Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Dom i ogród » Budowlane
Sort by: | Date
1.
(9/0)
Rombet to przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją, transportem i montażem szamb betonowych, które są niezwykle trwałe i bezpieczne dla środowiska naturalnego. W naszej ofercie znajduje się szambo betonowe 3m3, 5n3, 6m3, 8m3, 10m3 i 12m3. Oferujemy także możliwość zamontowania przegrody, przez co uzyskujemy zbiornik dwukomorowy. Pośród naszych usług znajduje się również montaż przydomowych oczyszczalni ścieków z modułami IN-DRÄN wykorzystującymi naturalne metody oczyszczania oraz prefabrykowanych studzienek wodomierzowych.
2.
(8/0)
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Pabiantex oferuje konfekcję techniczną, pośród której wyróżnić można płótna filtracyjne, tkaniny filtracyjne, tkaniny szklane i welony szklane. Ponadto zajmujemy się produkcją artykułów BHP, takich jak: koce gaśnicze, kotary, osłony, worki ewakuacyjne, torba ewakuacyjne i węże pożarnicze. Współpracujemy z wyspecjalizowanymi hurtowniami, firmami pośrednictwa handlowego, a także z końcowymi użytkownikami naszych produktów. Zajmujemy się także projektowaniem konfekcji technicznej.
3.
(12/0)
Izolujemy i osuszamy zawilgocone mury i budynki. Służymy też kompleksowymi poradami na temat renowacji, jakościowych materiałów budowlanych, skutecznej wentylacji oraz usuwania potencjalnych źródeł zawilgoceń. Podstawowy obszar działania to obecnie województwa: dolnośląskie, opolskie i śląskie. Sporadycznie wykonujemy prace w innych rejonach Polski w takich miastach jak Warszawa, Kraków czy Łódź oraz na terenie Niemiec. Potrzebujesz pomocy? Bez problemu zajmiemy się usunięciem wilgoci z waszych domów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
4.
(11/0) / PR: 0 / CY: 0
Wykrywamy i usuwamy wilgoć z budynków i mieszkań z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Powierzone nam prace realizowane są kompleksowo i z dużym zaangażowaniem. Stosujemy metody nieinwazyjne, dzięki czemu nie naruszamy konstrukcji budynków. W naszej ofercie znajdują się między innymi: izolacje fundamentów, iniekcja ciśnieniowa, pomiary wilgoci, osuszanie budynków, osuszanie fundamentów, osuszanie murów i ścian. Działamy na terenie województwa śląskiego. Zapraszamy
5.
(19/0)
Bezpieczeństwo, komfort, nowoczesność - to trzy hasła, którymi posługuje się Mega Plast, producent okien i drzwi. Z jego pomocą masz pewność, że twoje mieszkanie jest w pełni bezpieczne. Solidne drzwi i okna, które nie tylko upiększą twój dom, ale zabezpieczą przed włamywaczami i innymi nieproszonymi gośćmi. Już nigdy nie będziesz musiał martwić się niepotrzebnym zrywaniem w ciągu nocy. Szeroka oferta okien i drzwi, które możesz zamówić bez wychodzenia z domu. Sprawdzisz to sam na stronie megaplast.pl.
Links in the category: 1017
Podobne strony :
Rekomendujemy Państwu usługi firmy EL-KOP z siedzibą w Chwaszczynie!...
Hurtownia dachów z Wrocławia proponuje wyroby najlepszych producentów.W...
Kolbud istnieje na rynku ponad 20 lat. Jesteśmy dystrybutorem wysokiej...
Domowy.pl to szeroka oferta projektów domów, sprawne uzyskanie pozwolenia...
W Obornikach znajduje się siedziba szanowanej przez wielu klientów firmy...
Płytki klinkierowe oferowane przez znanego producenta Feldhaus Klinker z...
Głównym działem naszej działalności jest sprzedaż podłóg drewnianych z...
Firma Termica Plus od dawna skupia wokół siebie najlepszych instalatorów,...

google 1667 Bing 31 yahoo 551