Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Biznes i ekonomia » Finanse
Sort by: | Date
1.
(0/0)
Jeżeli szukacie państwo sprawdzonego kantoru internetowego gdzie możecie kupić euro lub dolary w atrakcyjnych cenach – to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasz kantor internetowy to wieloletnie doświadczenie i bardzo atrakcyjne kursy wymiany. Więcej informacji oraz pełna tabela kursów znajduje się na stronie internetowej naszego kantoru. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
2.
(9/0)
Usługi księgowe Wrocław to główna specjalizacja biura Fiskalia, które powstało z myślą o przedsiębiorcach stawiających duże wymagania w zakresie obsługi księgowej i kadrowej. Do naszych zadań zaliczają się m.in.: prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami polskiego prawa pracy, prowadzenie ksiąg rachunkowych spółek prawa handlowego, osób fizycznych oraz Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów, sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji ZUS i rachunków do umów cywilnoprawnych.
3.
(20/0)
Biuro księgowe Znany Księgowy obsługuje w większości przedsiębiorców z całej Polski. W ramach oferowanych usług rachunkowo-księgowych wykonujemy wiele rozmaitych czynności związanych z: sporządzeniem ksiąg rachunkowych (tzw. pełna księgowość), kosztów eksploatacji i przejazdów samochodów, opracowaniem uproszczonych ewidencji księgowo – podatkowych, tj. ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, podatkowa książka przychodów i rozchodów, zgłaszaniem danych oraz informacji o zmianach danych do urzędu skarbowego, zusu, gus i krs, prowadzeniem rejestrów zakupów i sprzedaży vat oraz wszelkich innych ewidencji pomocniczych: wyposażenia, środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych, sporządzaniem deklaracji podatkowych pit, cit, vat i ich doręczeniem do us, wystawianiem przelewów na podatki.
4.
(55/0)
Twoje auto zostało uszkodzone przez innego kierowcę? Towarzystwo Ubezpieczeń wystawiło kosztorys napraw? Sprawdź, czy twoje odszkodowanie nie zostało zaniżone! CEWIK służy bezpłatną pomocą w ocenie wysokości odszkodowania, a jeżeli jest ono za niskie, oferuje dopłaty, które pokryją koszty naprawy. Klient musi tylko przesłać kopię wystawionego kosztorysu oraz dowodu rejestracyjnego, a firma odkupi odszkodowanie, wypłaci dopłatę, i zacznie dochodzenie należności drogą sądową. Skorzystaj już dziś i sprawdź swoje odszkodowanie!
5.
(25/0)
Potrzebujesz wsparcia w zakresie planowania wydatków? Jeśli tak, warto skorzystać z aplikacji Fin4Family. Fin4Family to aplikacja, która powinna spełnić Twoje oczekiwania. Wypada jeszcze dodać, że pomoc nie sprowadza się do planowania wydatków (jeżeli chcesz wiedzieć więcej, nie pozostaje nic innego jak zapoznanie się ze stroną www.fin4family.com). Fin4Family możesz pobrać za darmo (oferta limitowana).
Links in the category: 423
Podobne strony :
Jeśli chcemy zaciągnąć pożyczkę, stajemy przed nie lada wyzwaniem -...
Za pośrednictwem naszego portalu można wybrać najlepszy rachunek bankowy...
Strona promuje usługi brokera płatniczego, dzięki któremu można w jednym...
Kompleksową obsługę spółek prawa handlowego, spółek osobowych,...
Firma ekspresowykredyt.pl pomoże wziąć dogodny kredyt lub pożyczkę...
Jeżeli chciałbyś uzyskać dofinansowanie na otwarcie działalności...
Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym, który pomaga przedsiębiorcom...
Serwis Grupa Giełda Papierów został zbudowany po to, żeby ułatwić...

google 1781 Bing 26 yahoo 523