Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Biznes i ekonomia » Finanse
Sort by: | Date
1.
(40/0)
Witryna o faktoringu dla mikro firm czyli finansowaniu przedsiębiorstwa za pomocą posiadanych przez nie wierzytelności. Faktoring poprawia płynność finansową przedsiębiorstwa poprzez odblokowanie pieniędzy czasowo zablokowanych w wystawionych fakturach. Najważniejsze informacje, jakie klient powinien posiadać zanim zdecyduje się na skorzystanie z faktoringu. W przystępny i czytelny sposób opisane wady i zalety usługi.
2.
(4/0)
Odszkodowania za opóźniony lot? Z pewnością będą możliwe dzięki firmie Fly Refund zajmującej się profesjonalnym odzyskiwaniem odszkodowań wynikających z opóźnionego lub odwołanego lotu. Suma lat doświadczenia naszej firmy to efekt bardzo kompleksowej i fachowej obsługi każdego klienta, które efektem finalnym jest skuteczne dla klienta zakończenie sprawy. Nieustannie urozmaicamy swoją wiedzę w zakresie prawa, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne podejście do każdej sprawy.
3.
(8/0)
Odszkodowania to tak naprawdę trudny temat i jak się okazuje trudno jest uzyskać możliwie najwyższe odszkodowanie, jeśli nie posiada się należnego doświadczenia właśnie w tego typu sprawach. Z mojej strony mogę zapewnić o swoim doświadczeniu, prowadzę tego typu sprawy od wielu lat zajmowałem się wieloma klientami i jestem w stanie zagwarantować, że w każdej sprawie postaram się dać z siebie wszystko, zagwarantuje skuteczność.
4.
(56/0)
Vindicat.pl to prawdziwie przełomowy system, umożliwiający skuteczną, a przede wszystkim w pełni samodzielną windykację samodzielną. Polega to na stworzeniu sprawy w systemie wraz z opisaniem jej dokładnych parametrów. Po zweryfikowaniu danych, system rozpoczyna proces dzielący się na 3 etapy postępowania - polubowne, sądowe oraz egzekucyjne. Rozpoczyna się od wysyłania powiadomień o nieuregulowanych należnościach, w przypadku braku reakcji zakładana jest automatycznie sprawa w e-sądzie. Cena prowadzenia pojedynczej sprawy to zaledwie kilkadziesiąt złotych.
5.
(60/0)
Nie masz pewności jak wygląda kwestia Twojego zadłużenia? Jeżeli tylko chcesz to możemy Ci pomóc. Otóż, Narodowe Centrum Długów udostępnia darmową możliwość sprawdzenia swojego obecnego statusu. Jedyne co trzeba zrobić to podać numer telefonu oraz NIP lub PESEL (w zależności czy chodzi o firmę, czy o osobę prywatną). Poza tym to jeszcze nie jest wszystko z naszej strony. Otóż, prowadzimy także bloga, z którego można dowiedzieć się wielu cennych informacji (cchociażby tego kiedy dochodzi do przedawnienia zadłużenia).
Links in the category: 386
Podobne strony :
Świadczymy usługi z zakresu Kancelarii Prawniczych poszerzone o biznes i...
Kantor Online czyli ergokantor.pl to miejsce, które oferuje klientom...
Przedsiębiorstwo „Bezpieczna Pożyczka” działa na terenie Krakowa i...
Nasza firma zajmuje się przygotowywaniem wniosków do UP jak i unijnych....
Porównywarka ofert energii elektrycznej. Specjalnie dla Was...
Biuro rachunkowe PROFUS z oddziałami w Legnicy, Wrocławiu oraz Jeleniej...
Serwis jest wykreowany przez specjalistów z zakresu papierów...

Ranking stron 
internetowych
google 1347 Bing 26 yahoo 496