Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Biznes i ekonomia » Dotacje Unijne
Sort by: | Date
1.
(246/0)
Krajowe Centrum Funduszy Europejskich świadczy usługi w zakresie profesjonalnego wsparcia klientów w pozyskiwaniu dotacji pochodzących z funduszy unijnych i krajowych. Oferta firmy skierowana jest zarówno dla podmiotów publicznych, przedsiębiorców oraz rolników. Podstawowym celem firmy jest wspieranie rozwoju klientów, działanie na rzecz ich rozwoju poprzez profesjonalne świadczenie usług doradczych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: [url]www.kcfe.pl[/url]
2.
(261/0)
Tworząc ciekawy, innowacyjny projekt rozwoju na pewno chcesz zrealizować go w oparciu o pewne fundusze. Czemu więc nie dowiedzieć się więcej na temat funduszy unijnych? Na tym przejrzystym portalu internetowym zgromadziliśmy wszystkie ważne informacje na temat tego, w jaki sposób można uzyskać dofinansowania unijne. Dodatkowo wszystkie projekty wsparcia rozpisane są w kalendarium oraz według rejonów kraju, gdzie obowiązują. Bezpłatnie można ubiegać się o konsultacje ze specjalistą z dziedziny dofinansowań z funduszy unijnych.
3.
(248/0)
Wśród proponowanych przez nas usług znajdziecie Państwo usługi informatyczne (m.in. systemy generujące raporty finansowe i wyceny przedsiębiorstw, moduły integracyjne z systemami finansowo-księgowymi oraz moduły OCR Optical Character Recognition, dzięki którym możliwe jest rozpoznanie tekstu w zeskanowanym dokumencie). Gwarantujemy, że rozwiązanie, którego będziesz potrzebować będzie dostosowane do tego jakiej specyfiki klientem będziesz.
4.
(302/0) / PR: 0 / CY: 0
Jesteśmy firmą, która zajmuje się realizacją usług związanych z pozyskiwaniem funduszy unijnych. Zajmujemy się kompleksową działalnością między innymi związaną z pozyskiwaniem funduszy z programu „Polska Cyfrowa”. Program ten przeznaczony jest dla przedsiębiorstw telekomunikacyjnych, jednostek naukowych, organizacji pozarządowych i innych zajmujących się sprawami cyfrowymi. Przez ponad 6 lat naszej działalności współpracowaliśmy z wieloma przedsiębiorcami. Gwarantujemy, że każdy będzie zadowolony z naszych usług.
5.
(544/0)
Eco-kontrol - to firma z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje klimatyzację domową oraz biurową, nowoczesne systemy ogrzewania podłogowego, a także różnego rodzaju pompy ciepła. Pomagamy naszym klientom w załatwieniu formalności przy uzyskaniu dotacji na montaż mikroinstalacji w ramach programu Prosument. Nasze usługi skierowane są do mieszkańców Dolnego Śląska, a przede wszystkim z Wrocławia i Oleśnicy. Gwarantujemy konkurencyjne ceny.
Links in the category: 46
Podobne strony :
Firma Master Marketing oferuje usługi doradztwa gospodarczego dla...
Pragniemy zaoferować Państwu kompleksowe usługi doradczo finansowe...
Jeżeli chciałbyś uzyskać dofinansowanie na otwarcie działalności...
Nasza firma zajmuje się przygotowywaniem wniosków do UP jak i unijnych....
Zadowolenie Klientów ze współpracy z nami do nasz priorytet! I właśnie...
EuroPG jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą. Oferujemy: 1)...
Szukasz dotacji dla Twojej firmy? Wiesz, że są do dyspozycji dotacje...
Kancelaria podatkowa ADEP świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi...

Ranking stron 
internetowych
google 1412 Bing 24 yahoo 510