Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Biznes i ekonomia » Dotacje Unijne
Sort by: | Date
41.
(672/0) / PR: 2
KONSULTING dla Mikro, Małych, Średnich i Dużych przedsiębiorstw w zakresie możliwości pozyskiwania dotacji na programy szkolenia pracowników finansowane przez fundusze UE w przyszłym okresie programowania 2007 - 2013. Świadczymy usługi polegające na przejęciu wszystkich lub części obowiązków firmy związanych z obsługą administracyjno-prawną oraz finansową kadr. NASZYM STAŁYM KLIENTOM UDZIELAMY BEZPŁATNEJ INFORMACJI Z ZAKRESU PRAWA PRACY.
42.
(871/0) / PR: 3
Pozyskiwanie dotacji z funduszy unijnych dla firm, organizacji i innych podmiotów. Wnioski, biznes plany, studia wykonalności.Fundusze unijne -powierz swój sukces profesjonalistom.FUNDUSZE UNIJNE 2007-2013!!! DOWIEDZ SIĘ, NA CO MOŻESZ LICZYĆ!!!Trzeba już teraz wiedzieć, jakie należy spełnić wymagania, jakie są terminy oraz procedury naboru wniosków. Czekając do dnia ogłoszenia konkursu traci się bardzo cenny czas na spokojne przygotowanie aplikacji, co może skutkować jej słabym poziomem merytorycznym i licznymi błędami.
43.
(745/0) / PR: 0
Plich & Partners świadczy usługi doradztwa podatkowego, finansowego i księgowego. Naszymi klientami są podmioty zagraniczne, ich spółki zależne działające w Polsce oraz polskie przedsiębiorstwa.
44.
(784/0) / PR: 4
Tarbonus to firma oferująca usługi w zakresie specjalistycznych wydawnictw i szkoleń związanych z szeroko rozumianą tematyką BHP, ochrony ppoż., środowiska, prawnej ochrony pracy.
45.
(758/0) / PR: 0
Maszyny Rolnicze to podstawowy czynnik wpływający na wydajność pracy na roli. Nowozesne rolnictwo opiera się w dużej mierze na skutecznym wykożystywaniu rozwoju techniki jak również na przystosowaniu się do obecnych realiów ekonomicznych.
Links in the category: 46
Podobne strony :
Maszyny Rolnicze to podstawowy czynnik wpływający na wydajność pracy na...
Serwis informacji finansowej. Cele istnienia serwisu jest ułatwienie...
Promozione Bassa Slesia świadczy samodzielnie usługi doradcze,...
Wśród proponowanych przez nas usług znajdziecie Państwo usługi...
Eco-kontrol - to firma z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje...
MEDIATOR GROUP SA to przede wszystkim: - kompleksowa obsługa funduszy...
Pozyskiwanie dotacji z funduszy unijnych dla firm, organizacji i innych...
Morison Finansista jest polska grupą spółek, która nieprzerwanie od 1989...

google 33 Bing 0 yahoo 57