Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Dom i ogród » Budowlane
Sort by: | Date
1.
(58/0) / PR: 0 / CY: 0
Inveco Domy to marka związana z projektowaniem domów energooszczędnych w Poznaniu. Zapewniamy budowę domów szkieletowych od absolutnych podstaw, w tym wykończenie zewnętrzne, montaż drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej, wprowadzenie instalacji odnawialnych źródeł energii. Czuwamy nad estetycznym wykonaniem prefabrykowanych domów drewnianych zgodnie z wizją inwestora. Dajemy klientom kontrolę nad kosztami inwestycji. Nie ma też problemu z adaptacją gotowego projektu do technologii szkieletowej.
2.
(64/0)
FAGUMIT - Fabryka Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych z Wolbromia. Produkujemy węże gumowe dla różnych gałęzi przemysłu. W naszej ofercie znajdują się m.in węże do wody i gazu, węże do sprężonego powietrza do chemikaliów, pożarnicze i używane w motoryzacji. Nasze produkty spełniają wymagania polskie i europejskie, a także posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty, co zapewnia naszym kontrahentom produkty najwyższej jakości.
3.
(10/0)
Firma Bruk-Bet to czołowy polski producent, który swoim Klientom oferuje kruszywa budowlane, ale nie tylko. To także wysokiej jakości moduły fotowoltaiczne. Marka Bruk-Bet dała się jednak poznać przede wszystkim jako producent kostki brukowej. W jednym miejscu znaleźć można bardzo różną kostkę, która doskonale sprawdza się na parkingach, podjazdach, chodnikach i nie tylko. To kostka bukowa, krawężniki i obrzeża trawnikowe najwyższej jakości. Każdy, kogo interesuje solidny i wytrzymały bruk, na pewno znajdzie tu coś dla siebie.
4.
(47/0)
Nasza główna specjalizacja to produkcja bloczków z betonu komórkowego wpisujących się w potrzeby domów energooszczędnych. Dostarczamy niepalny beton komórkowy o dużej odporności i sprawdzonych właściwościach termoizolacyjnych. Przy takiej inwestycji oszczędzacie Państwo na wprowadzaniu wełny mineralnej, czy na ociepleniu styropianem. Działamy na rynku budowlanym od ponad 34 lat. Posługujemy się materiałem o najwyższej spotykanej izolacyjności cieplnej. Gazobeton chroni dodatkowo przed hałasem i ogranicza realnie koszty eksploatacji budynku pasywnego.
5.
(27/0)
W firmie Laguna specjalizujemy się w realizowaniu projektowaniu innowacyjnych rozwiązań na rynku systemów przesuwnych. Działając jako producent systemów do drzwi składanych jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości rozwiązania. W naszej ofercie zapewniamy również wiele akcesoriów, jak rączki relingowe do drzwi przesuwnych, czy samodomykacz do drzwi, akcesoria meblowe. Przy realizowaniu poszczególnych wyrobów stosujemy innowacyjne technologie, co pozwala nam zapewnić solidne, funkcjonalne rozwiązania.
Links in the category: 1000
Podobne strony :
Poszukujesz nowoczesnych oraz ładnych wykończeń wnętrz? Vizjo Warszawa...
Skorzystanie z serwisu internetowego ProAdapt warto polecić wszystkim...
Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnią tradycją i doświadczeniem na...
Jesteśmy dystrybutorem profesjonalnych maszyn i narzędzi firmy SPIT. W...
Gazobeton to materiał budowlany, który przeznaczony jest na budowę...
Aston BDN zajmuje się sprzedażą i serwisem szlabanów, urządzeń techniki...
Firma Petu jest specjalistą w produkcji posadzek przemysłowych. Firma ta...
Odbiór mieszkania zezwala wykryć usterki, jakie developer musi bezpłatnie...

google 1533 Bing 31 yahoo 551