Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Biznes i ekonomia » Dotacje Unijne
Sort by: | Date
6.
(395/0) / PR: 0 / CY: 0
W ramach działalności naszej firmy specjalizujemy się w realizowaniu profesjonalnego doradztwa w zakresie prawa dotyczącego biznesu oraz środków unijnych. Posiadamy zespół doświadczonych specjalistów, którzy od wielu lat zajmowali się pozyskiwaniem środków finansowych na potrzeby różnych działań biznesowych oraz inwestycji. Gwarantujemy również fachowe wsparcie oraz kompleksowe działania przy realizowanych w naszej firmie projektów.
7.
(533/0) / PR: 0 / CY: 0
Doradztwo Prawne Mg Premium, to kadra wykwalifikowanych specjalistów. Jako grono ekspertów z dziedziny prawa pomagamy małym i średnim przedsiębiorstwom podczas przygotowania stosownych umów, negocjacji, windykacji oraz w razie potrzeby uczestniczymy w procesach sądowych. Jesteśmy doświadczoną firmą, która już od 6 lat pomaga w kwestiach prawnych. Ponadto zajmujemy się obsługą klientów indywidualnych. Doradzamy w zakresie prawa rodzinnego, karnego, czy spadkowego.
8.
(387/0)
W naszej firmie posiadamy doświadczenie na rynku realizowania usług związanych zarówno z doradztwem w zakresie realizowania usług doradztwa prawnego, jak też pozyskiwania środków unijnych. Naszym klientom gwarantujemy wsparcie przy uzyskaniu środków finansowych pod projekty unijne dla firm z różnych branż. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku pozwala nam zapewnić wsparcie ze strony doskonale przygotowanych specjalistów.
9.
(475/0)
Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty ogniw słonecznych i paneli fotowoltaicznych. Z pewnością będziecie Państwo zadowoleni z wykonanych przez nas usług, ponieważ mamy spore doświadczenie działając od kilku lat na terenie nie tylko Polski, ale i całej europy. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę inżynierów, a także project managerów, którzy chętnie wykonają każde zlecenie. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony WWW.
10.
(476/0)
Dotacje.pl to portal informacyjny zawierający informacje o pozyskiwaniu funduszy europejskich dla firm, rolników oraz samorządów. Strona dotacje.pl zawiera szereg najnowszych informacji z zakresu dotacji unijnych, preferencyjnych pożyczek oraz innych instrumentów zwrotnych oferowanych dla przedsiębiorców przez Instytucje publiczne w Polsce jak i na poziomie Unii Europejskiej. Portal zawiera informacje związane z najnowszymi naborami w ramach środków europejskich i harmonogramem konkursów na pozyskanie dotacji. Ponadto portal podzielony został na trzy sekcje tematyczne dotyczące środków dla firm - w tym dla nowych przedsiębiorstw, funduszy dla rolników oraz funduszy dla samorządów i instytucji z trzeciego sektora (NGO). Strona wzbogacona jest o bazę wiedzy związanej z dotacjami unijnymi i pozyskiwaniem funduszy europejskich dla firm, rolników i innych organizacji.
Links in the category: 46
Podobne strony :
Tarbonus to firma oferująca usługi w zakresie specjalistycznych...
Pozyskiwanie dotacji z funduszy unijnych dla firm, organizacji i innych...
Morison Finansista jest polska grupą spółek, która nieprzerwanie od 1989...
Europe Direct Śląsk to punkt informacji o Unii Europejskiej znajdujący...
Firma Master Marketing oferuje usługi doradztwa gospodarczego dla...
Eco-kontrol - to firma z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje...
Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi z zakresu pozyskiwania i...
"Kasa z Unii" świadczy kompleksowe usługi w zakresie pozyskiwania...

google 146 Bing 1 yahoo 194