Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Biznes i ekonomia » Banki. Lokaty bankowe. Kredyty i pożyczki bankowe.
Sort by: | Date
1.
(9/0) / PR: 0 / CY: 0
Kupujesz nowe mieszkanie lub dom i potrzebujesz kredyt hipoteczny? Świetnie się składa, ponieważ jestem niezależnym doradcą kredytowym i pomagam wybrać najkorzystniejszą ofertę spośród 15 banków hipotecznych w Polsce! Nazywam się Marek Jakubicki i mam ponad 10 letnie doświadczenie w branży bankowej. Pracowałem najpierw w banku Millennium, potem BZ WBK (teraz Santander) gdzie zajmowałem się procesowaniem kredytów mieszkaniowych. Po latach przyszedł czas na swoją, niezależną firmę i teraz mogę Ci zaproponować oferty aż 15 banków! I co najważniejsze - moja pomoc nic nie kosztuje. Za moją usługę zapłaci później bank, w którym zdecydujesz się zaciągnąć kredyt.
2.
(22/0)
Prowizjebankowe.pl, to doświadczeni eksperci, który za darmo przeanalizują Twoje dokumenty i podpowiedzą Ci, jak odzyskać prowizję od kredytu. Działamy przede wszystkim szybko i sprawnie. Staramy się, abyś jak najszybciej uzyskał należny zwrot i cieszył się dodatkowymi środkami na swoim rachunku bankowym. Działamy na terenie całej Polski – nie ograniczamy się do konkretnych lokalizacji, dlatego nie czekaj i pozwól sobie pomóc jeszcze dziś.
3.
(34/0)
W stronie internetowej kredytwefrankachpozew.pl znajdziesz wszelkie potrzebne informacje związane z kredytami frankowymi. Regularnie publikujemy artykuły przydatne dla frankowiczów. Podpowiadamy jak i kiedy złożyć pozew przeciwko bankowi. U nas znajdziesz najświeższe informacja o nowych regulacjach prawnych dotyczących frankowiczów. Wejdź na naszą stronę internetową po więcej szczegółów związanych z tematem.
4.
(106/0)
Wybór idealnego konta osobistego wcale nie jest taki prosty jakby się mogło wydawać. Powinno się sprawdzić rzeczywiście wiele różnego rodzaju spraw, którymi się różnią konta bankowe i dzięki, którym da się zdecydować się na pewną firmę a nie inną. Na tworzonym przez nas portalu potrafimy pokazać jakie konta bankowe warto wybrać oraz czym powinny się one charakteryzować. Na rynku znajduje jest naprawdę wiele kont i dlatego także z całą pewnością każdy powinien zdecydować się na konkretne opcje. Opłaca się jednakże wiedzieć jakie cechy pewnych kont są istotne oraz na jakiego rodzaju cechy należy zwrócić uwagę. Dzięki opublikowanym przez nasz portal informacją każdy wybierze świetne konto osobiste dla siebie.
5.
(56/0)
Kalkulator Frankowicza podaje wartość orientacyjną o jaką kwotę można się ubiegać, decydując się zarazem na pozew przeciwko bankowi. Zaletą narzędzia jest to, że za korzystanie z niego nie trzeba płacić. Chcąc dowiedzieć się, ile wyniesie zwrot nadpłaconych rat kredytu we frankach, wystarczy skorzystać z opcji tego nowoczesnego rozwiązania. Kalkulator należy do Kancelarii Sosnowski Adwokaci i Radcowie Prawni. Więcej informacji dotyczących kancelarii, jak i samego kalkulatora można znaleźć na stronie.
Links in the category: 167
Podobne strony :
W poszukiwaniu dobrej pożyczki pozabankowej na raty zajrzyj do serwisu...
Nasz los zależy tylko od nas, oto nasze motto. Lokata w banku? A jakżeby...
Razem z serwisem internetowym madrzepozyczaj.pl możesz szybko i wygodnie...
18 kwietnia 2008 r. Grupa Carlo Tassara uzyskała zezwolenie Komisji...
Pierwsza w Polsce firma finanse-on-line bezpośrednio połączona z wieloma...
Finansosfera.pl jest grupą młodych, doświadczonych i ambitnych osób,...
Szukasz kredytu gotówkowego, kredytu mieszkaniowego, konta osobistego lub...
Frankowicze.net to portal, gdzie znaleźć można mnóstwo artykułów i porad,...

google 1628 Bing 25 yahoo 537