Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Biznes i ekonomia » Usługi
Sort by: | Date
1.
(0/0) / PR: 0 / CY: 0
Simple to ceniona przez klientów restauracja w Rzeszowie. To miejsce, gdzie jedzenie łączy się ze sztuką. Szef kuchni i jego zespół to nie tylko prawdziwi kulinarni fachowcy, ale też znakomici dekoratorzy. Simple jest więc połączeniem artystycznej i awangardowej prezentacji potraw z tradycją i regionalnymi smakami, co tworzy niepowtarzalny klimat tego miejsca. Poza tym w restauracji organizowane są także wszelkiego rodzaju imprezy i przyjęcia, a więc wesela, chrzciny, komunie, urodziny i nie tylko.
2.
(0/0)
Firma przewozowa ColoradoBus prowadzi przewóz osób do Niemiec oraz z Niemiec do Polski, a także na innych trasach międzynarodowych. Firma działa już od 1993 roku i od tego czasu zapewnia klientom najwyższą jakość usług transportowych. Dysponuje nowoczesną flotą busów z pełnym wyposażeniem, dzięki czemu może świadczyć usługi na tak wysokim poziomie. Firma ColoradoBus jako jedna z niewielu prowadzi przewóz osób w systemie door-to-door, czyli od drzwi do drzwi, dowożąc pasażerów bezpośrednio pod wyznaczony adres. Zapraszamy do sprawdzenia oferty!
3.
(0/0)
Nasza firma proponuje zainteresowanym osobom program do klubu za darmo. Możliwa jest dzięki niemu rejestracja czasu pracy restauracji, klubu, baru, rejestracja zamówień klientów, czasów poszczególnych etapów wykonywania zamówionych posiłków. Nasz program do restauracji za darmo zapewnia wszystkim pracownikom dostęp online z każdego miejsca. To wyjątkowy krok ku rozwojowi lokalu, usprawnienia jego działania.
4.
(1/0)
Korzystając z usług naszej firmy wybierasz specjalistów, którzy wykonają dla ciebie ozonowanie klimatyzacji wrocław. Umów się na wizytę z naszym pracownikiem. Ty podajesz dzień oraz godzinę. Nasz specjalista przyjeżdża pod wskazany adres i na miejscu wykonuje usługę ozonowania, do której używamy generatora ozonu najwyższej jakości. Ozonowanie samochodu wrocław – skutecznie i tanio. Serdecznie zapraszamy.
5.
(1/0)
Jeśli potrzebujesz zaawansowanych systemów klimatyzacji i wentylacji, to jako firma Venteco jesteśmy w stanie Ci takowe zaproponować. Na rynku prężnie funkcjonujemy od 20 lat i stale rozwijamy naszą propozycję dla klientów. Już teraz proponujemy systemy wentylacji mechanicznej, rekuperacji dla domu, czy systemy kominowe dla przemysłu i nie tylko. Więcej szczegółowych danych już teraz szczegółowo prezentujemy na naszej witrynie www oraz pod podanym numerem telefonu, a chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie i wątpliwości.
Links in the category: 3429
Podobne strony :
Firma HYDROEL to firma oferująca usługi wiertniczo-geologiczne. Istnieje...
Villa Dziubas to współczesny pensjonat położony w samym centrum Białki...
Potrzebujesz sprawnie funkcjonującego biura rachunkowego dla Twojej firmy...
Kaizen Sushi to wyjątkowa restauracja serwująca najlepszej jakości sushi...
Od kilku lat trudnimy się prowadzeniem gabinetu weterynaryjnego i salonu...
W branży DTP .Barman Productions działa od 2002 roku. Współpracuje z...
Jeżeli będzie kiedykolwiek Państwu potrzebna mobilna kosmetyczka...
Bohema to restauracja, w której mogą Państwo organizować wesela oraz...

google 342 Bing 18 yahoo 397