Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Biznes i ekonomia » Finanse
Sort by: | Date
6.
(50/0)
Witryna na temat faktoringu dla niewielkich przedsiębiorstw czyli finansowaniu przedsiębiorstwa przy użyciu posiadanych przez nie wierzytelności. Faktoring poprawia płynność finansową firmy przez odblokowanie pieniędzy chwilowo zatrzymanych w wystawionych fakturach. Istotne informacje, które każdy powinien posiadać zanim zdecyduje się na skorzystanie z usługi faktoringu. W jasny i przystępny sposób opisane zalety i wady usługi. Odpowiedz na pytanie ile to kosztuje, ale też jakie korzyści przynosi. Dla kogo faktoring jest dobrym rozwiązaniem, a dla kogo niekoniecznie. Przeczytaj jeśli masz problemy z płynnością finansową.
7.
(30/0)
Zapraszamy do skorzystania z zasobów forum internetowego niemamnato.pl. To forum, na którym możesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach biznesowych. Poruszamy problemy związane z finansami, gospodarką i biznesem. Komentujemy najnowsze newsy ze świata globalnej gospodarki. Na naszym forum o finansach znajdziesz wyczerpujące odpowiedzi na wiele nurtujących cię pytań. Zachęcamy również do podzielenia się swoją wiedzą z innymi użytkownikami forum. Zarejestruj się na forum dyskusyjnym Nie Mam Na To.
8.
(25/0)
Klik-24 to platforma, która umożliwia wysyłanie pieniędzy z Anglii do Polski i odwrotnie. W porównaniu do banków mamy znacznie korzystniejszy kurs wymiany walut oraz pobieramy opłatę za przelew już od 0zł. Dzięki temu możesz zaoszczędzić znaczną ilość pieniędzy. Kurs walut jest regularnie aktualizowany, który znajdziesz na naszej stronie w kalkulatorze przelewów. Możesz również sprawdzić czas realizacja transakcji oraz opłaty za przelew. Dzięki czemu wiesz, ile pieniędzy otrzyma Twój odbiorca. Zapraszamy!!!
9.
(51/0)
Frankowicze.tv to serwis internetowy, który powstał z myślą o osobach uwikłanych w kredyty frankowe. Oferujemy mnóstwo ciekawych i merytorycznych materiałów wideo. Publikujemy przydatne komentarze i porady ekonomistów i prawników. Doradzamy jak wybrać dobrego prawnika do sprawy frankowej, czy też w jaki sposób złożyć pozew. Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej szczegółów oraz kontaktu w razie dodatkowych pytań.
10.
(44/0)
Jesteś jednym z kredytobiorców, który boi się unieważnienia zawartej umowy kredytowej, z obawy, że w przypadku uznania takiego żądania przez sąd, bank zażąda natychmiastowej spłaty całego zaciągniętego kredytu? Na naszym blogu frankowicza dokładnie wyjaśniamy tę procedurę, dzięki czemu będziesz mógł się pozbyć swoich obaw. Znajdziesz u nas również wiele innych aktualnych informacji na temat kredytu we frankach.
Links in the category: 418
Podobne strony :
Odzyskanie należności może stanowić problem. Jednak windykacja długu...
Zarabianie w internecie staje się coraz popularniejsze. Szybki, wręcz...
Biuro Doradztwa Piotr Błażejczyk - aktuariusz, wycena rezerw, konsulting...
Strona firmowa Kancelarii Podatkowej. Doradca podatkowy Ilona Kozieńcow...
Szukasz biura księgowego, któremu powierzysz tak ważną rzecz jaką jest...
Od 2008 roku mniejsi przedsiębiorcy, czyli tacy, których przychody nie...
Na łamach naszej strony internetowej KantorBitcoin.pl prowadzimy aktywną...
Szukasz chwilówki, dzięki której zaoszczędzisz na opłatach? Chcesz...

google 201 Bing 2 yahoo 201