Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Biznes i ekonomia » Nieruchomości
Sort by: | Date
1.
(40/0) / PR: 0 / CY: 0
SGJ Deweloper to firma developerska, która oferuje nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej na osiedlu Chabrowe Wzgórze niedaleko Gdańska. Stale prowadzimy nowe inwestycje, dlatego zachęcamy do poznania pełnej oferty. Mieszkania i domy od SGJ Deweloper to przede wszystkim innowacyjne rozwiązania, energooszczędne technologie, wygoda i komfort życia. Duże przestrzenie, przemyślany układ pomieszczeń, świetna lokalizacja.
2.
(7/0)
PZFD, czyli Polski Związek Firm Deweloperskich z siedzibą w Warszawie zajmujący się dbaniem o kondycję rynku deweloperskiego w Polsce. Odpowiada przede wszystkim za przekazywanie wiedzy praktycznej i merytorycznej decydentom, społeczeństwu, a także innym organizacjom z tej samej branży. Celem tej nowoczesnej organizacji jest tworzenie odpowiednich warunków do prowadzenia działalności deweloperskiej w całym kraju.
3.
(15/0) / PR: 0 / CY: 0
Oferta przez nas przygotowana to specjalnie zagospodarowana kamienica, w której udało się nam przygotować atrakcyjne miejsce dla studentów. Wszyscy, którzy szukają kwaterunku na czas studiów u nas znajdą dla siebie interesujące propozycje. Zachęcamy do tego, by zatrzymać się w naszym akademiku, który ma świetną lokalizację, jest nowoczesny i na pewno będziecie się tutaj komfortowo czuli w trakcie okresu studiów.
4.
(49/0)
Vertigo Property to profesjonalna agencja nieruchomości komercyjnych. Specjalizujemy się w wynajmie powierzchni biurowych oraz handlowych w Warszawie. Mamy lokale w dużych dzielnicach stolicy. Monitorujemy lokalny rynek nieruchomości w poszukiwaniu korzystnych warunków współpracy. Doradzamy w procesie inwestycyjnym właścicielom obiektów. Dysponujemy dużym doświadczeniem negocjacyjnym. Uczestniczymy przy odbiorze gotowego biura i monitorujemy cały proces podpisywania umowy, co gwarantuje bezpieczeństwo na poziomie najemca – właściciel.
5.
(13/0)
Mieszkanie w Ząbkach ma same zalety ale należy wybierać oferty sprawdzonych deweloperów. Stawiając na to co przygotował deweloper Ząbki Stolmar można mieć pewność profesjonalnego podejścia do wszystkich etapów, zarówno budowy jak i sprzedaży. Stolmar proponuje nowe mieszkania w takich miejscach jak osiedle Maczka, osiedle Ząbki. Nasze mieszkania wchodzą w program MDM, a dodatkowo posiadamy atrakcyjne lokale użytkowe Ząbki
Links in the category: 368
Podobne strony :
MLS Polska to system przeznaczony dla pośredników nieruchomości. Ma na...
Kancelaria Rzeczoznawców Majątkowych TAKSATOR s.c. to firma z ponad...
W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom lokale mieszkalne...
LUK Jacek Wysokiński to dynamicznie rozwijająca się firma deweloperska,...
Diamont Building Development to profesjonalna firma deweloperska, która...
Nasza firma zajmuje się szacowaniem nieruchomości, doradztwem oraz...
Szukasz nowego mieszkania? Nie można było lepiej trafić! Mamy do...
Mamy okazję przedstawić Państwu wszystko co niezbędne byście czuli się...

Ranking stron 
internetowych
google 1313 Bing 25 yahoo 512