Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     


Biznes w internecie


Nieustanny rozwój internetu pociąga za sobą coraz większą aktywność biznesmenów, którzy inwestują fundusze w firmy internetowe. Zarabianie pieniędzy w internecie, stało się też celem dużej rzeszy młodych ludzi, dla których praca w domu, bez szefa nad głową, to sama przyjemność. Dla wszystkich, którzy rozwijają swój biznes internetowy oferujemy darmową reklamę. Zupełnie za darmo każdy może zamieścić na naszych stronach swój spot reklamowy i dzięki temu dotrzeć do większej grupy konsumentów.

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Biznes i ekonomia
Sort by: | Date
1.
(35/0) / PR: 0 / CY: 0
White Taxi działa na rynku jako firma świadcząca usługi przewozowe. Ma swój punkt w Gdańsku, ale jej samochody można zobaczyć w wielu polskich miastach. Przewozi nie tylko ludzi, ale również zwierzęta. Oferuje zakupy na zlecenie, dowóz dzieci i odbiór osób z określonego miejsca. Oferta obejmuje też holowanie, odprowadzanie samochodów, drobną pomoc techniczną, a do tego także obsługę imprez i przeprowadzki.
2.
(36/0) / PR: 0 / CY: 0
Oferta usług świadczonych przez firmę White Taxi obejmuje transport ludzi i rzeczy, a w tym dowóz dzieci, przewóz określonych osób, obsługę imprez oraz przeprowadzki. Na życzenie klientów holuje samochody, odprowadza auta, a także zapewnia drobną pomoc techniczną. Miłośnicy zwierząt mogą skorzystać z usługi, jaką jest przewóz zwierząt. Firma ma swój oddział między innymi w Radomiu, gdzie zatrudnia kilkudziesięciu kierowców z wieloletnim doświadczeniem.
3.
(36/0) / PR: 0 / CY: 0
Jako korporacja White TAXI z Piły chcielibyśmy wyjść do wszystkich klientów biznesowych oraz indywidualnych, którzy potrzebują najlepszej i zarazem najszybszej taksówki w mieście. Gwarantujemy Wam szybki i bezpieczny przewóz na dowolnym dystansie, choć na samych przewozach nasze usługi się nie kończą. Oferujemy Wam też transport paczek, dzieci, zwierząt czy zarezerwowanie naszych usług na różnych imprezach okolicznościowych.
4.
(2/0)
Szeroki asortyment produktów znajdziesz przede wszystkim w sklepie internetowym Promedyczny, który proponuje różnego rodzaju sprzęt medyczny z zakresu fizjoterapii, hydroterapii, a także kinezyterapii. Każdy z naszych produktów jest niezwykle funkcjonalny, praktyczne i co najważniejsze bezpieczny. Dodatkowo wykonany jest w wysokiej jakości, wytrzymałego materiału, dzięki czemu nieustannie podbija serca naszych klientów.
5.
(1/0)
Specjalnością sklepu internetowego Motoria.pl jest sprzedaż artykułów motoryzacyjnych. W ofercie klienci znajdą felgi, opony do samochodów osobowych, terenowych, a także quadów, skuterów i motocykli. Asortyment danego punktu to też oleje silnikowe, przekładniowe i hydrauliczne. W sklepie zainteresowani kupią płyny do chłodnic i spryskiwaczy, a także hamulcowe. Nie brakuje w nim chemii technicznej oraz akcesoriów motoryzacyjnych.
Links in the category: 6965
Podobne strony :
W przepięknej nadmorskiej miejscowości, Jastrzębiej Górze, przy...
MamaOk.pl to sklep internetowy z szerokim asortymentem ubrań ciążowych...
Pracownia krawiecka na Piwnej 6 na warszawskiej Starówce została otwarta...
Firma Macrologic SA jest producentem oprogramowania ERP dla firm i...
Odpowiedzialność jaka spływa na biura nieruchomości jest bardzo duża....
Mayko to agencja pozycjonerka która zwiększy widoczność Twojej strony w...
Dostawać prezenty lubi każdy, taką samą radość sprawia obdarowywanie...
Firma Quadoo, Zakopane. Oferujemy czterokołowce, quady, ATV, imprezy...

Ranking stron 
internetowych
google 1246 Bing 70 yahoo 544