Katalog stron
Katalog Ciekawych Stron | DODAJ STRONĘ     

Spis ciekawych stron polskiego internetu. » Sklepy » Elektronika
Sort by: | Date
1.
(6/0)
Dzięki urządzeniu, jakim jest InBody770, istnieje możliwość dokładnego zbadania składu masy ciała oraz zawartości wody. Jest to profesjonalna waga z pomiarem tkanki tłuszczowej, która znajduje szerokie zastosowanie w branży zdrowego odżywiania, fitness oraz medycznej. Każde badanie wykonywane przez ten analizator masy ciała, jest nieinwazyjne i trwa zaledwie minutę. Tyle czasu wystarczy temu sprzętowi na dokonanie bardzo dokładnej analizy, na podstawie której podejmowane są dalsze decyzje dotyczące stanu zdrowia, otyłości osoby badanej, itp.
2.
(21/0)
Firma Lift Plus PL specjalizuje się w sprzedaży oraz montażu specjalistycznych urządzeń przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych, chorych i starszych, które na co dzień potrzebują wsparcia przy pokonywaniu różnorakich barier architektonicznych, do których można zaliczyć między innymi schody, wysokie krawężniki czy podjazdy. W naszej ofercie znajdą Państwo windy schodowe, platformy dźwigowe czy schodołazy.
3.
(56/0)
Otwórz się na nowe możliwości! Rewolucyjny analizator składu ciała InBody120 pomoże Ci nie tylko skutecznie walczyć z otyłością twoich pacjentów, ale także przeniesie na zupełnie inny poziom kontrolowanie ich stanu zdrowia. Po 17 sekundowym teście poznasz precyzyjną analizę składu ciała, jasno postawisz cele, łatwiej będzie Ci kontrolować i analizować postępy w drodze do sukcesu Twoich pacjentów. Serdecznie zapraszamy.
4.
(61/0)
MedCorp oferuje nowe i używane urządzenia diagnostyczne przeznaczone do zastosowania w gabinetach lekarskich. Wśród nich można znaleźć nowe i używane usg, ultrasonografy oraz echokardiografy. Są to urządzenia między innymi takich marek jak Voluson i Logiq. Firma poza sprzedażą wysokiej jakości sprawnych urządzeń zapewnia też fachowe doradztwo, a także szkolenia dla osób, które będą je obsługiwać. Firma oferuje serwis zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny.
5.
(41/0)
UBOT to polski producent drukarek 3d dla profesjonalistów z własnym sklepem internetowym. Nasze drukarki 3d wyróżniają się bardzo dużym obszarem roboczym, funkcją wymiany filamentu w dowolnym momencie, technologią chłodzenia. Drukarka 3d produkcji polskiej charakteryzuje się wysoką żywotnością, a jednocześnie niezawodnym, prostym w eksploatacji projektem. Dajemy na drukarki 3D dla biznesu 24 miesiące dogodnej gwarancji z opcją przedłużenia. W sklepie prezentujemy ponadto dysze wzmacniane, idealnie dopasowane filamenty, czy podkładki adhezyjne.
Links in the category: 198
Podobne strony :
Nie zwlekaj – poznaj naszą ofertę! Jeśli istotne jest dla Ciebie...
Sklep Internetowy Tazkom oferuje szeroki asortyment sprzętu IT. W naszej...
Strefa2A oferuje towray najlepszych marek. W strefia2A można kupić...
Telefony komórkowe, akcesoria, simlock, startery i doładowania, karty...
Firma Micros, powstała w 1988 roku, zajmuje się dystrybucją podzespołów...
Koszta jakie wiążą się z zakupem i utrzymaniem linii produkcyjnej są...
Specjalizujemy się w sprzedaży wysokiej jakości akcesorii podróżnych,...
Zegarki Casio i Lorus. Sklep internetowy Świat Casio. Zegarki męskie,...

google 1544 Bing 26 yahoo 475