Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Biznes i ekonomia » Dotacje Unijne
Sort by: | Date
21.
(672/0) / PR: 0 / CY: 0
TomasConsluting jest firmą doradczą z zakresu pozyskiwania dotacji unijnych z większości funduszy strukturalnych. Jesteśmy największą tego typu firmą w regionie, dzięki czemu zatrudniamy najlepszych specjalistów z pozyskiwania dotacji unijnych. Wychodząc naprzeciw klientowi, oferujemy usługę kompleksową, dzięki czemu nie martwią się Państwo o nic. Za naszym skutecznym działaniem przemawia fakt, iż działamy na rynku od 2002 roku i pozyskaliśmy do tej pory dla swoich klientów setki milionów złotych.
22.
(688/0) / PR: 0
Promozione Bassa Slesia świadczy samodzielnie usługi doradcze, promocyjne, szkoleniowe, przygotowuje analizy według indywidualnego zapotrzebowania Klientów. Dla dobra Klientów Promozione Bassa Slesia stale współpracuje z najlepszymi fachowcami o uznanym autorytecie oraz partnerami z branży turystycznej. Idea powstania Promozione Bassa Slesia zrodziła się z pasji do turystyki właścicielki firmy. Z potrzeby realizacji własnych marzeń o profesjonalnej promocji oferty turystycznej Dolnego Śląska na rynku włoskim. Z potrzeby rynku w sferze szkoleń i pozyskiwania dotacji UE na rozwój biznesu. Te potrzeby właścicielka firmy PSB Agnieszka Fedyk zna dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy w sektorze turystyki.
23.
(625/0) / PR: 0 / CY: 0
Zadowolenie Klientów ze współpracy z nami do nasz priorytet! I właśnie dlatego Biuro Rachunkowe Rachmaks świadczy usługi zorientowane nie tylko w obszarze księgowości, ale także doradztwa gospodarczego i marketingowego. Do Państwa dyspozycji oddajemy specjalistów z kilku dziedzin: rachunkowości, marketingu, doradztwa gospodarczego. Nasi stali Klienci mają dostęp do atrakcyjnych promocji, w ramach których mogą na przykład skorzystać z pomocy doradcy podatkowego lub prawnego.
24.
(712/0) / PR: 0
Jeżeli chciałbyś uzyskać dofinansowanie na otwarcie działalności gospodarczej to strona PierwszaDotacja.pl będzie najwspanialszym miejscem by uzyskać dane na ten temat. Celem egzystencji tego portalu jest ukazanie najbardziej wiarygodnych oraz najważniejszych wiadomości dla ludzi ubiegających się o pieniądze na start własnej działalności lub przedsiębiorstwa. Głównymi źródłami dofinansowania opisywanymi na naszym serwisie internetowym są środki finansowe z PUP, PFRON’u oraz działania 6.2 z funduszy Unii Europejskiej.
25.
(850/0) / PR: 0
Pogląd, że pieniądz robi pieniądz to najbardziej infantylny mit na świecie. Gdyby tak naprawdę było, ludzie wygrywający w totolotka byliby z pewnością dzisiaj miliarderami. Rzeczywistość jest zupełnie inna, na dodatek potwierdzona statystykami, że po dwóch latach tzw. farciarze loterii zostają bez grosza przy duszy. Rozsądnie zaopiekowało się swoim pieniędzmi w celu życia na wysokim poziomie zaledwie 3% takich ludzi. Wszechstronną prawdą od dawna jest fakt, że człowiek niczego bardziej nie trwoni jak pieniądze, które przecież się nie rozmnażają same. Każdy biznes by mógł zaistnieć z reguły wymaga nakładów finansowych, które stanowią jeden z wielu innych ważnych składników. Prawdą jest, że osoba umiejąca prowadzić firmę, dysponująca wysokimi środkami finansowymi z pewnością wypracuje całkiem spore zyski, brak wystarczających finansów nie wróży sukcesu. Nie każdy urodził się bogaty, czy nie każdy wygrał bajeczną sumę w lotto.
Links in the category: 46
Podobne strony :
W ramach działalności naszej firmy specjalizujemy się w realizowaniu...
Pragniemy zaoferować Państwu kompleksowe usługi doradczo finansowe...
Eco-kontrol - to firma z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje...
Jeżeli chciałbyś uzyskać dofinansowanie na otwarcie działalności...
Jeśli zamierzasz zainstalować w swoim domu bądź firmie kolektor...
Dotacje.pl to portal informacyjny zawierający informacje o pozyskiwaniu...
Dzięki firmie Eko-Mat nie będą już musieli Państwo poświęcać wiele czasu...
Krajowe Centrum Funduszy Europejskich świadczy usługi w zakresie...

google 194 Bing 1 yahoo 172