Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Dom i ogród » Budowlane
Sort by: | Date
1.
(5/0)
Produkcja surowców chemicznych i spożywczych odbywa się w kilku etapach. Są nimi magazynowanie, dozowanie, mieszanie oraz obróbka termiczna. Firma Aero System wyspecjalizowała się w produkcji mieszalników do surowców płynnych i półpłynnych. Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem mieszalników przemysłowych do produkcji spożywczej oraz chemicznej. Produkujemy mieszalniki przemysłowe ze stali nierdzewnej o pojemnościach od 500l do 40 i 60 tyś l.
2.
(6/0)
Mikroenergetyka to sklep, który oferuje produkty związane z ogrzewaniem elektrycznym opartym na matach i kablach grzejnych. Dostępne są m.in. grzejniki elektryczne, kable, folie i maty grzejne, termostaty, nagrzewnice elektryczne, zestawy grzewcze czy elektryczne ogrzewanie podłogowe. Sklep oferuje również systemy bezprzewodowe umożliwiające sterowanie instalacjami, takimi jak ogrzewanie, oświetlenie, kotły czy pompy ciepła.
3.
(5/0)
Jeżeli potrzebujecie państwo kompleksowego zaopatrzenia w wyroby śrubowe oraz elementy złączne na budowę – to zapraszamy do współpracy z naszym przedsiębiorstwem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i specjalizujemy się w realizacji najbardziej niestandardowych nawet zamówień. Nasza oferta również obejmuje między innymi akcesoria zbrojarskie, gwoździe budowlane, gwoździe papowe, kotwy do murłat, pręty gwintowane i wiele więcej. Więcej informacji oraz pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej. Zapraszamy do współpracy.
4.
(8/0)
Twoi pracownicy pracują na dużych wysokościach? Potrzebujesz sprzętu do manipulowania ładunkiem? Wejdź na tractel.com i poznaj firmę Tractel, oferującą nowoczesne rozwiązania i usługi w zakresie prac na wysokości. Tractel posiada w swojej ofercie produktowej sprzęt do ochrony pracy na wysokości, stałe systemy przeciwspadkowe, jak i urządzenia do pomiaru oraz kontroli obciążenia. Tractel oferuje usługi konserwacji produktów Tractel, kalibrację dynamometrów, jak i przeprowadzania szkoleń.
5.
(7/0)
Jesteś zainteresowany poznaniem najlepszej firmy, oferującej fasady z piaskowca? Wejdź na piasmar.com i zainteresuj się ofertą firmy Piasmar. Dzięki niej zakochasz się w niedocenianym piaskowcu o nazwie „DŁUGOPOLE”. Wyjątkowy piaskowiec ma parametry mocno zbliżone do granitu. Tenże piaskowiec posiada również opcję polerowania, dzięki czemu ciężko będzie go odróżnić od marmuru czy trawertynu. Pismar może wykonać zarówno schody z piaskowce, nagrobki z piaskowca, jak i parapety oraz fasady z piaskowca.
Links in the category: 1031
Podobne strony :
Technika grzewcza - kominki, Warszawa, Piaseczno. Oferujemy ogrzewanie...
Technologia pomp cieplnych Dimplex to innowacyjne rozwiązanie, które już...
Nasza klejonka drewniana to wiele ciekawych propozycji, które będą...
Projekty domów. Jeżeli interesują Cię domy z drewna, projekty domów...
Firma budowlana MAR-PIEK już od wielu lat oferuje szeroki wachlarz maszyn...
Zajmujemy się dystrybutcją ogrodzeń panelowych i gabionowych firmy...
W imieniu firmy Technika serdecznie chciałbym zaprosić Państwa do...
Informacyjny serwis o tematyce budowlanej, poświęcony w całości...

google 1694 Bing 31 yahoo 551