Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     


Biznes w internecie


Nieustanny rozwój internetu pociąga za sobą coraz większą aktywność biznesmenów, którzy inwestują fundusze w firmy internetowe. Zarabianie pieniędzy w internecie, stało się też celem dużej rzeszy młodych ludzi, dla których praca w domu, bez szefa nad głową, to sama przyjemność. Dla wszystkich, którzy rozwijają swój biznes internetowy oferujemy darmową reklamę. Zupełnie za darmo każdy może zamieścić na naszych stronach swój spot reklamowy i dzięki temu dotrzeć do większej grupy konsumentów.

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Biznes i ekonomia
Sort by: | Date
1.
(6/0)
W ofercie naszego sklepu Extra Dom znajdują się zróżnicowane produkty służące do prac związanych z remontem, budową i aranżacją wnętrza. Dlatego wśród naszej oferty można znaleźć materiały i artykuły budowlane oraz wszelkiego rodzaju narzędzia warsztatowe, akcesoria do domu czy tez odzież ochronną i roboczą. Wszystkie produkty dostępne w naszej ofercie pochodzą od najlepszych producentów na rynku i świadczą o swojej wysokiej jakości. Dbamy o zadowolenie klienta, dlatego stale staramy poszerzać się swoją ofertę o nowe produkty.
2.
(4/0)
Prowadzimy dom pomocy społecznej w Małopolsce. Wspieramy seniorów. Organizujemy pobyty dzienne dla osób z otępieniem starczym, czy pobyty dzienne dla osób z Alzheimerem. Dysponujemy doskonale przeszkoloną kadrą, możliwościami aktywnego spędzania czasu, dobrze zagospodarowanym ogrodem. Zapewniamy kontakt seniorów z fizjoterapeutami, masażystami, pielęgniarkami, wykwalifikowanymi opiekunami. Pracujemy w dzień i w nocy, aby zapewnić podopiecznym maksymalny komfort życia. Zapraszamy do kontaktu.
3.
(5/0)
Sacmi Packaging & Chocolate tworzy grupę przedsiębiorstw działających już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate wyłoniła się w skutek połączenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari. Głównym zakresem działalności grupy jest branża pakowania. Zawiera ona całą realizację linii pakujących, które stosowane są w dziedzinie spożywczej od przygotowywania począwszy, poprzez wytwarzanie, przywóz, aż po fachowo funkcjonującą obsługę serwisową.
4.
(4/0)
Transport Taxi Szczawnica to komfort, na który możesz sobie pozwolić! Gwarantujemy bezpieczną i wygodną podróż w Szczawnicy i okolicach. Zapewniamy przewozy indywidualne, wyjazdy na lotnisko i obsługę imprez okolicznościowych. Posiadamy aż do 8 miejsc w naszych nowoczesnych busach. Nasze usług są realizowane w sposób szybki, sprawny i rzetelny, co powoduje, że wywołujemy szeroki uśmiech zadowolenia na twarzach klientów. Taxi Szczawnica to transport na najwyższym poziomie. Przyjedź w Pieniny, poznaj nas bliżej i podróżuj w komfortowym stylu.
5.
(4/0)
Zastanawiasz się nad tym, gdzie można znaleźć gadżety reklamowe w Warszawie? Jeśli tak, zachęcamy do zapoznania się ze stroną companiero24.pl. Mówiąc wprost – proponujemy innowacyjną platformę zakupową i spory asortyment. Zadajesz sobie pytanie, jak można scharakteryzować poszczególne propozycje? Jeśli taka sytuacja ma miejsce, na pewno trzeba podkreślić, że mowa o sprawdzonych upominkach reklamowych (na każdą okoliczność). Jeśli coś jest niejasne, zachęcamy do jak najszybszego skontaktowania się z nami.
Links in the category: 8203
Podobne strony :
Zapraszamy do naszego firmowego sklepu z kawą. Oferujemy różnego rodzaju...
Niezależny portal finansowy. U nas znajdziesz najświeższe i najbardziej...
Prowadzimy sklep internetowy z gotowymi wykrojami krawieckimi. Dzięki nim...
Proponujemy obsługę cateringową największych wydarzeń biznesowych, także...
Megafitness – sprzęt fitness dla wymagających. W ofercie sprzęt sportowy...
4CR, firma o międzynarodowej sławie, proponuje najwyższej jakości...
Klinika Stomatologiczno Implantologiczna Medico Dent znajduje się w...
Chcesz naprawić swój samochód? Skorzystaj z renomowanej firmy Oponex,...

google 1457 Bing 70 yahoo 574