów z kraju, a umieszczenie własnego ogłoszenia jest darmowe.
4.
(570/0) / PR: 0 / CY: 0
Skorzystanie z serwisu internetowego ProAdapt warto polecić wszystkim osobom, które mają plany budowlane. Przed przystąpieniem do ich realizacji trzeba bowiem zwrócić uwagę na przykład na projekty domów. W serwisie jest dostępnych jest ich bardzo dużo. Można zatem wybrać odpowiedni dla siebie budynek i przekonać się, jakie są koszty jego utworzenia. Przeglądając projekty ProAdapt warto zwrócić uwagę również na dostępne tutaj działki budowlane. Na tej stronie przestawione zostały także pewne zasady, którymi zdaniem ekspertów należy się kierować podczas poszczególnych etapów budowy swojego domu.
5.
(560/0)
Wszystkich którzy pragną, aby ich ogród był wyjątkowy i nowoczesny, zapraszamy do kontaktu z naszą pracownią. Oferujemy profesjonalne projekty terenów zieleni. Projektujemy ogrody przydomowe, rezydencjonalne, parki, tereny zieleni przy siedzibach firm i biurowcach. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje jakość naszych projektów. Projektujemy ogrody nowoczesne, ogrody klasyczne, rustykalne i minimalistyczne. Sporządzamy komputerowe wizualizacje proponowanych rozwiązań.
Links in the category: 17
Podobne strony :
W naszej ofercie znajdują się działki z możliwością budowy ekologicznych...
Jeżeli planujecie państwo zakup maszyn takich jak wypalarka plazmowa,...
Firma Raport istnieje od 1998 roku od tego okresu zdobyła niezbędne...
Firma NAVOD to techniki nawadniania, ogrody warszawa, tereny zielone....
Wszystkich którzy pragną, aby ich ogród był wyjątkowy i nowoczesny,...
Jesteśmy prężnie rozwijającą się krakowską agencją nieruchomości. W...
DomOferty.eu - nieruchomości, działki, mieszkania, do wynajęcia,...
Firma budowlana Art-Bud powstała w roku 1989. Wykonujemy wszystkie prace...

google 1000 Bing 26 yahoo 394