Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Sklepy » Zabawki
Sort by: | Date
111.
(449/0) / PR: 4
Zabawki dla najmłodszych dzieci uznanych firm: Habro i Mattel, Fisher Price, Little Tikes, EPEE, Playskool, Tomy, Zapf Creation, Sassy i inne. Sklep z zabawkami tuptuś oferuje bezpieczne staranie wyselekcjonowane zabawki dla najmłodszych dzieci. W ofercie również gry planszowe i puzzle dla nieco starszych dzieci i rodziców maleńst.
112.
(472/0) / PR: 0
Sklep z zabawkami dla dzieci. Maskotki, zabawki edukacyjne, interaktywne, pluszaki, puzzle, gry, lalki, samochodziki oraz wiele innych. Szeroka oferta markowych zabawek i gier. Fachowa obsługa pomoże w doborze odpowiedniej zabawki dla każdego dziecka. Naszym głównym atutem jest szybkość w dostawie zamówień. Zdajemy sobie sprawę że dziecko nie może czekać na zabawkę kilka dni.
113.
(556/0) / PR: 2
Pracując z dziećmi w szkole i na kursach języka angielskiego, zawsze stawiam na pierwszym miejscu rozwijanie twórczej aktywności uczniów. Język angielski dla dzieci metodą BINGO to przede wszystkim poczucie sukcesu i doskonała zabawa! Różne szkoły językowe na rynku organizują kursy dla dzieci, jednak w żadnej nie znalazłam tak ciekawych materiałów dydaktycznych, jak w ofercie BINGOeducation! Multimedia dla dzieci przygotowane przez Annę Wieczorek, mają przemyślany cel językowy i wychowawczy. Nauka angielskiego metodą BINGO to sama przyjemność!
114.
(547/0) / PR: 4
Porównywarka cen - praktyczne narzędzie umożliwiające porównanie cen produktów oferowanych przez sklepy internetowe oraz markety i hipermarkety w Polsce. Wyszukujesz towar, znajdujesz najniższe ceny, namierzasz promocje. Porównywarka cen - wyszukuje promocje i porównuje ceny produktów oferowanych przez sklepy internetowe oraz markety i hipermarkety w całej Polsce.
115.
(496/0) / PR: 1
TakaPaka.pl to sklep za śmiesznymi rzeczami i oryginalnymi gadżetami. Można się tutaj zaopatrzyć w prezenty na wszelkie okazja jak np. urodziny. Duży i stale powiększający się asortyment pozwala na duży wybór prezentów.
Links in the category: 117
Podobne strony :
Szukają Państwo mebli szkolnych lub mebli do przedszkola? A może chcą...
Firma Nowa Szkoła powstała w 1992 roku w Łodzi. Od ponad dwóch dekad z...
Sklep oferuje Zabawki dla dzieci, Modele rc - zabawki zdalnie sterowane,...
Jeżeli szukasz oryginalnego prezentu na urodziny, imieniny, rocznice i...
Zapraszamy do naszego świata zabawek dla dzieci. Posiadamy interesujące...
W sklepie dla dzieci BabyDay z akcesoriami Disney z myślą o Państwa...
Cyber-Oko to elektroniczny mikroskop podłączany do TV, potrafi powiększyć...
Zajmujemy się m.in. sprzedażą artykułów dla dzieci w przedziale wiekowym...

google 13 Bing 0 yahoo 2