Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Biznes i ekonomia » Dotacje Unijne
Sort by: | Date
11.
(6124/0)
Europe Direct Śląsk to punkt informacji o Unii Europejskiej znajdujący się w Gliwicach, Katowicach oraz w Bielsku Białej. W ramach swojej działalności miejsce to nie tylko zajmuje się udzielaniem informacji, ale ponadto również prowadzi różnego rodzaju debaty na tematy unijne, organizuje różne szkolenia, warsztaty dla dzieci i nie tylko jak również konkursy. Na pewno można powiedzieć, że ta działalność jest rozbudowana i ciekawa. Znacznie więcej można dowiedzieć się odwiedzając stronę internetową Europe Direct Śląsk. Zasadniczo warto odwiedzić to miejsce, gdyż może okazać się to dla nas pewną inspiracją do działania i rozwijania naszych pomysłów. Z pewnością jest to miejsce, z którego możemy wiele korzystać.
12.
(470/0) / PR: 0 / CY: 0
Wszystkich planujących wnioskować o dofinansowanie z Unii Europejskiej zapraszamy serdecznie do MG Premium! Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą sektora MSP w zakresie pozyskiwania dotacji z UE. Zapewniamy naszym klientom zawsze pełen wybór usług, w tym doradztwo unijne, przygotowywanie analiz możliwości dofinansowania, sporządzanie dokumentacji, opieka nad realizacją inwestycji oraz rozliczenia projektu. Pomogliśmy już wielu firmom na terenie całej Polski i mamy wiele pozytywnych referencji.
13.
(530/0)
Już teraz dostępny w sieci Portal Placówek Niepublicznych dla dyrektorów szkół i przedszkoli niepublicznych może stać się dla Ciebie idealną okazją do poprawienia pracy w swej szkole, a także szansą na dostęp do wielu specjalistycznych dokumentów, czy fachowych porad ze strony ekspertów w danej dziedzinie. Już teraz w związku z tym uzyskaj płatny dostęp do tej platformy i ciesz się poprawą swego sytemu zarządzania.
14.
(430/0)
Zajmujemy się realizacją projektów związanych z energetyką odnawialną. Naszą specjalizacją jest energia słoneczna i różne metody pozyskiwania ciepła przy wykorzystaniu promieni słonecznych. Oferujemy bardzo dobre warunki, wsparcie unijne i gwarancję na wykonane projekty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skontaktowania się z naszym project managerem. Z pewnością będziecie Państwo zadowoleni z tego jak usługa została wykonana.
15.
(467/0)
Nasza firma zajmuje się przygotowywaniem wniosków do UP jak i unijnych. Unia Europejska istnieje od 1993 roku, Polska natomiast przystąpiła do niej w 2004 roku. Działamy na rzecz rozwijania się przedsiębiorczości na terenie Lubelszczyzny oraz rozwoju regionalnego tych terenów. Siedziba naszej firmy znajduje się w Lublinie przy ulicy Stanisława Leszczyńskiego 30. Wejdź na www.euro-dotacje.com.pl. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, gdy przekonasz się o naszej rzetelności to z pewnością wrócisz ponownie!
Links in the category: 46
Podobne strony :
Dzięki firmie Eko-Mat nie będą już musieli Państwo poświęcać wiele czasu...
KONSULTING dla Mikro, Małych, Średnich i Dużych przedsiębiorstw w...
Szukasz dotacji dla Twojej firmy? Wiesz, że są do dyspozycji dotacje...
MEDIATOR GROUP SA to przede wszystkim: - kompleksowa obsługa funduszy...
Maszyny Rolnicze to podstawowy czynnik wpływający na wydajność pracy na...
Pragniemy zaoferować Państwu kompleksowe usługi doradczo finansowe...
Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty ogniw słonecznych i...
W ramach działalności naszej firmy specjalizujemy się w realizowaniu...

google 149 Bing 1 yahoo 195