Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Biznes i ekonomia » Finanse
Sort by: | Date
1.
(3/0) / PR: 0 / CY: 0
Biuro rachunkowe Control TAX w Rzeszowie powstało, aby pomóc Ci w rozwoju Twojego biznesu – niezależnie czy jesteś początkującym przedsiębiorcą, czy właścicielem dojrzałej i dobrze funkcjonującej firmy. W ramach naszej działalności oferujemy szeroki wachlarz usług księgowych, w tym między innymi: prowadzenie ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji VAT, obsługę kadrową oraz płacową, pomoc w założeniu firmy, doradztwo biznesowe oraz wiele innych. Dla naszych klientów przygotowaliśmy wiele udogodnień, w tym możliwość comiesięcznego odbioru dokumentów z siedziby Twojej firmy.
2.
(30/0) / PR: 0 / CY: 0
Nasza firma to przede wszystkim profesjonalna obsługa klienta. Jesteśmy na rynku od roku 2013 zajmujemy się wymiana bitcoin łódź. W naszym kantorze można kupić i sprzedać walutę po bardzo korzystnych cenach. Nasz zespół jest wykwalifikowany, staramy się fachowo doradzić Państwu w każdym pytaniu. Sprzedaż bitciun łódź jest bardzo popularna, w obecnych czasach wirtualna waluta zyskała bardzo na popularności, ciężko jednak ocenić co będzie z nią dalej. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetowa.
3.
(13/0) / PR: 0 / CY: 0
Pawłowscy to profesjonalna księgowa w Lublinie. Zapewniamy nie tylko terminowe rozliczenia samozatrudnionych, czy spółek prawa handlowego. Zarządzamy również szkoleniami BHP dedykowanymi pracownikom. Odbieramy korespondencję w ramach prowadzonej przez Państwa działalności gospodarczej. Doradzamy przy poważniejszych kontrolach z urzędu skarbowego. W przypadku długoterminowej współpracy obsługa kontroli US i ZUS jest całkowicie bezpłatna. Jesteśmy w stanie ponadto przygotować umowy spółek i gwarantujemy skuteczną rejestrację biznesu.
4.
(61/0)
Masz problem w postaci nadpłaconego podatku za wykonywaną pracę za granicą? Żaden problem, Atlantis tax jest firmą specjalizującą się właśnie w tym zakresie! Jesteśmy firmą rzetelną i skuteczną, błyskawiczną w zakresie realizowanych działań! Dzięki zastosowaniu rozwiązań informatycznych, zapewniamy minimum formalności i przejrzystość wykonywanych procedur. Profesjonalizm i zaangażowanie w zdobywanie wiedzy, zapewniło naszą firmę o znajomość rozwiązań które znacznie przyśpieszają całą procedurę. Oferujemy również pomoc w uzyskaniu Kindergeld, nie czekaj, skontaktuj się z nami już dziś.
5.
(46/0)
Prowadzona przez nas strona internetowa to forum dotyczące tematyki sporów sądowych z bankami, oszustw finansowych. Jednym z naszych działów są kredyty we frankach. Jest to dział poświęcony osobom, które mają kredyt we frankach, planują pozwać bank lub bank wypowiedział umowę i podał daną osobę do sądu. Można u nas spróbować znaleźć dobrego prawnika do poprowadzenia sprawy lub można się podzielić swoim doświadczeniem w walce z bankami. Zapraszamy zatem zainteresowane osoby do odwiedzin i udzielania się na forum.
Links in the category: 407
Podobne strony :
Exact - Biuro Rachunkowe Poznań. Nasi pracownicy chętnie zajmą się...
Nasza firma zajmuje się przygotowywaniem wniosków do UP jak i unijnych....
Przetargi www.oferent.com.pl to nowoczesny panel przetargowy pomagający...
Forex to ciężki ale bardzo obiecujący rynek inwestycyjny. Bardzo łatwo...
Biuro prowadzi od 1993r. działalność gospodarczą w różnych formach...
Wielkopolska SKOK. Mamy doświadczenie w finansach, wiemy co oszczędzanie...
Pojazdów przybywa na drogach, coraz większy jest ruch a więc coraz więcej...
Banki.pl to portal finansowy prezentujący i porównujący oferty banków w...

google 1589 Bing 26 yahoo 522