Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Biznes i ekonomia » Marketing i reklama
Sort by: | Date
1.
(5/0)
Agencja Reklamowa Sezmoo to zespół kreatywnych i doświadczonych ludzi, którzy z powodzeniem realizują proste i skomplikowane projekty na zlecenie klientów biznesowych oraz indywidualnych. Firma oferuje szeroki zakres usług, do których należy zaliczyć takie jak: fotografia, video, projekty graficzne, grafika 3D, strony www, pozycjonowanie, social media, content marketing oraz produkcja materiałów reklamowych.
2.
(62/0)
Oferujemy wysokiej jakości standy kartonowe. Zajmujemy się ich projektowaniem jak i produkcją. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam oferować produkty wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach. W naszej ofercie znajdą Państwo: Stojaki półkowe, stojaki podłogowe, stojaki naladowe,stojaki płaskie, totemy, POS/POD.Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie internetowej
3.
(47/0)
Podejmujemy się produkcji filmów dedykowanych pod potrzeby przedsiębiorstw. Dzięki naszym umiejętnościom lepiej zaprezentujecie Państwo produkty/usługi w grupie docelowej. Tworzymy spoty reklamowe, teledyski, prezentacje trójwymiarowe lub w technologii 2D. Proponujemy dynamiczne filmowanie eventów z powietrza. Zapewniamy zawsze bezpłatne wyceny filmów dla firm. Nasze dodatkowe specjalizacje to filmy modowe, reklama telewizyjna, video tutoriale w bardzo czytelnym formacie. Charakteryzujemy się bardzo bogatym portfolio.
4.
(28/0)
Laserprofi to firma, której specjalizacją są pokazy laserowe. Charakteryzuje się ona ogromnym doświadczeniem, jak i korzystaniem z najnowszych technologii, dzięki czemu oczom widzów ukazują się unikalne i niepowtarzalne pokazy laserowe. To znakomita opcja na każdą imprezę. Pokazy organizowane są na weselach, ale nie tylko. Poza tym to mapping laserowy, jak i reklama laserowa na budynkach. W jednym miejscu znaleźć można specjalistów o dużym doświadczeniu i ogromnej wiedzy, którzy pokazy organizują w Polsce, ale i za granicą.
5.
(22/0)
Szukasz profesjonalistów zajmujących się marketingiem internetowym? W takim razie musisz wiedzieć, że marketing internetowy jest częścią oferty, którą ma IT Holding. Warto też podkreślić, że zdecydowanie się na naszą pomoc to gwarancja wiedzy i doświadczenia. Dokładniej mówiąc, początek funkcjonowania działalności miał miejsce w 2008 roku, ale powstanie firmy to był efekt fuzji i nie chodzi o fuzję jakich wiele. Mówiąc wprost — doszło do połączenia dwóch liderów rynku usług informatycznych (MDE i Inforpol).
Links in the category: 641
Podobne strony :
Idealny ślub tylko z wybieramy.eu Pierwszy profesjonalny Katalog Firm...
W ramach oferty naszej firmy działającej na rynku marketingu...
PRIME to dynamicznie rozwijająca się agencja modelek / agencja hostess...
Jeżeli interesują Cię różne formy reklamy w Internecie, to zachęcamy Cię...
Dzisiaj świat biegnie szybko. Każdego dnia zderzamy się z gradem...
Nasza strona internetowa oferuje pełen wachlarz ofert – kody rabatowe,...
Jesteśmy marką rozpoznawalną na rynku krajowym i europejskim. Zatrudniamy...
Agencja Artystyczna INFERNAL to przede wszystkim bardzo świetnie...

google 1603 Bing 25 yahoo 687