Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Biznes i ekonomia » Dotacje Unijne
Sort by: | Date
16.
(439/0)
Jeśli zamierzasz zainstalować w swoim domu bądź firmie kolektor słoneczny, niezwłocznie skontaktuj się z firmą Luxheizung! To niemieckie przedsiębiorstwo funkcjonuje na rynku polskim już od ponad dziesięciu lat, proponując swoim Kontrahentom najnowocześniejsze rozwiązania, które pozwalają w sposób ekologiczny i w pełni darmowy pobierać energię cieplną z promieni słonecznych. Stosowanie kolektorów pozwala w ten sposób zmniejszyć koszty utrzymania budynku, co czyni tę inwestycję niezwykle wartościową. Dołącz do grona zadowolonych nabywców firmy Luxheizung! Dokładne dane o ofercie odnajdziesz na stronie internetowej
17.
(433/0)
Ambiens oferuje kompleksowe doradztwo środowiskowe dla firm, które chcą kupić lub zbudować elektrownie wiatrowe. W zakres oferowanych usług wchodzą między innymi: raporty oddziaływania na środowisko, monitoring ornitologiczny, monitoring chiropterologiczny, nadzór przyrodniczy oraz opracowania ekofizjograficzne. Oferujemy kompleksowe wsparcie w procesie uzyskiwania decyzji środowiskowej dla firm oraz gmin czy powiatów. Nasze usługi charakteryzują się dużą skutecznością z uwagi na bogate doświadczenie w branży.
18.
(473/0) / PR: 0 / CY: 0
Jeżeli masz pomysł na własna firmę w dziedzinach: E-commerce, M-biznes, Technologie IT, Nowe Technologie (high tech), Cloud Computing czy rozwiązania branżowe to zgłoś swój projekt już dziś. Nasza grupa MIT dzięki wsparciu ze środków Unii Europejskiej pomaga przy tworzeniu nowych przedsiębiorstw i dokonuje różnych inwestycji kapitałowych. Właściciele spółek, członkowie rady nadzorczej czy członkowie zarządów tworzą nasze wsparcie biznesowe i merytoryczne. Oprócz zainwestowanego kapitału, MIT pomaga również poprowadzić i rozkręcić swój własny biznes.
19.
(478/0) / PR: 0 / CY: 0
Dzięki firmie Eko-Mat nie będą już musieli Państwo poświęcać wiele czasu na wypełnianie przeróżnych druków urzędowych, podatkowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu biura rachunkowego, nasi specjaliści załatwią każdy Państwa problem. Dla nas nie ma rzeczy trudnych i jesteśmy po to, by pomagać Państwu w prowadzeniu przedsiębiorstw. Ponad to zajmujemy się świadczeniem innych usług z zakresu doradztwa i zarządzania finansami firm, wsparcia o staranie się o środki europejskie i wiele innych.
20.
(567/0) / PR: 0
Nasz serwis internetowy stanowi swoisty poradnik po formalnościach związanych z pozyskiwaniem pieniędzy na rozkręcenie przedsiębiorstwa. Skupiamy się przede wszystkim na pozyskiwaniu środków z Unii Europejskiej. Nie od dnia dzisiejszego wiadomo, że o dofinansowanie z Unii warto się ubiegać. Refundacja z Unii stanowi ogromną szansę dla młodych przedsiębiorców, rozpoczynających swoje ścieżki zawodowe w biznesie. Jesteśmy przekonani, że w naszym poradniku znajdziecie wiele praktycznych porad dotyczących wypełniania formularzy , a ponadto spełniania kryteriów formalnych konkursów o refundacje.
Links in the category: 46
Podobne strony :
Krajowe Centrum Funduszy Europejskich świadczy usługi w zakresie...
Wśród proponowanych przez nas usług znajdziecie Państwo usługi...
Już teraz dostępny w sieci Portal Placówek Niepublicznych dla dyrektorów...
Kancelaria podatkowa ADEP świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi...
K&K Consulting to powstała w 2004 r. firma doradczo - szkoleniowa. Na...
Zadowolenie Klientów ze współpracy z nami do nasz priorytet! I właśnie...
ResponsCenter.pl - profesjonalne wsparcie dla badań internetowych. Jeden...
Doradztwo Prawne Mg Premium, to kadra wykwalifikowanych specjalistów....

google 262 Bing 2 yahoo 179