Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Sklepy » Elektronika
Sort by: | Date
11.
(53/0)
Firma Lift Plus PL specjalizuje się w sprzedaży oraz montażu specjalistycznych urządzeń przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych, chorych i starszych, które na co dzień potrzebują wsparcia przy pokonywaniu różnorakich barier architektonicznych, do których można zaliczyć między innymi schody, wysokie krawężniki czy podjazdy. W naszej ofercie znajdą Państwo windy schodowe, platformy dźwigowe czy schodołazy.
12.
(119/0)
Otwórz się na nowe możliwości! Rewolucyjny analizator składu ciała InBody120 pomoże Ci nie tylko skutecznie walczyć z otyłością twoich pacjentów, ale także przeniesie na zupełnie inny poziom kontrolowanie ich stanu zdrowia. Po 17 sekundowym teście poznasz precyzyjną analizę składu ciała, jasno postawisz cele, łatwiej będzie Ci kontrolować i analizować postępy w drodze do sukcesu Twoich pacjentów. Serdecznie zapraszamy.
13.
(86/0)
MedCorp oferuje nowe i używane urządzenia diagnostyczne przeznaczone do zastosowania w gabinetach lekarskich. Wśród nich można znaleźć nowe i używane usg, ultrasonografy oraz echokardiografy. Są to urządzenia między innymi takich marek jak Voluson i Logiq. Firma poza sprzedażą wysokiej jakości sprawnych urządzeń zapewnia też fachowe doradztwo, a także szkolenia dla osób, które będą je obsługiwać. Firma oferuje serwis zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny.
14.
(96/0)
UBOT to polski producent drukarek 3d dla profesjonalistów z własnym sklepem internetowym. Nasze drukarki 3d wyróżniają się bardzo dużym obszarem roboczym, funkcją wymiany filamentu w dowolnym momencie, technologią chłodzenia. Drukarka 3d produkcji polskiej charakteryzuje się wysoką żywotnością, a jednocześnie niezawodnym, prostym w eksploatacji projektem. Dajemy na drukarki 3D dla biznesu 24 miesiące dogodnej gwarancji z opcją przedłużenia. W sklepie prezentujemy ponadto dysze wzmacniane, idealnie dopasowane filamenty, czy podkładki adhezyjne.
15.
(77/0)
Obecnie funkcjonuje mnóstwo sklepów online. Niemniej jednak anglob.pl ma nad nimi pewną przewagę, bowiem jest to sklep wielobranżowy. Można w skrócie nazwać, że jest to sklep internetowy AGD oraz sklep z zabawkami. Są to dwie główne grupy produktów, co nie znaczy, że to wszystko co ma do zaoferowana Anglob. Częste promocje na gry planszowe dla dzieci pozwolą zająć najmłodszych i tych nieco starszych na długie godziny. Pani domu czas spędzony w kuchni umili radio kuchenne, które nie zajmuje miejsca na blacie, bo jest powieszane pod szafką. Z kolei miłośnik muzyki będzie zadowolony mogąc kupić najlepsze słuchawki. Wszystkie te produkty i o wiele więcej znajdziesz na stronach anglob.pl. Zapraszamy.
Links in the category: 207
Podobne strony :
Zależy Ci na bezpieczeństwie Twoich bliskich i Ciebie? Może chciałbyś...
Firma Pcb Trade stawia na jakość wykonywanych płytek obwodów drukowanych....
Serwis poświęcony tematyce RTV, a w szczególności telewizorom LCD i LED. ...
RELPOL SA jesteśmy producentem przekaźników elektromagnetycznych. W...
Zegarki Casio i Lorus. Sklep internetowy Świat Casio. Zegarki męskie,...
Sas24.pl to strona internetowa, na której możesz zapoznać się z bardzo...
Empire Audio największy wybór odtwarzacze MP4 odtwarzacze MP3 Player...
Nasza firma specjalizuje się już od 1993 roku w realizowaniu...

google 151 Bing 1 yahoo 187